>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PHL 2017/2018

Status
Zamknięty.
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
10.09.2017 godz. 18.00
Polonia Bytom - Naprzód Janów
Typ 1 (-3,5)
Kurs: 1,87
Buk: 1Xbet


Pierwszy mecz sezonu każdy po ostatnim sezonie liczy na podobny czyli czołowa 4 a fajnie by było znów zrobić 3 miejsce ???? Wiadomo Tychy i Cracovia poza zasięgiem każdego w lidze można z nimi powalczyć ale jak przychodzą najważniejsze mecze sezonu to Wiadomo... W ostatnim sparingu przed sezonem Polonia grała z Naprzodem i wygrywał .... 11:4 także dziś nie powinno być problemów z pokryciem Handi. Siłą ekipy z Bytomia będzie ZGRANIE bo zespołu &quot;Odeszli: Edmunds Augstkalns (HK Temyrtau, Kazachstan), Elvijs Biezais (TatrySki Podhale Nowy Targ), Edgars Dīķis (Etoile Noire de Strasbourg, Francja), Marcin Słodczyk (Naprzód Janów), Martin Vozdecký (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (Tauron KH GKS Katowice), Karol Wąsiński (PGE Orlik Opole).&quot; Przybyli &quot;Przybyli: Jakub Jaworski (Tauron KH GKS Katowice), Michał Kalinowski (Nesta Mires Toruń), Jauhienij Kamienieu (HKM Zwoleń U20, Słowacja), Szymon Mularczyk (wychowanek), Filip Stoklasa (HC Stadion Litomierzyce, Czechy).&quot; Jak widać w defensywie sporo zmian i wszyscy w Bytomiu wiedzą że brakuje jeszcze 1-2 dwóch &quot;klasowych&quot; obrońców... Ale w bramce mamy Landsmana i Raszkę według wielu jest to Najlepszy Duet w lidze ???? w Przodzie lekkie korekty i to powinno wystarczyć ???? na dzisiejszego przeciwnika bo jeśli chcemy grać o czołową 4 to w takich meczach trzeba pokazywać Siłę ????
Powodzenia !
Wynik 6:1 +++++++++
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
13.09.2017 godz. 13.00
SMS Katowice - Polonia Bytom
Typ 2 (-6,5)
Kurs: 1,70
Buk: 1xbet

2 kolejka PHL i wydaje mi się taki kurs to Promocja. Polonia w pierwszy meczu wygrała 6:1 z Mocniejszym od Sms Naprzodem Janów Szkółka na dzień dobry dostała lanie 0:16 od GKS-u Tychy. W dzisiejszym meczu spodziewam się łatwego i przyjemnego zwycięstwa w okolicach 10:1 ???? Polonia dziś powinna urządzić sobie trenig strzelecki i z pokryciem takiego handi nie powinni mieć problemów ????
Powodzenia ????
Wynik 0:8
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
13.09.2017 godz. 18.30
MH Automatyka - Orlik Opole
Typ 1 (+1,5)
Kurs: 1,76
Buk: 1xBet

Gospodarze bo dobrym meczu w Nowym Targu przegrali 4:7 Orlik rozgrywał mecz dopiero w Poniedziałek musiał się sporo natrudzić by osiągnąć w meczu remis i w tym upatruje typ jaki podałem Dogrywka + karne oraz fakt że mecz był rozgrywany w poniedziałek może mieć znaczenie na dzisiejszą formę fizyczną hokeistów z Opola. W zeszłym sezonie 3 mecze rozgrywane w Gdańsku przyniosły dwie wygrane Stoczniowca oraz Zwycięstwo Orlika. Gospodarze jak każda drużyna w lidze (poza SMS) na własnym lodzie będzie groźna. Największą startą dla zespołu z Opola z poprzedniego sezonu jest odejście Michaela Cichego, Alexa Szczechury i Johna Murraya do GKS-u Tychy Najbardziej według Mnie będzie widoczna starta tego ostatniego bo Bramkarz w hokeju jest Bardzo ważny. Dziś jak dla Mnie mecz na styk tak więc takie handi może zostać pokryte ????
Powodzenia
Wynik 4:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Brawo Polonia, też się dzisiaj na to czaiłem ???? Widzi mi się też dzisiaj handi na Podhale. Fortuna95 co sądzisz??
Niby powinni ale pytanie brzmi jaki będzie lód w Janowie ? w małym spodku katastrofa jak pisze oficjalna strona Polonii Bytom na FB to być może że te 10km dalej też może być problem ? Do tego Stocznia potrafiła wbić 4 bramki Podhalu to i Naprzód będzie umiał ???? 4 bramkami może być ciężko osobiście nie ruszam ale to co ja podaje to tylko propozycje a każdy gra za Swoja Głowa ????
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
PHL, Polska
Janów - Nowy Targ - Środa 13.09.2017 - 19:00

typ: Podhale over 5.5
kurs: 2.10
sts
na szybko, Podhale powinno nastrzelać najmniej 8 goli Gospodarzom...
przepraszam, że pytam, ale kolega to na jakiej podstawie wydał taką opinię/wyrok? nie zaglądałem wczoraj bo byłem poza domem - tak na meczu Polonii jak i Janowa. Ale twierdzenie, że Podhale powinno co najmniej 8 sztuk zaaplikować Naprzodowi po prostu nie pozwala mi pozostać obojętnym. Nie miejsce i czas teraz aby wyjaśniać, ale w miarę czasu i chęci spróbuję dzielić się tutaj swoimi przemyśleniami. Fortuna witaj bo znamy się jakiś czas z innego forum i myślę, że będziemy konstruktywnie wspierać się i wymieniać info. Stocznia to było value! Kurs 4,20 mnie zaskoczył. Jak można dać kurs na Opole w granicach 4 u siebie z Katowicami a później po remisie z faworytem dać 1,4 na wyjeździe w Gdańsku? Tym bardziej, że ekipy są o podobnym potencjale.
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Panowie jest oferta juz na dzisiejsza kolejkę. Orlika z Janowem wygląda ciekawie. Ci pierwsi dwa mecze przegrane dość stykowo (z GKSem po karnych, a z Gdańskiem wypuścili prowadzenie 3-0). Janów po wyraźnej przegranej z Polonia w drugim meczu u siebie postraszył Podhale. Handi wystawione na -/+ 1,5 wiec wg mnie raczej lepiej wygląda over 6,5 z ot i tak też zagram jak tylko normalne buki wystawią ofertę.
Poki co Fortuna ma o6,5 z ot po 1,74
Ciekawi mnie jakie handi wystawią na Podhale z SMSem (takie handi jak ostatnio z Bytomiem to bym pograł)
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja dzis wchodze w mecz w Oświęcimiu.
Unia Oświęcim - GKS Katowice - 2 + over 5.5
Polska liga to dla mnie jeden wielki over i linie 5.5 sa bardzo czesto pokrywane. Buki nie doceniaja troche Katowic ktore mocno sie wzmocnily i w dalszej czesci sezonu mysle ze beda stawiac opor nawet Cracovii czy Tychom poki co sie rozkrecaja ale dzis mysle ze pokaza czesc swojej mocy. Poczekajmy az odpala obcokrajowcy i ta maszyna zacznie działać ale wtedy buki obniża kursy.
Dzis za taka perelke placa 4.10
Widze tez ze Fortuna poszla po rozum do glowy i nie wystawia zadnej linii na mecze SMS Sosnowiec ;)
Pozdrawiam i powodzenia
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Co się tyczy Opola z Janowem to dla mnie mecz zagadka. Naprzód widziałem z Podhalem i powiem tak: Podhale lepsze technicznie i szybkościowo, szczególnie w 3 tercji, ale to dlatego, że spora część Janowian pracuje normalnie a gra w hokeja to ich pasja i hobby więc wiadomo, że nie są w stanie trenować na maksa tak jak powinni zawodowcy. Naprzód jednak ma wielką zaletę, wkłada ogromne serce w walkę, zostawili naprawdę dużo zdrowia na lodzie i wg mnie przegrali pechowo. Tzn. Podhale miało więcej z gry, więcej sytuacji, ale jednak walka Janowian powinna zaowocować przynajmniej tym 1 pkt. Ok. Opola nie widziałem, ale zaszły tam duże zmiany kadrowe i to in minus. Dużo by pisać. Over możliwy bo jedni i drudzy dysponują dość słabą obroną oraz powiedzmy przeciętnymi bramkarzami. Katowice mają potencjał i tu pełna zgoda. Pytanie tylko czy faktycznie będzie miało to przełożenie na grę. Swego czasu Zagłębie też miało potencjał, naprawdę mieliśmy dobrą pakę a jednak wyniki były słabe. Katowice zagrały słaby mecz w Opolu. Teraz jadą do Oświęcimia gdzie dzisiaj zagra już Riha a to dobry zawodnik i bardzo waleczny i napędzający ekipę. Mimo wszystko potencjał Katowic wskazuje na to, że to oni są faworytem i należałoby lekko smyrnąć coś w ich stronę. Co do overa to nie wiem bo Unia zawsze była bardziej underowa niż overowa. Mają Fikiego na bramce a to bardzo dobry bramkarz. Podhale jeśli dadzą to raczej nie do gry będzie bo wystawią pewnie -9,5 i over 10,5-11,5. Wszystko może tutaj być. SMS z Polonią zagrał dużo lepiej niż z Tychami chociaż i z tymi przez pierwsze 10 minut gola nie stracił i dość skutecznie się bronił i nic nie wskazywało z przebiegu tych 10 minut, że tyskie tak ich rozjadą. Polonia oczywiście dominowała na lodzie, ale nie była to taka miazga jak z Tychami. A i SMS miał sporo sytuacji i gdyby w bramce Polonii bronił słabszy bramkarz (tyle, że Polonia ma obu dobrych bramkarzy) to SMS strzeliłby ze dwa gole. Teraz pytanie kogo Podhale dzisiaj wstawi do bramki. Wg mnie wstawi Kapicę (w związku z przepisem, że polski bramkarz musi wystąpić w przynajmniej 50% minut podstawowych rozgrywek) żeby zaoszczędzić Łotysza na mecze z mocniejszymi. Więc jeżeli wystąpi Kapica to szkółka jest w stanie strzelić gola lub nawet 2 a wówczas gra na handi jest ryzykowna. Over 10,5 byłby do wzięcia, ale pewnie będzie wyżej. JKH z Gdańskiem znak zapytania, ale jednak JKH jest faworytem. Natomiast Craxa po laniu jakie dostała z Tychami u siebie dzisiaj nie ma wyjścia i musi wygrać aby na początku sezonu morale nie siadło. Tyle, że w Bytomiu nie jest łatwo. Mimo wszystko Craxa win dla mnie a może nawet -1,5.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Przy czym ten Fikrt to juz w mojej opinii nie ten sam poziom co na poczatku jego kariery na polskich lodowiskach. Teraz jakby wtopil sie w szarzyzne i potrafi wyiagnac to co teoretycznie ma wpasc by po minucie wpuscic to co broni większość juniorów.
Nie zagra za to Bezuska a wiec brak w obronie solidnego gracza. Zagra Riha i to rowniez jest podstawą by grac over bo wierze ze dwiema jesli nie trzema bramkami Unia odpowie. Te roszady z Kasperlikami to tylko pokazuja ze w Unii nie jest tak wesolo skoro goscie wybieraja studia zamiast hokeja. Myślę ze sie postawia ale ostatecznie przegraja i licze na to ze Katowice zaprezentuja forme strzelecka godna tego ich letniego zamieszania transferowego a po skladzie widac ze strzelic ma kto
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Pełna zgoda co do Fikiego, (i ogólnej sytuacji w Unii) ale w dalszym ciągu to bardzo dobry bramkarz jak na polskie warunki. Ja overa nie wykluczam, tym bardziej, że linia jest ustawiona na 6 goli, ale jednak nie jest to w mojej skromnej opinii bet do mocnego grania. Generalnie nie ma dzisiaj nic pokroju tego środowego betu na Stocznię. Jeszcze tak przeanalizowałem sobie sparingi i widzę, że Opole grało z Janowem 2 razy i w Janowie grali chyba tylko 2 tercje i wynik był 4:1 dla Opola a w drugim meczu w Opolu gospodarze wygrali po karnych 3:2 więc w meczu był iks. Naprawdę mecz zagadka dla mnie i nie wiem czy ten kurs na Janów to nie jest value mając na uwadze przegraną Opla w Gdańsku kiedy to mieli już wygrany mecz i dodatkowo podróż powrotną te setki km. Aha i Ople w sumie to sporo underków w sparingach miało.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
wiesz ja ogólnie przyjmuję zasadę co do początku sezonu, że nie są do bety do pójścia ostro - ale w 3AKO (to zresztą w Fortunie wymóg by zagrać PLH) za 20 zl czemu nie ;) dlatego też składam się ku tej 2+over i wzmocnić dodatkowo to zwycięstwem Barysu z Nowosybirskiem i chyba jednak kolejną 2 tym razem ze Szwajcarii w meczu Kloten - Davos
takie 3ako daje łączny kurs 17.23 a tu już wcale nie trzeba tak szaleć z wkładem by wyjść z godną gotówką ;)
---
Unia - Gks 2/+5,5 ✅
Kloten - Davos 2 ✅
Barys - Sibir 1 ⛔
No niestety Barys nie dal rady i niestety polozyl ten kupon, szkoda ale sam typ z polskiej ligi wszedl jak zloto ;) obawiam sie niestety ze od nastepnej kolejki kursy na GieKSe pojda mocno w dol
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
15.09.2017 godz. 18.00
Polonia Bytom - Cracovia
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 1,95
Buk 1xBet

Polonia mimo że chciałbym żeby coś ugrała to dziś gram przeciwko ???? Na własnym lodzie Polonia Zawsze będzie groźna ale to Cracovia już gra od jakiegoś czasu i jest z pewnością zgrana do tego ostatnia porażka z Tychami na własnym lodzie na pewno podrażniło ekipę z Krakowa. Dziś w Bytomiu ma być 15 stopni tzn że lód będzie lepszy do ataku ???? a jak wiadomo w Polonii brakuje obrońców to że w bramce mamy BARDZO Dobrych bramkarzy nic nie znaczy bo nie Zawsze jest dzień Konia a to dziś będzie prawdziwy test jak ta Polonia będzie się prezentować w obecnym sezonie dla Mnie takie Handi Cracovia pokryje bez problemu
Powodzenia ????
Wynik 1:3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom