>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4 kolejka Serie A [16-17 września 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Lazio w hicie poprzedniej kolejki powiedziało &quot;sprawdzam&quot; nowemu projektowi Milanu i okazało się, że są jeszcze niedoróbki. Immobile załatwił Milan, 4:1 to deklasacja. Pytanie jak Rossoneri odpowiedzą w niedzielę przeciwko Udinese?
Tym razem bez większych hitów tej serii gier. Kilka zespołów będzie po meczach w europejskich pucharach, co przy typowaniu trzeba mieć na uwadze.
A ku pokrzepieniu serc, 2 gol w tym sezonie Piotra Zielińskiego wyglądał tak:
907142187434991617.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Drugim spotkaniem, które dorzucam do kuponu jest mecz Serie A pomiędzy drużyną AS Roma a Hellas Verona. Forma drużyny z Wiecznego Miasta nie jest jeszcze zadowalająca, mimo to udało się uzyskać korzystny rezultat w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów z Atletico Madryt remisując 0:0. Fantastyczna występ bramkarza reprezentacji Brazylii Alissona, notabene wybranego do jedenastki kolejki UEFA, uchronił zespół od porażki w tym meczu, chociaż kto oglądał mecz ten wie, że drużynie Giallorossich należała się &quot;jedenastka&quot; za ewidentne zagranie ręką w polu karnym gracza z Madrytu, wiadomo że karny to jeszcze nie gol ale kto wie jak mógłby potoczyć się wtedy ten mecz...Wracając do sobotniej potyczki drużyna gości jest ewidentnie daleko od dobrego grania,ostatnio przeżyli upokorzenie ze strony piłkarzy Fiorentiny przegrywając na własnym stadionie aż 0:5, bilans ligowy 0-1-2 oraz stosunek bramek 1:8 nie przynosi chluby drużynie Fabio Pecchii. Zajmują oni 19 pozycję w ligowej tabeli i myślę, że nie polepszą swojej sytuacji po meczu z Romą. W zespole Di Francesco przewidywane jest kilka zmian, prawdopodobny jest występ od pierwszych minut dwóch wychowanków Romy Alessandro Florenziego oraz Lorenzo Pellegriniego, co mnie osobiście najbardziej cieszy, szansę na występ ma również doświadczony Francuz Gonalons oraz reprezentant Italii Stephan El Shaarawy. W zespole Verony brak kilku graczy m.in. Felicioli, F.Zuculini, Bianchetti, Cerci. Wierzę, że Roma od samego początku przyciśnie zespół gości i nie pozostawi rywalom żadnych złudzeń.

AS Roma (-1,5) @ 1,59

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Crotone vs Inter - @1.50 - handicap rożnych (goście -2.5)
Spal vs Cagliari - @1.40 - 1x
1xbet
Inter prezentuje się póki co zacnie w tym sezonie. Być może huczne plany na wielki powrót do europejskiej elity staną się faktem. Trochę wcześnie jest na takie opinie. Faktem jest jednak to, że grają ostatnio naprawdę fajną piłkę. Analizując statystki w ostatnich meczach doszedłem do wniosku, że spora ilości rożnych jest dość prawdopodobnym scenariuszem w sobotę. Wjeżdżam zatem w handicap na Inter w kornerach.
Spal to zespół własnego boiska, co pokazuje od początku tego sezonu. Cagliari z kolei nie jest elitarną ekipą Serie A a ich wyjazdowe wyniki nie są najlepsze. Myślę, że beniaminek zgarnie min. 1 punkt w niedzielę.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Europejskie puchary już za Nami. W Lidze Mistrzów 1 punkt ugrany przez AS Romę. Jak już zauważył mara_1910 świetny występ Alissona uratował to oczko. Sam mecz nie był najlepszy, ale były ze 2-3 okazje + ten ewidentny karny! No, ale mogli też przegrać gdyby Vietto czy Saul wykorzystali patelnie.
Juventus poległ na Camp Nou, ale do pewnego momentu naprawdę byłem zbudowany tym co grali. De Sciglio nawet nawet, dopóki kontuzji nie doznał. Ale jednak porażka zasłużona.
Napoli widziałem tylko skrót, to Reina babol niestety. Ale ze słów i opinii ekspertów wywnioskować też można, że nie grali za dobrze. Gol Milika i dziś w La Gazetta dello Sport już piszą, że możliwy duet Mertens - Milik na kolejne mecze. Oczywiście radosny Roman Kołtoń już temat podchwycił i się podnieca ???? a jakże!
908576811377930240
W Lidze Europy znacznie milsze chwile dla włoskich klubów. Świetna Atalanta, 3:0 z Evertonem, ale meczu nie widziałem niestety. Bo oglądałem w tym czasie Milan, tak jak pisałem w dziale o LE wstawienie Andre Silvy i Calhanoglu to po prostu bardzo dobre posunięcia i mecz to potwierdził. Wiadomo, nie ma co się podpalać bo Austria Wiedeń grała żenująco w obronie, ale 5:1 idzie w świat i jak coś ma podbudować Milan to takie wygrane. Pytanie jaki skład teraz Montella wystawi na Udinese?
Lazio w rezerwowym składzie przegrywało, ale wszedł Immobile i Lazio wraca z Arnhem z wynikiem 3:2. Dobra robota Laziale po raz kolejny. Widać, że Ciro szalona dyspozycja.
Jak ktoś ma coś do dodania ciekawego po meczach w LM i LE to śmiało wyrażać swoje opinie ;)
Wracamy do Serie A, a tutaj kilku murowanych faworytów. O typach jeszcze nie myślałem mocno, ale póki co jedna ciekawostka.
Sassuolo - Juventus w niedzielę w południe, a Domenico Berardi znowu nie zagra! To już chyba tradycja co nie grac45 ? :p
To tak w ramach zajawki przed weekendem. Liczę, że będzie owocna dyskusja i masa świetnych typów. Podejmiecie rękawice? ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Napoli - Benevento
Typ: Drużyna gości strzeli? NIE @ 1,75 ✅ 6:0
AS Roma - Hellas
Typ; AS Roma @ 1,20 ✅3:0
AKO @ 2,10 Totolotek
Sprawa wygląda dość prosto. Napoli po blamażu w LM wiadomo, że wygra z beniaminkiem z Benevento, ale ja idę jeszcze dalej i gram na ich czyste konto.
Benevento przyjedzie bez kontuzjowanego Amato Ciciretti, najlepszego swojego gracza, który w Serie B błyszczał 6 goli + 9 asyst, a i na poziomie Serie A miał dobre wejście, bo to on póki co jest strzelcem jedynej bramki dla Benevento na tym poziomie. Ale niestety zerwał więzadła w kolanie i trochę czasu nie pogra...
Benevento ogólnie wszystko w kły póki co.
Benevento to jeszcze większa niespodzianka niż Crotone, raczej szału nie zrobią w lidze. Mieli walczyć w poprzednim sezonie o utrzymanie w Serie B, a przez play off awansowali do elity, tutaj jednak brutalnie ich przywitali, bo 3 porażki już na koncie.
Neapol i San Paolo to będzie mecz w jedną stronę. Kurs miodzio. Owszem kilku zawodników mają znanych jak Cataldi, D&#39;Alessandro, Coda czy Letizia, ale jednak jako całość jeszcze nie dają rady.

Roma jako dokładka. Hellas tydzień temu oklep 0:5 u siebie z Fiorentina więc Roma na Olimpico tym bardziej musi to wygrać. Mimo kilku roszad w składzie jakie zapowiada Eusebio Di Francesco, bo mają zagrać niby Florenzi, Pellegrini, Gonalons i El Shaarawy. WIelkiej utraty jakości nie widzę. Hellas bez Cerciego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Crotone vs Inter @1.35 Rzuty rożne handicap +0.5 / -0.5 w 1 połowie
forBet
podpisuję się pod postem wyżej, statystycznie Crotone nabija więcej rożnych w drugiej połowie.
Inter jeśli zagra na swoim poziomie oraz z pełnym zaangażowaniem od pierwszej minuty nie widzę żadnych szans dla drużyny z Crotone, a Inter sięgnie po czwarte zwycięstwo z rzędu. Inter zepchnie swoich przeciwników pod ich bramkę już w pierwszej połowie, Crotone będzie liczyć na swoją szansę raczej tylko z kontry, polecam na podbicie AKO
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: AC Fiorentina - FC Bologna
Typ: 1
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem jest Fiorentina i zdziwiłem się, że na ich wygraną jest kurs aż 1,58, bo raczej spodziewałem się go w granicach 1,30-1,35. Skoro tak to nic tylko brać i grać na gospodarzy ???? Wprawdzie gospodarze zaliczyli falstart na początku rozgrywek przegrywając pierwsze dwa mecze na wyjeździe z Interem 0-3 a później u siebie z Sampdorią 1-2 ale ich gra wyglądała lepiej jak wyniki i w ostatniej kolejce rozbili na wyjeździe Hellas Verona 5-0. Bologna z kolei w pierwszym spotkaniu zremisowała 1-1 u siebie z Torino, wygrała na wyjeździe z Benevento 1-0 i przegrała u siebie z Napoli 0-3. Do tego przed ligą Bologna grała w Pucharze Włoch u siebie z zespołem z Serie B Cittadellą i nieoczekiwanie przegrała aż 0-3. Myślę, że tutaj Fiorentina nie da szans rywalowi tym bardziej, że zagra dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie. Jedynym nieobecnym jest pomocnik Saponara, który i tak nie zagrał jeszcze w tym sezonie. Reszta piłkarzy jest gotowa do gry a kadrowo gospodarze są zespołem mocniejszym. Do tego Bologna dzisiaj mocno osłabiona.
Absencje w Bologni:
obrońcy De Maio (3 występy w tym sezonie), Maietta (3 występy w tym sezonie) i Keita (bez występu w tym sezonie) i pomocnicy Krejci (2 występy w tym sezonie), Torosidis (2 występy w tym sezonie) i Falletti (bez występu w tym sezonie
Dla mnie gospodarze to w tym spotkaniu zdecydowany faworyt i próbuję w ich stronę.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
NAPOLI - BENEVENTO

San Paolo , godz: 15:00
4 kolejka przynosi nam derby Neapolu.Dla beniaminka będzie to najtrudniejsze jak do tej spory spotkanie w najwyższej klasie i nie zanosi się (znowu) na jakąkolwiek zdobycz punktową.Gospodarze natomiast wracają po koszmarze na Ukrainie .Mimo wielu okazji ,to skuteczność gospodarzy spowodowała iż 3 punkty zostały u naszych sąsiadów.16 sytuacji bramkowych , 11 rzutów rożnych i ... tylko 1 bramka z karnego.Dziś spodziewam się rozsądniejszej gry i większej skuteczności Napoli.Na tapetę biorę nie wynik ,a naszego Arka Milika.Na wzór reprezentacji ,miał wiele okazji i część powinna zamienić się na gole.Jeśli dziś znowu zagra od początku sądzę ,że strzeli bramkę.Grają u siebie i odnajdą swój rytm ,a goście będą mieli sporo pracy i nerwowości w swym polu bramkowym.Bardzo realny też jest rzut karny.
/oczywiście zakład jest ważny tylko wtedy gdy wyjdzie w podstawowej 11 –tce/
Typ: A.Milik gol za 1.7 @ Fortuna
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
4 kolejka przynosi nam derby Neapolu
Derby Kampanii rzecz jasna ;)

A jak tam fani Rossonerich nastawieni na dzisiejszy mecz Milanu z Udinese? Będzie wygrana?
Inter swoje robi, czwarta wygrana z rzędu. Milan już ma zacząć z Calhanoglu w pomocy co daje bardzo wielkie możliwości, pokazał to mecz z Austrą Wiedeń.Na szpicy ma być Kalinić dziś. Montella ma szeroka kadrę i z niej korzysta jak może.
Udinese szału nie robi, bo umówmy się, gdzie Maxi Lopez w ataku hehe.
Genoa - Lazio
Wieczorem fajnie się ten mecz zapowiada. Mi wychodzi jakiś grad bramek, ale może ktoś coś od siebie doda i ma też jakąś wizję pod ten mecz?
Mile widziana dyskusja, od tego jest to forum ;) Zapraszam.
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Spotkanie: U.S. Sassuolo : Juventus Turyn
Typ:2
Kurs: 1.5
Bukmacher:Forbet
Patrząc na tabelę faworyt wydaje się tylko jeden, w H2H ostatnie trzy spotkania wyjazdowe pokazują nam tylko jedną wygrana Bianconerich, natomiast przegrana w Lidze Mistrzów może podziałać na Starą Damę wyłącznie mobilizująco. Myślę że piłkarze Starej Damy zrehabilitują się za porażkę na Camp Nou.
przewidywane składy:
SEGUI SASSUOLO-JUVENTUS IN DIRETTA
Le probabili formazioni di Sassuolo-Juventus
SASSUOLO (3-5-2): Consigli; Letschert, Cannavaro, Acerbi; Lirola, Sensi, Magnanelli, Duncan, Peluso; Politano, Falcinelli. Allenatore: Bucchi
JUVENTUS (4-2-3-1): Buffon; Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain. Allenatore: Allegri
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Derby Kampanii rzecz jasna ;)

A jak tam fani Rossonerich nastawieni na dzisiejszy mecz Milanu z Udinese? Będzie wygrana?
Inter swoje robi, czwarta wygrana z rzędu. Milan już ma zacząć z Calhanoglu w pomocy co daje bardzo wielkie możliwości, pokazał to mecz z Austrą Wiedeń.Na szpicy ma być Kalinić dziś. Montella ma szeroka kadrę i z niej korzysta jak może.
Udinese szału nie robi, bo umówmy się, gdzie Maxi Lopez w ataku hehe.
Genoa - Lazio
Wieczorem fajnie się ten mecz zapowiada. Mi wychodzi jakiś grad bramek, ale może ktoś coś od siebie doda i ma też jakąś wizję pod ten mecz?
Mile widziana dyskusja, od tego jest to forum ;) Zapraszam.
Milan moim zdaniem to wygra. Nie tak jak przekonująco jak z Austrią, ale 3 pkt zostaną w Mediolanie.
Szkoda kontuzji Contiego.
...
Dwa mecze są dzisiaj w Serie A, gdzie są dobre kursy na faworytów, ale grających w delegacji. Tj. Na Atalante i na Lazio.
Któryś z tych zespołów na pewno zainkasuje 3 pkt.
Chievo gra nudny futbol i może się tam zakręcić przy remisie, chociaż w zeszłym sezonie tego typu spotkania ekipa z Bergamo wygrywała. Ale wiadomo, Atalanta full składem grała w czwartek z Evertonem. Ciekawe jak zareaguje drużyna na to.
Natomiast Lazio wyszło dość rezerwowym składem w Holandii. Co prawda sytuację musiał ratować Immobiliser, ale też całego spotkania przecież nie rozegrał.
Co do bramek to nie jestem optymistą.
Genoa jak w zeszłym roku zawsze się coś działo u nich w meczach (przeważnie chaos i kupa błędów w obronie) tak teraz ich mecze zrobiły się nudne. Nie wiem, może dlatego że grali dwa wyjazdy. Natomiast u siebie grając z Juve działo się i to dużo. Więc może u siebie dzisiaj też bardziej zaatakują?!? ????
Niemniej jednak trzeba wspomnieć o nieobecności:
Bertolacci, Pandev, Lapadula
Anderson, Nani, Wallace, Parolo

Marnie wygląda skład Genoi. Nie wiem, może czeka ich walka o utrzymanie w tym sezonie?
Tak czy inaczej: sądzę, że goście z Rzymu ten mecz wygrają. Nie bez problemów, bo Genoa musi zacząć ciułać punkty, ale Lazio ma więcej jakości, nawet bez Parolo wykartkoeanego
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Statystycznie podchodząc do meczu Genoi z Lazio stawiałbym na gospodarzy z podpórką lub zakład bez remisu. Staty na własnym stadionie z Lazio mają dobre bo aż siedem ostatnich meczów bez porażki i tylko w jednym nie strzelili bramki, był bezbramkowy remis. Do grania w stronę gospodarzy przekonuje mnie też ostatni mecz gości w LE. Kolega wyżej jednak pisze, że wyszli mocną rezerwą, więc nie wiem co mam o tym myśleć. Jak już było wyżej wspomniane, goście mają też kilku kontuzjowanych zawodników.
Zauważyłem też, że pada dużo kartek w spotkaniach obu drużyn głównie na stadionie Genoi. Do tego w ostatnich dwóch meczach między tymi zespołami było po rzucie karnym. Muszą się więc solidnie przepychać ???? Może więc warto iść w ilość kartek. I chętnie był poszedł, ale gram ostatnimi czasy w eFortunie i masy kombinacji nie ma do wyboru jak np. kartek w meczu. Dla mnie to tragedia. W cholerę z takim bukiem :/ Brakuje mi Unibetu, ale te wpłaty są jakieś mało bezpieczne. Sprawdzę sobie jeszcze STS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom