>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Quebec, Tokio - 11.09-17.09.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Quebec, Kanada
Data rozgrywania: 11.09.2017 - 17.09.2017
Nawierzchnia: Carpet
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.coupebanquenationale.ca/en/home/
Lista startowa: http://www.coupebanquenationale.ca/en/players/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/canada/wta-quebec/

Miejsce: Tokio, Japonia
Data rozgrywania: 11.09.2017 - 17.09.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju:
Lista startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/japan/wta-tokyo/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Kato-Eraydin 1 @1.65

Japonska tenisistka juz kilka fajnych wynikow, m.in. zakwalifikowala sie do French Open i dobry turniej w Kuala Lumpur. Trzyma dosc przyzwoity poziom Japonka. Azja to specyficzne miejsce i klimat, rok temu Kato weszla do drabinki glownej przez kwalifikacje, wiec tym razem tez powinna sie starac. Nie ma czasu na glebsza analiz, bo mecz za chwile, a temat zalozony na ostatni moment, wiec powiem, ze probuje grac na Japonke i tyle.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Muhammad-Abanda 2 @1.42

Wiadomo, że turnieje słabe bo bedziemy zblizac sie powoli do tego drugiego turnieju w Tokio duzo bardziej prestozowego, Wuhan i przede wszytskim Pekinu, wiec tka kombinuje pod zawodniczke gospodarzy.
Abanda mloda wciaz zawodniczka. Na razie bez fajerwerkow w Quebecu, chcoiaz gra tutaj regularnie od conajmniej 4 lat, wiec zaczynala w bardzo mlodym wieku. Wygral tylko jeden mecz w turnieju glownym przez te 4 starty, chcoiaz raz spotkala sie tez z Venus Williams 1 rundzie.
Ten sezon Kaandyjka ma juz lepszy, dobrze grala w US Series, chcoaz do samego US Open sie nei zakwalifikowala i polegla w ostatnim meczu kwalifikacji.
Na pewno Abanda to nie jest zaowdniczka, ktora wiele wygrala, wiec sadze, ze bedzie korzytsac z formy i probowac grac. Powinna sie dobrze tutaj czuc Kandyjka, poniewaz jej imie sugeruje, ze pochodzi z francuskojęzycznej czesci Kanady, czyli tam gdzie miedzy innym Quebec.
Muhammad na razie wydaje sie w slabszej formie. MEcz zaplanowany jako ostatni, wiec zawsze to schemat pod zawodnika gospodarzy, takze sprobuje na Kanadyjke. Kombinacyjny.
 
S 431

strike

Użytkownik
Van Uytvanck A. vs Zhao C.
Zhao C. +4.5 gema @ 2.08 fortuna 3/10 ✅
Zhao C. +1.5 seta @ 2.11 fortuna 3/10 ✅
Zhao gra u siebie, od czasu do czasu odpali w ITF, ostatnio dobry turniej w Vancouver na hardzie. Liczę na pełną mobilizację - turniej rangi WTA, idealna okazja by się pokazać przed własną publicznością.
Belgijka w tym roku nie imponuje, często odpada w pierwszych rundach, na hardzie w tym roku 3-7. Słaba dyspozycja Van Uytvanck i mobilizacja Zhao mogą sprawić, że Kanadyjka pokryje handi i ugra seta.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
tak na szybko, wydaje mi się że lada chwila kursy zaczną spadać
Bondarenko/Krunic - Pliskova/Savchuk 1 @2,40 efortuna
cos mi sie wydaje, ze Panna Krystyna ma na ten turniej wyrąbane.. przed chwila gladka porazka z Japonką Kato - nie wydaje mi się by chciało jej się tutaj walczyć w deblu, tym bardziej że w przyszlym tygodniu wiekszy turniej. Krunic dzis pewne zwyciestwo w dwoch setach - kieruje sie zasada - &quot;maly turniej, jedna wygrywa, druga przegrywa, w deblu to powtorza - zwlaszcza jezeli kurs kusi&quot; ;)
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Caroline Dolehide 2-0 @ 4.77 vs Oceane Dodin , 23:00 , tenis WTA Quebec
Pinbet
(Kurs w Unibet @ 4.90 na 2-0)
Zwrot - Dodin oddała mecz walkowerem, a szkoda bo byly szanse na przegraną 0-2
Kursiwo warte gry. Dodin to &quot;tenisowe drewno&quot;. Jej gra jest ukierunkowana jedynie na bezpośrednio wygrywane punkty. Ona nie kalkuluje i inaczej grać nie będzie. I bardzo dobrze, bo w grze Dodin wszystko jest na pełnym ryzyku. Jak narazie wyniki i przebieg dotychczasowych spotkania pokazuje że w tym roku w Quebec taka gra nie prowadzi do sukcesu. Ponadto Oceane nie zadziwia swoją grą, a więcej gwiazdorzy. Dolehide nie ustępuje siłą, a z końcowej linii to ona posiada większy potencjał, ponadto jak już wspomniałem Caroline potrafi grać równie efektownie i mocno jak jej rywalka. W moich oczach to ona jest faworytką, a te kursiwo to jest mega kosmos. Polecam z całego serducha!
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Dolehide-Dodin 2 @1.5

Sam zamysl stawiania przeciwko ubieglorocznej triumfatorce, nawet jezeli jej wyniki w ostatnich tygodniach nie rzucaja na kolana, w starciu z zawodniczka, ktora przeciez zagrala tylko raz w swojej karierze w turnieju glownym WTA tj. Stanford (oczywiscie nie mowie tu o etapach kwalifkacji do innych turnieji) juz jest glupi, niezaleznie od koncowego rozstrzygniecia.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Godz: 05:30
Spotkanie: Wang - Nara WYNIK 2-0 (6:2 6:3)
Typ: Wang wygra 2-0 w setach
Kurs: 3.20 ✅ ✅ ✅
Pinbet (gra przez brokera POLECAM, a nie w polskim dziadostwie...gdzie wystawili na ten typ @ 2.60 - 12% haracz = 2.28 netto! Różnica jest kolosalna i wynosi 0,92 !!!)

Nara dostała prezent od Osaki, która nie chciała wygrać. Nare to taka Linette zawsze leje. Mikrusowa Japonka nie powinna być żadnym problemem dla Wang. Chinka Wang bardzo chce zrobić dobre wyniki po gorszym okresie. Ta część sezonu należy do niej. Ma dobry serwis, kończące uderzenie i return. Tym wszystkim przeważa nad dzisiejsza rywalka. Szybkie 2-0 dla Wang się zapowiada

Mój temat na forum ZAPRASZAM wszystkie przegrywające duszę ;)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/thereignman-in-action.148246/


Ludziska nie grajcie w polskim dziadostwie!
Przykład na tym typie:
Pinbet na Wang 2-0 wystawia kurs @ 3.20 (gra przez brokera POLECAM, a nie w polskim dziadostwie...gdzie wystawili na ten typ @ 2.60 - 12% haracz = 2.28 netto! Różnica jest kolosalna i wynosi 0,92 !!!)
Grając takiego singla za 1000
Zysk netto w Pinbet to 2200
Zysk netto w polskim buku to 1280
Gorzej się nie da i to nie ma najmniejszego sensu. Polskie buki są tylko po to aby oszukiwać i okradać swoich klientów. Po pierwsze grając z głową i tylko na single (jedyna skuteczna metoda, aby móc osiągać regularny dochód) w polskich bukach nie da się zrobić jakiegokolwiek zysku. W krótkim odstępie czasowym zawsze się uda, ale w dłuższym okresie gry nie ma żadnych szans na wygraną i nikt z tym nie wygra. Powyższy przykład to ewidentnie pokazuje. Średni kurs w każdym normalnym buku z Europy i reszty świata to 3.00 i wyżej, a w kraju teoretycznym i fikcyjnym o nazwie &quot;Polska&quot; ta wartość wynosi 2.28. To nawet nie wymaga jakiegokolwiek komentarza, bo szkoda na to śliny i klawiatury.
http://www.oddsportal.com/tennis/japan/wta-tokyo/wang-qiang-nara-kurumi-UcJPswLq/#cs;2;5
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie.
Czy ktoś oglądał mecz Vickery - Townsend?
Zastanawiam się nad postawieniem na Vickery w starciu z Golubic. Bo Golubic zagrała taka patologię z Krejcikova, że szok. Oddala jej Czeszka zwycięstwo po prostu bo inaczej tego nazwać nie można. A kursy wystawione mniej więcej po równo i dlatego się zastanawiam ????
Ktoś ma podobne odczucia?!? ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Mam pytanie.
Czy ktoś oglądał mecz Vickery - Townsend?
Zastanawiam się nad postawieniem na Vickery w starciu z Golubic. Bo Golubic zagrała taka patologię z Krejcikova, że szok. Oddala jej Czeszka zwycięstwo po prostu bo inaczej tego nazwać nie można. A kursy wystawione mniej więcej po równo i dlatego się zastanawiam ????
Ktoś ma podobne odczucia?!? ????
Nie oglądałem tego spotkania, ale widziałem właśnie Golubic i nawet to mi wystarczy, żeby atakować na Vickery. Czeszka przegrała na własne życzenie, a takie kursy jakie są aktualnie biorę w ciemno na Vickery. Amerykanka może to nie jakaś potęga, ale na pewno regularniejsza i wszystko co będzie powyżej @1.50 w jej stronę na win to będę atakował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 823

thereignman

Użytkownik
WTA Quebec
Godz: 01:15
Spotkanie: Lucie Hradecka - Bianca Andreescu WYNIK 2-1 (2:6 6:2 7:5)
Typ: Lucie Hradecka +3.00 gema
Kurs: 2.05 ✅ ✅ ✅
Pinbet
(dostępny przez brokera)
Jak chcecie zrozumieć na czym polega oszustwo w polskich zakładach zapraszam do mego tematu gdzie przede wszystkim prezentuje moje typy https://forum.bukmacherskie.com/threads/thereignman-in-action.148246/
Wracając do analizy spotkania. Kurs na wygraną Hradeckiej podniósł się z 2.18 do 2.64. Wygląda to na dużego public beta i wielką wiarę grających w stronę Andreescu na jej zwycięstwo. Jednak tu nie ma żadnych wielkich przesłanek. Ja dzięki temu wzrostowi mogę skorzystać z opcji Hradecka +3.00 gema. Jeżeli kurs by wynosił 2.18 jak na początku wybrał bym zapewne czyste zwycięstwo Czeszki. Andreescu to zawodniczka gospodarzy, ciągle jeszcze nie pełnoletnia. Jej gra to dostosowanie sie do rytmu, czy poziomu rywalki. Gra bez błędnie jak rywal jej na to pozwala. Kanadyjka jest cierpliwa, ale jakby to powiedzieć nie narzuca się nigdy rywalce. Jak ktoś ma gorszy dzień jej dynamika i regularność wystarczy. Nie jest to nic nadzwyczajnego, a jedynie prosta gra bez żadnego urozmaicenia. Ten mecz z Brady to była darmowa wygrana, ponieważ Brady w ogóle nie potrafiła grać na tej kanadyjskiej hali.
Hradecka za to w spotkaniu z Hlavackowa pokazała dobrą formę. Po finale deblowym na US Open widać że chce coś pograć w singla w tej części sezonu. Okazje do awansu ma bardzo dużą, ponieważ to ona dziś będzie dyktować warunki gry. Hradecka gra bajecznie mocny i skuteczny serwis. Z końcowej linii bez problemu robi sobie przewagę mocną grą. Jej każde uderzenie jest ofensywne i co najważniejsze to działa w tych warunkach. W jej pierwszej grze zwrocilem uwagę na dobre poruszanie i pewną grę do przodu, swobodne ataki przy sieci. Ona nie kalkuluje, gra mocno ale i skutecznie. Taka młoda Andreescu będzie łatwym kąskiem. Bianca dziś nie ma szans na zagranie w swoim stylu, bo jej styl odpowiada dzisiejszej rywalce i ja tu nie dostrzegam żadnych atutów, bądź pomysłu na grę jaki może pomóc młodej Biance Andreescu. Hradecka nie pozwoli jej na prowadzenie gry, a sama głównie będzie stawiać kropkę nad i. Andreescu nawet jak wygra, to po heroicznej walce której i tak w ogóle nie dostrzegam w jej dzisiejszym starciu.
 
S 431

strike

Użytkownik
Babos T. vs Abanda. F
2 @ 2.45 fortuna 5/10

Ćwierćfinał turnieju w Quebec. Mam wrażenie, że Babos doszła tak daleko tylko dlatego, że trafiła na dużo słabsze rywalki. Timea kompletnie bez formy, ostatnio trochę się poprawiła ale na Abande to nie starczy.
Abanda gra u siebie, jest w dobrej dyspozycji. Długo wchodziła w mecz z Lepchenko ale kontrolowała mecz,Lepchenko zdobywała punkty głównie z błędów Abandy. Jeżeli dziś kanadyjka wyjdzie skoncentrowana od początku meczu powinna wygrać.To już ćwierćfinał, mam nadzieję, że się zmotywuje i łatwo wygra to spotkanie.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Babos T. vs Abanda. F
2 @ 2.45 fortuna 5/10

Ćwierćfinał turnieju w Quebec. Mam wrażenie, że Babos doszła tak daleko tylko dlatego, że trafiła na dużo słabsze rywalki. Timea kompletnie bez formy, ostatnio trochę się poprawiła ale na Abande to nie starczy.
Abanda gra u siebie, jest w dobrej dyspozycji. Długo wchodziła w mecz z Lepchenko ale kontrolowała mecz,Lepchenko zdobywała punkty głównie z błędów Abandy. Jeżeli dziś kanadyjka wyjdzie skoncentrowana od początku meczu powinna wygrać.To już ćwierćfinał, mam nadzieję, że się zmotywuje i łatwo wygra to spotkanie.
podzielam zdanie na temat Abandy, bez zadnych konkretow napisane ale moim zdaniem ona ma tu wieksze szanse. Na hali Wegierka juz nie ma takiej przewagi jak na szybkim hardzie, pamietam Francoise w meczu chyba davis cupu z Kudrjaczewa gdzie tez sobie nie mogla z Abanda poradzic a styl do Babos podobny moze z mniejszymi umiejetnosciami ale po takim kursie az zal nie sprobowac, a i forma Kanadyjki lepsza jak przed rokiem.
No moze nie Davis cupu ale odpowiednika tych rozgrywek ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Babos gra swój najlepszy tenis właśnie na hali ;) a nie na otwartym hardzie.. (co nie oznacza że w tym momencie jest hot)
widzialem juz ten jej najlepszy tenis w poprzednich meczach, zostaje przy swoim, jezeli sie sugerowales statystyka jedynie to Cie od tego nie bede odwlekal.
Abanda pilke lubi poodbijac wiec taka nawierzchnia bardziej pod nia, Babos bije mocno a jak nie idzie to wszystko laduje na siatce rzadziej na autach ale kazdy gra co lubi.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Co ty piszesz ? Nie rozumiesz..
Napisałeś że Babos coś tam na hardzie miała lepiej czy łatwiej. A ten &quot;płaski tenis&quot; zawsze lepiej wychodził Babos na hali. A &quot;patrzac&quot; na statystyki to możesz sam...
Ale ja się w ogóle nie podejmuję typowania tego spotkania
Pisze wyraźnie i nie wiem czego nie rozumiesz
Babos zawsze gra lepiej na hali, a nie na otwartym hardzie. Jej mocna płaska gra lepiej sprawdza się w tych warunkach, gdzie mocne płaskie uderzenie daje więcej korzyści. Jednak podkreślam ze nie oceniam jej aktualnej formy. Z podobnych względów dotarła Hradecka do 1/4 na tym turnieju. A odnośnie drabinki to każda ze wszystkich ćwierćfinalistek miała łatwą drogę. Safarova też zawsze na hali gra najlepszy tenis z podobnych względów. Babos wygrała w Budapeszcie w tym roku (u siebie w domu) turniej na hali i właśnie tam zagrała prawdopodobnie swój najlepszy tenis. Pojedynek finałowy Babos - Safarova wyglądał jak męska gra na pełnych obrotach. Nie wymyślaj, że coś wiesz i rozumiesz...
 
T 143

tdulko

Użytkownik
No Babos byla wtedy na gazie.. potem jej zatkalo wszystkie cylindry, teraz troche jakby dochodzi do siebie ale ciagle ciezko to wyglada, ona jest ciezka i drewniana co tu mowic. Cos jak Janowicz ;)
Ale Abanda, jakos tego nie czuje, troche za chudzitka jeszcze mloda.. chociaz wiadomo na wlasnym terenie.. da z siebie wszystko.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Nie czytałem powyzzej konwersacji, ale pisanie, że Babos potrafi grac w hardzie na hali to jedna wielka pomyłka, a powinnienem to spuentowac znacznie bardziej ???? Timea wogole nie potrafi sie ruszac na tej nawierzchni, jest wolna. jedyne co ją tak naprawde ratuje to serwis i backhand (o ile potrafi do niego zdążyć, bo czesciej jest to po prostu defensywny slajs rodem z przedszkole).
To pisze w oparciu o jej mecz z Loeb
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Nie czytałem powyzzej konwersacji, ale pisanie, że Babos potrafi grac w hardzie na hali to jedna wielka pomyłka, a powinnienem to spuentowac znacznie bardziej ???? Timea wogole nie potrafi sie ruszac na tej nawierzchni, jest wolna. jedyne co ją tak naprawde ratuje to serwis i backhand (o ile potrafi do niego zdążyć, bo czesciej jest to po prostu defensywny slajs rodem z przedszkole).

To pisze w oparciu o jej mecz z Loeb
A w Budapeszcie to kto grał, jej siostra?
https://matchstat.com/tennis/tournaments/w/Budapest/2017
Kilka miesięcy temu zagrała tam swój najlepszy tenis i oglądałem cały ten turniej. Na hali najważniejsza jest ręką i ofensywna gra praktycznie z miejsca. To właśnie ma Timea i dzięki temu robi wyniki w hali. To ona dyktuje warunki gry, a jak to się udaje jest nie do przejścia.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Timea dyktuje warunki na hali, czy Ty sie czytasz?
moj ostatni post znow zostal usuniety, moze nie wnosil zbyt duzy do dyskusji ale przynajmniej puentowal podejscie tego mistrza do tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom