>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [13.09.2017]- środa

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Lipsk - Monaco, Tottenham - BVB bądź opcja numer 3 i Szachtar - Napoli. Wszystkie 6 zespołów zapewniające widowisko na b.wysokim poziomie, ciężko tak naprawdę zdecydować się na który z tych meczów obejrzeć. Nikomu nic nie ujmując, ale taki hit jak Maribor - Spartak tu po prostu nie pasuje.

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nikt nie rozpoczął jeszcze dyskusji na ten temat, aż jestem w szoku... no to:
Lipsk - Monaco 2 dnb (2.50) ónibet.
Widzę w tym kursie value. Wg mnie lipsk jest mniej doświadczoną drużyną w LM od Monaco i tutaj upatruję drogę do sukcesu aby typ wszedł. Trochę szkoda, że odszedł Mbappe, ale mam nadzieję, że to nie zmieni siły rażenia zespołu, bo umówmy się : Kylian jest super piłkarzem, ale tak na prawdę nie był to doświadczony piłkarz w szeregach Monaco. Jego strata nie powinna odbić się na tym, że monaco straci tak dużo do jakości. Do wyboru tego typu zachęciła mnie wtopa Hoffenheim z Liverpoolem. Z niemieckich drużyn, Bayern i Borussia mają coś do powiedzenia. Żal nie skorzystać z takiego kursu.
Liverpool - Sevilla 1 (1.72) ónibet
Tutaj pogram sobie czystą jedyneczkę, bo inne typy nie opłacają się. Śledzę wszystkie ważniejsze rozgrywki już jakiś czas i granie w stronę Liverpoolu, zawsze był bardzo ryzykowne. W tym sezonie gra anglików podoba mi się. Ostatnio są bardzo bramkostrzelni i ostatnią ich wtopę z ManCity potraktuję jako spotkanie po którym piłkarze przyjmują kubeł zimnej wody na łeb. Mam w pamięci porażkę Liverpoolu w LE z Sevillą, ale w Sevilli grali zupełnie inni piłkarze, w Liverpoolu też. Można sobie pogooglować. Może 3 piłkarzy z każdej z obu drużyn byli w wyjściowej jedenastce wtedy, a teraz, jak grają w optymalnym składzie. Nawet Sevillę wtedy trenował Emery XD No, niech Klopp bierze na rewanż tamtą porażkę i tym razem niech wygrają.
Pogram też, że Spartak nie przegra (1.21), ale tutaj bez głębszej analizy. Traktuję Maribor jako totalnego outsidera LM, którzy remis potraktują niczym mistrzostwo świata. Chociaż Spartak Moskwa nie jest super mocną europejska drużyną, ten bet idzie bardziej w stronę PRZECIWKO Mariborowi. Ok, Maribor nie ma nic do stracenia itd. ale nie jest to tak enigmatyczna drużyna jak Ludogorets, który grał fajną piłkę i napędził strachu niejednemu klubowi w LM, ani też Słowenia to nie jest Kazachstan, że żaden klub nie potrafił tam praktycznie wygrać w LM.
Mam nawet typ numer 4/5.
Szachtar - Napoli 2 dnb (1.54)
liczba bramek over 2.5 (1.86)

Napoli to coraz lepiej grająca drużyna, która w składzie ma bardziej klasowych zawodników. Zastanawiałem się trochę nad tym typem, bo w głowie motto: &quot;Napoli kupon spie...li&quot; HEHE, ale to zwykle się działo jak grało się Napoli w lidze jako pewniaczek na podbicie... Tutaj największym argumentem było to, że Szachtar nie jest tym samym Szachtarem co kiedyś. Przez tą wojnę na Ukrainie, wg mnie Szachtar gra teraz ciągle z totalnymi pastuchami i ich styl gry determinuje ich do tego, żeby ciągle zamykać rywala w ich polu karnym, ciągle stosować atak pozycyjny, ciągle być takim tłamszącym zwycięzcą... no i ok, sprawdza się, bo ciągle jakoś tam wygrywają (najczęściej to minimalnie, gromienia tam nie ma). Ale co będzie jak przyjedzie w końcu drużyna, która gra kombinacyjnie, nie tylko ogranicza się do obrony, ale również atakuje, bo i w składzie ma kozaków, którzy umieją przyspieszyć, celnie podać, zaasystować, oddać mierzony i bardzo celny strzał niemal w każdym meczu? Zobaczcie, że Szachtar nie ma kiedy w lidze pograć z silnymi drużynami (no, Dynamo jeszcze jest w miarę, w miarę), ale Napoli już ma doświadczenie w graniu z mocnymi drużynami. Czy to Roma, Juve, Lazio, AC Milan, Inter.
Na Ukrainie jeszcze mrozów nie ma, więc argument o ukraińskiej, mroźnej twierdzy można odrzucić... i dobrze.
W tym spotkaniu spodziewam się ciekawego mixu dwóch różnych drużyn i po prostu czuję, że będą wpadały bramki... 1:2, 2:2, 0:3, 1:4,
 
obywatelswiata 0

obywatelswiata

Użytkownik
Na Ukrainie zapowiada się ciekawy mecz. Myślę, że Napoli wywiezie komplet. Zdecydowanie szersza, bardziej wyrównana kadra. Poziom ligi na Ukrainie jest średni, porównywalny do naszej rodzimej Ekstraklasy, nie będzie to łatwe spotkanie dla włoskiej ekipy, ale Sarri ma czym kim rotować, sporo rozwiązań. Prawdopodobnie nie zrezygnuje z 4-3-3, to ilość wykonawców daje sporo możliwości. Początek sezonu dobrze rokuje, 3 pewne zwycięstwa, choć to jeszcze mało w kontekście całego sezonu, Neapol wydaje się bardzo dobrze poukładanym zespołem.
Napoli win 2,25 STS
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Na Ukrainie zapowiada się ciekawy mecz. Myślę, że Napoli wywiezie komplet. Zdecydowanie szersza, bardziej wyrównana kadra. Poziom ligi na Ukrainie jest średni, porównywalny do naszej rodzimej Ekstraklasy, nie będzie to łatwe spotkanie dla włoskiej ekipy, ale Sarri ma czym kim rotować, sporo rozwiązań. Prawdopodobnie nie zrezygnuje z 4-3-3, to ilość wykonawców daje sporo możliwości. Początek sezonu dobrze rokuje, 3 pewne zwycięstwa, choć to jeszcze mało w kontekście całego sezonu, Neapol wydaje się bardzo dobrze poukładanym zespołem.
Napoli win 2,25 STS
Z tym się nie zgodzę, Ukraińcy prawie co sezon grają w lidze mistrzów, taki Szachtar czy nawet Dynamo nie ma co porównywac do Legii, która ostatnio grala w LM bo miała farta, ten sezon zweryfikowal jaka nasza liga jest słaba, żadnego PL zespołu w pucharach, w fazie grupowej, Ukraińskich zespołów mamy 3 Szachtar LM, Dynamo Kijów LE i Zorya Lugańsk LE, więc co tu porównywać? Szachtar może nie ten zespół co kiedyś, ale składzie mają zaciąg brazylijskich nietuzinkowych graczy, o których Legia tylko może pomarzyć,
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Porto-Besiktas
Typ: x/1
Buk Fortuna
Kurs 4.20
Analiza: Pierwsza kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów, ekipa Portugalskiego FC Porto na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Tureckiego Besiktasu . Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, na swoim stadionie bowiem ekipa z Portugalii myli się niezwykle rzadko, bowiem ostatnio notowali tylko i wyłącznie same zwycięstwa, goście natomiast mają spory problem ze zdobywaniem punktów na wyjazdach nawet we własnej lidze, która przecież do najmocniejszych nie należy, Besiktas wygrał zaledwie 3 spotkania z ostatnich 10 wyjazdów , goście mają problemy ze zdobywaniem punktów na obcych stadionach i jestem pewien że w tym spotkaniu to gospodarze będą od pierwszych minut próbowali prowadzić grę i stwarzać sobie sytuację podbramkowe, goście natomiast pewnie będą ograniczali się do możliwości skontrowania zespołu FC Porto. Obie ekipy spotykały się ze sobą w latach poprzednich 4 razy, Porto wygrało 3 spotkania i padł jeden podział punktów, ogólnie myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie i Porto wygra swoje spotkanie, stawiam na wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Real Madryt - APOEL
@1.94 gracz zdobędzie dublet
1xbet
✅✅✅
Real ostatnio impotencja w ataku, Benzema forma wakacyjna i jeszcze kontuzja, Bale wygląda jak dziecko we mgle, nie ma kto kończyć ale wraca wygłodzony CR7 bo kara dotyczy ligi hiszpańskiej. Szalał ostatnio w meczach reprezentacyjnych widać że szlak go trafia. Messi ma w lidze juz 5 bramek, wczoraj dublecik z Juve także gul musi chodzić od ucha do ucha. Rywal jutro konkretny....do lania i zapłaci chyba za te dwa tragiczne mecze Realu w lidze oraz kare Ronaldo.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Lipsk-Monaco 2 / 2 DNB 3,35/2,35 forBET
Taki kurs na Monaco biorę bez zastanowienia. Lipsk debiutant, ciekawa drużyna, większość zawodników tych wartościowszych z poprzedniego sezonu zatrzymana w klubie ale Monaco już ograne w LM w zeszłym sezonie nie z takimi firmami przyszło im walczyć i wychodzić zwycięsko. Ostatnia porażka powinna ich tylko zmobilizować.
Liverpool-Sevilla 1 - 1,60 forBET
Wielki powrót piłki na Anfield. Liverpool zeszły sezon udany. Klopp zbudował fajną drużynę która chce powrócić na piłkarskie salony na dłużej a Sevilla to już nie ta sama drużyna która zdobywała LE i walczyła w PD o podium co już pokazali w zeszłym sezonie. Tutaj również ostatni mecz powinien podziałać na ambicję.
Szachtar-Napoli 2 / 2DNB - 2,05/1,45 forBET
Europa piłkarsko odjechała Ukrainie. Generalnie nie ma co mówić każdy wynik niż wygrana Napoli będzie duża niespodzianką. Włosi tak jak napisał Krysteeek przewyższają Szachtar pod każdym względem.
2 x 2DNB + 1= AKO 5,50 ⛔ ew. single ⛔/✅
 
M 0

michalqqq

Użytkownik
Liverpool vs Sevilla
W dniu dzisiejszym Liga Mistrzów powraca na Anfield. Po ostatnim bardzo słabym występie w starciu z City, apetyt na zwycięstwo jest ogromny. Myślę jednak, że warto zapomnieć o ostatnim meczu i potraktować to jako podknięcie ekipy z Merseyside.
Liverpool gra w tym sezonie fajną piłkę, bardzo dynamiczną. Szybkie skrzydła, dobra współpraca z pomocą to mocne strony Liverpoolu. Sami wiemy co potrafi zrobić niepozorny Senegalczyk Sadio Mane. Druga strona linii ataku to Salah. Szczerze powiem nie wiele wiedziałem o tym zawodniku przed przeprowadzką na wyspy. Czy jest tak dobrym zawodnikiem jak wielu sądzi? Nie wydaje mi się, moim zdaniem jego jedynym atutem jest szybkość, zdecydowanie brakuje mu wykończenia. W tym sezonie zaskakuje mnie Emre Can. Mam wrażenie, że od czasu fantastycznej bramki z Watfrord w ubiegłym sezonie chłopak uwierzył w swoje umiejętności. Widać, że szuka możliwości do oddania strzału, próbuje dryblingu, na prawdęp bardzo mi się podoba jego postawa. Analizując dalej skład Live jak i jego wady i zalety, standardowo muszę wspomnieć o defensywie. Przekonujemy się bardzo często o słabej jakości w tym sektorze boiska, czasami mam wrażenie jakby obrońcy przed meczem poszli sobie na &quot;lufkę&quot; - są bardzo ospali i mozolni. W spotkaniu z City, w pierwszym składzie wystąpił Klavan. Co proszę? To była pierwsza reakcja na tego zawodnika. Mama nadzieję, że Jurgen pójdzie po rozum do głowy i wystawi od pierwszej minuty Lovrena. Być może nie jest to klasowy obrońca, aczkolwiek na pewno lepszy od Klavana.
Przechodząc zwinnie do drużyny przeciwnej. Sevilla, oj Sevilla. Oglądając ich ostatnie dwa spotkania ligowe nie przekonuje mnie ten zespół. Niestety nie wypowiem się tutaj zbyt obszernie ze względu na małą wiedzę o Hiszpanach, aczkolwiek nie wierzę w to, aby byli w stanie wynieść chociaż jeden punkt z Anfield. Do czego jestem przekonany, to gol. Biorąc pod uwagę dziurawą jak ser szwajcarski obrone Liverpoolu, brakma padnie, ale jedna.
Moje rozumowanie jest bardzo proste: Liverpool wygra to spotkanie, tracąc gola.
Wynik 3:1 dla Liverpoolu
Typ:
Liverpool wygra, a obie drużyny zdobędą gole
Kurs: 2.85
Unibet
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Panowie, albo mi się wydaje albo kursy na Monaco są przesadzone. Ok, porażka z Niceą + fakt, że Lipsk to nie są ogóry + &quot;wyprzedaż&quot; trzonu ekipy sprzed roku = wzrost kursów na ich wygraną. Mimo to, kursy na poziomie 3.40-3.60 za ich wygraną z wicemistrzem Niemiec to w mojej opinii tzw. value. Czy jest ktoś kto może się rzetelnie wypowiedzieć na temat gry zarówno jednych jak i drugich w tym sezonie?
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
No to dzisiaj mecze zapowiadające się ciekawie:
Maribor-Spartak
Ktoś powie że ruscy mają lepszy skład, większe doświadczenia w pucharach, lepszą ligę i tak dalej ale ja powiem że Maribor u siebie naprawdę jest groźny i wcale się nie zdziwię jeśli wywalczą remisik.
Tottenham-Borusia i Lipsk-Monaco
Niby faworytami według bukmacherów faworyci ale oba mecze smierdzą na odleglość remisami bo moim zdaniem będą bardzo wyrównane.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Panowie, albo mi się wydaje albo kursy na Monaco są przesadzone. Ok, porażka z Niceą + fakt, że Lipsk to nie są ogóry + &quot;wyprzedaż&quot; trzonu ekipy sprzed roku = wzrost kursów na ich wygraną. Mimo to, kursy na poziomie 3.40-3.60 za ich wygraną z wicemistrzem Niemiec to w mojej opinii tzw. value. Czy jest ktoś kto może się rzetelnie wypowiedzieć na temat gry zarówno jednych jak i drugich w tym sezonie?
Ja bym brał to bez zastanowienia jakby Mbappe został, ale często oglądam ligę francuską i w sumie w ostatnich meczach kiedy Mbappe został odsuwany od pierwszego zespołu, nie było widać znaczącej różnicy w grze. No, może jakiegoś szarpnięcia na szpicy, zawodnika skutecznie dryblującego. Falcao został osamotniony. Jest jeszcze dobrze grający Lemar, reprezentant kadry narodowej Francji. Według mnie Monaco nie powinno grać odczuwalnie słabiej w tym sezonie niż w zeszłym, chociaż w długoterminowe prorokowanie nie chcę się bawić, gdyż nie wiem jak dobra i jak szeroka jest ich ławka.
Mi się wydaje, że mecz z Lipskiem może być taki jak rok temu Monaco grało z Leverkusen. Francuska drużyna vs niemiecka drużyna, ale nie tak doświadczona jak BvB czy Bayern. Kursy byłby niższe na Monaco niż na Lipsk teraz, gdyby Monaco grało u siebie.
W tym sezonie obejrzałem tylko jeden czy 2 mecze RB, więc się nie wypowiadam.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Liverpool - Sevilla
Liverpool powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1.95 !!
Bukmacher: Totolotek
Albo mamy błąd w Totolotku albo bardzo nisko oceniany jest potencjał Liverpoolu przez tamtejszych pracowników. Zakład pod tytułem Gospodarze liczba bramek - powyżej 1.5 po kursie 1.95 dla mnie jest świetnym typem do zagrania. Dla porównania taki sam bet w Fortunie ma kurs 1.55 co jest dla mnie jego realną wartością. Przechodząc do analizy. Drużyna Liverpoolu gra w tym sezonie bardzo ofensywnie ( zresztą nie tylko w tym :p ) . Na sześć dotychczas rozegranych spotkań czterokrotnie zdobywali dwie lub więcej bramek. Nie udało się w miniony weekend podczas spotkania z Man City jednak tam na przebieg rywalizacji miała wpływ czerwona kartka oraz podczas zwycięstwa nad Crystal Palace 1-0. Dziś przeciwnikiem podopiecznych Kloppa będzie Sevilla, drużyna która lubi grać otwartą piłkę i jest predysponowana do niej. Gracze z Hiszpanii byli w stanie stracić dwie bramki grając u siebie w poprzedniej rundzie LM z zespołem Baseksehir, tym bardziej są zdolni do tego na wyjeździe z Liverpoolem. Analiza nie jest to dogłębna to fakt. Ale sam kurs wart jest ryzyka bez zbędnego zagłębiania się w temat dlatego szybko go gram.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Panowie, albo mi się wydaje albo kursy na Monaco są przesadzone. Ok, porażka z Niceą + fakt, że Lipsk to nie są ogóry + &quot;wyprzedaż&quot; trzonu ekipy sprzed roku = wzrost kursów na ich wygraną. Mimo to, kursy na poziomie 3.40-3.60 za ich wygraną z wicemistrzem Niemiec to w mojej opinii tzw. value. Czy jest ktoś kto może się rzetelnie wypowiedzieć na temat gry zarówno jednych jak i drugich w tym sezonie?
W tym sezonie gra Monaco nie różni się za dużo od poprzedniej kampanii. Moim zdaniem nawet te zmiany personalne wyszły na lepsze. Nadal sa drużyną grającą ultra ofensywnie. Starają się w kilku podaniach rozwiązać akcję pozycyjną, nie wymieniają zbędnie piłki w środkowej części boiska. Piłka szybko trafia do aktywnych skrzydłowych czy do Diakhabiego, który niby na papierze ustawiony w linii z Falcao, ale wydaje mi się że częściej znajduje się za plecami Radamela na pozycji numer 10 niż na pozycji numer 9. Ci mają za zadanie jak najszybciej dostarczyć piłkę do Kolumbijczyka, który po prostu ma być skuteczny i jak dotychczas spełnia oczekiwania. RB natomiast bardzo się wzmocniło za spore pieniądze jak na zespół, który od roku występuje w Bundeslidze, ale wspierany przez ogromny koncern Red Bull może sobie na to pozwolić. Za 20 milionów ściągnięty w Leverkusen Kevin Kampl, za 16 mln z PSG Joan Augustin czy Bruma za 10 mln z Galatasaray. Moim zdaniem ich gra w porównaniu z zeszłym sezonem wygląda jeszcze lepiej. Widać że ta drużyna się dotarła i stać ją w tym sezonie na powtórzenie podobnego wyniku w Bundeslidze. Jak zagrają w Champions League, ciężko powiedzieć, bo wiadomo, są absolutnym debiutantem w tych rozgrywkach i jak wiadomo taki brak doświadczenia może łatwo wyjść. W lidze dotychczas zagrali dwa bardzo dobre spotkania i jedno dobre. Przegrali w Zagłębiu Ruhry z Schalke 2:0, ale kto oglądał ten mecz, wie że dużo lepsze wrażenie czysto piłkarskie stwarzali przyjezdni. Moim zdaniem mecz bardzo wyrównany. Owszem kursy sa przesadzone i nie kwestionuję tego że kurs rzędu 3,60 na zwycięstwo Monaco to value, bo jest i to bardzo duże, ale nie byłbym taki pewny łatwego zwycięstwa Monaco. Osobiście gram tutaj BTS oraz za &quot;drobne&quot; zwyciestwo Monaco (tylko ze wględów kursów. jeżeli kurs byłby poniżej 3, byłby to dla mnie no-bet

Ja bym brał to bez zastanowienia jakby Mbappe został, ale często oglądam ligę francuską i w sumie w ostatnich meczach kiedy Mbappe został odsuwany od pierwszego zespołu, nie było widać znaczącej różnicy w grze. No, może jakiegoś szarpnięcia na szpicy, zawodnika skutecznie dryblującego. Falcao został osamotniony. Jest jeszcze dobrze grający Lemar, reprezentant kadry narodowej Francji. Według mnie Monaco nie powinno grać odczuwalnie słabiej w tym sezonie niż w zeszłym, chociaż w długoterminowe prorokowanie nie chcę się bawić, gdyż nie wiem jak dobra i jak szeroka jest ich ławka.
Mi się wydaje, że mecz z Lipskiem może być taki jak rok temu Monaco grało z Leverkusen. Francuska drużyna vs niemiecka drużyna, ale nie tak doświadczona jak BvB czy Bayern. Kursy byłby niższe na Monaco niż na Lipsk teraz, gdyby Monaco grało u siebie.
W tym sezonie obejrzałem tylko jeden czy 2 mecze RB, więc się nie wypowiadam.
Kolega prosił rzetelnie a moim zdaniem ta wypowiedź nie ma z tym nic wspólnego. Jak tak często oglądasz ligę francuską to pewnie doskonale wiesz że w zeszłym sezonie Kylian nie grał pierwszych skrzypiec w Monaco przynajmniej przez pierwsze 3/4 sezonu. Leonardo Jardim dużo częściej stawiał na Tomasa Lemara i Bernardo Silve, który to właśnie był tą centralną postacią drużyny. Jardim dał mu dużą swobodę. Na papierze był ustawiony na skrzydle, ale był trochę takim wolnym elektronem jak by to powiedział Pan Jacek Gmoch (podobnie do Messiego w Barcelonie, oczywiście z zachowaniem odpowiednich proporcji). W pierwszej części sezonu więcej występów od Mbappe zaliczyli również choćby Nabil Dirar. Dlatego nie skupiałbym się na Mbappe jako na kluczowym osłabieniu personalnym zespołu, jeśli już to na pewno większą stratą jest Bernardo Silva, czy Tiemoue Bakayoko, który oprócz tego że zaliczał mnóstwo odbiorów to doskonale potrafił operować piłką w środku pola i regulowac tempo gry razem z Fabinho. Piszesz, że brakuje z przodu. Absurd. Falcao strzelił 7 goli w 5 meczach, więcej chyba nie muszę dodawać. Moim zdaniem klub nie zastąpił tylko odpowiednio Silvy. W miejsce Bakayoko wskoczył doświadczony Jao Moutinho, a przecież jest jeszcze wielki talent Youri Tielemans, który ma troszkę dłuższe wejście w zespół.
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Pora na drugi dzień rozgrywek pierwszej kolejki elitarnej Ligi Mistrzów, wczoraj skuteczność raptem 50%, może dziś będzie lepiej.
13.09.2017 g. 20.45 Porto- Besiktas
Typ: 2 (+1)
Kurs: 1,99
Pinnacle
5/10

Moim zdaniem buki nieco lekceważą Turków i nieco przeceniają możliwości Porto, które od kliku lat zawodzi. Portugalska piłka służy do wychowywania młodzieży i do sprzedawania ich za gruba kasę. Wczoraj Benfika dała ciała z CSKA, gdzie bardziej był grał Benfikę niż dziś Porto. Besiktas wzmocnił się w ostatnim czasie, mają solidną obronę z Pepe na czele a i w ataku jest kim straszyć. W dodatku Porto bez swojej strzelby Abubakara. Nie spodziewam się pogramu, jak dla mnie mecz w okolicy remisu, a już na pewno nie do gry na Porto za 1,55.
Delikatniej:
X2 @ 2,67 Pinnacle 2/10
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.09.2017 g. 20.45 Feyenoord- Manchester City
Typ: under 3,5
Kurs: 1,70
Marathonbet
4/10

Na papierze City zdecydowany faworyt, jednak nie od dziś wyjazdy są dużą bolączką tego zespołu. W ubiegłym sezonie nie wygrali żadnego spotkania, porażki z Barceloną i Monaco oraz remis ze średniakami: Celticiem i M`Gladbach. Feyenoord teoretycznie zupełnie inna półka jakości piłkarskiej, aczkolwiek uważam że na własnych śmieciach postawią opór. Szanse na wygrane mają marne ale nie sądzę aby dostali tutaj srogie lanie. Myślę że 0-2 to wszystko na co stać City. Jak będzie się okaże.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.09.2017 g. 20.45 Liverpool- Sevilla
Typ: under 3
Kurs: 2,06
Marathonbet
6/10

Wczoraj niemal wszystkie mecze overowe, nie sądzę aby i dziś tak było. Teoretycznie Liverpoola faworytem ale Sevilla to drużyna pucharowa, która potrafi sprawić problemy. W ubiegłym roku nie dał rady Juve oraz Lyon na własnych stadionach. Mimo że Sevilla na Wyspach grać nie lubi to powinni twardo walczyć o chociażby remis, bo City pokazało jak można posłać The Reeds na deski. Trudno mi tu typować wynik spotkania, dlatego też najpewniejszy dla mnie jest under bramkowy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.09.2017 g. 20.45 Lipsk- Monaco
Typ: over 1 HT
Kurs: 1,71
18bet
6/10

Oba zespoły z dużym ofensywnym potencjałem, wynik sprawą otwartą. Przeczucie mi mówi że zobaczymy bramki w tym spotkaniu. Z jednej strony Falcao z drugiej Werner, musi się dziać. Lispk z młodym i nieobliczalnym składem, ale za to bez doświadczenia w pucharach. Monaco po osłabieniu trzonu zespołu, ale zawodnicy zostali zastąpieni wartościowymi zawodnikami, ale potrzeba czasu na ułożenie drużyny. Moim zdaniem minimalnym faworytem goście, ale pewniejsze w tym meczu są bramki, i tak też gram.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.09.2017 g. 20.45 Real Madryt- Apoel
Typ: 1(-1,5) HT
Kurs: 2,00
Tony Bet
7/10

Real po świetnym starcie sezonu, gdzie zdobył Superpuchar Europy i Hiszpanii zawodzi w lidze. Ewidentny jest brak zawieszonego CR7 i skutecznego zawodnika, jakim był Morata. Benzema kompromituje się z meczu na mecz, w dodatku doznał kontuzji, która byc może wyjdzie zespołowi na dobre. Dziś pewnie na szpicy wyjdzie wygłodniała bestia CR7 wspierana przez duet Isco- Bale/Asensio. Jak w spotkaniu z takimi ogórami jak Apoel, Real nie zaaplikuje im 5-6 bramek to z kim ma to zrobić?
Uważam że zadziała magia Bernabeu w LM i Real szybko rozstrzygnie losy meczu i będzie na spokojnie okładał słabego rywala.

Delikatniej:

Real (-4) @ 2,63 Unibet 3/10
Pierwsza bramka Ronaldo @ 2,75 Marathonbet 2/10
Ronaldo przynajmniej 2 gole @ 1,90 eFortuna 3/10​
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Zapewne nie będzie to nic eksperckiego, ale dla mnie Monako lepiej nie ruszać. Ostatnio miałem nieprzyjemność oglądać ligi francuskiej trochę i muszę przyznać, że złapałem się za głowę, co tam się wyrabia.
Zespoły z dołu tabeli (a właściwie to 3/4 ligi) reprezentują dno...w tym sezonie tymczasem Monako zagrało może z dwa poważne mecze. Wysoko wygrali z Marsylia (która ostatnio znowu się skompromitowala co pokazuje jaka siłę ma ta ekipa i jak źle tam wszystko wygląda) a także wysoko przegrali z Nice (zresztą rok temu było to samo i to plus tego wyniku, chociaż Nice w tym sezonie słabo wyglądało do meczu z Monako).
Co do samej gry - nie wypowiem się konkretnie o Monako. Ale tutaj jest Liga Mistrzów i każdy zespół prezentuje jakiś tam poziom. Lipskowi brakuje ogrania w LM, ale zespół ten będzie groźny przede wszystkim u siebie (jak zawsze w takich wypadkach). W lidze niemieckiej toczył dosyć wyrównane boje z niemieckimi potentatami. Dla mnie mecz ten pachnie remisem, dlatego bym nie decydował się obstawiać.
Jeszcze do osób przywolujacych Leverkusen - w pewnym sensie trafnie, ale nie zwraca się uwagi na prosty fakt. Bayer w tamtym czasie nawet w lidze niemieckiej nie istniał. Oprócz ogólnej renomy, liczy się tez forma. Tymczasem w tamtym okresie Leverkusen miało swoje problemy. Nie bez przyczyny, w tym roku nie oglądamy ich w Lidze Mistrzów czy nawet Lidze Europy. Takie porównania z przeszłości rzadko ma swoje plusy - dla przykładu, APOEL ostatnio strzelił Realowi dwa gole. W 2012 roku, ale wynik 5-2 to fakt...
Ja gram ostrożnie za mała stawkę, to w końcu pierwsza faza.
Real -3 goli @ 1.9 Fortuna ⛔ 3-0
Tutaj sprawa jest prosta. Real w niby dołku. APOEL przyjeżdża do Madrytu i chyba dla poprawy humorów warto postrzelać. Dodajmy Ronaldo - on w Lidze Mistrzów strzela dużo słabym drużynom, lepszego rywala w 1 kolejce Królewscy dostać nie mogli (no może Legia gdyby grała w tej grupie...). Tutaj maja przed sobą u siebie i to najsłabszego rywala. Do trebla chyba w sam raz. Chociaż bezpieczniejsze o wiele jest granie na Real -2 jak ktoś wkłada duży kapitał. Pamiętać należy, że APOEL to drużyna groźna głównie u siebie.
Liverpool - Sevilla @ powyżej 2.5 gola 1.57 (ten sam buk) ✅ 2-2
Ktoś kiedyś mądrze stwierdził, Liverpool przy mocnych rywalach gra nieco inaczej. I nie, Arsenal to tutaj tylko wyjątek od reguły (zresztą Arsenal ciężko uznać za mocny nawet). Ogółem, The Reds są rozwazniejsi. Wiadomo, ta drużyna żyje z kontry i to może być tutaj kluczowe chociaż Sevilla to nie jest europejski top obecnie.
Sevilla na wyjazdach grała słabo, ale nowy sezon to kolejne rozdanie. Myślę, że zobaczymy tu bramki. Gości stać przynajmniej na jedną podobnie jak Liverpool. Ogółem wraz z pierwszym trafieniem mecz się otworzy. Martwi trochę niski kurs, ale remis 2-2 wydaje mi się bardziej realny od wygranej 1-0 gospodarzy. Stąd też idę w bezpieczniejsze gole, licząc na ciekawy mecz
Maribor - Spartak @ poniżej 2.5 gola 1.8 ✅ 1-1
Wczoraj goli było dużo, dzisiaj ten mecz wygląda mi na underowy. Para ta nie zdziwilaby mnie w Lidze Europy. Maribor coś tam u siebie powalczy, ale ogółem to zespół do bicia.
Naprzeciw Spartak, który zapewne groźny będzie głównie u siebie. Nie wiem skąd takie faworyzowanie Rosjan, dla mnie na papierze wygląda to na nudny remis. Nie zdziwi mnie nawet 0:0. Wyniki z eliminacji do Ligi Mistrzów Mariboru mówią wiele. Ten zespół nie jest nastawiony ofensywnie. U siebie nie powinien przegrać ani wygrać wysoko.
ogółem to całkiem pozytywnie - minimalistycznie wygrał Real i tutaj minusik, ale za to przyjemnie w meczu Mariboru oraz Liverpoolu (niestety jeden z tych kuponów przez Real nie wszedł, bo był łączony, na drugim Real -2 dorzucony tylko, więc spoko)
Co zabawne - nawet ten remis wróżony w meczu Lipska by wszedł (ale oczywiście nie grałem tylko tak mi to na papierze wyglądało), podobnie jak remis 2-2 przytoczony na potrzeby analizy Liverpoolu z Sevillą...no i remis w Mariborze, który też brałem pół żartem, pół serio, żeby wyjaśnić jak się under ma. Pierwsza kolejka zatem na plusik.
Z niespodzianek to pewnie Napoli, ale ludzie się raczej nabrali na ,,słabą Ukrainę&quot; - tymczasem w tamtym roku Dynamo u siebie też punktowało w Lidze Mistrzów. No i Porto, tutaj 1.5 około na gospodarzy to było od początku nieporozumienie. Zaskoczył pozytywnie Tottenham (raczej w nich nie wierzyłem w tym składzie) oraz City (tutaj się nie spodziewałem takiego pogromu). Nic, tylko obserwować dalej Ligę Mistrzów. ????
 
C 247

corner91

Użytkownik
Porto - Besiktas
Porto (-1.5)
@ 2.20
Forbet
Dla mnie jest to bet dnia. Porto bardzo dobrze gra w tym sezonie i jeżeli zagra na swoim poziomie nie powinno być co zbierać po Turkach. Zgodzę się z waszymi opiniami iż Porto od dłuższego czasu nic nie osiągneło ale z takimi drużynami jak Besiktas na Estádio Do Dragão powinni wygrywać z zamkniętymi oczami. Besiktas w tym sezonie gra dobrze jednak to nie jest ten sam poziom zawodników stąd też takie kursy, które i tak z minuty na minutę maleją. Do tego dochodzi historia obu klubów gdzie jasno widać kulturę gry, dla mnie kursy są wystawione prawidłowo natomiast Porto jeżeli chce się liczyć w tym sezonie &quot;musi&quot; to udowodnić.
 
R 0

rafal1988

Użytkownik
RB Lipsk - Monaco
typ 2 (zwrot przy remisie) @2.25
sts
Monaco zdecydowany faworyt tego meczu i całej gr.G
nawet mimo porażki z Nicea w ostatniej kolejce L1
Mam nadzieję że dziś pokaże to na boisku
Feyenoord - MAN. CITY
typ 2 @1.40
sts
Starcie Dawida z Goliatem
Feyenoord cztery kolejne zwycięstwa w lidze ale z całym szacunkiem Heracles czy Excersiol to dla mnie dolna pólka Championship
Liczę na pewne zwycięstwo wyspiarzy
Liverpool - Sevilla
typ 1 @ 1.72
sts
Gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za ostatnią porażkę w lidze, wg mnie mają dużą szanse na to
Sevilla nie radzi sobie w meczach wyjazdowych od dłuższego czasu
Jeśli gospodarze pierwsi strzelą bramkę o wynik będę spokojny.
AKO 5,42

TEN MIESIĄC 78% SKUTECZNOŚCI
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom