>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Podstawy Bukmacherstwa

F 21

fraktal

Użytkownik
Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów. Zamierzam zacząć dłuższą przygodę z bukmacherką. Mam zamiar zacząć z wkładem własnym na poziomie 500zł. Moim celem jest regularny zysk na poziomie 2000-2500 zł/m-c. Uważacie, że jest to jak najbardziej realne? Posiadam doświadczenie w obstawianiu, od kilku lat bawię się tym, ale w najbliższym czasie jestem zmuszony do podjęcia takiej próby na zarabianie. Proszę o merytoryczne odpowiedzi i podpowiedzi, jako ludzie z większym doswiadczeniem i wiedzą. Pozdrawiam. ;)
Teoretycznie trafisz 2-3 typy, czy też wykonasz kilka dobrych ruchów in- play i masz target. Pytanie co zrobisz w 2, 3, 4 i kolejnym miesiącu. Jeśli chciałbyś wypłacać zysk co miesiąc i budować go na nowo, to z pewnością krótka droga przed tobą.
Jeśli natomiast będziesz kumulował zyski, dywersyfikował ryzyko, korzystając z magii procenta składowego, stosunkowo szybko możesz dojsć do poziomu 2000 tyś na miesiąc. Przy założeniu rzecz jasna, że twoje typy mają dodatnią wartość oczekiwania oraz, że na początku szczęście będzie ci sprzyjać.

Oto przykładowy plan realizacji twojego celu.

 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Panowie czy może mi ktoś wytłumaczyć ale tak po chłopsku jak czytac Handi Azjatyckie np.+0.5, +0.5/+1.0, +2.00 , +2.0/+2.5, +2.5/+3.0(przykładem może być jakiś mecz który się odbył) wiem że jest jakoś rozliczane w zaleznosci od wyniku wygrana/przegrana pól stawki zwrot a drugie pół jako wygrana, ale nie wiem kiedy zwrot kiedy wygrana.
Z góry dziękuję.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Panowie czy może mi ktoś wytłumaczyć ale tak po chłopsku jak czytac Handi Azjatyckie np.+0.5, +0.5/+1.0, +2.00 , +2.0/+2.5, +2.5/+3.0(przykładem może być jakiś mecz który się odbył) wiem że jest jakoś rozliczane w zaleznosci od wyniku wygrana/przegrana pól stawki zwrot a drugie pół jako wygrana, ale nie wiem kiedy zwrot kiedy wygrana.
Z góry dziękuję.

Proszę o usunięcie. Przypadkiem się zdublowało
 
A 0

archi86

Użytkownik
mam pytanie, czy wy też tak macie, że jak wygracie trochę kasy to potem ją wtapiacie??? masakra jakaś, u mnie potrafię dość do określonego zysku, np 100zł a potem za cho... nie mogę ugrać nawet złotówki, aż mnie głowa boli dlaczego tak się dzieję. proszę o jakieś rady
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
mam pytanie, czy wy też tak macie, że jak wygracie trochę kasy to potem ją wtapiacie??? masakra jakaś, u mnie potrafię dość do określonego zysku, np 100zł a potem za cho... nie mogę ugrać nawet złotówki, aż mnie głowa boli dlaczego tak się dzieję. proszę o jakieś rady
Ja również to zauważyłem, ile ugram na kolejne dni to przepuszczę i na kolejny tydzień znów jestem na tym samym pułapie ale jeśli chodzi o gierki w buku bo mecze to co innego.
 
B 95

beerek

Użytkownik
krótkie pytanie, o co chodzi w takim zakładzie jak ten podświetlony?

ok, już znalazłem rozwiązanie swojej zagadki ????
albo do przerwy albo koniec meczu ????
 
D 0

dominikzw

Użytkownik
Witam. Mam pytanie do HA ale do kosza.
Jest Drużyna A - Drużyna B - typ Drużyna B +0,0.
Jednak w zakładach tego typu nie było i był dostępny: Drużyna B +0,5 HA.
Pytanie: +0,5 HA było po kursie niższym niż postawienie czystego zwycięstwa na Drużyne B.
Nie bardzo rozumiem co mi daję +0,5 HA bo i tak remisu w kosza nie ma więc jak drużyna A wygra 1 pkt to zabranie mi 0,5 pkt. (rozumiem gdyby był +1,5 HA to wtedy jest pkt zapasu).
Reasumując. Nie opłaca się stawiać na na drużynę B +0,5 HA ? bo i tak musi wygrać i lepiej postawić czystę zwycięstwo na Drużyne B ??? DObrze rozumiem czy coś pokręciłęm??
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Nie do końca.
Remis w koszykówce (hokej, baseball) jest możliwy, inaczej nie byłoby kursów na to zdarzenie.
Więc zdarzenie typu Asian Handicap Drużyna B +0,5 (remis lub zwycięstwo drużyny B w podstawowym czasie gry) dotyczy pełnego czasu gry (Full Time) a nie czasu gry z dogrywką (FT including OT).
 
A 0

artas21

Użytkownik
Witam. Potrzebuję potwierdzenia,czy dobrze myślę.
Mamy dajmy na to mecz Lyon vs Monaco
AS Monaco FC +0.0 - oznacza Monaco DNB
Lyon +0.0 (Asian, 0-0) - oznacza Lyon DNB
Jeśli chciałbym postawić klasycznie 2x czyli na remis bądź Monaco to jaki będzie zapis azjana?
AS Monaco FC +1.0
Jeśli ta sama sytuacja,ale z Lyon`em czyli 1x to
Lyon +1.0
?
 
Do góry Bottom