>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wszystko na to wskazuje... Widać, że jest coś z nim nie tak. Ogromny talent, znakomite warunki i kolejna wpadka. UFC musi powiedzieć DOSYĆ!
Wątpię, żeby się ogarnął.
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wszystko na to wskazuje... Widać, że jest coś z nim nie tak. Ogromny talent, znakomite warunki i kolejna wpadka. UFC musi powiedzieć DOSYĆ!
Wątpię, żeby się ogarnął.
Jak ktoś kiedyś powiedział, nie ma nic bardziej smutnego niż zmarnowany talent. Czy się ogarnie to już jego sprawa, za recydywę 4 lata mu grozi, swoją drogą nie wiem czemu nie dożywotnio jak w sportach olimpijskich chyba jest, przynajmniej w lekkoatletyce. Dana White mówił, że już dogadywali walkę Jones - Miocic w ciężkiej. Musi być nieźle wkurwiony teraz. Zresztą mniejsza o to. Szkoda tylko Cormiera, mam nadzieję, że teraz już nikt nie będzie mówił że nie jest prawdziwym mistrzem.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Juz media obiegla ta informacja, a wiec Jones ponownie wpada. Co za typ...
Prezentujemy pierwsze słowa obozu Jona Jonesa, które mediom przedstawił manager zawodnika, Malki Kawa:
„Wszyscy nie znajdujemy słów, by opisać tę sytuację. Jon, jego trenerzy, jego dietetycy i cały obóz – wszyscy pracowali niestrudzenie i starannie przez te ostatnie 12 miesięcy, aby uniknąć podobnych sytuacji.
Ponownie skierowaliśmy próbkę do badania dopingowego, aby sprawdzić jego wiarygodność i ewentualnie źródło zanieczyszczenia.
Jon jest zdruzgotany z powodu tej wiadomości i razem z jego teamem robimy wszystko, aby go wesprzeć.”
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Fightcard UFC Fight Night w Gdańsku powoli się zapełnia. Walką wieczoru ma być Cerrone vs. Till i wygląda to ciekawie na papierze.
http://www.sherdog.com/news/news/Donald-Cerrone-vs-Darren-Till-Targeted-for-UFC-Fight-Night-118-Headliner-in-Poland-126757
Anglik ledwie parę dni temu walczył w Rotterdamie, a juz 21 pażdziernika main event w Gdańsku. Trochę mało czasu, biorąc pod uwagę że tydzień dwa to odpoczynek po sobocie, no ale zobaczymy. Co by nie mówić Till ma to coś, niedługo może rządzić w swojej kategorii.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Oficjalnie Popek vs Tomasz Oświeciński na ksw (prawdopodobnie na ksw 41 - 23 grudzień Kraków lub Katowice)
No to kurs na Popka chyba będzie 1,01. Aż jestem ciekawy jakie kursy tu buki wystawią. Widziałem tego Oświecińskiego i mucha w smole przy nim lepiej się prezentowała.
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Pojawiła się kapitalna informacja od UFC ! Marcin Tybura zastąpi Marka Hunta w walce wieczoru UFC Fight Night 121, w której zmierzy się z byłym mistrzem kategorii ciężkiej Fabricio Werdumem.
Rywal Marcina to ścisła czołówka tej wagi, a więc potencjalna wygrana naszego zawodnika może mocno go wywindować w górę rankingów, ale czy wygrać się uda ? - osobiście wątpię, ale z całego serca będę kibicował 18 listopada Polakowi.
 
Do góry Bottom