>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Minimalizacja kosztów wpłat/wypłat ,prowizji.

C 0

crusher91nh

Użytkownik
Mam zamiar zacząć grać u brokera AsianConnect. Małe stawki wszystko 4fun. W związku z tym muszę otworzyć konto Skrill. Zastanawiam się w jakiej walucie je założyć i jak to wszystko zorganizować abym jak najmniej tracił na przewalutowaniach oraz prowizjach za wpłaty/wypłaty. Za wszelkie porady z góry dzięki.
 
C 0

crusher91nh

Użytkownik
Niestety nie mogę jeszcze pisać prywatnych wiadomości ,możesz ewentualnie przesłać mi swojego maila.
Pytanie jaką korzyść daje mi kantor Aliora? Z tego co wiem to przy wypłacie z skrill EU na konto walutowe w EU płaci się za podwójne przewalutowanie ,więc obawiam się ,że w tym wypadku może być tak samo...
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Witam. Założyłem konto na AsianConnect. Na Skrillu mam walutę w PLN a tam wybrałem walutę Euro bo złotówek nie było do wyboru. I teraz mam pytanie bo chciałem dokonać depozytu 10 euro. Czy jest gdzieś aktualny kurs na Skrillu aby przelać odpowiednią ilość zlotówek ? Czy jak działa to przewalutowanie ? Płaci się za to coś extra ? Pozdro
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Na AC nie gra się za 10 euro, tylko wyżej. Wtedy warto płacić i wypłacać bitcoinami, bo bitcoin ma tę cechę, że opłaty są b. niskie, ale ważniejsze jest to, że nie zależą praktycznie od wysyłanej kwoty.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Minimalny depozyt to 10 euro więc nie wiem w czym problem aby za tyle grać jeśli można. Pytania nadal aktualne
E: nie ma chyba opcji wpłaty na AC Bitcoinami...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Minimalny depozyt to 10 euro więc nie wiem w czym problem aby za tyle grać jeśli można. Pytania nadal aktualne
E: nie ma chyba opcji wpłaty na AC Bitcoinami...
Chciałem pomóc, a pytanie o wpłatę 10 euro potraktowalem jako przykładową. Wiem, że tyle wynosi minimum w AC, ale za tyle tam się po prostu nie gra u brokerów z uwagi na koszty.
Jeśli do tego dodać koszty przewalutowania, to przy niskich kwotach lepiej już pograć u legalnego.
Gra się tam z uwagi na ofetę kursy, live, ale koszty trzeba zminimalizować.
Bitcoin jest tam obsługiwany i jak ktoś gra grubie, jest to o wiele lepszy kanał od Skrilla, Nettelera itp.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
No rozumiem ale jakie tam są dodatkowe koszty ? Jedna wypłata w miesiącu free a za kolejne 1%. To chyba nie dużo ? Ja opcji wpłaty bitcoinami nie mam, chyba że trzeba zagadać na czacie.
 
S 591

slukasz123

Użytkownik
Kolejna zmiana oplat od 14 grudnia uwazajcie!!
Opłata za wysyłkę pieniędzy innemu użytkownikowi Skrill zostanie obniżona do 1,45 %, przy minimalnej opłacie 0,50 € (EUR) i bez określonej maksymalnej opłaty.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
jakie tam są dodatkowe koszty ? Jedna wypłata w miesiącu free a za kolejne 1%
Jeśłi chodzi i minimalizację kosztów, to jest to obowiązek każdego szanującego się typera, ale trzeba patrzeć nie na jakiś wycinek, a na całokształt.
Jeśli ktoś gra u legalnego to siłą rzeczy zgadza się na to, że buk będzie go kroił na 12%. Buk nie państwo, bo to buk jest płatnikiem 12% podatku. Jeśli ktoś się &quot;postara&quot;, to może jeszcze ponieść dodatkowe koszty, np. wypłacając na Skrill.
Pomijam marże bukmacherów.
Inaczej wygląda gra u buków zagranicznych. Tu koszty występują praktycznie na każdym kroku: koszty przelewu bankowego lub płatności kartą, koszt zasilenia portfela, przewalutowanie, opłata za przesłanie pieniędzy do innego użytkownika (bukmachera), koszty brokerów i inne opłaty. Wtedy dopiero kasa jest u buka.
Z tym że wpłacić można wszędzie, w tym do kościoła na tacę. Ale wygrane trzeba jeszcze wypłacić. I znowu mamy koszty wypłat, przewalutowania, koszty przy wypłatach z bankomatu, koszty na linii portfel - bank. Wiele osób żaliło się, że za wypłatę z bankomatu skrill, netteler czy eco potrafią sobie zaśpiwać parę dyszek, tak samo jak za przelew do banku. Za przewalutowanie też nie jeden słono zapłacić.
Więc jak ktoś gea nisko to lepiej grać u legalnego, bo wyjdzie taniej. A jak ktoś chce lepszej oferty i lepszych kursów i ma nieco grubszy portfel, to najtaniej obecnie wychodzą bitcoiny, bo nie ma tam instytucji, która kroi, przesyłanie kasy jest tanie
 
Do góry Bottom