>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka La Liga [15.09 - 18.09.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Bah
Za nami trzy kolejki, a na przodzie tabeli Barcelona i Real Sociedad z kompletem punktów. Dość niespodziewanie po raz kolejny punkty zgubił Real Madryt. Teraz zadanie wydaj się być jeszcze trudniejsze bowiem zmierzą się na wyjeździe z Baskami. Cenne zwycięstwo odniosła w ostatniej kolejce Celta, która w najbliższej kolejce zagra z Espanyolem.
Ciekawie zapowiada się pojedynki Valencii, Atletico czy też Athletic.
Zapraszam do dyskusji.
 
raven113 89

raven113

Użytkownik
Eibar - Leganes
Mój typ: 1 i mniej niż 2,5 bramki @3.60

Czwarta kolejka nie rozpoczyna się od zbyt mocnego uderzenia i mecz na pierwszy rzut oka zapowiada się dość underowo. Wystarczy spojrzeć na mecze obu drużyn w tym sezonie i na próżno szukać w nich popisów strzeleckich. Lepiej sezon rozpoczęło Leganes, ale umówmy się, to Eibar miał trudniejszych przeciwników, bo zarówno Athletic jak i Sevilla to zespoły mocniejsze niż Alaves czy Getafe. Ten mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, ale nie oczekuję w nim goleady i skłaniam się ku minimalnej wygranej gospodarzy, którzy muszą szukać punktów z takimi drużynami jak Leganes, w dodatku grając u siebie.
Levante - Valencia
Mój typ: 2 @2.40

Ta analiza może nie być do końca obiektywna, o czym świadczyć może już avatar ???? Ale powiedzmy sobie szczerze - Valencia z trzech pierwszych meczów tego sezonu, to o niebo lepsza Valencia niż w sezonie ubiegłym. Wygrana z Las Palmas (wprawdzie 1:0, ale mecz był jednostronny i gdyby nie słaba skuteczność, to wynik powinien być wyższy) i dwa remisy ze stołecznymi drużynami - Realem (W) i Atletico (D). Jako kibic Los Ches te 5 punktów po trzech meczach przed rozpoczęciem sezonu brałbym w ciemno. Valencia przeprowadziła najlepsze od kilku lat okienko transferowe i zatrudniła konkretnego trenera. Już od pierwszych meczów nowe nabytki wyglądają bardzo dobrze, w szczególności Kondogbia i... właśnie Marcelino. W ostatnim meczu z bardzo dobrej strony pokazali się też Gabriel Paulista czy Andreas Pereira, co pozwala z optymizmem patrzyć na przyszłość.
Ok, a Levante? Bardzo dobry początek sezonu i sensacyjny remis na Bernabeu w poprzedniej kolejce. Zresztą bilans identyczny jak rywale zza miedzy, czyli 1-2-0, ale to ciągle drużyna słabsza niż Valencia. Nie spodziewam się pogromu, ale myślę, że Valencii uda się w derbach wywalczyć 3 punkty, chociaż mecz łatwy nie będzie.
Getafe - FC Barcelona
Mój typ: 2 (handi -1) @1.62

Chyba nie ma się nad czym rozpisywać. Barcelona jest w gazie i będzie po tej kolejce miała 12 punktów. Będą chcieli utrzymać przewagę i fotel lidera. Nie widzę tutaj szansy dla beniaminka i myślę, że 0:2 będzie najmniejszym wymiarem kary.
Betis Sevilla - Deportivo La Coruna
Mój typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu @1.85

Chyba najbardziej wyrównana para tej kolejki i nie będę przewidywał zwycięzcy. Rzuca się natomiast w oczy to, że w meczach i jednych i drugich pada dużo bramek, więc jest wielce prawdopodobne, że i tutaj sobie postrzelają. Betis po trzech kolejkach ma bilans 3:6, natomiast Deportivo 4:9. Zarówno Betis, jak i Deportivo początku sezonu nie może zaliczyć do udanych, więc będą za wszelką cenę chcieli oddalić się od widma znalezienia się w strefie spadkowej. Mecz może być otwarty i sądzę, że trzy bramki wpadną.
Atletico Madryt - Malaga
Mój typ: 1 @1.25

Jak na razie remisy to zmora Atletico w tym sezonie, bo oprócz wygranej z Las Palmas, wszystkie mecze kończyli podziałem punktów. Tutaj uważam jednak, że odniosą przekonujące zwycięstwo z Malagą, która z dorobkiem punktowym równym zeru i bilansem bramek 1:5 wygląda dość nijako. Nie widzę innego wyniku, jak tylko zwycięstwo gospodarzy.
Deportivo Alaves - Villareal
Mój typ: X po pierwszej połowie @1.90

Kto śledzi ligę hiszpanską ten na pewno wie, jak w większości wyglądają niedzielne mecze rozgrywane w południe - raczej nie należą one do zbyt widowiskowych. Wiadomo, wyjątki się zdarzają, ale tutaj mamy jedną drużynę, która jeszcze nie strzeliła bramki w tych rozgrywkach i drugą, która strzelanie rozpoczęła dopiero w trzeciej kolejce. Sądzę, że do przerwy będziemy świadkami leniwej gry i niewielu sytuacji, dlatego uważam, do po 45 minutach będzie remis, najprawdopodobniej bezbramkowy ????
Girona - Sevilla
Mój typ: 2 @2.30

Beniaminek rozpoczął sezon od dość niespodziewanego remisu z Atletico. Właściwie już mieli w kieszeni trzy punkty. Później przyszła jednobramkowa wygrana ze słabą Malagą i porażka 2:0 z Athletic, które prezentuje podobny poziom co Sevilla. Gracze z Andaluzji nie mogą sobie pozwolić na gubienie punktów ze słabszymi drużynami, bo w tym sezonie walka o europejskie puchary zapowiada się naprawdę ciekawie. Sevilla, Athletic, RSSS, Valencia, Celta, Villareal - dla wszystkich miejsca nie starczy, a na pewno wszyscy by chcieli. Nie jest to bardzo pewny typ, uważam jednak, że goście Gironę odprawią z kwitkiem.
Las Palmas - Athletic Bilbao
Mój typ: X2 @1.38

Las Palmas w sezon weszło źle, ale trzeba wziąć pod uwagę, że w dwóch pierwszych meczach grali z Valencią i Atletico. W trzecim meczu pomimo tego, że raczej nie byli uznawani za faworytów, ograli na wyjeździe Malagę. Pomimo tego, Las Palmas to drużyna mocno osłabiona w stosunku do ubiegłego sezonu i nie zdziwię się, jeśli do ostatnich kolejek będą bili się o utrzymanie. Athletic po trzech kolejkach bilans 2-1-0 i... ani jednej straconej bramki, Las Palmas straciło ich natomiast 7. Nie stawiam czystej dwójki na Bilbao, bo to jednak wyjazd, ale myślę, że Basków stać na co najmniej remis na Wyspach Kanaryjskich.
Real Sociedad - Real Madryt
Mój typ: 2 i obie drużyny strzelą @2.60

Real po dwóch remisach w lidze będzie chciał wygrać za wszelką ceną, ale przeciwnik będzie bardzo wymagający. RSSS weszli w sezon świetnie i po trzech kolejkach mają komplet punktów i najwięcej strzelonych bramek (bilans 10:4). Stracili po dwie z Celtą i Deportivo, więc trzeba wziąć pod uwagę, że nie mają najbardziej szczelnej obrony w lidze. Uważam, że Królewskich stać na zwycięstwo, ale Basków stać też na bramkę i jest całkiem prawdopodobne, że coś ustrzelą.
Espanyol Barcelona - Celta Vigo
Mój typ: Obie drużyny strzelą @1.80

Ciężko mi coś o tym meczu napisać ???? Espanyol rozgromiony w derbach, Celta też nie zanotowała dobrego startu i dopiero w ostatniej kolejce skromnie wygrała z Alaves. Obie drużyny będą chciały wygrać. Espanyol, żeby opuścić strefę spadkową, Celta, żeby nie oddalić się zbytnio od miejsc premiowanych pucharami. Typ dość &quot;na czuja&quot;, ale wydaje mi się, że zobaczymy gole po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Valencia jest słaba na wyjazdach, Realowi wyraźnie nie leży a Levante niezależnie kto u nich gra wygrywało ostatnie derby u siebie.
 
raven113 89

raven113

Użytkownik
Valencia jest słaba na wyjazdach, Realowi wyraźnie nie leży a Levante niezależnie kto u nich gra wygrywało ostatnie derby u siebie.
Ostatnie derby Valencia przegrała na wyjeździe, to prawda. Ale z tamtej kadry mamy dzisiaj Gayę, Parejo i Rodrigo (ta trójka pewnie wyjdzie w pierwszym składzie), reszta przemeblowana i moim zdaniem jakościowo lepsza. Marcelino też jest (przynajmniej tak się wydaje na początku sezonu) wreszcie trenerem, który ogarnia tę drużynę. Wiadomo, niejednokrotnie derby rządzą się swoimi prawami i nie twierdzę, że to pewniak, w żadnym wypadku. Skromne zwycięstwo moim zdaniem jest w zasięgu Valencii, ale zobaczymy w sobotę ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Chodziło mi oto, że niezależnie kto gra w Valencii i Levante, jaka jest różnica między tymi ekipami w lidzie, finansowo itd. Levante u siebie wygrywa derby, nie raz a 4 pod rząd.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Girona vs Sevilla
1x - @1.65⛔
1 +1.5 - @1.21✅
1xbet
W gospodarzach już przed sezonem upatrywałem ekipę, która napsuje nieraz krwi lepszym od siebie w teorii ekipom. Przekonali się o tym już gracze Atletico. Girona to partnerski zespół Manchesteru City. Widać, że dzieją się tam dobre rzeczy. Sevilla po bardzo dobrym występie w Liverpoolu może poczuć się zbyt pewnie w niedzielnym spotkaniu. Czy Girona nie przegra? Nie wiem. Myślę, że jeśli przegra to max. jedną bramką.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Valencia przez ostatnie lata była rozbita przez nieudolność zarządu dlatego też notowała słabe wyniki. Teraz w końcu wszystko zaczyna funkcjonować tak jak należy. Świetny trener, zdolna młodzież oraz doświadczeni gracze, którzy mają pomóc Nietoperzom.​

21:00 Eibar - Leganes 1:0
Eibar @ 2.09
buk: bah

Czas piąć się w górę tabeli...​
W ostatniej kolejce Baskowie dość zdecydowanie ulegli ekipie Sevilli 3:0, oddając tylko dwa celne strzały na bramkę rywala. Gospodarze mają obecnie trzy punkty na swoim koncie i słabo rozpoczęli ten sezon. Tak naprawdę pokładałem w nich nadzieje, że sprawią kilka niespodzianek i powalczą o miejsca 5-7. Jednak jest to dopiero początek sezonu i na pewno gospodarze jeszcze nie raz dadzą o sobie znać. Tą okazję już mają dziś wieczorem, gdzie podejmować będą ekipę Leganes. Goście ten sezon zaczęli od dwóch zwycięstw co było fajnym zaskoczeniem, a żeby pokonać Espanyol i ekipę Alaves naprawdę trzeba się sporo napracować. Jednak czy w tamtych spotkaniach byli drużyną lepszą?, wydaje mi się, że nie, lecz nie liczy się tutaj styl, a zdobyte cenne trzy punkty. Dziś pójdę w stronę gospodarzy, którzy po słabym początku mają szansę na odskoczenie od dołu tabeli. Ekipą Leganes jest z pewnością w ich zasięgu gdyż nie jest to zbyt wymagający rywal. Eibar przegrało aż trzy z ostatnich czterech spotkań ligowych na własnym stadionie i ta seria musi się kiedyś skończyć. Gospodarze dysponują dużo lepszym i silniejszym składem, który jutro powinien sprawić, że trzy punkty zostaną w Eibar.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie: Getafe-Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs 2.00
Buk Fortuna
Analiza: 4 kolejka Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Getafe na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Barcelony, gospodarze po 3 rozegranych kolejkach mają 4 punkty na swoim koncie, w pierwszym swoim spotkaniu zanotowali remis bezbramkowy z zespołem z Bilbao, następnie ponieśli porażkę z sevillą i wygrali z beniaminkiem z Leganes , goście natomiast wygrali wszystkie 3 spotkania, do tej pory nie stracili nawet bramki , zdobywając ich 9. Nie ulega wątpliwości iż goście będą zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, nie ma się co sugerować również tym że Getafe w 3 spotkaniach ma bilans bramkowy 2:2 . bowiem w tym meczu na pewno bramki stracą, goście mają za duży potencjał ofensywny , co pokazali między innymi w poprzednim spotkaniu z Juventusem, nie sądzę żeby w tym meczu było inaczej bowiem Barcelona ostatnio jest w coraz lepszej formie, a może zrobić sobie przewagę bowiem Real Madryt popełnia za dużo wpadek. Tak więc ja w tym meczu typowałbym na wysoką wygraną zespołu przyjezdnych, stawiam iż wygrają 1:3 .
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Levante - Valencia
ponad 5.5 kartek w meczu @ 1.58
buk: unibet

Czerwona kartka w meczu - TAK @ 3.15
buk: unibet

Derby, derby, derby....
Piłkarską sobotę zaczynamy od derbów w mieście Walencja. Na to spotkanie wybieram kartki. Obie drużyny bardzo dobrze weszły w ten sezon, co jest miłym dla nas zaskoczeniem. Levante jak i Valencia potrafiły urwać punkty Królewskim co było wielką sensacją. Dziś te drużyny stają na przeciw siebie i nie będzie mowy o odpuszczaniu. Gospodarze przez te trzy kolejki ujrzeli łącznie pięć żółtych kartek i jedną czerwoną. Łączna ilość fauli to: 44. Goście tych kartek ujrzeli więcej, bo aż dziewięć i odnotowali 53 faule. Obie ekipy będą chciały potwierdzić swoją świetną formę i dobrą dyspozycję, dlatego oprócz dobrego widowiska sportowego spodziewam się dużo ostrej gry, fauli i chamskich zagrań. Sędzią tego pojedynku będzie Pan Carlos Del Cerro Grande. Sędzia, który nie oszczędza kartek. W poprzednim sezonie pokazał ich 103 oraz 8 czerwonych. Dobrze wiemy, że sędziowanie w Hiszpanii jest jedno z najgorszych w Europie, dlatego dziś będzie dużo kontrowersji, a zawodnicy oraz kibice z pewnością będą chcieli wpłynąć na decyzję sędziego. Linia na kartki jak najbardziej do gry. Czy czerwona kartka padnie?. Tu bywa różnie, ale z racji tego, że są to derby i sędzia również jest overowy to również to pobieram.

Dubel
16:00 Getafe - Barcelona 2 @ 1.26
20:45 Ateltico - Malaga 1/1 @ 1.58
AKO: 1.99
buk: bah


&#39;&#39; To Neymar był problemem Barcelony, a nie transfery Bartomeu&#39;&#39;, &quot;Dom twoich marzeń&quot;
Po tym okienku transferowym większość ludzi na forach pisało, że będzie to najgorszy sezon w historii Blaugrany. Na dzień dzisiejszy Barcelona notuje najlepszy start w rozgrywkach La Liga. Dziś po raz kolejny pobieram ich wygraną. Barcelona w końcu wygląda na poukładaną drużynę, a mecz z Juventusem pokazał, że powoli gracze zaczynają rozumieć styl Valverde. Idzie zauważyć, że cała drużyna broni i z przodu zostaje tylko Messi, a piłkarze ustawieni są bliżej siebie co pozwala na swobodne rozgrywanie piłki w trójkątach. Formą błyszczy Iniesta i Messi, a nowe życie pokazuje Alba. Dziś zapewne będzie trochę rotacji i powinniśmy zobaczyć min. Roberto, Paulinho, Mascherano. To dopiero początek zmian Valverde, który zapewne jeszcze nas zaskoczy. Dziś zwycięstwo Barcy jest priorytetem aby wywrzeć presję na Realu, który zagra na wyjeździe z Sociedad. Getafe wyjdzie na to spotkanie zmobilizowane, a sam trener zapowiada, że nie ma zamiaru przestraszyć się Barcy i chce zagrać jak równy z równym. Czy wyjdzie im to na dobre?. Mam nadzieje, że nie, a szybko strzelona bramka przez gości uspokoi zapędy gospodarzy.
Atletico zaczyna nowy rozdział w świecie futbolu. Dziś po raz pierwszy zagrają na swoim nowym stadionie Wanda Metropolitano. Nowy stadion, nowe nadzieje. Kibice oczekują tylko zwycięstwa od swoich podopiecznych, a nowy obiekt ma być nowym początkiem ery Atletico. Rywal nie jest zbytnio wymagający na papierku, bowiem Malaga zanotowała trzy porażki i okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Dziś zapewne będą chcieli zepsuć to wielkie święto w Madrycie, ale mam nadzieje, że im się to nie uda. Po odcierpieniu dwóch meczów zawieszenia do dyspozycji Argentyńczyka powraca Antoine Griezmann. Poza kadrą znaleźli się mający problemy ze zdrowiem José Giménez, Šime Vrsaljko, Augusto Fernández. Atletico wyjdzie mocno zmotywowane na to spotkanie, dlatego liczę, że nie będzie to underowy mecz w ich wykonaniu do którego mocno nas przyzwyczaili, a od samego początku narzucą swój styl, strzelą szybko bramkę i będą kontrolować przebieg meczu.
Powołania
Atletico:
Bramkarze: Miguel Ángel Moyá, Jan Oblak, Axel Werner;
Obrońcy: Diego Godín, Filipe, Stefan savić, Lucas Hernández, Juanfran;
Pomocnicy: Thomas, Koke, Saúl Ñíguez, Yannick Carrasco, Gabi, Nicolás Gaitán;
Napastnicy: Antoine Griezmann, Fernando Torres, Ángel Correa, Luciano Vietto, Kévin Gameiro.
Malaga:
Bramkarze: Roberto, Andrés Prieto, Kellyan García;
Obrońcy: Diego González, Luis Hernández, Miguel Cifuentes, Federico Ricca, Roberto Rosales, Paul Baysse, Miguel Torres;
Pomocnicy: Esteban Rolón, Zdravko Kuzmanović, Adrián González, Juanpi Añor, Chory Castro, Recio, Javier Ontiveros, Keko, Jony, Álex Mula;
Napastnicy: Borja Bastón, Diego Rolán
Barcelona:
Bramkarze: ter Stegen, Cillessen
Obrońcy: Semedo, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Umtiti
Pomocnicy: Rakitić, Sergio, Denis Suárez, Iniesta, Paulinho, André Gomes, Sergi Roberto
Napastnicy: Luis Suárez, Messi, Dembélé, Deulofeu
Przewidywane składy według Mundo Deportivo
FC Barcelona: ter Stegen - Semedo, Mascherano, Umtiti, Jordi Alba - Busquets, Sergi Roberto, Denis Suárez - Messi, Luis Suárez, Dembélé.
Getafe: Guaita - Damian Suárez, Djene, Cala, Antunes - Bergara, Arambarri, Fajr, Ndiaye - Shibasaiki, Jorge Molina.
Przewidywane składy według Sportu
FC Barcelona: ter Stegen - Semedo, Piqué, Mascherano, Jordi Alba - Busquets, Sergi Roberto, Paulinho - Messi, Luis Suárez, Dembélé.
Getafe: Guaita - Damian Suárez, Cala, Djene, Antunes - Bergara, Arambarri, Fajr, Álvaro Jimenez, Ndiaye - Jorge Molina.
Przewidywane składy według ASa
FC Barcelona: ter Stegen - Semedo, Piqué, Umtiti, Jordi Alba - Busquets, Rakitić Sergi Roberto - Messi, Luis Suárez, Dembélé.
Getafe: Guaita - Damian Suárez, Bruno, Cala, Antunes - Djene, Bergara, Fajr, Shibasaiki, Amath - Jorge Molina.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Niedziela, 17.09.2017 r. godz 20:45
Real Sociedad - Real Madryt
Sociedad lub remis ⛔ wynik 1-3
@ 2.21 1xbet

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 4. kolejki Primera Division. Na Estadio Anoeta przyjeżdża Mistrz Hiszpanii, zdobywca ostatniej Ligi Mistrzów i posiadacz już 2 pucharów w nowym sezonie. Real świetnie zakończył poprzedni sezon, świetnie też wszedł w nowy, triumfując w Superpucharze Hiszpanii, oraz zgarniając Superpuchar Europy. Później jednak nastąpiła mała zadyszka. Punkty pogubione u siebie z rywalami co najwyżej średnimi (Valencia, Levante) pokazały, że nawet najsprawniej działająca maszyna, kiedyś musi mieć słabszy okres. Jutrzejszy mecz, w moim odczuciu, będzie najtrudniejszym, jak dotąd, pojedynkiem dla Królewskich w tym sezonie.
Po pierwsze ze względu na formę rywali. Sociedad świetnie wszedł w rozgrywki ligowe, zaliczając komplet punktów w 3 spotkaniach. Równie dobrze zaprezentował się w Europie, pewnie zwyciężając swoje spotkanie z Rosenborgiem. Piłkarze z San Sebastian na pewno będą chcieli podtrzymać tą świetną passę, zwłaszcza, że grają u siebie, gdzie są w stanie wygrać z każdym rywalem, wliczając w to zarówno Real, jak i Barcelonę.
A po drugie ze względu na nie najlepszą formę Realu Madryt, oraz na problemy kadrowe w ekipie Blancos. W jutrzejszym meczu na pewno nie zagrają: Cristiano Ronaldo, który ciągle pauzuje za popchnięcie sędziego, Marcelo, który obejrzał czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu ligowym, Karim Benzema, który nabawił się urazu i powróci do gry za około miesiąc, oraz Toni Kroos, który narzeka na lekki uraz. Nie będzie więc 4 podstawowych zawodników. Oprócz nich kontuzjowani są także Mateo Kovacic i Jesus Vallejo. Prawdą jest, że Real dysponuje szeroką i dość wyrównaną kadrą i strata 1, czy 2 zawodników nie stanowi dla nich jakiegoś dużego problemu. Ale w sytuacji, gdy nie ma 4 podstawowych graczy, a następnych 2 również jest poza grą, to nawet Real musi odczuć te braki.
Podsumowując, uważam, że jutro Real nie zgarnie 3 oczek. Czeka ich bardzo ciężki wyjazd z rywalem, który zawsze jest groźny u siebie, a dodatkowo jest w bardzo dobrej dyspozycji. Królewscy jadą do San Sebastian mocno osłabieni, a skoro tracili już w tym sezonie punkty w meczach ze słabszymi rywalami niż Sociedad i to u siebie, to w jutrzejszym spotkaniu nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zawodnicy gospodarzy przynajmniej zremisowali z bardziej utytułowanymi rywalami. Takie jest moje zdanie, a co będzie, czas pokaże.
 
J 0

jabada

Użytkownik
Real Sociedad - Real Madryt 1 @4.60 Ónibet
Estadio Anoeta to bardzo niewygodny teren dla gości dlatego zawsze poluje tu na porażki takich ekip jak Real czy Barcelona. Real na Anoeta radzi sobie lepiej niż ekpia Dumy Katalonii gdyż wygrali tutaj ostatnie dwa mecze, jednak biorąc pod uwage to jak fatalnie weszli w sezon, najpierw remisując z Valencią, która jest bestia negra dla ekipy ze stolicy Hiszpanii i potrafi z nia grać co potwierdzają wcześniejsze mecze o tyle remis z Levante 1:1 może być uznawany za sensacje gdyż osobiście spodziewałem się pogromu w stylu 6-7:0. Dodając do tego kontuzję Karima Benzemy, Toniego Kroosa, a także czerwoną kartke dla Marcelo i zawieszenie Ronaldo za odepchenięcie sedziego w Superpucharze Hiszpanii i Zidane ma mały ból głowy z zestawieniem wyjsciowej jedenastki. Po drugiej stronie drużyna z San Sebastian, która notuje komplet punktów po 3 kolejkach, najbardziej ta przekonująca według mnie na Balaidos 2:3 z Celta Vigo. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki uważam kurs na ekipę gospodarzy za value i próbuje zagrać ich zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu,
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Piszecie o oslabieniach Realu M. Tylko ze Real ma silnych zmienników. Nikt z Was nie wspomina w ogóle o oslabieniach dosyć ważnych w Sociedad. 3 pkt dzis jadą do Madrytu. Real się przełamie po tych wtopach bo ma jakość
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Real Madryt miał mega złe okienko transferowe, sprzedali Jamesa i Morate czyli świetnego jokera i napastnika który równie dobrze mógłby grać w pierwszej jedenastce(nie rozumiem do teraz tego ruchu) i nie kupili nic w zamian, Bale jest totalnie pod formą od dłuższego czasu co również jest sporym osłabieniem bo Zidane musi go wystawiać od pierwszej minuty, czyli w ataku zostaje aktualnie Isco, Asensio i młody Mayoral, po prostu nie widze dzisiaj Królewskich wygrywających ten mecz.
edit:
Madryt wygrywa ale wynik moim zdaniem nie odzwierciedla gry, gdyby nie ta poprzeczka i szybka kontra po której padł samobój ten mecz mógłby sie potoczyć zupełnie inaczej, dodatkowo sędzia sporo złych decyzji
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Real Sociedad-Real Madryt Over 2,5+BTS @ 1,65 forBet✅1:3
Hit kolejki i faktycznie liczę, że taki to będzie mecz. Real Sociedad znakomicie rozpoczął sezon od trzech ligowych wygranych, a i w LE zrobił swoje grając na pół gwizdka. Dzisiaj zabraknie Inigo Martineza, ale jego miejsce zajmie Diego Llorente i utworzy środek obrony w parze z Aritzem Elustondo. Do tego nie ma Oyarzabala, ale akurat tutaj nieco mniejsza strata, bo na skrzydłach po prostu zagrają Januzaj i Juanmi.
Przede wszystkim Baskowie grają mega ofensywnie, odważnie i przy okazji rywale mają swoje szansę na gole.
Real Madryt zaliczył dwa słabe mecze z walenckimi drużynami, a teraz rywal jeszcze lepszy, a kłopoty kadrowe są. Nie ma Marcelo, Ronaldo, Kroosa, Kovacicia i Benzemy. Największy kłopot jest na &quot;9&quot; i ciekawi mnie, co wybierze Zidane. Albo Mayoral, albo Bale, a może fałszywa dziewiątka w postaci Isco czy Asensio. Tak czy siak Królewscy swoje zrobią i spokojnie do siatki rywala trafią przynajmniej raz.
Dla mnie to powinny być otwarte zawody i szybkie tempo oraz strzelanina. Z racji, że wczoraj nie było dużo bramek, to dzisiaj piłkarze to odrobią i właśnie m.in w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Sociedad - Real Madryt
Real Sociedad z remisem @ 2.06
buk: bah

38# Real Sociedad DNB @ 3.24
buk: bah

&#39;&#39;Podtrzymać wysoką formę i utrzeć nosa mistrzowi&#39;&#39;
Baskowie z San Sebastian od początku sezonu prezentują się bardzo dobrze czego w lidze nie da się powiedzieć o Królewskich, którzy po wygraniu Superpucharu Hiszpanii z Barceloną gdzieś zupełnie stracili rozpęd. Dlaczego wygrana Basków?. Otóż gospodarze wystrzelili z wysoką formą od początku rozgrywek. Ich wygrane nie są przypadkiem, a świetne połączenie starszych wyjadaczy, którzy znają La Liga zaczyna funkcjonować tak jak trzeba pod wodzą Eusebio Sacristana. W bardzo dobrej formie są Juanmi, Willian Jose czy też były gracz Realu Asier Illaramendi. Dziś w składzie na pewno zabraknie ważnych ogniw jakimi sa Inigo Martinez czy Oyarzabal, to tylko dwa osłabienia gospodarzy. Real Sociedad od kilku sezonów nie jest chłopcem do bicia i potrafi się postawić dużo silniejszym od siebie ekipom, a w szczególności gdy gra na Anoeta. Chcę dodać, że Real Sociedad potwierdził swoją wysoką formę w środku tygodnia rozbijając Rosenborg 4:0. Dziś poszukam niespodzianki dlatego idę w ich kierunku. Real Madryt po ostatnich dwóch remisach nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Jednak dziś o zwycięstwo będzie im nie zwykle ciężko. Duże znaczenie może mieć osłabienie gości przed dzisiejszym spotkaniem, bowiem nie zagrają: Marcelo, Ronaldo, Benzema, Kovacić, a z drobnymi urazami borykają się Toni Kroos i Jesús Vallejo. Jednak nie zapominajmy,że Real ma w swoim składzie takich graczy jak Isco czy Asensio. którzy już wielokrotnie dokonywali rzeczy nieprawdopodobnych i potrafią strzelać spektakularne gole. Od pierwszych minut w ekipie Królewskich powinniśmy jeszcze zobaczyć Ceballosa i Theo. Z pewnością swoją kolejną szansę dostanie Bale, który według mnie dalej jest bez formy, a w takich spotkaniach jak to, to on powinien być motorem napędowym Królewskich. Przed Zidanem bardzo ciężkie zadanie, bowiem to gospodarze wyjdą zdeterminowani aby dotrzymać kroku Barcelonie i sprawić kolejną sensację, a widząc poważne braki w składzie gości i lekkie zdezorientowanie będą w stanie to wykorzystać.
Czy dojdzie do powtórki?!. Mam nadzieje, że tak.


Kadra Realu Sociedad
Bramkarze:
Rulli i Ramírez.
Obrońcy: Odriozola, Aritz, Llorente, De la Bella i Rodrigues.
Pomocnicy: Illarra, Zubeldia, Rubén Pardo, Zurutuza, Canales i Xabi Prieto.
Napastnicy: Januzaj, Carlos Vela, Juanmi, Willian José i Agirretxe.
Nieobecni:
Kontuzjowani:
Carlos Martínez, Iñigo Martínez, Raúl Navas, Oyarzabal i Guridi.
Decyzją trenera: Bautista.
Kadra Realu Madryt
Bramkarze: Navas, Casilla i Luca.
Obrońcy: Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Achraf i Theo.
Pomocnicy: Modrić, Casemiro, Isco, Asensio, Llorente, Ceballos, Franchu.
Napastnicy: Bale, Lucas Vázquez i Mayoral.
Nieobecni:
Zawieszeni: Marcelo i Cristiano Ronaldo.
Urazy: Vallejo, Kroos, Kovačić, Benzema.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Girona vs Sevilla. Girona z remisem i over 1.5 2.0 Milenium
Girona wygra 3.0. Milenium. 0:1.

Girona gra ofensywnie i ostatnio trafia gole. U siebie nawet 2 gole wcisnęli Atletico.
Sevilla jest przeceniana. Na wyjeździe grają piach. Dziury w obronie posiadaja rowniez. Mecz ekip z dobrą ofensywą i slaba obroną. Jako ze Girona u siebie ladnie sie prezentuje biorę gospodarzy i Sevilla znow zawiedzie.
A co do Realu.
Real nie moze znow zrobic wstydu. Dzis mega oslabieni , moze nawet Kroos nie zagrac, oprocz Ronaldo, Marcelo i jeszcze paru graczy. jednak to jest Real i jak dzis nie wygraja to zegnaj Ligo. Scenariusz obstawiam,bedzie taki jak w zeszlym roku. Czyli Real defensywnie zagra bardzo uwaznie i bedzie liczyl na blad rywala. Stawiam na 2:0 dla Realu. Mimo ofensywnej gry Sociedad cos czuję,ze nawet gola nie trafią i bedzie podobnie jak rok czy dwa lata temu. Ogolnie biorę Real z remisem i under 3.5 gola po kursie 2.10 Milenium
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
RSS-RM
A.Illaramendi kartka @ 2.25 WillHill (tylko @ 1.9 Uni) ✅
Wszyscy coś graja w meczu Realu to i ja sie dolacze ????
Illaramendi ogólnie gra dość ostro,odwala brudna robotę w środku pola.Do tej pory w 4rozegranych meczach przeciw królewskim 2 razy zostal ukarany kartka.Bedzie musiał stawić czoła Modricowi,Isco,czy Bale,jakiś faul murowany. Sędzia Iglesias Villanueva,również sprzyja kartkami,średnio 6/mecz.Reszta opisana wyżej przez kolegów,wiec sie nie powtarzam
Stawka 1/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ciastonowsky 16

ciastonowsky

Użytkownik
Las Palmas - Athletic Bilbao
Czas: 17.09, 18:30
Typ: 1 drużyna, liczba goli poniżej 1.5 (Kurs 1.46 lvbet)
W związku z tym, iż przez bardzo długi czas kibicuje Bilbao i praktycznie co kolejkę puszczam kupon na nich (Ze zmiennym szczęściem), pragnę podzielić się z Wami swoimi refleksjami. Średniak grający u siebie podejmuje zespół o klasę lepszy. Niestety, ale ta klasa często nie znajduje odzwierciedlenia na wyjazdach.
Las Palmas - Ostatnie 3 mecze La Liga. Wygrana 3:1 z Malagą na wyjeździe, porażka 1:5 u siebie z Atletico i na wyjeździe 1:0 z Valencią.
Bilbao - Ostatnie 3 mecze La Liga. Wygrana z Gironą u siebie 2:0, wygrana z Eibarem 1:0 na wyjeździe i remis z Getafe u siebie 0:0
Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami: 1/1/1. Remis 0:0, potem 3:1 dla Palmas przy licznych kontuzjach zawodników Bilbao (M.in De Marcosa) i dewastacja u siebie rywala z Wysp Kanaryjskich 5:1. Po 3 kolejkach widać, iż obrona Bilbao bez De Marcosa radzi sobie dobrze ze średniakami nie tracąc żadnego grona. Bilbao wyjdzie na ten mecz z podstawowym składem i co ważne z tą samą obroną co ostatnio (Mimo iż za 3 dni grają z Atletico to wątpię iż nastąpią jakieś kolosalne zmiany).
W związku z tym iż Baskowie grają na tę chwilę solidnie z tyłu typ jest taki, a nie inny. Chciałbym stawiać na zwycięstwo Basków, ale nauka z przeszłości dot. wyjazdów tej drużyny (nawet z najsłabszymi drużynami) trochę dała mi do myślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Real Sociedad - Real Madryt (składy)
Real Madryt:
Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Theo; Modrić, Casemiro; Isco, Asensio, Borja Mayoral, Bale
Ławka: Casilla, Achraf, Nacho, Llorente, Ceballos, Franchu, Lucas Vázquez
Real Sociedad: Rulli; Odriozola, Aritz Elustondo, Llorente, Kévin; Xabi Prieto, Illarra, Zurutuza, Canales; Willian José, Januzaj
Ławka: Ramírez, Zubeldia, De la Bella, Rubén Pardo, Juanmi, Carlos Vela, Agirretxe
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Pięknie Real rozpykał Sociedad. To jest to o czym pisałem. Formę miał Sociedad, ale z kim oni wygrali ?. Real ma szeroką kadrę i kolejna wtopa nie wchodziła w grę. Pięknie kursy powchodziły, ale zachowam dla siebie bo o tym nie pisałem co gram dokładnie. Ważne, że Wytypowane zwycięstwo Madrytu weszło lajtowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom