>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Muszę przyznać rację, złe przyjąłem założenia. Rzeczywiście jest tak jak piszesz bmw14.5. Na dłuższą metę bez wypłaty dużo kasy zostaje w kieszeni.
Korzysta ktoś z Ecopayz?
Podobno karta pre pay w EUR 10 EUR na rok.
 
D 50

doradcapr

Użytkownik
http://e-playbet.com/bedzie-trzech-nowych-bukmacherow-polsce/
trochę zmodyfikowano wcześniejsze zapytania. Z tego wniosek, że na dziś o licencję starają się:
online (4 podmioty): bwin, unibet, jeden polski i jeden zagraniczny
retail (4 podmioty): superbet, jeden zagraniczny i dwa polskie
Ponoć bet-at-home rozpoczął rozsyłanie e-maili z informacją o posiadanych środkach, które ze względów licencyjnych muszą przekazać do 30.09.2017 Malta Gaming Authority (MGA).
 
G 0

gleba

Użytkownik
Witam serdecznie,
wpłaciłem na Betrally kwotę około 450 zł przez Safepaycard. Niestety podczas testu wypłaty mozliwość jaka się pojawiła to tylko i wyłącznie transfer bankowy. Czy taka wypłata na konto może stworzyć problem? Jednorazowo oczywiście. Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Oho, Karaś wrócił ????
Podaj jeden przykład osoby wobec której Bank Zachodni zastosował takie środki. To, że dodali nic nie znaczącą formułkę przerzucając niejako w razie wtopy odpowiedzialność na klienta nic nie oznacza. Zresztą sprytnie użyli tu słowa &quot;możesz&quot;, ktoś sobie wyobraża by sami strzelali sobie w kolano?
Cała ta ustawa to żart, na szybko przepchnięty bubel powstały by zwiększyć zyski ziemniaków. Oczywiście można to było zrobić dobrze, zyskałby polski sport, polscy gracze - ale po co, lobbującym przecież to nie było na ręke, nie Karaś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 63

awax

Użytkownik
Tutaj dokładny cytat:

Czyli żarty się skończyły.
buahaha jaka groźba, &quot;wypowiedzenie umowy rachunku lub karty&quot;
to już po chłopie, nie ma nic gorszego jak Bank (z dużej litery ???? ) się obrazi
rzeczywiście, żarty się skończyły hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wtf 48

wtf

Użytkownik
Nie chcę was martwić ale mnie Bank Zachodni wycofał kartkę kredytową. Nie jestem żadnym dłużnikiem ani nie używałem jej prawie w ogóle. Jedynie robiłem depozyty do bukmacherów i kasyn. Nie wiem czy to jest powód bo wczoraj otrzymałem informację na czacie. Jednak można się domyślić, że niestety tak.
 
panika 63

panika

Użytkownik
Tak sobie upne, ktoś coś nowego doczytał gdzieś odnośnie BWIN orazu UNIBET na PL rynku?
Przeszukuję codziennie internet, ale susza odnośnie ich wniosków, a mamy praktycznie październik za chwilę.
Zaczynam wątpić, że zagraniczne podmioty dostaną w ogóle licencje i trzeba będzie kombinować.
&quot;Wyrzucają Cię drzwiami, to wejdź oknem&quot; - sami do tego doprowadzają...
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Co tu rozwijać ? Po bieżących działaniach firmy wnioskuję, że polską ustawę, licencję itp. mają głeboko w d. więc po co mieliby się ubiegać ? Nikt nie wie co i jak, jedynie można się domyślać.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Tak sobie upne, ktoś coś nowego doczytał gdzieś odnośnie BWIN orazu UNIBET na PL rynku?
Przeszukuję codziennie internet, ale susza odnośnie ich wniosków, a mamy praktycznie październik za chwilę.
Zaczynam wątpić, że zagraniczne podmioty dostaną w ogóle licencje i trzeba będzie kombinować.
&quot;Wyrzucają Cię drzwiami, to wejdź oknem&quot; - sami do tego doprowadzają...
unibet ma wniosek raczej gdzieś, bwin jakoś tam się stara by wejść
na przestrzeni 3-4 miesięcy powinny pojawić się dwa nowe podmioty na rynku polskim
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Panowie jest jakaś minimalna szansa, że taka firma jak Betek365 lub Pinnacle wejdzie jeszcze kiedykolwiek na polski rynek (legalnie lub nie) ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom