>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Pytanie do administracji, czy wprowadzicie, kiedys inne formy wypłat nagród,(w konkursie typ dnia) niż poprzez skrill, gdyż nie każdy uzywa tego portfela, a po ostatnich zawirowaniach,dziwne maile, brak mozliwosci wplaty do zagranicznych bukow kasyn, sam usunąłem konto?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Chodzi o bukmacheraUNIBET. Niewiem dlaczgo to słowo jest ucinane, nawet w poście powyżej ;)
Dokładnie, tak jak pisze kolega wyżej. Najpierw sprawdz Adblocka, piszemy o tym w Regulaminie plus adnotacja codziennie w każdym kolejnym tematem dziennym Typów Dnia.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
nie wiem jakim sposobem ale w chwili pisania mojego typu czas rozpoczęcia był na 15:00 a teraz chciałem podejrzeć wynik i okazało się że jest o 19:00 nie wiem może przewidziało mi się że o 15:00 albo coś ?
jeżeli można proszę o poprawę na 19:00
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-09-2017-sroda.148140/#post-6506574
no i wszystko wyjaśnione , mecz odbędzie się jutro o 19:00 tak więc rezygnuję z tego meczu a że mecz jutro to na dziś podam jeszcze jeden typ
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-09-2017-sroda.148140/#post-6506574
Post usunięty//psotnick
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Witam. zakładamy, że nasz konkurs to zabawa ale jednak zabawa fair.
W związku z tym kolega Baku w typie na 3 września nie podał bukmachera więc punkty powinny być ujemne
Typy Dnia - 3.09.2017 (niedziela)
Tego samego dnia Kolega rafkes podał ten sam typ / o mniejszym ryzyku /
Typy Dnia - 3.09.2017 (niedziela)
Proszę o opinię na ten temat. Pozdrawiam.
W pierwszym przypadku masz 100% racji, widać jakieś przeoczenie przy podliczaniu. Już poprawione.
W drugim nie masz racji. Powtórzony typ tyczy się w zasadzie tylko handicapów i overów/underów (jest to nawet napisane w Regulaminie). I do tych 2 przypadków się ograniczamy (plus oczywiście literalne powtórzenie typu). Typ &quot;Szwecja do przerwy/Szwecja na koniec&quot; to typ podwójny, obie prześłanki muszą zajść i jako taki zupełnie inny niż stare dobre &quot;Szwecja win&quot;, dlatego ten drugi nie uznajemy jako powtórzenie//psotnick
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pytanie do administracji, czy wprowadzicie, kiedys inne formy wypłat nagród,(w konkursie typ dnia) niż poprzez skrill, gdyż nie każdy uzywa tego portfela, a po ostatnich zawirowaniach,dziwne maile, brak mozliwosci wplaty do zagranicznych bukow kasyn, sam usunąłem konto?
Zmian w tej kwestii nie będzie. Nagrody nadal będą przelewane tylko na skrill.
Ten portfel można wykorzystać do wpłaty m.in do LV BET, Totolotek, a z niego wypłacić na konto bankowe.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jeszcze 2 pytania, bo zablokowałem tego skrilla, w jaki sposób go teraz odblokować, trzeba im maila wysłać, czy co? Drugie pytanie czy jak odblokuje tego skrilla, to karte skrill musze mieć, żeby korzystać, bo takie maile dostawałem, ale według mnie pewnie to phising bo żadna karta do mnie nie przyszła, ale sęk w tym że zablokowałem konto po kilku takich mailach , inna sprawa że jak się ma karte to trzeba za jej uzywanie płacic sprawy groszowe, ale jak nie bede tak czesto skrilla uzywal, to karta mi nie potrzebna
Poszukaj odpowiedzi w temacie na temat Skrilla:
https://forum.bukmacherskie.com/forums/skrill-moneybookers.197/

//psotnick
 
H 15

hotdog

Użytkownik
Proponuje aby wprowadzić zapis zobowiązujący do podawania typów najpózniej 30-60 min przed meczem tak aby można było na spokojnie przejrzeć i ewentualnie zagrać. Moim zdaniem podawanie typów na minutę przed meczem jest trochę słabe.
 
C 59

celebryta

Użytkownik
Proponuje aby wprowadzić zapis zobowiązujący do podawania typów najpózniej 30-60 min przed meczem tak aby można było na spokojnie przejrzeć i ewentualnie zagrać. Moim zdaniem podawanie typów na minutę przed meczem jest trochę słabe.
Te typy podaje chciwiec co chce nałapać klientów bo sam nie potrafi zarobić i szuka jeleni
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
&quot;Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, Liga MLS
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York City vs Sporting Kansas City
Typ: podwójna szansa 1-1
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Oferta z piłki nożnej jest bardzo skromna w dniu jutrzejszym, a że koszykówka dzień wcześniej nie wyszła mi zbyt dobrze, to od dzisiaj skupiam się wyłącznie na nożnej ????
Pojedynek obecnego wicelidera tabeli z 7 miejscem - New York sporo bramek strzela, natomiast Kansas mało traci. Bezpośrednie pojedynki na korzyść gości, ale 2 wygrane były w 2015 roku, dlatego nie są zbyt wiarygodnym źródłem. Ostatnio wygrał zespół NYC 1-0 na własnym boisku - pod koniec lutego 2017.
Według mnie faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy, który powinien sobie poradzić najprawdopodobniej bez kontuzjowanego Davida Villi. U siebie grają dobrze (9 ostatnich meczy bez porażki), ale należy brać w ciemno przynajmniej 1 straconego gola, gdyż w ostatnich 10 meczach - przeciwnicy zawsze zdobywali gola na ich stadionie, co wynika z niezbyt dobrej defensywy.
Zespół Kansas słynie z dobrej defensywy, ale ich wyjazdowe mecze są nienajlepsze - w ostatnich 10 meczach wyjazdowych wygrali zaledwie 2 mecze, do tego dołożyli 3 remisy.
Jeśli chodzi o zestawienie bramkowe w 10 ostatnich meczach DOMOWYCH NYC/WYJAZDOWYCH Kansas
NYC: 22 gole zdobyte / 14 straconych
Kansas: 7 gole zdobyte / 11 straconych
Moja propozycja to podwójna szansa 1-1 (zakładam, że w pierwszej połowie może paść jakaś bramka, która spełni ów typ) - w przypadku 0-0 / 1-1, druga połowa powinna rozwiać wątpliwości.
Pomogłem? Zapropsuj
⛔100
Ostatnio edytowane przez moderatora: Wczoraj o 21:21&quot;
Jakim prawem dostałem -100, skoro zespół gospodarzy wygrał to spotkanie 1-0, a wiec podwójna szansa okazała się trafiona?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
&quot;Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, Liga MLS
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York City vs Sporting Kansas City
Typ: podwójna szansa 1-1
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Oferta z piłki nożnej jest bardzo skromna w dniu jutrzejszym, a że koszykówka dzień wcześniej nie wyszła mi zbyt dobrze, to od dzisiaj skupiam się wyłącznie na nożnej ????
Pojedynek obecnego wicelidera tabeli z 7 miejscem - New York sporo bramek strzela, natomiast Kansas mało traci. Bezpośrednie pojedynki na korzyść gości, ale 2 wygrane były w 2015 roku, dlatego nie są zbyt wiarygodnym źródłem. Ostatnio wygrał zespół NYC 1-0 na własnym boisku - pod koniec lutego 2017.
Według mnie faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy, który powinien sobie poradzić najprawdopodobniej bez kontuzjowanego Davida Villi. U siebie grają dobrze (9 ostatnich meczy bez porażki), ale należy brać w ciemno przynajmniej 1 straconego gola, gdyż w ostatnich 10 meczach - przeciwnicy zawsze zdobywali gola na ich stadionie, co wynika z niezbyt dobrej defensywy.
Zespół Kansas słynie z dobrej defensywy, ale ich wyjazdowe mecze są nienajlepsze - w ostatnich 10 meczach wyjazdowych wygrali zaledwie 2 mecze, do tego dołożyli 3 remisy.
Jeśli chodzi o zestawienie bramkowe w 10 ostatnich meczach DOMOWYCH NYC/WYJAZDOWYCH Kansas
NYC: 22 gole zdobyte / 14 straconych
Kansas: 7 gole zdobyte / 11 straconych
Moja propozycja to podwójna szansa 1-1 (zakładam, że w pierwszej połowie może paść jakaś bramka, która spełni ów typ) - w przypadku 0-0 / 1-1, druga połowa powinna rozwiać wątpliwości.
Pomogłem? Zapropsuj
⛔100
Ostatnio edytowane przez moderatora: Wczoraj o 21:21&quot;
Jakim prawem dostałem -100, skoro zespół gospodarzy wygrał to spotkanie 1-0, a wiec podwójna szansa okazała się trafiona?
Mój błąd, już poprawiony. Z rozpędu zasugerowałem się tym 1-1 jako DW 1-1. Ale sam też powinieneś bardziej zadbać o precyzyjne opisanie typu jak nakazuje Regulamin. &quot;Podwójna szansa&quot; to w wielu bukach po prostu &quot;Drużyna 1 lub remis&quot;. A to w twoim interesie jest zadbanie o jasne opisanie typu.
:idea: Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Kiedy w regulaminie zmieniliście minimalny kurs w typach dnia na 1.4 ? Ostatnio był chyba jeszcze ponad 1.5
Chyba zawsze taki był, a przynajmniej odkąd pamiętam. Więc cos ci się pomyliło//psotnick
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
ja w sprawie dwóch typów podanych w środę 6.09.2017 , fakt dwa typy podane ale w ten dzień napisałem o tym w dziale &quot; Pytania , propozycje , niezgodności &quot; # 1809 i Psotnik napisał że post został usunięty i okazuje sie że jest dalej !
Wydawało mi się że usunąłem, dlatego napisałem. Może coś źle zaznaczyłem w tym nowym skrypcie. W każdym razie nie zmieniło to wyniku za ten dzień, bo drugi typ i tak na minus//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom