>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Pewne Swieze i Gorace Typki

rzepin 769,6K

rzepin

Użytkownik
KAZAKHSTAN V MONTENEGRO 2
1.80
1000zl✅
Chcecie wiecej typkow to reputkujcie, bo zawieszam temat...
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Spokojnie nie przejmować się głupimi wpisami ,autor sam zdecyduje co dalej będzie robił ,jego decyzja ostateczna będzie nie wasza tylko autora a takie wpisy to tym bardziej go mogą z niechęcić jak kiedyś to zrobił i przestał podawać na długi czas
Pozdrawiam i szanujmy się a przedewszystkim kogoś kto podaje dla was typki
Dziękuję
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Spokojnie nie przejmować się głupimi wpisami ,autor sam zdecyduje co dalej będzie robił ,jego decyzja ostateczna będzie nie wasza tylko autora a takie wpisy to tym bardziej go mogą z niechęcić jak kiedyś to zrobił i przestał podawać na długi czas
Pozdrawiam i szanujmy się a przedewszystkim kogoś kto podaje dla was typki
Dziękuję
Zgadza się.
Tylko jak chce zaistnieć to gdzies indziej niech to robi.
I Nie komentuje bo syf się zrobi.
Bez odbioru.
Pozdrawiam
 
N 2

next

Użytkownik
Dzień dobry.
Zwykle nie wypowiadam się w tematach kolegów na forum ale dziś zrobię wyjątek. Nie mogę zgodzić się z opiniami niektórych osób, które w niezbyt kulturalny sposób reagują na prośbę kolegi o dodawanie reputacji.
Kolega Rzepin jest jednym z najbardziej aktywnych użytkowników forum, a jego typy i skuteczność mówią same za siebie. Tutaj nie ma co komentować. Po prostu jest jednym z najlepszych.
Zarówno ja, jak I pewnie wiele osób rozpoczyna lekturę forum od działu Kupony - Pewne, świeże I gorące typy.
Podawanie tak dobrych typów wymaga dużego nakładu pracy i wiele czasu. Kolega Rzepin udostępnia je wszystkim na forum za darmo, więc jeśli prosi o dodanie punktów reputacji, grzecznie było by przychylić się do tej prośby. To przecież taka forma podziękowania za trud i wysiłek który ktoś włożył w przygotowanie typów.
Kolego Rzepin, nie wiem czy ważne są dla Ciebie te punkty reputacji czy też nie. Chcę zwrócić tylko uwagę na liczbę odsłon Twojego wątku na forum. Sam widzisz że dzień w dzień co najmniej kilkaset osób czyta Twoje wpisy. Moim zdaniem to najbardziej miarodajna forma podziękowania.
Jesteś przydatny i potrzebny na tym forum i wielką stratą było by zawieszenie przez Ciebie tematu.
Pozdrawiam serdecznie i myślę że jeszcze się spotkamy na forum.
Romek
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom