>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2017 (Finlandia, Izrael, Rumunia, Turcja)

Status
Zamknięty.
A 47

adrianooo

Użytkownik
Opanujcie sie i nie stawiajcie na tych naszych paralitykow. Przeciez ta przegrana z Finlandia to przejdzie do historii koszykowki jak przegrac wygrany mecz. Wczoraj zreszta nie lepiej bylo bo tez byla duza szansa na win. Nie wiem ile by musieli prowadzic i jak slabo by musial grac rywal zeby dowiezli wygrana do konca. Przeciez w ostatnich miniutach to oni maja spetane nogi, podaja byle gdzie i byle jak, najczesciej do rywala. Z umiejetnosciami zle nie jest ale psychika to totalne dno.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Opanujcie sie i nie stawiajcie na tych naszych paralitykow. Przeciez ta przegrana z Finlandia to przejdzie do historii koszykowki jak przegrac wygrany mecz. Wczoraj zreszta nie lepiej bylo bo tez byla duza szansa na win. Nie wiem ile by musieli prowadzic i jak slabo by musial grac rywal zeby dowiezli wygrana do konca. Przeciez w ostatnich miniutach to oni maja spetane nogi, podaja byle gdzie i byle jak, najczesciej do rywala. Z umiejetnosciami zle nie jest ale psychika to totalne dno.
Wybacz, ale gorsza paranoje grają Grecy, czegoś takiego to nawet Polska nie gra. Ja tu widzę nawet + 20 dla Polszy. Polskie koszykarze to są fajterzy na tle Greków. Dziś zagra ten murzynek i odpuszczamy sobie tego pseudo centra z Prokomu (zapomniałem nazwisko) i lecimy &quot;lewych Greków&quot;. Pontika , Waczynski , Gielo, murzynek a nawet Koszarek zrobią sito z reprezentacji Hellady. Środkowi z Grecji to mega drewna, a to co pokazali wczoraj to dawno nie widziałem. Trener Greków nie potrafi rotować składem, a dziś napewno się zesra, a nie poustawia skałd
Polska @ 3.25 (złapane wczoraj)
⛔ ⛔ ⛔
Nigdy więcej na te rozdziawy nie zagram!
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP

I tym można by zakończyć post. Ale dorzucę swoje 5 groszy.
Zagraliśmy beznadziejnie na tych ME. Na SportowychFaktach czy na Onecie znajdziecie opinie, że Taylor jest dumny z drużyny, a za parę dni pewnie pojawią się opinie, że przecież walczyli z Francją i że jest super.
Nie jest super. Z Finlandią zrobili coś co przejdzie do historii naszego kosza. A nasz wielki trener twierdzi, że jest dumny z naszych. Z czego? Z Francją podobnie, cały mecz prowadzić z czymś co nie przypomina Francji i oczywiście w końcówce wszystko oddać. Ale to jeszcze można wybaczyć. Dzisiaj kolejne szczyty - walczą całe 3 kwarty a w 4 stają się jakąś zbieraniną gamoni.
Kto dał radę. Świetny występ Kuliga, który może zaprocentować w jego klubowej karierze. Bardzo dobry Koszarek, który jako jedyny kreował grę (tak, wiem, że mieliśmy tylko jego jako PG). Wytrzymywał presji, nie robił głupich strat i dorzucił ważne trójki. Do tego aż 9 asyst. Waczyński też niezły występ, aż 17 punktów, ale na słabej skuteczności, bo przecież grał aż 36 minut. 6 asyst jednak poprawia jego obraz i dla mnie ta trójka zagrała dziś jak prawdziwi koszykarze mogący walczyć na Eurobaskecie. Ode mnie szacun również dla Sokołowskiego, który był tym ostatnim w rotacji, a przeciwko Francji zagrał mądrze i skutecznie.
Minusy. Największy to oczywiście pajac Karnowski. Wczoraj pisałem, że Serafin zrobił z niego szmatę do podłogi, a dzisiaj ośmieszał go Bourousis, dla którego te ME to chyba jakaś kara. Rozumiem wszystko, nawet wywalanie piłki w trybuny, ale żeby dwa razy zrobić kroki? Przy 14 minutach na boisku? A on marzy o NBA? Wielka żenada. Tak jak pisałem wczoraj, może z gówniarzami z NCAA dawał sobie radę, ale prawdziwa zawodowa koszykówka go zweryfikowała. Za wysokie cele i ambicje a za mało podstaw, żeby być kimś. Nie widzę tego gościa dalej niż w PLK za kilka sezonów. Na razie ma szansę w mocnej lidze zagranicznej, ale jak dalej będzie kukiełką a nie centrem z prawdziwego zdarzenia, to szybko wróci do spotkań z Radomiem, Dąbrową Górniczą i Krosnem. Za słabo zagrał też Ponitka, który w przeciwieństwie do w/w ma możliwości nawet na NBA. Dzisiaj po prostu poszło mu słabo. W momentach gdy nie było Koszara na boisku powinien punktować, ale zdobył tylko 8 punktów i zaliczył aż 3 straty.
Oglądałem mecz z Finami, z Francją, z Grecją - kto mi odda te 2 godziny? Prowadziliśmy właściwie przez 1.5 godziny, żeby w końcówce odwalić taką padakę. No cóż, widać, że nie jest dane nam walczyć na takich imprezach. Taylor niech idzie w piździec skoro nie potrafi zareagować na to co się dzieje złego i jeszcze chwali swoich zawodników za jeden z największych czołków w historii tej reprezentacji. Jedyne pocieszczenie - nie musimy kaleczyć oczu oglądaniem meczu w Litwą, która by nas rozmazała 30-punktami. Nawiązując do początku posta - szkoda szczępić ryja ;)
Typowałem zwycięstwo Polaków, bo widziałem w tym value. Postawiłem też handicap. Przepraszam tych których wpakowałem na minę.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Reprezentacja Polski koszykarzy to zwykle rozdziawy i nikt więcej. Czemu te rozdziawy nie potrafią grać w 4 kwarcie? Bo są słabi, brak umiejętności i psychiki. Te dwa atuty ma Slauter ale nie grał z Francją ani Grecją i to przez jego brak była wtopa. Myslalem że dziś zagra, bez niego bym wybrał Grecja -9.5 pkt. Wszystkie rzuty za 3 pkt były bez krycia. Pod koszem tam Karnowski to jak mówisz kukielka, jest w murowany w parkiet i nie bez powodu wywalilo go Hornets z ligi letniej. Tam żadnego NBA nie będzie nigdy, taki Borusis i mlody Grek mu pokazali co jest wart. Tacy ludzie nie robią progresu. Po co chwalisz Waczysnkiego , jak on i zezol Pontika nie potrafią dorzucić do obręczy w 4 kwarcie gdzie jest ciśnienie. Ich gra w koncowkach nie ma płynności. Chwalić Koszarka? Te jego celne rzuty go uratowały, bo on nawet podaje jak ma pusty kosz, zagrał tak z Pontika a ten w obręcz od dołu uderzył. Żaden Polak nie pokazał jakości. Dziś mieli zagrać szybkie tempo, dlatego wyszliśmy niskim składem a do 1/2 była wtopa 43-49 co oznaczało że nie wyszło
Takich Slaterow powinno być minimum dwóch bo to murzynek dał dużo dobrej gry z Finlandia i nikt inny
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
Wybacz, ale gorsza paranoje grają Grecy, czegoś takiego to nawet Polska nie gra. Ja tu widzę nawet + 20 dla Polszy. Polskie koszykarze to są fajterzy na tle Greków. Dziś zagra ten murzynek i odpuszczamy sobie tego pseudo centra z Prokomu (zapomniałem nazwisko) i lecimy &quot;lewych Greków&quot;. Pontika , Waczynski , Gielo, murzynek a nawet Koszarek zrobią sito z reprezentacji Hellady. Środkowi z Grecji to mega drewna, a to co pokazali wczoraj to dawno nie widziałem. Trener Greków nie potrafi rotować składem, a dziś napewno się zesra, a nie poustawia skałd
Polska @ 3.25 (złapane wczoraj)
⛔ ⛔ ⛔
Nigdy więcej na te rozdziawy nie zagram!
I co tam kolego powiesz?? Sprawdzilo sie wszystko to co napisalem przed mecze. W skrocie majac realna szanse na wygrana strzelaja im łby, przewracaja sie o wlasne nogi, robia kroki, proste straty, zwykli amatorzy i nic wiecej...
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Wychodzi mi na to że mecz Chorwacja-Czechy jest o przysłowiową pietruszke , Chorwaci bez wzgledu na wszystko maja zapewnione 2 miejsce , natomiast Czesi nie opuszczą juz 5 miejsca w tabeli. Może zatem pójsc w strone handicapu na Czechów licząc na to że trener Chorwatów da pograć rezerwowym , choc na dobrym sprawe drugi sklad jest lepszy niz podstawowy Czechów , no a jak Satoransky troche bedzie odpoczywal to moze skonczyc sie i -25 , co Panowie myslicie ?
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Rosja lubi bronić i do tego potrafi bronić. Jak się zepną to nie wypuszczą brytoli z 60-70 pkt. Już prędzej zaatakowałbym Belgie Serbie over.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Wielka Brytania mecz o pietruszke , ostatnie miejsce w grupie zapewnione , licze ze w ostatnim meczu beda chcieli pokazac radosna ofensywna koszykowke. Rosja teoretycznie walczy o pierwsze miejsce w grupie. Naturalnie Rosja potrafi bronic lecz o potencjale ofensywnym takich graczy jak Shved , Vorontsevich ktorzy potrafia trafiać seriami nie ma co pisać . Wielka Brytania statystycznie 10ty najbardziej ofensywny zespol tych mistrzostw oraz 6ty w skutecznosci rzutowej (47.7%) , Ruskie z koleji rzucaja slabe 41.3% co daje ledwie 19 miejce w turnieju pod tym wzgledem. Oba zespoly takze dosc slabo spisuja sie w rzutach za 3 (Wlk Brytania 35.4% , Rosja tragiczne 30.5%). Biorac pod uwage mysle luzniejszy mecz dzisiaj mysle ze te wszystkie cyfry pojdą w góre co wygeneruje over.
 
S 1

sanitari

Użytkownik
&quot;There is no euphoria yet, because of the complicated standings in this group. That&#39;s why the game against Turkey ahead of us will be important,&quot; Latvian forward Zanis Peiners said.
Taka wypowiedź Peinersa przed meczem z Turcją, jeśli dodać do tego Porzingisa (trochę zawodzi dotychczas, ale to zawodnik stworzony do wielkich meczy) i trzymającego atak Timme powinno być dobrze dzisiaj. Ja idę w stronę Łotwy, która jak ta szara myszka wkradnie się do półfinału przynajmniej. Potencjał i lider w tej drużynie jest, z Rosją brakowało trochę jakości na obwodzie, ale myślę, że na solidnych Turków dzisiaj wystarczy
1.39 iforbet
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Czechy - Chorwacja
Over 151,5pkt
1.50
Totolotek
Wynik: 69 - 107
Typ: ✅

Mecz o nic w grupie C. Chorwaci mają pewne drugie miejsce, Czesi natomiast nie mają szans na awans do czołowej szesnastki. Stawiam w takim spotkaniu na over punktowy. Dlaczego? Ponieważ po pierwsze brak stawki w w spotkaniu pozwoli na &quot;luźniejszą&quot; grę szczególnie w obronie gdzie żadna z drużyn nie będzie mega skoncentrowana. Pozwoli to otworzyć dodatkowe sytuację do rzutu za 3 czy łatwiejsze wjazdy pod kosz. Po drugie zapewne więcej minut dostaną zmiennicy, którzy będą chcieli się pokazać. Każdy ułamek szansy na oddanie rzutu lub próbę penetracji wykorzystają. Czesi już w meczach o stawkę na tym Eurobaskecie pokazali, że są drużyną overową lubią grać otwartą, radosną koszykówką - Chorwaci do tej pory grali raczej systematycznie ale taki mecz jak dziś jest świetną okazją aby się trochę pobawić i nastroić celowniki przed decydującymi spotkaniami w fazie play-off. W moim odczuciu będzie to bardzo nonszalancki mecz z dużą ilością prób rzutowych i jeśli tylko skuteczność nie zawiedzie to over powinien być bez problemowy.
Belgia - Serbia
Over 148,5pkt
1.55
Totolotek
Tu mamy troszkę inną sytuację. Serbowie muszą wygrać aby być w grze o lepsze rozstawienie przed play-offami. Jeśli dziś swoje spotkania wygrają Rosjanie, Serbowie i Łotysze o kolejności miejsc 1-3 zadecyduje mała tabelka gdzie Serbowie mają najlepszy bilans dzięki czemu zajmą pierwsze miejsce w grupie. Obecni vice mistrzowie olimpijscy nie mogą zatem odpuścić w żadnym stopniu tego meczu. Przeciwnikiem jest nie walcząca o nic Belgia. Drużyna z Beneluxu zagra na luzie. Preferują oni atletyczną koszykówką, szybką gdzie starają się wykorzystywać każdą okazję rzutową często grając kontry nawet w drugie tempo. Obstawiam, że mecz ten może być podobny do wczorajszego starcia Finów z Islandczykami gdzie nie grająca o nim reprezentacja gra mocno ofensywną koszykówką uprzykrzając życie faworytom, którzy koniec końców i tak wygrywają przy bardzo wysokim wyniku. 149 punktów do zdobycia wydaje się nisko osadzoną linią, wartą spróbowania.
Wynik 54:74
Typ: ⛔
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Niemcy - Francja
Niemcy + 6,5pkt
2.15
Bukmacher: Fortuna
Wynik: 84:81
Typ: ✅

Francuzi na tym turnieju wyglądają bardzo słabo. Nie mają pomysłu na grę w ataku oprócz zrywów gwiazd, w obronie nie tworzą monolitu pozwalając rywalom na bardzo łatwe kreowanie sobie pozycji do rzutów/ wjazdów pod kosz. Jutro w pierwszym spotkaniu fazy pucharowej stanie na przeciw nich grającą bardzo ułożony basket, prezentująca dobrą formę reprezentacja Niemiec. Wydaje mi się, że Niemcy spokojnie są w stanie sprawić tu niespodziankę ale jeśli po kursie 2.15 mogą dać na nich handi +6,5 to zawsze warto się zabezpieczyć ;). Francuzi nie dość, że są indywidualnie w słabej formie, nie mają pomysłu na swoją grę to wydaje się że również morale i atmosfera w szatni jest tam bardzo zła. W ostatnim spotkaniu frustracje na boisku wyładował Fournier, który przez to skończył mecz faulem dyskwalifikującym. Obrona Trójkolorowych nie radzi sobie w ogóle z zespołami gdzie na obwodzie grają szybcy dynamiczni gracze. Przegrali z Finlandią i dostali tęgie lanie od Słoweńców prowadzonych przez duet Doncic/Dragić. Jutro będą musieli zmierzyć się z kolejnym dynamicznym, obwodowym liderem rywali mianowicie Denisem Schroederem. Rozgrywający reprezentacji Niemiec gra świetna mistrzostwa. Steruje grą kolegów, rozdaje asysty, samemu zdobywa ważne punkty - wywiązuje się świetnie z roli lidera. Dodatkowo pozostali graczy świetnie odnajdują się w swoich rolach szczególnie w defensywie gdzie tworzą monolit. Francuzi nie będą mieć jutro łatwo, jeśli wygrają to rzutem na taśmę dlatego pobieram takie handi.
Litwa - Grecja
Do połowy / Cały mecz Litwa - Litwa
1.72
Bukmacher: Fortuna
Grecy nie prezentują na tym turnieju dobrej koszykówki. Najlepszym przykładem jest fakt, że do ostatniej kolejki musieli walczyć o awans do fazy play - off. Udało im się to dzięki jednej dobrej kwarcie ( ostatniej ) w meczu z Polską gdzie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Teraz czeka na nich rywal, który rozkręca się z dnia na dzień z meczu na mecz. Litwa, która rozpoczęła turniej od niespodziewanej porażki z Gruzją z każdym kolejnym meczem wygląda lepiej. W ostatniej kolejce ligowych zmagań pokonali w meczu o pierwsze miejsce w grupie, bardzo pewnie, Niemców 89:72. Jutro w moim przekonaniu będą od samego początku do końca kontrolować spotkanie. Różnica punktowa nie koniecznie musi być wysoka ale przewiduje prowadzenie przez Litwinów. W dotychczasowych czterech wygranych Litwa zawsze prowadziła do połowy i dowoziła zwycięstwo do końca. Grecy natomiast w trzech przegranych spotkaniach, zawsze przegrywali już do połowy. W świetnej formie jest Valanciunas, które przeciwko Niemcom zanotował monstrualne double-double 27 punktów i 15 zbiórek. Litwa gra wyraźnie lepiej od Greków i jest na tyle wyrachowanym zespołem aby od początku do końca kontrolować mecz.
Wynik 64:77
Typ: ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom