>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2017

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
POwiem wam szczerze że po tej rundzie Davis Cupu dochodze do wniosku że wiekszość zawodników i ekip traktuje te rozgrywki jako przykry obowiązek lub ewentualnie okazje do fajnego ustawienia meczu. Ewidentnie widać to po meczach Niemców: Kohlshleibeir i Zverew ewidentnie podłożyli sie Darcisovi . Edmund i Evans tez mysle że poskładaliby Poslpisia gdyby tylko chcieli.Reasumując warto czekac na takie mecze live i jak tylko zaczyna sie dzic cos podejrzanego grać na doga.
Dlatego w myśl tej zasady dzisiaj grałbym w ciemno:: +2.5 seta dla Pella kurs 1,41 PINNACLE
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
A ja sadze, ze Argentyna wypusci predzej Leonardo Mayera, ale to tylko strzal.
Puchar Davisa to takie specyficzne rozgrywki, gdzie czasem ci najlepsi tenisisci wewnetrznie umawiaja sie z kapitanami, ze zagraja tylko jeden mecz.
W tamtym sezonie dla przykladu Argentyna grala bodajze z Chorwacja czy Wielka Brytania (nie chce mi sie sprawdzac dokladnie). Wynik byl 2-2. Dla Argentyny pierwszy mecz wygral del Potro. W ostatnim meczu del Potro wydawal sie pewniakiem do gry, a rywala mial teoretycznie duzo slabszego wtedy ... patrze a tam Leo Mayer za del Potro w decydujacym o awansie meczu !
Tak sie czasem dzieje, ze ci topowi zgadzaj sie zagrac, ale tylko na przyklad w piatek, a pozniej d...a.
Dodam, ze to chyba byl polfinal Davis Cupu!
Inny przyklad. W ten weekend Korea grała u siebie z Uzbekistanem. Po dwoch dniach Korea przegrywala 1:2. Wiadomo, ze tam najlepszym tenisista jest bez watpienia Heyon Chung, ktory zagral w piatek i debla w sobote. W niedziele wynik jeszcze nei byl przesadzony, poniewaz wciaz bylo 1:2 i w 1-szy meczu niedzielnym mial grac Chung z Istominem, a wyszedl jakis koreanski anonim.
Puchar Davisa na tym etapie jeszcze obfituje w niespodziewane mecze, takze po dwoch inauguracyjnych meczach w piatek, tak naprawde zadne zestawienie zawodnikow na papierze nie jest teoretycznie pewne w kolejnych dniach.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
#ARGITA The deciding rubber between and will be played between Guido Pella and Fabio Fognini! Who will reach the quarterfinals?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Darcis S. - Lorenzi P.
Darcis S. -2 gemy ::: 1,79 ::: 2/3 ✅ +1,58
H2H 0:2 dla Włocha i to na kortach szybkich. Jednak gramy w Belgii, a Darcis od jakiegoś czasu gra dość przyzwoicie. W poprzednim etapie w Davis Cup pokonał Kohlschreibera czy Zvereva co na pewno budzi podziw.
Lorenzi też miło zaskoczył wszystkich chociażby rok temu, czy w tym roku grając bardzo dobre turnieje na kortach betonowych. Jednak dla mnie Pablo to od zawsze zawodnik był bardziej na mączkę gdzie trzeba rzeźbić punkty niż na korty szybkie. Liczę na jakieś 3:1 dla Belga.
Wynik: 3:1
???? Goffin D. - Seppi A.
Seppi A. +2,5 seta ::: 1,88 ::: 2/3 ⛔

H2H 2:0 dla Goffina, ale tutaj uważam, że warto skusić się chociaż na jednego seta dla doświadczonego Seppiego. Kto jak kto, ale Andreas bardzo często w meczach do 5 setów potrafi urwać set. Jego chyba najlepszym wyczynem było pokonanie na Australian Open Rogera Federera gdzie Seppi zagrał naprawdę świetny mecz.
Kto jak kto, ale Goffin tuż obok NIshikoriego potrafią często zawieść swoich kibiców w najmniej oczekiwanym momencie. Davida na pewno nie cechuje mocne uderzenie, więc na korcie możemy spodziewać się ciekawych rozwiązań.
Wynik: 3:0

???? Chardy J. - Evans D.
???? Pouille L. - Edmund K.
Chardy J., Pouille L. ::: 2,31 ::: 1/3 ✅
Stawka niższa, bo to turniej na 3 dni w teorii, a Francuzi lubią pooglądać swoich zawodników u siebie więc w piątek nie wykluczam jakiejś niespodzianki. Pomimo to patrząc na nawierzchnię typ jest prosty. Brytyjczycy rzadko kiedy grają dobre turnieje na mączce, a tym bardziej Evans czy Edmund Kyle. Gdyby był to Murray to wszystko zupełnie by inaczej wyglądało, tak słusznie w meczu nie są faworytami, pomimo, że Chardy i Pouille nie są na wyżynach swoich umiejętności.
Wynik I: 3:0
Wynik II: 3:0
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Serbia Debel-Hiszpania Debel 3-2(4-6,7-6,6-0,4-6,6-2) Kretyni są wśród nas, dwa idiotyczne sety oddane niczym w juniorach ustawiły handi...
Hiszpanie+5.5 gema 1.89 1xbet
⛔
Miałem tutaj iść w stronę Nenada i Viktora, bo pierwotnie mieli mierzyć się z Markiem Lopezem i Munarem. Tuż przed meczem mamy jednak zmianę i za młodego Hiszpana wskakuje PCB, który jednak znacznie podnosi poziom debla reprezentacji z Półwyspu Iberyjskiego. Przez tę rotację szanse tutaj są znacznie bardziej bliskie 50/50 i kursy w stylu 1.3-3.0+ są nieprawidłowe. Nie bawię się jednak w wysoki kurs, tylko bezpieczniej pobierał w miarę wysokie handi, które mogłoby wejść nawet przy wyniku 3-0 dla gospodarzy. Zimonjic z Troickim wspólnie wygrali w tym roku turniej w hali w Sofii, jednak oprócz Rojerów nie mieli tam wybitnych rywali. Grywają nieźle, ale wiadomo, że Nenad powoli schodzi z profesjonalnych kortów i objęcie posady kapitana swojej reprezentacji jest tylko czymś, co to potwierdza. Mark z PCB może razem nie grali, jednak obaj umiejętności deblowe mają. Dalej twierdzę, że filigranowy Hiszpan i jego serwis to największa bolączka pary, w której Lopez gra, jednak dzięki wymianom może to nie być aż tak wielkim atutem Serbów. Widzę tutaj w miarę zacięty mecz, więc handi na poziomie 5.5 uważam za godne uwagi.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na uni jest Zimonjic w parze z Djokerem, tak będzie?
Ja na razie widzę zestawienie Serbów bez zmian. Jednak wcześniej Uni pokazywało, że ma dobre info, więc może być i tak, że to Nole zagra z Nenadem. Jednak nie boje się takiej zmiany, bo Djoko to nie jest wybitny deblista. Nawet taka zmiana nie powinna znacząco zmienić sytuacji i utrzymuje mój bet, przy którym nie będzie zwrotu nawet przy kolejnych rotacjach w zestawieniach drużyn.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik

Martin A. - Majchrzak K.

Niestety nie widzę tutaj zwycięstwa Majchrzaka. Nie lubię grać przeciwko swoim, ale dla mnie bierze to Martin, który jest po prostu lepszym zawodnikiem. Dochodzi gra u siebie na wypełnionej po brzegi hali w Bratysławie. Jeśli chodzi o nawierzchnie to dla żadnego z nich nie będzie jakiegoś handicapu, bo gra będzie odbywała się na mączce. Tak więc nawierzchnia dla obu jak najbardziej okej.
Ważne info:
Pamiętam ich ostatni mecz właśnie też na mączce w tym roku w Chinach i tam była totalna dominacja Martina i łatwe zwycięstwo 63 62. Boję się, że tutaj może być podobnie dla Kamila. Zdecydowanie większa paleta zagrań po stronie zawodnika ze Słowacji. Plus fakt, że ostatnio Majchrzak kaleczy serwis strasznie. Niedawno Martin pokazał fajny tenis w wygranym turnieju w Pradze, potem zatrzymał się na Estrelli w Quito, ale po dwóch wyrównanych setach. Następnie zagrał w turnieju w Kolumbii, ale przegrał z przyszłym finalistą również po dwóch wyrównanych setach. Martin występuje w czelkach i ma lepszy bilans niż Kamil, który nabił sobie trochę wygranych w ITFach. To też o czymś świadczy. Bardzo kibicuję naszym zawsze i wszędzie, ale po takim kursie, u siebie grający Martin to trzeba pobierać. Ja osobiście dałbym coś w okolicy 1.40, a nie 1.60. Trzeba dodać, że Martin jeszcze w zeszłym roku był w pierwszej setce rankingu, a do takiego osiągnięcia Majchrzakowi to jeszcze dużo, dużo brakuje.
Jeszcze słowo o Kamilu. Wydaje mi się, że on musi coś zmienić w treningu. No kurde, chłop się nie rozwija. Te ostatnie wyniki też takie jakieś. Oprócz wygranej z Berlocqiem (równiez w katastrofalnej formie) to przegrywa dość łatwo mecze. Przede wszystkim nie umie się pozbierać po pierwszym przegranym secie. Ostatnimi czasy przegrywa dość &quot;pewnie&quot; z Zoppem, Janowiczem, Ymerem, z Carballes Baena gładziutko 62 61, nawet z Popko (który mało co gra na ziemi) przegrał w dwóch setach.
Niestety, nie widzę tutaj zwycięstwa Kamila. Wydaje mi się, że Martin go ogra 3:0.

MARTIN, Andrej @1.60
Uni
✅✅✅
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Balazs/Fucsovics-Kravchuk/Medvedev 3-0
Kravchuk/Medvedev 1.97 Unibet⛔

Patrząc na same umiejętności i to co ta czwórka pokazywała w deblu, to w moim odczuciu faworytami są tutaj Rosjanie. Obaj Węgrzy nie przekonują mnie, może Balazs bardziej, bo potrafił pograć na własnej ziemi w parze z Borsosem. Pamiętam jak przejechałem się w ich meczu, gdy stawiałem na Molteniego i Schwartzmana. Tamten mecz miał bardzo dziwny przebieg, tutaj aż tak dziwnie już być nie powinno. Marton to dla mnie antydeblista. Nie radzi sobie dobrze w poszerzonym korcie. Rosjanie za to wręcz odwrotnie. Może młody wiele razy się nie prezentował w grze podwójnej, ale jak już coś grał, to wychodziło mu to nieźle. Konstantin bardziej ograny i radzi sobie nieźle. Mecz z niższego poziomu, bo w ATP takie pary wiele by nie zwojowały, ale tutaj mamy Puchar Davisa i czasami widzi się przeróżne zestawienia. W obliczu tych kursów uważam, że warto spróbować gry na parę gości.
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Balazs/Fucsovics-Kravchuk/Medvedev
Kravchuk/Medvedev 1.97 Unibet

Patrząc na same umiejętności i to co ta czwórka pokazywała w deblu, to w moim odczuciu faworytami są tutaj Rosjanie. Obaj Węgrzy nie przekonują mnie, może Balazs bardziej, bo potrafił pograć na własnej ziemi w parze z Borsosem. Pamiętam jak przejechałem się w ich meczu, gdy stawiałem na Molteniego i Schwartzmana. Tamten mecz miał bardzo dziwny przebieg, tutaj aż tak dziwnie już być nie powinno. Marton to dla mnie antydeblista. Nie radzi sobie dobrze w poszerzonym korcie. Rosjanie za to wręcz odwrotnie. Może młody wiele razy się nie prezentował w grze podwójnej, ale jak już coś grał, to wychodziło mu to nieźle. Konstantin bardziej ograny i radzi sobie nieźle. Mecz z niższego poziomu, bo w ATP takie pary wiele by nie zwojowały, ale tutaj mamy Puchar Davisa i czasami widzi się przeróżne zestawienia. W obliczu tych kursów uważam, że warto spróbować gry na parę gości.
Niestety ale Rosjanie zagrali totalny piach.szczegolnie kravchuk który cały mecz na prostych nogach, mowa ciała - nie chce mi się, albo na kacu albo pograli u buka
Węgrzy na ambicji plus balazs trzymający wymiany, katujacy Rosjan przy siatce i fucso dobrze na serwisie i wystarczyło nawet na zwycięstwo bez straty seta
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Lucas Pouille - David Goffin 1 @ 2.38 WH [5/10j]
Będzie krótko, bo niebawem panowie rozpoczną mecz. Jeszcze rano grałem po kursie @ 2.50, ale już trochę pospadało. Mimo tego wciąż jest atrakcyjny kurs na Pouille i z czystym sumieniem polecam pograć w jego stronę.
Goffin na za sobą udany turniej w Londynie, gdzie osiągnął życiowy sukces. Belg zostawił tam wiele zdrowia i wyeksploatował swój organizm do granic możliwości. Podobno z jego nogą jest jeszcze nie do końca w porządku, ale tego typu wiadomości dochodziły mnie już w czasie ATP Finals, więc podchodzę do tego sceptycznie.
Finału Davis Cup najlepszy belgijski zawodnik nie może sobie odpuścić, bo raz, że jest to bardzo patriotyczny chłopak, a dwa, że tak naprawdę to jest on jedyną nadzieją Belgów na to, że ten finał może potoczyć się po ich myśli.
Jeśli chodzi o Pouille to ten mógł w spokoju przygotowywać się do tego pojedynku. Na pewno miał większe możliwości i przede wszystkim więcej czasu, żeby potrenować we francuskiej hali. Jeśli dodamy do tego fakt, że francuska publiczność potrafi wybić z głowy przyjemność z gry rywalowi ich zawodnika, to wychodzi na to, że bukmacherzy źle tutaj oszacowali kursy. Bilans ich bezpośrednich pojedynków także przemawia za Pouille, bo wygrywał on z Goffinem trzykrotnie, nie przegrywając, przy typ ani razu.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Jak dla mnie Goffin to bierze jedyny atut Francuza ze jest bardziej wypoczety mi nie wystarcza. H2H 3:0 dla Francuza a Belg ogrywał już każdego wiec i niego bedzie chciał pokonać z pewnością. Mentalność zdecydowanie po stronie Belga a to w tenisie najważniejsze.
Gładko poszło ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
koliopp 0

koliopp

Użytkownik
ale tu posucha,
to zacznę zabawę ????
Tsonga-Goffin
Dwóch kolesi znających i język i grę przeciwnika i różniących się i stylem i sylwetką. Obaj wygrali łatwo pierwsze mecze, więc czas na &quot;decydujące starcie&quot;. Mecz jest w hali a tu obaj zawodnicy mieli najlepsze wyniki w tym sezonie. Goffin w niedawno zakończonym WTF - finał, ale pokonanie Nadala i Federera. Tsonga wygrał w tym roku 3 turnieje w hali, był finalistą w kolejnym a grał w 7, więc albo jest w gazie albo ma wszystko gdzieś. Tutaj raczej nie będzie miał gdzieś. Goffin wygrał 3 z 4 pojedynków z Tsongą, ale prowadzi 2-1 na twardych kortach. Według mnie będą się nawalać z 5 setów a i przy 4 spokojnie wejdzie główny typ.
Typ over 38,5 gemów w PinnacleSports. 10/10 kurs 1,88
dobitka over 48,5 w Unibet 3/10 kurs 3,35
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Goffin vs Tsonga. Goffin 1.68 Fortuna.
Tutaj wygrana bedzie po stronie belga. Dawid w formie. Tsonga bez formy. Ogranie ogóra Darcisa nic nie znaczy. Goffin wg mnie to bierze lekko. Albo 3:0 po kursie 5.6 Fortuna albo 3:1 5.1 Fortuna jak zdarzy mu sie jakis set dekoncentracji. Dla mniej odwaznych Goffin wygra. Tsonga wg mnie poleci gładko. Kto ogladal ostatnio Goffina w akcji z Federerem lub Dimitrovem ( gdzie zabrakło sił po prostu ) ten wie co moze z Tsonga dzis zrobić Belg.
3:0 Goffin. Totalna dominacja, piekny kurs 5.6 na 3:0 iziiii ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
koliopp 0

koliopp

Użytkownik
no ładnie, ale Tsonga to pajac, miał więcej break pointów (10 do 9) niż Goffin a nic z nich nie zrobił. Warto pamiętać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom