>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje MŚ 2018 - Strefa CONMEBOL

Status
Zamknięty.
misiu 193

misiu

Użytkownik
dokładnie tutaj wygrana Argentynie daje praktycznie awans i nie można powiedzieć że im nie zależy. coś jest w tej drużynie nie tak natomiast przy braku awansu wszyscy piłkarze na tym tracą więc motywacja będzie spora. już w ostatnim meczu jak widziałem urywki to okazji na wygranie meczu było wystarczająco. liczę na Messiego że pociągnie drużynę w tym meczu. ważne jest żeby szybko coś strzelić bo wiemy jak się gra w drugiej połowie w Ekwadorze
Mam pograną Argentynę,ale coraz bardziej się obawiam. Stan boiska [Zobacz link: http://1tvs492zptzq380hni2k8x8p.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/10/Screen-Shot-2017-10-10-at-10.37.10.jpg]
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Żeby Argentyna awansowała to sama musi wygrać i do tego muszą przynajmniej zremisować 2 z 3 dalej wymienionych reprezentacji (Chile, Kolumbia, Peru). Natomiast przegrana jednej z tych reprezentacji da Argentynie 5 miejsce gwarantujące grę w barażu.
Więc samo zwycięstwo Chile nie przekreśla ich szans na awans.
Bez przesady wygrana albicelestes daje im minimum baraż, a ten będzie z Nowa Zelandią czyli pewny awans. A jak Chile nie wygra w Brazylii a Peru gra z Kolumbią więc jeden straci punkty a może i oba teamy, to mogą wskoczyć jeszcze na 3-4 miejsce. Dlatego wszystko w ich nogach, kurs jest marny ale Ekwador ostatnio gra straszną lipę. wiadomo w Quito gra się cholernie ciężko ale jakoś nie wierzę w mundial bez Argentyny ????
edit:
Zapomniałem a nie chcę nabijać postów. Moim zdaniem dziś warto pograć overy kartkowe w meczach o stawkę. Szczególnie mecze w Limie i Quito powinny być zółte a nawet czerwone, szczególnie Peru - Kolumbia można szukać czerwa, bo tam obie ekipy walczą o awans i obie grają ostro plus latynoski temperament daje duże szanse ????
Paragwaj - Wenezuela tam też może być ostro i wcale nie musi być łatwo gospodarzom, bardzo nieobliczalna ekipa a Wenezuela ostatnio nawet mało przegrywa.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Wiem, że kursy słabe np. 1.40 w STS ale warto stawiać, że Argentyna wygra. Dlaczego? To tak sobie życzy FIFA.
Fragment dzisiejszego newsa Interii:
Mundial bez Lionela Messiego&quot; to hasło spędzające sen z powiek kibicom Argentyny oraz 30-letniego gwiazdora Barcelony, ale taki scenariusz jest prawdopodobny. Głos w tej sprawie zabrał nawet prezes Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) Gianni Infantino.
&quot;Gdyby Messi zakończył karierę piłkarską, nie mając na koncie złotego medalu mistrzostw świata, to byłoby niesprawiedliwe. To jedna z najważniejszych postaci dzisiejszego futbolu, którą wielu kocha&quot; - powiedział szwajcarski działacz w wywiadzie dla dziennika &quot;La Nacion&quot;.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-el-ms-2018-chwila-prawdy-dla-argentyny,nId,2450422,s,1,strona,2,pst,140987253#pst140987253utm_source=paste&amp;amp;utm_medium=paste&amp;amp;utm_campaign=firefox
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 01:30
Spotkanie Ekwador - Argentyna
Typ: 2/2
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: Ostatnie spotkanie eliminacyjne w tej strefie, ekipa Argentyny jedzie na bardzo cięzki teren do Ekwadoru, gdzie na pewno o punkty łatwo im nie będzie, goście są jednak faworytem do zdobycia 3 oczek, bowiem jeśli chcą liczyć tylko i wyłącznie na siebie to tylko wygrana daje im awans do przyszłorocznych mistrzostw świata , które zostaną rozegrane na stadionach w Rosji. Na tym terenie goście nie wygrali od roku 2001, więc tym bardziej trzeba się spodziewać tutaj problemów przyjezdnych, którzy w tych eliminacjach grają po prostu strasznie słabo, mają na swoim koncie zaledwie 25 zdobytych punktów i na pewno nikt na tym etapie nie przypuszczał że Argentyna będzie musiała od ostatniego spotkania drżeć o awans na mundial, który i tak może nie nadejśc bowiem jak mówiłem goście nie są delikatnie mówiąc w najwyższej dyspozycji., ale myślę że na takie spotkania muszą się porządnie zmobilizować żeby nie liczyć na korzystne spotkania w innych spotkaniach . Myślę że w tym meczu goście wygrają tutaj 1:2 ,ale uważam że nie będzie to dla nich łatwe i przyjemne spotkanie, tak więc mój typ to wygrana goście oraz over 2.5 gola w meczu i bts.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Messi strzeli
@1.76
Uni✅✅

Jeśli Argentyna chce pojechać na Mundial do Rosji, to tylko dzięki najlepszemu piłkarzowi świata. Czas najwyższy panie Messi wziąć pociągnąć ten zespół i wygrać te cholerne spotkanie, bo inaczej będzie wstyd i to wie każdy piłkarz Argentyny. Mundial bez Argentyny? Cieżko jest jest to sobie wyobrazić i podobnie musi mieć Messi i jego banda. Messiego stać na wygranie meczu. Jego postaci nie trzeba charakteryzować, bo kto choć trochę interesuje się piłką, wie na co go stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ludzie, czy Wy w ogóle widzieliście Argentynę w tych eliminacjach? Przecież ta drużyna nie była tak słaba od wielu wielu lat. To jest zbiór wielkich gwiazd, które nie tworzą jednej całości. Tak naprawdę to tylko Messi ciągnie ten wózek a reszta to zwykli statyści. Tam nie ma chemii, przy każdym powołaniu mamy nowych zawodników, nie ma zgrania. Przecież oni nie wygrali nawet z Wenezuelą u siebie. Faktem jest, że mieli dużo okazji, ale w tej ekipie nie ma jakości. Dziś jadą na bardzo trudny teren, drugi najgorszy do gry po Boliwii. W Quito gra się bardzo ciężko i kiedy oddycha się rękawami, to trudno pokazać pełnię możliwości.
Wiadomo, że Messi może to wygrać, ale warto zauważyć, że w reprezentacji chyba nigdy nie pokazał nic wielkiego w meczu o tak dużą stawkę, a grał już w finale Mundialu i Copa America. Dziś dla Argentyny będzie to taki sam ciężar gatunkowy bo brak awansu, będzie dla Argentyny chyba największą kompromitacją w historii, biorąc pod uwagę, jakich mają piłkarzy.
Dlatego bezsensem jest granie na tak niepewną drużynę, lepiej poszukać kartek, bramek czy czegoś innego niz ładować się w tak ryzykowny typ po tak śmiesznym kursie.
e: Brazylijski sędzia, co też dodaje trochę &quot;smaczku&quot; tej rywalizacji ;)
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Witam was serdecznie, może to nie jest temat na takie dyskusje, ale mam pytanie.
Argentyna gra o życie jak by to tak napisać, a trener wystawia jakiś grajków w ogóle nie znanych.
Czemu Taki Icardi, Dybala,Banega siedzi na ławce????
Czy Argentyny Trener chce kompromitacji, nie chodzi o to, że na nich postawiłem, tylko o sam fakt, jeżeli grasz mecz ważny o coś, to wystawiasz skład normalny, a nie jakiś pachołków....tzw no-name.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Odnośnie Dybali:
Selekcjoner Argentyny nie rozważa wariantu taktycznego, w którym gra i Messi i Dybala.
- Oni występują na tych samych pozycjach, więc ustawienie ich obu na boisku w tym samym momencie, byłoby zbyt ryzykowne. Chcę, aby Messi grał tak jak w Barcelonie. A w naszym systemie 4-2-3-1 nie ma miejsca na dwie &quot;10&quot; - powiedział Jorge Sampoali cytowany przez portal goal.com.
Poza tym trener wielokrotnie powtarzał, że nie będzie dawał szansy zawodnikom przez pryzmat kojarzonego nazwiska, więc m.in. dlatego stawia na Benedetto, a Icardi grzeje ławę. Jeśli wygrają spotkanie to tylko dzięki Messiemu. Jemu jedynemu się chce, ale sam może nie dać rady. Ostatnie dwa mecze nie napawają optymizmem. Może Messi wymęczy, ale myślę, że powoli ma dość tego, że w pojedynkę musi ciągnąć cały zaprzęg.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Co tu dużo mówić, miała być wojna, a był piknik. Peru to dzieci szczęścia, nie zrobili nic, żeby awansować, a przeciwnicy sami się wykosili. Chile można zrozumieć, bo w tej chwili nie są żadnym przeciwnikiem dla grającej na pół gwizdka Brazylii, ale Paragwaj to frajerzy roku. Mieli baraże na tacy i z tego nie skorzystali. Messi miał zrobić awans i zrobił, jak wielu przewidywało, ale w Rosji raczej 2 runda to maks w ich wykonaniu.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Co tu dużo mówić, miała być wojna, a był piknik. Peru to dzieci szczęścia, nie zrobili nic, żeby awansować, a przeciwnicy sami się wykosili. Chile można zrozumieć, bo w tej chwili nie są żadnym przeciwnikiem dla grającej na pół gwizdka Brazylii, ale Paragwaj to frajerzy roku. Mieli baraże na tacy i z tego nie skorzystali. Messi miał zrobić awans i zrobił, jak wielu przewidywało, ale w Rosji raczej 2 runda to maks w ich wykonaniu.
Dokładnie. Kartki w meczu Peru dla wielu to był typ dnia (nocy właściwie), a tymczasem jak kulą w płot. Inne mecze tak się ułożyły, że ostatnie 15 min. to był już bilard na własnej połowie i patrzenie na zegar.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dokładnie. Kartki w meczu Peru dla wielu to był typ dnia (nocy właściwie), a tymczasem jak kulą w płot. Inne mecze tak się ułożyły, że ostatnie 15 min. to był już bilard na własnej połowie i patrzenie na zegar.
35 fauli było, więc pewnie można było pokazać jakieś kartki, ale gol dla Peru zabił ten mecz.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Przedstawiciele CONMEBOL utrzymali w mocy zeszłoroczne ustalenia ze spotkania w Santiago i poinformowali, że na nadchodzącym turnieju wystąpi w sumie szesnaście drużyn - dziesięć z Ameryki Południowej: Brazylia (gospodarz), Argentyna, Boliwia, Chile, Kolumbia, Ekwador, Paragwaj, Peru, Urugwaj i Wenezuela oraz sześć zaproszonych reprezentacji ze strefy CONCACAF, AFC i UEFA.
Dobry pomysł?. Jakie jest wasze zdanie odnośnie nowego kształtu tych rozgrywek?
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Jak dla mnie cała idea jest głupia, choć wiadomo, że marketingowo się sprzeda i wyłącznie o to pomysłodawcom chodzi. Współczesna piłka ma już bardzo niewiele wspólnego z naturalnym romantyzmem futbolu, ale wydaje się mi się, że w ostatnich latach kolejne decyzje zabijają go już zupełnie. Czasem spoglądam na rozgrywki Copa America i myślę, że dziwnie byłoby, gdyby w finale spotkała się np Hiszpania z USA.
Od interkontynentalnych starć na najwyższym poziomie są MŚ, impreza rozgrywana co 4 lata. Dzięki tej rzadkości i unikalności, mundial jest czymś wyjątkowym na co się czeka. I nie sądzę, że zmienianie tego na siłę jest dobrym pomysłem, bo przecież to co teraz powstaje to nic innego jak małe mistrzostwa świata. Za chwilę UEFA i inne kontynenty podłapią ten pomysł i mistrzem Europy 2028 będzie Brazylia, Azji - Niemcy, a Afryki Polska...
Nie wiem w ogóle jak kibice mają identyfikować się z takim turniejem, zresztą to samo dotyczy piłkarzy. Czy taka Hiszpania (przy i tak napiętym kalendarzu) będzie pruła ma maksa w każdym meczu żeby zdobyć tytuł mistrza CONMEBOL?? Wątpię żeby to trofeum miało dla nich aż taką wartość. A jeśli nie będą wkładać w mecze 100%, to chyba też nie o to chodzi.
Kto ma na tym zarobić ten pewnie zarobi, ale straci po raz kolejny piłka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom