>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
zgodzę się z Prezezo... na jutro widzę to tak:

Phoenix
-
Adelaide (2:1)

2 - @2,75 - 0,3j ⛔
2/2 - @4,35 - 0,2j ⛔
forbet
- 0,5 j
Też tutaj idę w kierunku gości. Ich skład po prostu wygląda lepiej. W zespole z Nowej Zelandii jest Krishna i długo, długo nic. Niby czołowy piłkarz to Vidosic, ale o ile wzrost ponad 1,80 m w Korei czy Chinach robiły różnice, to w Australii nie wróżę mu dużej kariery. Dodatkowo w zespole gości nie zagra McGlinchey. Jak to już Prezezo napisał - jest duże prawdopodobieństwo, że Krisha najzwyczajniej w świecie nie będzie miał z kim grać. Zwłaszcza, że w zespole gości zagra nowy nabytek Gulum a przed nim Isaias. Tyle o defensywie... z przodu w zespole z Adelaidey powinien zagrać Baba, który juz kilka meczy zagrał w A-Lidze oraz Absalonen, który wychowany jest na lidze duńskiej. Na pomocy co prawda nie zobaczymy Lia&#39;y ale jest Adlung - z TSV 1860 Monachium. Mamy więc w zespole gości graczy dopasowanych pod względem stylu gry do realiów Australii plus nowe nabytki, którzy powinni wnieść trochę europejskiego rygoru taktycznego. To dobrze wróży i moim zdaniem daje mocną przewagę po stronie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po tym co teraz widać, to chyba dobrze, że pospaliśmy sobie do tej siódmej. Mega nudno
Blackwood miał okazję. Ale to tyle ????
Ten chłopaczek na bramce Nix (Smith z rezerw) to ma szczęście dzisiaj.
Co Redsi nie chcieli wygrać ???? przed chwilą ????
edit. FT 1-1
Trochę wykrakałem taki scenariusz. Oba zespoły przede wszystkim nie chciały przegrać! Oba zespoły mają też ciężki terminarz. Punkt się każdemu przyda.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
08.10. 09:00 WS Wanderers - Perth Glory
Mecz zagadka, ale chodzi za mną od paru dni. Kurs 3,70/3,80 (były takie kursy) w takiej lidze? Na Glory? No chyba, że o czymś nie wiem ????
The Red &amp; Black porzuceni przez Popovica, a od paru dni z nowym trenerem (Foxe). Jak dla mnie niezbyt komfortowa sytuacja. Do tego mega roszady w składzie (opisane w &quot;rozbiegówce&quot; do sezonu) i przepis na falstart gotowy.
Glory też przebudowani, także z ciekawym składem. Smaczku dodaje fakt, że do Sydney zawita dawny gracz tego zespołu: Scott NEVILLE. Co prawda Perth nie ma zbyt dobrych wspomnień ze spotkań z Wędrowcami, ale dziś jest szansa aby to zmienić. Dlatego rzucę na koło fortuny miedziaka na scenariusz dnb Glory po kursie 2,50 :mad: (teraz pospadały 2,35-40) i kolejnego na x2 po 1,85 :mad:. Oczywiście typ jest z tych nieoczywistych, ale ja zaryzykuję. Stawki rozrywkowe dla lepszego oglądania. To początek sezonu i dużo niewiadomych!
Western Sydney Wanderers FC squad: 3. Jack CLISBY, 5.Brendan HAMILL, 6.Jacob MELLING, 7.Steven LUSTICA, 8.Roly BONEVACIA, 9.Oriol RIERA, 10.Àlvaro CEJUDO, 11.Brendon SANTALAB, 14.Jumpei KUSUKAMI, 15.Kearyn BACCUS, 16.Jaushua SOTIRIO, 18.Robert CORNTHWAITE, 19.Mark BRIDGE, 20.Vedran JANJETOVIC (gk), 24.Raúl LLORENTE, 25.Chris HERD, 30.John HALL, 33.Michael THWAITE
Unavailable: 1.Jerrad TYSON (shoulder), 4.Josh RISDON (international duty)
Perth Glory squad: 2.Alex GRANT, 3.Marc WARREN, 4.Shane LOWRY, 5.Jacob POSCOLIERO, 7.Joel CHIANESE, 8.Xavi TORRES, 9.Andy KEOGH (c), 13 Nick FEELY (GK), 14.Chris HAROLD, 15.Brandon WILSON, 16.Joseph MILLS, 17.Diego CASTRO, 18.Andreu GUERAO, 19.Joe KNOWLES, 20.Jake BRIMMER, 22.Adam TAGGART, 23.Scott NEVILLE, 33.Liam REDDY (GK)
Unavailable: 6.Mitch NICHOLS (suspended – 3 weeks), 25.Daniel STYNES (hamstring 9-12 weeks)
edit Co fortuna w sobotę dała, to w niedzielę odebrała ???? Ale na razie to takie &quot;macanie&quot;, ale ze 2 kolejki trzeba obejrzeć, aby ze stawkami wyjść poza miedziaka ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Słabo to Glory się prezentuje niestety. Zamykają mi kupon na kilka monet (x2) więc jak dociągną do przerwy to pomyślę, aby za jedną z nich skontrować na 1. ???? WSW za to groźnie od czasu do czasu.
Kulą w płot dzisiejszy pomysł ???? Glory nie istnieją praktycznie ????
Teraz po zamieszaniu słupek ratuje Wędrowców ????
I Taggart przeklina po nieudanej główce.
W końcu 2-1. Nie zmienia to faktu, że bliżej tu do 3-1 niż 2-2 ????
FT 2-1 co sobota dała, niedziela zabrała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Dzięki Panowie za pierwszą kolejkę ;) ogólnie to jest plus prawie ćwierć jednostki (dokładnie 0,24). Co pokazały nam pierwsze mecze?... Sydney jest w formie, CCM po drugiej stronie.. czyli mega słabe. Zawiodło Brisbane - brakowało mi ich walki... WSW mile zaskoczyło, niemadowe to Adelaidea i Perth... z Phoenix obawiam się, że ponownie to będzie zespół swojego boiska.
Ogólnie to pierwsze koty za płoty i zapowiadają się ciekawe weekendy na mroźne zimowe poranki.
Co do następnej kolejki to pierwsza myśl - Sydney, WSW wygrane, Jets - Perth i derby Melbourne - bts
ps... piszę tego posta nie wiedząc jak zagrały dzisiaj zespoły.. pewnie w nocy jakieś sobie skróty znajdę ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja już rano zrobiłem kupon całotygodniowy ???? Poszło w stronę Big V, Jets, Blue Sky 1, WSW 1, do tego undery w Walii i Portugalii i pewniaki z eliminacji. Takim sposobem mam kurs 41 ????
edit
I po kuponie ???? Walia u siebie nie dała rady). Ciekawe, jak zagra dziś Australia z Syrią (też ją miałem z rozpędu na taśmie), ale przedmeczowo w singlu bym nic nie grał w tym meczu. Kilka słów o tym spotkaniu skreśliłem tu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/eliminacje-ms-2018-strefa-afc.119571/page-5
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja już rano zrobiłem kupon całotygodniowy ???? Poszło w stronę Big V, Jets, Blue Sky 1, WSW 1, do tego undery w Walii i Portugalii i pewniaki z eliminacji. Takim sposobem mam kurs 41 ????
edit
I po kuponie ???? Walia u siebie nie dała rady). Ciekawe, jak zagra dziś Australia z Syrią (też ją miałem z rozpędu na taśmie), ale przedmeczowo w singlu bym nic nie grał w tym meczu. Kilka słów o tym spotkaniu skreśliłem tu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/eliminacje-ms-2018-strefa-afc.119571/page-5
I FT 1-1 - dogrywka proszę Państwa. I Orły z czerwem.
edit
Z wielkim bólem, z przewagą jednego zawodnika, wymęczyli to 2-1 po dogrywce. Co tu dużo gadać: Ange Postecoglou musi odejść, nie trawię tego gościa. A przed nimi w listopadzie baraż (kolejny etap męczarni) z 4 zespołem strefy CONCACAF.
edit2 Honduras przeciwnikiem Australii, Kangury najpierw grają na wyjeździe, rewanż w Sydney (6-11.11.2017)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
13.10.2017 r. Twierdza Suncorp ???? godz. 10:50
Brisbane Roar - Adelaide United z cyklu: &quot;... meczów na Antypodach przez qowalsky6 rzeczy samej opisanie...&quot;
No cóż, obydwa zespoły nie zachwyciły w pierwszej kolejce, Roar słabo wypadli w meczu z City, Redsi usypiali mnie w 2 poł. (bo na 1 -ą zaspałem) w Wellington. Trener gospodarzy uspokaja, że w &quot;twierdza Brisbane&quot; i w tym sezonie będzie stanowiła opokę dla zdobyczy punktowych Roar i jest przekonany, że dziś punktów nie stracą. Nie inaczej (co do zdobycia potencjalnych punktów) wyraża się szkoleniowiec the Reds. I komu tu wierzyć. Zespoły nieprzewidywalne dla mnie na tym etapie, pozostaje mi tylko obejrzeć ten mecz. Może na &quot;live&quot; urodzi się jakiś pomysł? A może ktoś mnie natchnie do rozważenia jakiegoś typu?
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Gry na 1x2 sie nie podejme. Ale jakos tak widze w tym meczu gole. Obie ekipy maja wedlug mnie niezle linie ataku. Adelaide cos strzeli. Brisbane na zero u siebie nie zagra. Over 2.5 po 1.70 brzmi do dubelka sensownie. A moze i sprobuje over 3.5 po 2.50.
Miły początek - 8 minuta i 1:0, Maccarone
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I Makaroniarz 1 ????
Teraz bym ewentualnie grał cornery, ale to nie moja bajka.
Jakby Brisbane ładnie zamknęło kontrę to mogło być już po meczu, a tak gramy dalej ????
Ale kotłowanina pod bramką Redsów i dalej nic. Bramkarz cudów dokonywał.
I słupek ratuje Roar.
Niewykorzystane sytuacje itd. miałem to przed chwilą napisać i proszę 1-1
Ten młody z Redsów (Kitto) już w tamtym sezonie miał niezłe przebłyski formy, na razie to Izzo i on ratuje d...ę Adelaidzie ????
I hahah 1-2, takie rzeczy tylko u Kangurów!!! Ale bomba pod poprzeczkę!
edit ft 1-2 Wynik zaciemnia obraz meczu, twierdza Roar padła, ale tak to jest jak się frajerzy 100% sytuacje. Miałem różne odczucia do tego meczu, ba nawet coś chciałem w stronę gospodarzy nieopatrznie rzucić, ale wyszło mi na zdrowie, bo bym się wk...ł oglądając końcowy wynik ????
PS Ale cornerów natrzepali chyba ze 20 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No i psim swędem over 2,5 chociaż siadł ????
Chyba, że zdarzy się cud ????
PS. Pisałem, że Absalonsen będzie robił różnicę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
końcówka mega.. Absalonsen robi różnicę... Adelaide może wrócić w tym sezonie na szczyt tabeli... Jutro już stawiamy ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
końcówka mega.. Absalonsen robi różnicę... Adelaide może wrócić w tym sezonie na szczyt tabeli... Jutro już stawiamy ????
Do 87 min. to Redsi nie wyglądali na takich, którzy mają powrócić na szczyt ???? Izzo im uratował niejedną sytuację.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na jutro, bo mogę nie mieć na nic czasu ????
WSW vs CCM - kursy słabe, ale jak tu nie iść w 1/over/bts ? niech mi ktoś powie?
Big V vs M City - derby Melbourne, myślałem, aby pójść w stronę MV, ale zostawię ten mecz chyba tylko do oglądania (jak dam radę). Takie spotkania są często nieprzewidywalne.
 
Do góry Bottom