>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka PlusLigi (11.10 - 12.10)

Status
Zamknięty.
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Kędzierzyn - Jastrzębie
Jak dla mnie kompletne nieporozumienie jeśli chodzi o kurs, ale dla nas lepiej ???? Nie wiem czym się sugerowali analitycy. Aż taka przewaga domowego boiska? Niech im będzie.
Ze Skrą pewnie wszedł mój typ na JSW (@1.91 przyp. kryysstu) i teraz również widzę value i idę w stronę gości.
Kampa &gt; Toniutti
Dokładny Kampa będzie do bólu wykorzystywał niski wzrost sypacza Zaksy. Dla chociażby Muzaja będzie to łatwizna i &#39;metr&#39; nad palcami blokującego.
Oliva &gt; Deroo
Deroo jeszcze myślami i ciałem na krótkich minionych wakacjach. Forma Olivy dużo wyższa.
Quiroga = Buszek
Tutaj porównywalnie, z lekkim wskazaniem na Quiroge za dobrą czarną robotę w przyjęciu i obronie w ostatnim meczu, ponadto skuteczny atak.
Kosok, Boruch &lt; Wiśniewski, Bieniek
Środkowi po stronie Zaksy. Flegmatyczny Boruch w parze z po prostu dobrym Kosokiem kontra dynamiczny Wiśnia (niższy od Borucha ale paradoksalnie w bloku pewnie nie słabszy) z dobrym Bieniem.
Muzaj &gt; Torres
Torres dobry zawodnik, ale jeszcze nie w optymalnej dyspozycji. Nie ma co porównywać, Muzaj na ten moment go zjada choćby warunkami i skutecznością.
Popiwczak&lt;Zatorski
Młody choć ograny kontra bardzo doświadczony. Tutaj lekko w stronę Zatorskiego ale nie błyszczy na początku sezonu.
Skra ogrywa Zakse u siebie 3:1 tak jak JSW wygrywa ze Skrą u siebie.
Oczywiście nie tylko na tym opieram swój typ ????
ZAKSA ma potencjał w zagrywce, będą u siebie, może im zagrywka siedzieć &quot;w domu, ale żeby zrobić przewagę przeciw tak grającej ekipie z Jastrzębia(która też potrafi huknąć zza 9.metra) to będą musieli zagrywać na 120% możliwości.
Polecane typy:
ZAKSA - JSW : 2 @2.52 eFortuna (2.7 w sts)
Odważniej można JSW+1.5seta @1.85 (w Fortunie jeszcze nie ma, ale na innych owszem)
Dla zabawy typ na dokładny wynik: 2:3 @5.6
Pozdrawiam i namawiam do rozważnego stawkowania ????
#edit
PRZEPRASZAM tych którzy zagrali. Takiej beznadziejnej postawy Kampy i spółki chyba nikt się nie spodziewał...
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kędzierzyn - Jastrzębie
Jak dla mnie kompletne nieporozumienie jeśli chodzi o kurs, ale dla nas lepiej ???? Nie wiem czym się sugerowali analitycy. Aż taka przewaga domowego boiska? Niech im będzie.
Ze Skrą pewnie wszedł mój typ na JSW (@1.91 przyp. kryysstu) i teraz również widzę value i idę w stronę gości.
Kampa &gt; Toniutti
Dokładny Kampa będzie do bólu wykorzystywał niski wzrost sypacza Zaksy. Dla chociażby Muzaja będzie to łatwizna i &#39;metr&#39; nad palcami blokującego.
Oliva &gt; Deroo
Deroo jeszcze myślami i ciałem na krótkich minionych wakacjach. Forma Olivy dużo wyższa.
Quiroga = Buszek
Tutaj porównywalnie, z lekkim wskazaniem na Quiroge za dobrą czarną robotę w przyjęciu i obronie w ostatnim meczu, ponadto skuteczny atak.
Kosok, Boruch &lt; Wiśniewski, Bieniek
Środkowi po stronie Zaksy. Flegmatyczny Boruch w parze z po prostu dobrym Kosokiem kontra dynamiczny Wiśnia (niższy od Borucha ale paradoksalnie w bloku pewnie nie słabszy) z dobrym Bieniem.
Muzaj &gt; Torres
Torres dobry zawodnik, ale jeszcze nie w optymalnej dyspozycji. Nie ma co porównywać, Muzaj na ten moment go zjada choćby warunkami i skutecznością.
Popiwczak&lt;Zatorski
Młody choć ograny kontra bardzo doświadczony. Tutaj lekko w stronę Zatorskiego ale nie błyszczy na początku sezonu.
Skra ogrywa Zakse u siebie 3:1 tak jak JSW wygrywa ze Skrą u siebie.
Oczywiście nie tylko na tym opieram swój typ ????
ZAKSA ma potencjał w zagrywce, będą u siebie, może im zagrywka siedzieć &quot;w domu, ale żeby zrobić przewagę przeciw tak grającej ekipie z Jastrzębia(która też potrafi huknąć zza 9.metra) to będą musieli zagrywać na 120% możliwości.
Polecane typy:
ZAKSA - JSW : 2 @2.52 eFortuna (2.7 w sts)
Odważniej można JSW+1.5seta @1.85 (w Fortunie jeszcze nie ma, ale na innych owszem)
Dla zabawy typ na dokładny wynik: 2:3 @5.6​
Pozdrawiam i namawiam do rozważnego stawkowania ????
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kędzierzyn - Jastrzębie
Jak dla mnie kompletne nieporozumienie jeśli chodzi o kurs, ale dla nas lepiej ???? Nie wiem czym się sugerowali analitycy. Aż taka przewaga domowego boiska? Niech im będzie.
Ze Skrą pewnie wszedł mój typ na JSW (@1.91 przyp. kryysstu) i teraz również widzę value i idę w stronę gości.
Kampa &gt; Toniutti
Dokładny Kampa będzie do bólu wykorzystywał niski wzrost sypacza Zaksy. Dla chociażby Muzaja będzie to łatwizna i &#39;metr&#39; nad palcami blokującego.
Oliva &gt; Deroo
Deroo jeszcze myślami i ciałem na krótkich minionych wakacjach. Forma Olivy dużo wyższa.
Quiroga = Buszek
Tutaj porównywalnie, z lekkim wskazaniem na Quiroge za dobrą czarną robotę w przyjęciu i obronie w ostatnim meczu, ponadto skuteczny atak.
Kosok, Boruch &lt; Wiśniewski, Bieniek
Środkowi po stronie Zaksy. Flegmatyczny Boruch w parze z po prostu dobrym Kosokiem kontra dynamiczny Wiśnia (niższy od Borucha ale paradoksalnie w bloku pewnie nie słabszy) z dobrym Bieniem.
Muzaj &gt; Torres
Torres dobry zawodnik, ale jeszcze nie w optymalnej dyspozycji. Nie ma co porównywać, Muzaj na ten moment go zjada choćby warunkami i skutecznością.
Popiwczak&lt;Zatorski
Młody choć ograny kontra bardzo doświadczony. Tutaj lekko w stronę Zatorskiego ale nie błyszczy na początku sezonu.
Skra ogrywa Zakse u siebie 3:1 tak jak JSW wygrywa ze Skrą u siebie.
Oczywiście nie tylko na tym opieram swój typ ????
ZAKSA ma potencjał w zagrywce, będą u siebie, może im zagrywka siedzieć &quot;w domu, ale żeby zrobić przewagę przeciw tak grającej ekipie z Jastrzębia(która też potrafi huknąć zza 9.metra) to będą musieli zagrywać na 120% możliwości.
Polecane typy:
ZAKSA - JSW : 2 @2.52 eFortuna (2.7 w sts)
Odważniej można JSW+1.5seta @1.85 (w Fortunie jeszcze nie ma, ale na innych owszem)
Dla zabawy typ na dokładny wynik: 2:3 @5.6​
Pozdrawiam i namawiam do rozważnego stawkowania ????
Witam.
Przybijam, przyklepuje, pełna zgoda ja wczoraj w uni pobrałem zacny kurs 3,25⛔ na Jastrzębski i +1,5⛔ za 2,15 bo wiedziałem, że kursy przesadzone i spadną do wtorku. W moim temacie w kuponach zresztą podałem.
Pozdrawiam
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Kędzierzyn - Jastrzębie
Kampa &gt; Toniutti
Oliva &gt; Deroo
Quiroga = Buszek
Kosok, Boruch &lt; Wiśniewski, Bieniek
Muzaj &gt; Torres
Popiwczak&lt;Zatorski
Młody choć ograny kontra bardzo doświadczony. Tutaj lekko w stronę Zatorskiego ale nie błyszczy na początku sezonu.
????
Kurs zachęcający chociaż JW będzie mieć bardzo, ale to bardzo ciężko w Kędzierzynie. Ale te porównania ?! Ludzie... Kampa lepszy od Tottiego ? Przecież Toniutti to obok Rezende najlepszy rozgrywający na świecie. Oliva lepszy od Deroo? Na pewno nie. Albo zagra super mecz albo padakę, natomiast Deroo zawsze mega solidny. Muzaj z Torresem są co najwyżej na równi o ile nie lepszy jest Portorykańczyk. Libero i tylko lekko w stronę Zatora? ???? Jak dla mnie bardzo porównania pod typ. Jakby nie patrzeć szykuje się fajny mecz, ale do oglądania, bo do obstawiania raczej nie ;)
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Dla mnie te porównania zawodników jest bez sensu, bo nie można tak patrzeć na mecz, że po jednej stronie taki, a po drugi taki koleś stoi i ten jest lepszy to ci wygrają. cała akcja zaczyna się od przyjęcia i jak nie ma przyjęcia to nawet najlepszy rozgrywający cudu nie zrobi, czy atakujący gdy ustawi się potrójny blok to jest w nieciekawej sytuacji. Dlatego uważam że po pierwsze porównuje się zagrywkę - przyjęcie dwóch ekip, następnie atak zawodników, ławkę rezerwową i miejsce rozgrywania meczu.
Teraz moja opinia na temat tego spotkania. W tym meczu ciężko wytypować zwycięzce i zadecyduje dyspozycja dnia, więc daje 50% każdej ekipie szans na wygraną. Dlatego lepiej zaatakować Jastrzębski po kursie 2,5. Tylko że według mnie najpewniejszy typ, który ma dużo większe szanse na wejście jest over setowy 3,5 po kursie 1,50.
 
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
LUDZIE.. POWAŻNIE ?! Serio nawet nie przeczytaliscie postu i odpisujecie? Wyciągasz suche porównania i piszesz że tak się nie robi ?Przecież jak byk jest kilkukrotnie napisane o AKTUALNEJ FORMIE. Nie że Oliva jest lepszy tylko dyspozycję słabsza drugiego ITD a to wszystko składa się na teamplay przecież... i notka o zagrywce.. współczuć mi tylko pozostaje waszego czytania że zrozumieniem.
Bez odbioru.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Kampa lepszy od Toniuttiego ? Z głębi boiska na pewno dokładniejszy. Ale przy dobrym przyjęciu(do 3metra) Toniutti gra zdecydowanie lepiej. O jakich wakacjach Deroo mowisz ? Mistrzostwa Europy to wakacje ? Oliva na pewno do ruszenia w przyjęciu, Deroo bardziej stabilny. Muzaj lepszy od Torresa ? Może i Muzaj wyżej skacze ale Torresa go zjada doświadczeniem. Typu nie neguje ale opis już tak
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, pora na 4 kolejkę Ligi Polskiej Siatkówki oczywiście, nie wszystkie zespoły rozegrały po 3 mecze do tej pory ????
Bielsko Biała - Cuprum Lubin 1:3
Cuprum powyżej 92,5
1,73 eFortuna
W tym meczu to goście są faworytem i to wyraźny i moim zdaniem wygrają to spotkanie lecz wcale nie musi być ono tak łatwe jak pokazują to kursy, 1,20 to zbyt mało na gości. Bielsko do tej pory 2 mecze = 2 porażki ale z drużynami dużo lepszymi z Resovią 1:3 i z Olsztynem 1:3. Szczególnie było widać w meczu z Reosvią walkę.
Cuprum 3 mecze = 3 wygrane, lecz póki co grali ze słabymi przeciwnikami. Dziś liczę na minimum 4 sety, czuje, że może być nawet tie break... A jeśli nie to 4 sety starcz spokojnie.
ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:0
powyżej 181,5
1,70 forBET
ZAKSA powyżej 91,5 1,60 eFortuna

Kolejny szlagier nas czeka i piękne widowisko do oglądania. Faworytem bądź co bądź są gospodarze i jest to prawdą, ja liczę na minimum 4 sety i jest to wielce prawdopodobne. Nie wydaje mi się aby Jastrzębie pokonało ZAKSE na wyjeździe, jest to jedyna drużyna z którą Jastrzębie sobie nie może poradzić, w poprzednim sezonie rozegrali 6 spotkań i wszystkie wygrała ZAKSA. Ostatnio Jastrzębie bardzo dobrze zagrała ze SKRA ale tutaj muszą zagrać dużo lepiej aby ograć faworyta. Lecz seta powinni ogarnąć, może nawet zobaczymy tie break.
Espadon Szczecin - Delecta Bydgoszcz 3:2
Szczecin
1,50 eFortuna

Tutaj nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarza. Bydgoszcz ostatnio zagrała padaczkę u siebie z Będzinem a Szczecin dość niespodziewanie ograł Radom na wyjedzie i mam nadzieję, że pójdą za ciosem. Skład mają dużo lepszy, widownia za nimi więc nie pozostaje nic innego jak zgarnąć 3 punkty.
SKRA Bełchatów - Resovia Rzeszów 3:0
powyżej 179,5 1,75 forBET

Nie ma jeszcze kursów na fortunie na over więc pobieram dość fajny over na forBecie. 180 punktów powinno gładko wpaść w tym meczu, SKRA 1,30? W życiu bym nie postawił. Resovia mimo wszystko zagrała dość dobrze z ZAKSą i agrali bardzo wyrównane spotkanie. SKRA z Jastrzębiem zagrała słabo i jeśli zagrają tak z Resovią również mogą przegrać. Spokojnie typuję minimum 4 sety.​
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Ja się z wami zupełnie nie zgadzam odnośnie takiego faworyzowania JSW i pewnej gry w ich kierunku.
Przede wszystkim - ZAKSA dzisiaj zagra pierwszy mecz w sezonie u siebie - nie liczę SP - i to jest bardzo duży handicap w ich stronę.
JSW owszem grają bardzo dobrze, ale ich potencjał jest bardzo duży szczególnie na własnym parkiecie i nie można o tym zapominać. Oliva jest bardzo elektryczny, napędza go jego publika i wtedy wychodzi jego potencjał.
O ile rozgrywający i atakujący w obu drużynach są moim zdaniem na podobnym poziomie, bo Portorykanczyk na pewno potrzebuje jeszcze czasu, ale ma duży potencjał, to Totti jest zdecydowanie top #3 na swojej pozycji.
Dzisiejsze spotkanie rozstrzygnie się na pozycjach przyjmujących i środkowych, a tutaj widzę przewagę po stronie zaksy. Szczególnie duża różnica w obu drużynach jest na środku, a wiemy że Toniutti może to doskonale wykorzystać.
Prawda jest taka, ze JSW nie potrafi grać z Kędzierzynem i ja idę pewnie w ich kierunku.
Ale wszystko zweryfikuje parkiet.
ZAKSA -1.5 seta✅ 3-0
2.10
LV bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 150

mattanderson

Użytkownik
Kędzierzyn - Jastrzębie
Jak dla mnie kompletne nieporozumienie jeśli chodzi o kurs, ale dla nas lepiej ???? Nie wiem czym się sugerowali analitycy. Aż taka przewaga domowego boiska? Niech im będzie.
Ze Skrą pewnie wszedł mój typ na JSW (@1.91 przyp. kryysstu) i teraz również widzę value i idę w stronę gości.
Kampa &gt; Toniutti
Dokładny Kampa będzie do bólu wykorzystywał niski wzrost sypacza Zaksy. Dla chociażby Muzaja będzie to łatwizna i &#39;metr&#39; nad palcami blokującego.
Oliva &gt; Deroo
Deroo jeszcze myślami i ciałem na krótkich minionych wakacjach. Forma Olivy dużo wyższa.
Quiroga = Buszek
Tutaj porównywalnie, z lekkim wskazaniem na Quiroge za dobrą czarną robotę w przyjęciu i obronie w ostatnim meczu, ponadto skuteczny atak.
Chłopie, po tym co tutaj nawypisywałeś to ja nie radziłbym Ci stawiania pieniędzy na siatkówkę u bukmachera. Robisz jakieś porównania jak w gimnazjum, a ten sport nie polega na porównaniu sobie zawodników. ZAKSA to fantastycznie funkcjonująca drużyna, ze znakomitym przyjęciem i bez słabych punktów praktycznie. Siatkówka nie polega na tym, że sobie porównasz zawodników i już wiesz w ten sposób kto jest lepszy. Poza tym no sorry, ale jeśli dla ciebie chyba najlepszy rozgrywajacy obecnie na świecie jest słabszy od marniaka i wyrobnika Kampy to ja nie wiem czy ty dwa mecze siatkówki w życiu obejrzałeś. TO samo stawianie Olivy nad Deroo. ZAKSA drużyna lepsza w każdym elemencie gry i dodatkowo własna hala, mówienie że jastrzebie jes t tu jakimś faworytem to czysta kpina. Nie rozumiem robienia analiz przez luzi którzy nie mają o danym sporcie pojęcia i wypisują coś to po prostu bije po oczach
Już nie wspominam o jakiejś herezji że niby Muzaj zjaa Torresa, ty chyba nie wiesz naprawdę nawet o jakich zawodnikach piszesz bo to niepoważne jest
 
G 0

gadux

Użytkownik
Nie popieram nikogo w tym śmiesznym sporze, ale pisanie takich bredni po 1 secie mija się z celem ;) Bo gdyby wynik był odwrotny siedział byś cichuteńko na dupie ;)
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Nie popieram nikogo w tym śmiesznym sporze, ale pisanie takich bredni po 1 secie mija się z celem ;) Bo gdyby wynik był odwrotny siedział byś cichuteńko na dupie ;)
Po pierwsze na ZAKSE grubo grałem już przed meczem, ale to to nie chodzi o to ziomek, lecz wypisywanie jakiś bredni przez gimnazjalnych fachowców, pisanie że Toniutti jest słabszy od Kampy to ja nie wiem do czego się już kwalifikuje. współczuje tylko pieniędzy jeśli ktoś obstawia kase na siatkę, a ma wiedzę równą zero
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Marniakiem i wyrobnikiem Kampy bym nie nazwał. Bo to na prawdę solidny i niedoceniany rozgrywający a przerzuty i piłki z głębi boiska ma chyba jedne z lepszych, natomiast od Toniuttiego nie jest lepszy tak samo jak Oliva od Deroo. Swoją drogą JW w niedziele zagrało perfekcyjne spotkanie a wczoraj nie potrafili kompletnie się postawić jedynie w 3 secie powalczyć.
Dzisiaj warto moim zdaniem Szczecin -1.5seta. Menzel po fatalnym spotkaniu w Olsztynie następne już zagrał nieźle i był liderem drużyny, do tego Malinowski dokładał serwis. Nie wygląda to tak tragicznie a wygrana w Radomiu powinna dodać im skrzydeł. Bydgoszcz poza spotkaniem z Katowicami w pozostałych spotkaniach wyglądała fatalnie. Z Będzinem pierwszy set 19-14 i przegrali natomiast w drugim przestoj z 12-10 na 12-18. Największy problem mają z rozgrywającym Bednaruk totalnie nie trafił bo Goas kompletnie sie nie sprawdza. Na skrzydłach też nie wygląda to najlepiej ani Ananiev ani Batagim nie pokazują praktycznie nic. Gre w miarę ciągnie Gryc. Jak Szczecin zagra tak agresywnie na zagrywce jak w pozostalych spotkaniach to powinni wygrać za 3pkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom