>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Grand Prix 2017 - Dublin (01-07.10.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Unibet World Grand Prix 2017


Data: 01-07 października 2017
Miejsce: Dublin, Citywest Hotel (Irlandia)
TV: Sky Sports
Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/world-grand-prix
Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 3 setów
2. Runda - Lepszy z 5 setów
Ćwierćfinał- Lepszy z 5 setów
Półfinał - Lepszy z 7 setów
Finał - Lepszy z 9 setów
Każdy set rozgrywany jest w formule lepszy z 5 legów (nie są rozgrywane dodatkowe legi, przykład: w finale jest wynik 4:4, w 9. secie wynik 2:2, a więc rozgrywany jest ostatni leg).
Nagrody
Zwycięzca - £100,000
Przegrany w finale - £45,000
Przegrany w półfinale - £23,500
Przegrany w ćwierćfinale - £15,000
Przegrany w 2. rundzie - £8,500
Przegrany w 1. rundzie - £5,000
Razem - £400,000
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Startujemy już w niedzielę. Ktoś ma jakieś pomysły na pierwszą rundę, albo długoterminówki?

Ci co są w drugiej połówce na pewno mają łatwiej, bo nie ma tam MVG. Gary na Majorach potrafi grać swojego maxa, ale nie zawsze, a to jest szansa dla innych. Pit z rozstawienia w nim półfinale, ale Papużka ostatnio bez wyraźnej formy, o czym zresztą pisałem na ostatnim ET. Standardowo zagra z Buntingiem w 1R, ale jego dawno nie było widać i dawno też nie pokazał nic większego. Smith-Price to może być hit pierwszych pojedynków. Michał zawsze swoje zagra, a Gerw w tym roku naprawdę poczynił postępy (chociażby finał UKO). W górnej części hitem wydaje się mecz Adika z Daktylem, ale czy Adrianek wróci do formy, którą niejako stracił przez narodziny dziecka? Kyle z Barneyem kolejny rewelacyjny pojedynek. Tylko za co się zabrać? Raz, że wejście do lega z dablem, a dwa, że buki dały wszystkim wybić się z rytmu z obstawiania maxów, czy innych rzeczy. Sam nie wiem co o tym myśleć, na pewno będą świetne mecze do oglądania, ale co ugryźć w kwestii obstawiania? Hmm?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
World Grand Prix obok mistrzostw świata jest moim ulubionym turniejem jeżeli chodzi o oglądanie i cieszę się, że będę miał na czas oglądanie w następnym tygodniu. Unibet wystawił kursy na 180&#39;s jednak póki co tego nie ruszam, bo nie mam pojęcia jak zawodnicy wejdą w ten turniej. Generalnie pierwszą rundę chyba zupełnie odpuszczam z typowaniem, bo format jest zbyt krótki i tutaj jeden słabszy start przy swoim podaniu może zadecydować o całym spotkaniu i braku możliwości powrotu do gry. Na spokojnie ogarnę sobie kto gra na jakim poziomie i jak to wszystko wygląda i od drugiej rundy zacznę typowanie. Jedynie może skuszę się na jakiś zakład &quot;najlepszy we wszystkim&quot; w całym spotkaniu po wysokim kursie i zagram to w singlu. Jeżeli chodzi o długoterminówki to poszukam i jeżeli coś znajdę to wrzucę.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Cullen over 1,5 maksa + MVG 2-0 @ ako 1.95@ forbet. Tylko dwa slowa na temat tego dubelka : Cullen dobra forma ostatnio, zagral bym jego win ale ze względu na dable na poczatku lega sie powstrzym... Zagarm na jego maksy poniewaz naprawde sporo ich rzuca. Spodziewam sie wyrownanego meczu, minimum 10 legow i wielu okazji do pokrycia tej niskiej lini. MVG bez problemu poradzi sobie z hendersonem a pomogą mu w tym dobre dable ! Powodzenia
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
No i mamy pierwszą wielką niespodziankę. MVG out, Gary wypadł przez zbliżające się narodziny drugiego dziecka, Phil wcześniej zrezygnował i tak naprawdę brakuje żelaznego faworyta. Adik poleciał, ale on jest bez formy od dłuższego czasu. Cross mógł być tutaj czarnym koniem, ale chyba nie poradził sobie z presją, bo po ostatnich wynikach wielu widziało go od razu w dalszej fazie turnieju. Hendo zapracował na zwycięstwo właśnie dobrymi dablami, za to MVG cienizna jak na jego standardy. Szkot jedynie 76 na średniej, prawie o 12 mniej od Kosmity, a i tak to on zagra dalej. Bez takiego faworyta tym bardziej czeka nas ciekawy turniej, może nie zawsze będzie to ten najwyższy poziom, ale mamy sporą zagadkę i wiemy, że tutaj zdarzy się jeszcze wiele. Może Mensiur? A może Daryl? Ktoś widzi to jeszcze inaczej?
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
No i mamy pierwszą wielką niespodziankę. MVG out, Gary wypadł przez zbliżające się narodziny drugiego dziecka, Phil wcześniej zrezygnował i tak naprawdę brakuje żelaznego faworyta. Adik poleciał, ale on jest bez formy od dłuższego czasu. Cross mógł być tutaj czarnym koniem, ale chyba nie poradził sobie z presją, bo po ostatnich wynikach wielu widziało go od razu w dalszej fazie turnieju. Hendo zapracował na zwycięstwo właśnie dobrymi dablami, za to MVG cienizna jak na jego standardy. Szkot jedynie 76 na średniej, prawie o 12 mniej od Kosmity, a i tak to on zagra dalej. Bez takiego faworyta tym bardziej czeka nas ciekawy turniej, może nie zawsze będzie to ten najwyższy poziom, ale mamy sporą zagadkę i wiemy, że tutaj zdarzy się jeszcze wiele. Może Mensiur? A może Daryl? Ktoś widzi to jeszcze inaczej?
Ja w takiej sytuacji stawiał bym na Wrighta który potrafi sie spiąc mimo słabszej formy. Daje mu jakieś 70 % szans. Dalej to rzeczywicie Daryl, Mensur a moze i Barney sie obudzi.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Po tym co było wczoraj ciężko się zabrać za przeglądanie oferty, ale i tak w większości przypadków nie było nic ciekawego na czysty win. Postanowiłem więc popatrzeć głębiej w zakłady i wymyśliłem coś innego, czego dawno nie było, gdyż obecnie praktycznie w ogóle w ET i tych mniejszych turniejach nie mamy maxów w ofercie.
van de Pas-Reyes 2-1 w 180-tkach
Cristo over 1.5 180-tki 1.90 1xbet⛔

W tym meczu widzę dwa scenariusze. Albo jeden z darterów zagra kupę i będziemy mieli szybkie 2-0, albo obaj zagrają na podobnym poziomie i będzie tutaj wyrównane spotkanie. Jasne, obaj potrafili już grać na scenie na 100+, ale mieli też mecze na under 90. Tak Benito, jak i Cristo są bardzo nierówni, ale potrafią robić wysokie liczby. Hiszpan lubi rzucać maxy i przy założeniu wyrównanego meczu powinien mieć trochę okazji na nie. Dużo będzie zależało od jego dabla i od tego jak będzie wchodził w legi, jednak dwie 180-tki to nie jest aż tak dużo biorąc pod uwagę, że te minimum 7-8 legów powinno być, a przy scenariuszu z wyrównanym meczem widzę tutaj jakieś 12-13 rozgrywek, a wtedy na to Reyes będzie miał naprawdę dużo czasu. Nie schodzi on tak często na dół po trafionej jednej, albo dwóch t20 i jak ma okazję, to najczęściej ją wykorzystuje. Inaczej jest np. w przypadku Bendżito, który lubi sobie krążyć po tarczy i 177, 174, czy 171 nie są dla niego nowością i nie ma dla niego różnicy, czy rzuci właśnie tak, czy zdobędzie maxa. Jasne jest, że Holender może zaliczyć kilka maxów, ale akurat w jego przypadku granie na to moim zdaniem nie jest tak pewne, jak ma się to w przypadku jego rywala i dlatego dzisiaj próbuję czegoś takiego.
Ogólnie próbowałbym jeszcze szukać jakichś overów legowych, bądź setowych, ale nie wygląda to aż tak atrakcyjnie jeżeli chodzi o kursy.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
King-Ronny over 2,5 maksa + wright@ ako 2.10@ forbet. Wczoraj porazka dzieki MvG... Dzis probuje znowu. W meczu Kinga dosyc ciekawa linia wystawiona przez forbet. Zarowno Ronny jak i King potrafia maksy robic, Jeden z nich sam w stanie jest pokryc ta linie a przy okazji wyrownanego meczu bo na taki licze mysle ze powinno byc latwo jak wczoraj z maksami cullena. Wright jest dla mnie teraz glownym faworytem do zwyciestwa w calym turnieju a dzisiejszy mecz ze slabym ostatnio Buntingiem powinien byc formalnością.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright jest dla mnie teraz glownym faworytem do zwyciestwa w calym turnieju a dzisiejszy mecz ze slabym ostatnio Buntingiem powinien byc formalnością.
Fakt, Stephen od dawna nie pokazał nic na scenie, ale zauważyłbym, że w przeddzień startu WGP doszedł jednak do finału PC, gdzie uległ dopiero Mensiurowi. Tak, turnieje przed samym WGP są często odpuszczane przez niektórych darterów, ale to zawsze coś i warto na to zwrócić uwagę, albo chociaż wspomnieć o tym. Pita też nie jest w swojej najlepszej formie, ale liczę, że się zepnie, bo wiadomo, że nie da się go nie lubić i jako jeden z niewielu tak bardzo zasługuje na kolejny duży tytuł, bo widać jak mocno pracuje na swoje wyniki.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wiedziałem, że to będzie dziwny turniej. Cieszę się że powstrzymałem swoje żądza gry na wygraną MVG w całym turnieju, bo byłbym mega zły. Miałem kompletnie odpuścić granie 1 rundy i wejść dopiero od drugiej, ale wydaję mi się, że znalazłem ciekawy dubelek, który warto zaatakować.
Suljovic powyżej 1.5 180&#39;s x Ronny Huybrechts (1.5)
AKO: 2.33/unibet

Mogę mocno przeszarżować z betem na maxy Mensura, ale tak dawno czekałem żeby móc to zagrać, że muszę się skusić. Oczywiście nie jest to tylko moja zachcianka, a przede wszystkim dobra forma w rzucaniu 180&#39;s w wykonaniu &quot;The Gentle&quot;. Wybuch tego zobaczyliśmy na Champions League, gdzie maksymalnych podejść było niewiarygodnie dużo. Na ET również odpowiednio 3 i 2, więc w normie. Do tego wygrany w poprzedni PC oraz 9darter pokazują, że Suljovica stać na wysoki liczby oraz próbę wygrania tego turnieju. W zeszłym roku miał tylko dabla otwierającego, teraz doda swoje 100 przeplatane wyższymi zejściami i może być naprawdę ciekawie. Nie mniej jednak najcięższe spotkanie może go czekać dzisiaj. H2H z Whitem co prawda 4-0, ale żaden ten pojedynek nie był łatwy dla Austriaka. Nie zdziwią mnie 3 sety i nawet gonienie Mensura, bo format sprzyja dogom, ale mimo wszystko spodziewam się wygranej Suljovica i przynajmniej 2x180&#39;s. Do tego leci przynajmniej jeden wygrany set przez starszego z braci Huybrechts i mamy idealnego dubelka. Przesadzone kursy na Belga, gdyż dla mnie tu jest 50:50. Ronny fajna forma ostatnio i regularne występy w TV. Ostatnio zmarnowana lotka na 5-5 z Wrightem, który później wygrał cały turniej. King miewał w tym sezonie dobre momenty ale teraz bardziej forma zniżkowa. Jeżeli Belg nie będzie miewał zastoju na dablu otwierającym to bez problemu wygra seta, a nawet może powalczy o wygraną w całym meczu.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Dartem interesuje się od dobrych kilku lat. Przeważnie większe zainteresowanie przy okazji takich imprez. Teraz jest trochę czasu na oglądanie jak i większą analizę.
P.Wright - M.King
P.Wright over 3.5 180 od @2.10 do @1.72 jak kto gdzie gra poszukać sobie.
Ja wiem,że mecz meczowi nie równy ale ta linia powinna pęknąć i to lekko!
W pierwszym meczu Przeciwko Buntingowi 4 takowe overy. Tylko,że spotkanie było do 2 wygranych setów i poza 4 overami było kilka (9!) podejść gdzie do maksa zabrakło jednej lotki. Ogólnie w pierwszej kolejce Wright zagrał na najwyższym procencie 3 lotek ze wszystkich! 95.9! Oglądałem to spotkanie i Bunting poza kilkoma &quot;zepsutymi&quot; rzutami zagrał naprawdę dobre zawody. Oglądałem również mecz Kinga gdzie jego przeciwnik oddał mecz praktycznie bez walki. Myślę,że w tym pojedynku King urwie kilka gemów faworytowi, plus dodatkowy set do zwycięstwa i forma Wrighta pozwoli na tym poziomie tą linię pokryć już po dwóch,trzech setach a o całe spotkanie nie powinno być problemu. Powodzenia!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Whitlock x Suljovic x Wright
AKO: 2.24/unibet
Izzi ????

Przeszliśmy do takiego formatu, że faworyci powinni wygrywać swoje spotkania. Wczoraj niespodzianką był Chizzy, który po pierwszym świetnym spotkaniu przegrał z Thornem, który pokazuję, że World Grand Prix to turniej, który lubi. Analogicznie dobrze w 1 rundzie zagrał Whitlock i szczerze wątpię żeby utrzymał tak wysoki poziom jak w 1 meczu. Nie mniej jednak ma on dużo słabszego rywala Northa, który jest tutaj z przypadku. Gary się wycofał i zamiast niego zagrał Webster, który... się nie popisał. 1/11 na dablu? Sorry, ale to nie jest poziom turniejowy. North poza wysokim zamkiem 145 grał na średniej zaledwie 75. Simon nawet jak będzie grał słabo i słabo wyglądał na dablu to powinien nadrabiać wysokimi cyframi. Do tego format do 3 wygranych setów sprzyja faworytom. Dla mnie pewniaczek. Mensur miał chyba najcięższego rywala ze wszystkim, a mianowicie White. W 1 secie wyglądał tragicznie, bo ani nie nie trafiał otwierającego d14 ani nie rzucał swoich &quot;100&quot;. W 2 secie wszystko już wróciło do normy i maksymalnie 2 lotką otwierał lega. Taka regularność powinna wystarczyć na Westa, który wykorzystał żałosną grę Wade w 1 rundzie. Format sprzyja Mensurowi i szczerze zdziwię się, gdy odda więcej niż 1 seta. To może być jego turniej! Na koniec Pita... Od World Cupa omijałem granie na niego i Andersona, bo przegrali mi sporo pieniędzy. Forma niezbyt równa. Ale Pita wie o tym, że nie ma MVG i to jest jego szansa żeby wygrać cały turniej. Poprzednie ET też wyglądało średnio w jego wykonaniu, a koniec końców i tak wygrał. Dzisiaj zagra przeciwko Kingowi. Merv zagrał solidnie z Ronnym jednak Belg a Szkot to zupełnie inna bajka. Anglik ma prawo postraszyć Wrighta jednak moim zdaniem Szkot dzisiaj wygra i w kolejnej rundzie powalczy z Simonem o półfinał. Z tych trzech zdarzeń robi nam się solidny trebel. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W pracy jestem, wiec średnio mam czas żeby się rozpisywać. Wczoraj zarobiłem sporo i ten turniej już ma u mnie plus. Dziś mógłbym poszukać jakiegoś pewnego trebla z overow setowych ale nie chce się podpalać, bo jakieś 3-0 jest możliwe. Lvbet rzucił nam jednak dziwna linie na C/O Mensura. 105.5 to strasznie niska linia jak na tego zawodnika. Wyglada on bardzo dobrze na dablu na tym turnieju, a przez fakt, ze otwiera legi d14 będzie miał spory problem z Pita, który wczoraj od 2 seta wygladal świetnie. Jeżeli Austriak chce powalczyć to musi robić wysokie zamki. Wczoraj 108 i genialne 140 zrobione t20/d20/d20. Linka za niska, bo uni trzyma 110.5. Właśnie jakieś 108 jest możliwe dlatego polecam, mimo ze mamy podatek. Uważam, że warto dorzucić win Barneya żeby zniwelować podatek, ale polecam sam zamek.
Suljovic Over 105.5 C/O - 1.85/lvbet ✅ 122 w 1 legu ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Szkoda, że nikt się nie wypowiada w tym temacie, bo ten turniej mógł przynieść naprawdę spory zarobek. Spotkanie Mensura z Pitą podczas wczorajszego wieczoru mogło spokojnie być finałem. Austriak wszedł wczoraj na wyższy poziom, a jego C/O 122, 135 czy 141 to kwintesencja darta. Wright zagrał również dobre spotkanie i gdyby nie fakt, że grał wczoraj z Suljovicem, a nie kimś innym spowodował, że już go nie ma w tym turnieju. W turnieju jest za to Simon Whitlock, który jest dzisiejszym rywalem Suljovica. Whitlock nie gra źle na tym turnieju, ale jakoś wybitnie również. Co prawda w 1 rundzie zagrał dobre spotkanie, ale tam format był krótszy. Potem amator North oraz Benito, który grał wczoraj fatalnie. Średnia 76 w ćwierćfinale takiego turnieju to wstyd i nic więcej. Warto wspomnieć, że &quot;Kangur&quot; rzucił wczoraj tylko jednego maxa. Moim zdaniem właśnie 180&#39;s to jedyna metoda żeby miał jakiekolwiek szansę z &quot;The Gentle&quot;. Austriak świetnie otwiera, świetnie kończy, a do tego na tarczy również wygląda solidnie. Jeden z buków wystrzelił wczoraj z kursem 1.57 jednak nie zdążyłem tego zagrać, bo kursy szybko spadły. Mimo wszystko 1.42 na Suljovica to moim zdaniem idealny bet do jakiegoś dubla. U mnie leci to z bramkami Ronaldo jutro, ale więcej w moim temacie. Nie mniej jednak polecam każdemu dorzucić ten becik do jakiegoś mocnego dubelka.
Suljovic - 1.42/unibet
Mensur wygra, wyższe C/O oraz więcej 180&#39;s - 6/unibet
(dla zabawy za stawkę kebabową)
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Tak jak i Brodaty ja również kieruje sie mocno w strone Mensura który jest po prostu bardzo solidny i na pewno równiejszy niż Whitslock. Jednak sprobuje wyczekac ten mecz na livie i złapać wyzszy kurs. Moim zdaniem w drugim meczu również nie będzie niespodzanki i Daryl wezmie ten mecz bezpproblemowo. Henderson i tak daleko zaszedł, powidział bym że za daleko... Przy odrobinie szczęcia moze ako 2 bedzie do zlapania.
LvBet na zamki mensura wystawilo linie 120 i myslę ze to tez jest do wzięcia. Wczoraj zrobił trzy sztuki to i dzisiaj chociaż jeden powinien zmajstrować tym bardziej ze pogramy o jeden set wiecej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom