>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
z 17-18 zawodników 2 składy ;) ?
Vacek nie pasuje do gry? Dlaczego wg Ciebie.
A Ci zgłoszeni z 2 drużyny to co ???? ?. Vacek to gracz usposobiony ofensywnie nie ma co ukrywać. Obrona idzie mu znacznie gorzej w dodatku zespół Piasta wtedy tworzył kolektyw w którym wyróżniali się Nespor czy właśnie Vacek, Zobacz co Nespor teraz robi w Lubinie ..... a Vacek z kim ma się zgrać w tym Śląsku ?.....
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A no zgłoszeni, ale nie dają jakości póki co, no jeśli tak to masz na myśli, to owszem można, ale jak mówię jakość i tylko jakość.
A no oczywiście, że ma z kim się zgrać jest Chrapek, jest Pich, jest Riera o ile w końcu będzie zdrowy, jest Kosecki, myślę, że akurat jeśli chodzi o grę do przodu, grę kombinacyjną, to jest tutaj wiele do popisu, mam nadzieję, że się wpisze w to. A jeśli zostanie Nesporem, to długo tutaj nie zabawi, zwłaszcza, że zarabia teraz najwięcej w zespole.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Większego pożytku nie ma tzn. chciałeś, żeby bez zgrania od razu grali i wygrywali ze wszystkimi? I tak wygląda to dość ok - 8 miejsce póki co nie najgorsze. Ale masz rację teraz Urban ma więcej czasu na zgranie drużyny.
Przecież oni są nie zgranie, co z tego, że są jakieś niby gwiazdy jak potrzebują zgrać się, bo póki co to wygląda słabo.
A po drugie K. Vacek to nie jest ofensywny pomocnik, a bardziej zawodnik z pozycji &#39;8&#39; , na &#39;10&#39; pewnie będzie grał Chrapek.
Nie mówię, że mają od razu wygrywać i łoić każdego. Oczekiwania wobec tego klubu na początku sezonu były i dalej są spore, a po dokonanych transferach na razie jest jak jest. Pamiętam jak w Górniku Zabrze sprowadzano wszystkich i obojętnie czy miał 30 lat, czy 33, skończyło się to spadkiem i braku kasy w klubie. Czy tak się stanie w Śląsku?. Nie wiem ,za nami dopiero siedem kolejek, więc trudno oceniać ;)
Z ostatniej chwili:
Szymon Pawłowski oficjalnie w Niecieczy!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A no wg mnie realne jest miejsce w TOP8 w tym sezonie, nic więcej, może z lepszym trenerem, ale inaczej, soory , jest bieda.
Pawłowski, hmm fajny gość, ale w jakiej on jest formie ?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Semir Stilić podpisał roczny kontrakt z Wisłą Płock, jest w nim opcja przedłużenia o kolejny. Wcześniej grał w Lechu oraz Wiśle Kraków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Kostevych kontuzja kolana. Około 8 tygodni przerwy.
Spore osłabienie Lecha. Chyba najgorzej obsadzona pozycja w Kolejorzu. Zmiennikiem wydaję się być Vernon De Marco, który dopiero zadebiutował w ostatnim meczu. Być może na tę pozycję cofnięty będzie Situm.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
W wywiadzie Mioduski powiedział:
musieliśmy podjąć trudne, ale przemyślane decyzje
Czyli uznajemy, że zatrudnienie Magiery to nie była przemyślana decyzja. Zmiany trenera co parę miesięcy to na pewno świadczy o powadze klubu. Swoją drogą klamka zapadła jeszcze wcześniej skoro dziś mamy poznać nowego szkoleniowca chyba że będzie to tymczasowy trener.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W wywiadzie Mioduski powiedział:
Czyli uznajemy, że zatrudnienie Magiery to nie była przemyślana decyzja. Zmiany trenera co parę miesięcy to na pewno świadczy o powadze klubu. Swoją drogą klamka zapadła jeszcze wcześniej skoro dziś mamy poznać nowego szkoleniowca chyba że będzie to tymczasowy trener.
Gdzie jest powiedziane, że to nie było przemyślane ?
Po drugie już dawno wypaliła się nić porozumienia na linii trener zawodnicy i tylko trwali w tym, moim zdaniem zmiana na plus dla Legii, zobaczymy kto obejmie drużynę.
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Chociaż jestem kibicem Lecha, mam nadzieję, że Legia zatrudni Macieja Bartoszka. Jestem wielkim fanem jego osoby, to co zrobił w Koronie było ponad możliwości tego klubu, mam nadzieję, że w końcu dostanie możliwość pracy w lepszym klubie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Chociaż jestem kibicem Lecha, mam nadzieję, że Legia zatrudni Macieja Bartoszka. Jestem wielkim fanem jego osoby, to co zrobił w Koronie było ponad możliwości tego klubu, mam nadzieję, że w końcu dostanie możliwość pracy w lepszym klubie.
Krąży plotka o Paolo Bento , no zobaczymy jak to się rozegra ;).
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Miejmy nadzieję że nikt z naszych super trenerów którzy przechodzą z jednego klubu do drugiego. Mioduski wydaje się być mądrym gościem także myślę że to moze byc ktoś ciekawy.
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Miejmy nadzieję że nikt z naszych super trenerów którzy przechodzą z jednego klubu do drugiego. Mioduski wydaje się być mądrym gościem także myślę że to moze byc ktoś ciekawy.
No tak Twoim zdaniem lepiej dać szansę Bento, który nie poradził sobie w Olympiakosie, gdzie teraz trenerem jest były trener Hasi, który z kolei nie poradził sobie w Legii, niż dać szansę Bartoszkowi.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
No tak Twoim zdaniem lepiej dać szansę Bento, który nie poradził sobie w Olympiakosie, gdzie teraz trenerem jest były trener Hasi, który z kolei nie poradził sobie w Legii, niż dać szansę Bartoszkowi.
Tutaj akurat miałem na myśli takich trenerów jak Urban, Wdowczyk, Rumak, Skorża, Zieliński itp. którzy się tylko wymieniają klubami bez zamierzonego efektu. Bartoszek to co zrobił z Korona to należy mu się uznanie. Tylko czy Legia to nie za wysokie progi narazie. Nie uważam również ze zagraniczny trener będzie dobry bo to też już było przerabianie u nas i bez rewelacji. Może Fornalik w Ruchu mimo wszystkich problemów jego praca nie wyglądał źle a w Legii go jeszcze nie było.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Romeo Jozak ma zostać nowym trenerem Legii Warszawa - wynika z informacji Bartłomieja Kubiaka ze Sport.pl. Oficjalnie nazwisko nowego trenera zostanie podane podczas konferencji prasowej o 15.30.
Jeśli to się potwierdzi, to jest żart. Koleś jest obecnie dyrektorem sportowym, a wcześniej był głównie asystentem w klubach m.in. Dinamo Zagrzeb...
Widzę Mioduski ogarnia coraz lepiej impreze.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Wcale sie nie dziwie, ze Magiera polecial. Z calym szacunkiem, ale nie jest to trener do wiekszego klubu, trener na miare sredniaka ligowego i straszny minimalista. Dobrze, ze Mioduski zdecydowal sie na taki krok, bo pewnie dalej Magiera ciagnalby na &#39;&#39;swojej milosci i przywiazaniu do Legii&#39;&#39; i z kim innym u steru sezon by dogral do konca. Ostatni mecz ze Slaskiem byl jednym z wielu ktory to tylko udowodnil jak srednim jest trenerem. Co to w ogole byla za taktyka, wybral 11 zawodnikow, kazal im wyjsc na boisko i biegajcie za pilka, co bedzie to bedzie. Jodlowiec biegajacy gdzies tam po skrzydle, na lawce Nagy i Szymanski - ten sam mlody Szymanski, ktory swoja droga mial dostawac szanse zaczyna mecz na lawce. Jak mlodzik nie gra w takim meczu, gdzie kontuzjowani sa inni skrzydlowi to kiedy? Magiera czeka na kolejny mecz w kwalifikacjach do europejskich pucharow, zeby w koncu mogl wystawic mlodego Szymanskiego od poczatku? To wszystko pokazuje jak strasznie slabym trenerem jest Magiera, ktory nie odnalazl sie w wiekszym projekcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom