>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (14.09.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
25 spotkań w czwartkowe popołudnie, czego chcieć więcej. Jak to rozgrywki LE pełen folkor, od albańskiego Skenderbeu, macedońskiego Vardaru po chociażby czeski Fastav Żlin. A jest tego jeszcze więcej jak na przykład rozpalający do czerwoności mecz Zorya Ługańsk - Ostersunds. Nie wiem jak Wy, ale ja właśnie za to lubię Ligę Europy bardziej od elitarnej LM.
Pełno meczów, pełno dobrych kursów na pierwszy rzut oka. Liga Europy od lat przyzwyczaiła do jednego - niespodzianki, których nie raz jest tyle że już chyba nikt nie jest przesadnie zdziwiony.​
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
K 12

ksar

Użytkownik
Vardar vs Zenit
Vardar
strzeli gola @1,65 Forbet
Vardar 1x @2,10 Forbet
Vardar win @6 Forbet
Drużyna z Macedonii poradziła sobie wzorowo w fazie eliminacyjnej Ligi Mistrzów jak i Europy (oczywiście patrząc przez pryzmat samego zespołu). Wyeliminowali faworyzowane przez wszystkich Malmoe, powalczyli z Kopenhagą no i na samych końcu już w LE pokonali Fenerbahce. We wszystkich tych trzech meczach, Vardar wygrał u siebie, grając na prawdę dobrą piłkę. Są mega ofensywni, wszyscy wracają się by bronić wyniku, a i biegają za trzech. Taki przykład zespołu, który wchodząc na boisko już czuje się wygrany, że tutaj gra, więc bez napinki idzie im jeszcze lepiej. Myślałem, że jest to zespół przede wszystkich swojego boiska, ale najwidoczniej Turcja im nie była straszna i to właśnie na tamtejszym terenie podpisali swój triumf.
Zenit to już może nie ta półka co poprzednie zespoły(no może poza Kopenhagą, ale duńska drużyna gra tak fatalną piłkę w tym sezonie, że szkoda się o tym rozwodzić dłużej), jednak uważam, że Vardar będzie w stanie napsuć im krwi u siebie. Rosjanie w lidze grają mecze strasznie zmienne. Jeden im wyjdzie, drugi sknocą. Przede wszystkim widać problemy w ataku. Wyniku wysokiego się nie spodziewam, nie zdziwię się jak jedyną bramką, będzie ta strzelona przez Vardar. Podsumowując - idę za ciosem. W elimkach poradzili sobie z każdym u siebie, czas podtrzymać serię.
 
pismack 19

pismack

Użytkownik
Jak myślicie, Wenger &quot;oleje &quot;LE i wystawi młodzieżowców + paru rezerwowych? Jak tak to co sądzicie o X2 na Koln?
 
Z 0

zawodowy

Użytkownik
ksar
Mancini rotuje w Zenicie atakiem, bo niedawno przyszedł Rigoni,
kolejny zawodnik ofensywny i było kilka drobnych urazów. Ale jeżeli chodzi o obronę, to 3 bramki stracone w 9 meczach, a na wyjazdach tylko 1 w 5 spotkaniach ???? Zenit dawno nie był tak stabilny w obronie. Z pozycji fana mam z deka subiektywny obraz, ale tak to teraz wygląda. Jeżeli Vardar pójdzie na hura, to będzie go czekać kara ???? Na to liczę ???? )
 
K 12

ksar

Użytkownik
Idąc typ tropem myślenia - Vardar w ostatnich 5 meczach strzelił 15 bramek. Nie biorąc pod uwagę ojczystych lig mamy bilans 4:1 dla Vardaru i 2:1 dla Zenitu. Obie drużyny mało tracą bramek, jednakże faktem jest, że nie ma co porównywać ligi rosyjskiej z macedońską, dlatego patrzę pod względem ostatniego meczu LE. Vardar u siebie był ostrzeliwany przez Turków - nie dał im strzelić bramki, zamykając się całą paką w polu karnym i czekając na kontratak. Zenit grał na równi z Utrechtem - bramkę stracił, a nie oddał rywalowi. Nie kwestionuję Twojego postu, ale fakt rotacji składem działa tutaj akurat na korzyść Vardaru. Typ na 1x pobrałem już dawno w ciemno, gdyż uważam, że dwumecz rozstrzygnie się w Rosji aniżeli na terenie Macedonii. Za Zenitem przemawia wszystko, tak samo jak przemawiało za Fenerbahce - wynik znamy wszyscy. Tutaj po prostu uważam, że to bardziej zaangażowanie, chęć pokazania się na podłożu Europejskim czy po prostu często wspominana w wypowiedziach &quot;gra dla kibiców&quot; zaprocentuje wynikiem, którego nikt się nie spodziewa. Tak jak już wspominałem, tego że rosyjska ekipa wygra dwumecz jak i wyjdzie z grupy jestem niemalże pewien, ale tak samo jak tego, jestem pewny obrony honoru przez Macedończyków na swoim terenie. Czy to samą bramką(która już dla nich będzie dużo znaczyć), czy remis a może i wygraną. Sam gram wszystkie te zdarzenia, a jak będzie - pokaże czas. Życzyłbym, żeby Twój zespół wygrał, no ale cóż, postawiłem co innego ^^. Pozdrawiam
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jak myślicie, Wenger &quot;oleje &quot;LE i wystawi młodzieżowców + paru rezerwowych? Jak tak to co sądzicie o X2 na Koln?
Wygrana w Lidze Europy zapewnia miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
I moim zdaniem czytając to zdanie Arsenal nie odpuści, dodatkowo nawet jeśli Wenger zrobi trochę zmian, to ostatnie w tabeli Bundesligi FC Koln, nie będzie miało czego szukać w Londynie.
Biorąc też pod uwagę, że kibice Arsenalu mają dość Wengera i jego wpadek, to nie sądzę, żeby odpuścili, a jak mówiłem, to może być doskonała okazja na LM, bo może być trudno z taką grą w lidze.
Dodatkowo w drużynie gości 2 kontuzje - Risse oraz Sorensen. Kolonia poprzedni sezon znakomity, a patrząc co dzieje się , z takimi zespołami &quot;niespodziankami&quot;, to w kolejnym sezonie jest zawsze dół. Myślę, że mimo wszystko Arsenal wygra to spotkanie, zwłaszcza, że rozgrywane jest w Londynie.
Dodatkowo patrząc na grupę układa się to tak, że 3 wygrane u siebie plus jedna wyjazdowa da zapewne 1 miejsce w grupie.
Arsenal + Over 1.5 @ 1.45 iforbet - do jakiegoś kuponu, myślę, że to ciekawe rozwiązanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 199,2K

maer

Typer A-League
No widzę że z 1 kolejki można by złożyć całkiem ciekawy kuponik nawet jeśli grać za 10:p
Slavia-Maccabi, Young Boys-Partizan, Zlin-Tiraspol, Rijeka-AEK i Steaua-Pilzno.
Co o tym sądzicie?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
No widzę że z 1 kolejki można by złożyć całkiem ciekawy kuponik nawet jeśli grać za 10:p
Slavia-Maccabi, Young Boys-Partizan, Zlin-Tiraspol, Rijeka-AEK i Steaua-Pilzno.
Co o tym sądzicie?
No dobrze, ale kogo / co chcesz zagrać w tych spotkaniach. Overy, wygrane? Coś więcej napisz.
 
C 247

corner91

Użytkownik
W moje oko wpadła Nicea, która rozegra mecz w Belgii. Wiadomo nie od dziś iż Belgijskie zespoły uwielbiają grać na własnym stadionie jednak to właśnie może być mecz o to która z tych drużyn wyjdzie z grupy. Nicea pokazała w ostatnim meczu z Monaco iż wracają do wysokiej formy i wygrali 4:0. Balotelli i spółka jest nieznacznym faworytem w tym meczu ja jednak uważam iż z czasem kursy na Francuską ekipę będą spadać i na tą chwilę warto łapać kurs 2.20.
Zulte - Nicea
Nicea
@2.20
Forbet
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Arsenal-Koeln
Typ: x/1
Kurs 4.20
Buk Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Londyńskiego Arsenalu na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Niemieckiego FC Koeln, gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, Arsenal pierwszy raz od wielu lat nie gra w piłkarskiej lidze mistrzów, więc samym doświadczeniem zdecydowanie przewyższa drużynę z Kolonii, która przecież niezbyt często jest oglądana w europejskich pucharach. Gospodarze na swoim stadionie grają bardzo overovo, dużo bramek strzelają ale również bardzo dużo ich tracą, ekipa przyjezdnych również nie przyjedzie się tutaj bronić bowiem grać ofensywnie Niemieckie zespoły potrafią , co pokazywali już niejednokrotnie , obie ekipy spotkały się ze sobą do tej pory 2 razy, oba spotkania były rozegrane na stadionie Kolonii i oba wygrali zawodnicy Arsenalu, mecze miały miejsce kilka lat temu, więc myśle że w tym wypadku mają się nijak do statystyk,ale gospodarze w tym spotkaniu powinni sobie spokojnie poradzić bowiem na swoim stadionie rzadko tracą punkty, tym bardziej że w lidze ich gra wygląda raczej średnio to muszą się pokazać w Lidze Europejskiej.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja tam idę bez ryzyka:

Real Sociedad - Rosenborg 1
Hoffenheim - Braga 1
@1.79 uni

Warto rozważyć grę na Sociedad i Hoffenheim, bo są w świetnej formie i nawet rotując nieco składem, mają dość sporą przewagę nad rywalem. Rosenborg pomimo wyeliminowania Ajaxu, to jest bardzo nijaki. Baskowie, szczególnie na Anoeta powinni ich zmieść. W grze Hoffenheim można było zobaczyć wiele dobrego futbolu, ale trafili na mocniejszy LFC. Braga to już nie ekipa, która może powalczyć z mocnymi ekipami. Wczoraj Benfika u siebie przegrywa z nijakimi CSKA, a sporo słabsza Braga moim zdaniem polegnie dość pewnie z Wieśniakami, którzy są bardzo dobrze prowadzeni. Ostatnio w weekend potwierdzili wielką dyspozycję i pokonali Bayern 2-0.

Z trochę większym ryzykiem:
Crvena - BATE 1
Basaksehir - Ludo 1
AKO @2.72 uni

BATE widać, że ma problem. Nawet w lidze problemy jakich nie mieli w latach ubiegłych i możliwe przerwanie hegemonii mistrza Białorusi. Serbowie pozytywnie, u siebie z pewnością będą groźni i powinni pokonać Białorusinów.
W grze Turków można było zobaczyć wiele fajnego futbolu, ale mieli nieco pecha z Sevillą. Ludo na wyjazdach traci sporo na sile.
I już trochę 4fun:
Poniżej 0.5 gola HT
Zlin - Sheriff @2.6
Rijeka - AEK @ 2.33
uni

Sądzę, że Sheriff całą fazę grupową będą grać nieco schowani, a gospodarze nie są wcale lepszą ekipą od nich. Może być nieco kopaniny.
Rijeka - AEK, tutaj widzę przewagę w posiadaniu piłki przez Chorwatów, ale nie sądzę, by łatwo sforsowali obronę Greków. Do tego skuteczność nie jest ich najlepszą stroną.
Bet wart uwagi:

FCSB - Pilzno o2.5 gola @2.06 uni

Los chciał, by znowu te same ekipy się spotkały po dwumeczu w 3 fazie eLM. Tam lepsza była ekipa z Rumunii, ale w obu spotkaniach padało mnóstwo goli. W 1 meczu 2-2, w rewanżu zaś 1-4. Do tego kartki, rożne. Kurs nadal bardzo dobry.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja osobiście idę w stronę Milanu dobre wzmocnienia przed sezonem w lidze dosyć dobrze to wygląda choć ostatnio wtopa z Lazio 4-0, myślę że nie odpuszczą grania w LE, na papierze zdecydowanie lepsza drużyna.
Do tego dorzucam Hoffenheim i również Basa.... coś tam z ludogorcem powinni sobie poradzić, trochę znanych emerytów tam jest i gra. Turcja ciężki teren.
Zastanawiam się jeszcze nad Atalantą z Evertonem. Drużyny moim zdaniem na tym samym poziomie tylko z innym podejściem do rozgrywek. Włosi zapewne będą chcieli coś pograć więcej niż Anglicy którzy wiemy jak traktują rozgrywki w LE.
Milan 1,50 x Basa 1,60 AKO 2,40 + ew. Hoffe 1,35 AKO 3,20
Atalanta 2,20 DNB 1,55
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
ak myślicie, Wenger &quot;oleje &quot;LE i wystawi młodzieżowców + paru rezerwowych? Jak tak to co sądzicie o X2 na Koln?
Koln to jest kupa piachu i murowany kandydat do spadku z bundesligi. Nawet jak Wenger wystawi młodzież, to i tak Arsenal wygra z palcem. Dla mnie 1 na Kanonierów to lokata. Angielskie zespoły niewmal z kompletem punktów w pucharach. Liverpool tylko okazał się za słaby na Sevillę, no ale wiadomo, gdzie liga hiszpańska
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
W moje oko wpadła Nicea, która rozegra mecz w Belgii. Wiadomo nie od dziś iż Belgijskie zespoły uwielbiają grać na własnym stadionie jednak to właśnie może być mecz o to która z tych drużyn wyjdzie z grupy. Nicea pokazała w ostatnim meczu z Monaco iż wracają do wysokiej formy i wygrali 4:0. Balotelli i spółka jest nieznacznym faworytem w tym meczu ja jednak uważam iż z czasem kursy na Francuską ekipę będą spadać i na tą chwilę warto łapać kurs 2.20.
Zulte - Nicea
Nicea
@2.20
Forbet
Czy wytłumaczy mi ktoś jakim cudem Waregem znaleźli się w Lidze Europy? Czytałem kiedyś artykuł na temat skomplikowania systemu piłkarskiego w Belgii i to jest chyba tego przykład.
Dzisiejsi gospodarze w ubiegłym sezonie znaleźli się w grupie mistrzowskiej, którą zakończyli na ostatnim miejscu z bilansem 1-3-6...
Kursy na Niceę są w takim razie mocno przesadzone. Chyba, że coś pominąłem...
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Czy wytłumaczy mi ktoś jakim cudem Waregem znaleźli się w Lidze Europy? Czytałem kiedyś artykuł na temat skomplikowania systemu piłkarskiego w Belgii i to jest chyba tego przykład.
Dzisiejsi gospodarze w ubiegłym sezonie znaleźli się w grupie mistrzowskiej, którą zakończyli na ostatnim miejscu z bilansem 1-3-6...
Kursy na Niceę są w takim razie mocno przesadzone. Chyba, że coś pominąłem...
Ponieważ wygrali Puchar Belgii, który daje bezpośredni udział w fazie grupowej LE
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00

Spotkanie: Austria Wiedeń - AC Milan
Typ: over 3,5 gola ✅

Kurs: 2.50
Bukmacher: LVBet
Analiza: Dzisiaj startuje Liga Europy, do konkursu wybrałem mecz pomiędzy Austrią Wiedeń, a drużyną Milanu, który po letnim szaleństwie na rynku transferowym zamierza odbudować swoją potęgę. Oba zespoły są bardzo overowe, Austria w tym sezonie rozegrała w lidze 7 spotkań, a średnia bramek w meczach z jej udziałem wynosi 3,7, natomiast AC Milan rozegrał w serie A 3 mecze, a średnia bramek w nich to 3,6. Austria w poprzedniej edycji Ligi Europy również grała bardzo overowo, tam jej średnia była jeszcze wyższa, bo wyniosła aż 4,2 bramki na mecz. Dodatkowym atutem według mnie będzie również chęć zmazania plamy po przez zespół z Mediolanu, który w weekend doznał dotkliwej porażki z drużyną z Rzymu aż 4:1, więc będą chcieli się odbudować swój wizerunek przed kibicami i udowodnić, że ta porażka była tylko wypadkiem przy pracy i nie zadowoli ich skromne prowadzenie 1:0 tylko będą chcieli strzelić kilka bramek, a i Austria myślę, że może też coś ustrzelić, jeżeli miałbym typować dokładny wynik to było by to 3:1 w stronę Milanu. Jeżeli chodzi o piłkarzy,których dziś nie zobaczymy na murawie to w zespole gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Almer i Veruto, nie pewny jest także udział Demaku i Grunvalda, natomiast u gości nie zobaczymy Rodrigueza, Boriniego, Paletty, Gomeza, Mauriniego oraz Conti. Podsumowując liczę na mocne strzelanie we Wiedniu oraz na pewne zwycięstwo włoskiej drużyny, Powodzenia.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00

Spotkanie: Austria Wiedeń - AC Milan
Typ: over 3,5 gola

Kurs: 2.50
Bukmacher: LVBet
Analiza: Dzisiaj startuje Liga Europy, do konkursu wybrałem mecz pomiędzy Austrią Wiedeń, a drużyną Milanu, który po letnim szaleństwie na rynku transferowym zamierza odbudować swoją potęgę. Oba zespoły są bardzo overowe, Austria w tym sezonie rozegrała w lidze 7 spotkań, a średnia bramek w meczach z jej udziałem wynosi 3,7, natomiast AC Milan rozegrał w serie A 3 mecze, a średnia bramek w nich to 3,6. Austria w poprzedniej edycji Ligi Europy również grała bardzo overowo, tam jej średnia była jeszcze wyższa, bo wyniosła aż 4,2 bramki na mecz. Dodatkowym atutem według mnie będzie również chęć zmazania plamy po przez zespół z Mediolanu, który w weekend doznał dotkliwej porażki z drużyną z Rzymu aż 4:1, więc będą chcieli się odbudować swój wizerunek przed kibicami i udowodnić, że ta porażka była tylko wypadkiem przy pracy i nie zadowoli ich skromne prowadzenie 1:0 tylko będą chcieli strzelić kilka bramek, a i Austria myślę, że może też coś ustrzelić, jeżeli miałbym typować dokładny wynik to było by to 3:1 w stronę Milanu. Jeżeli chodzi o piłkarzy,których dziś nie zobaczymy na murawie to w zespole gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Almer i Veruto, nie pewny jest także udział Demaku i Grunvalda, natomiast u gości nie zobaczymy Rodrigueza, Boriniego, Paletty, Gomeza, Mauriniego oraz Conti. Podsumowując liczę na mocne strzelanie we Wiedniu oraz na pewne zwycięstwo włoskiej drużyny, Powodzenia.
Dobra analiza, lecz ja z tym betem bym się zastanowił 3x. Zobacz mecze milanu na wyjeździe w LE. 0:1, 0:1. Podobnie Austria W. u siebie 1:0/1:0/0:0
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dobra analiza, lecz ja z tym betem bym się zastanowił 3x. Zobacz mecze milanu na wyjeździe w LE. 0:1, 0:1. Podobnie Austria W. u siebie 1:0/1:0/0:0
Słuszna uwaga według mnie. Jednak tutaj innt aspekt był wziął pod uwagę. A mianowicie Milan chociazby w poprzednim sezonie,a obecny to jest już inna drużyna. Jak kolega wspomniał wcześniej transfery zrobiły swoje.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Słuszna uwaga według mnie. Jednak tutaj innt aspekt był wziął pod uwagę. A mianowicie Milan chociazby w poprzednim sezonie,a obecny to jest już inna drużyna. Jak kolega wspomniał wcześniej transfery zrobiły swoje.
To nie pewniejszym zakładem będzie zagranie zwycięstwa Milanu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom