>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Alassiouty(Egipt) strzeli polecam
Potencjał w tym jest, ale bardziej mnie martwi że nie potrafią karnego strzelić i nie mówię tu o obronie bramkarza czy coś ???? Ale fakt z gry mają więcej. Tam jeszcze solidna sytuacja na drugiego karnego była
Ja jednak poczekam do 60 minuty, zobaczymy czy dalej będą tak jechać skrzydłami
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Potencjał w tym jest, ale bardziej mnie martwi że nie potrafią karnego strzelić i nie mówię tu o obronie bramkarza czy coś ???? Ale fakt z gry mają więcej. Tam jeszcze solidna sytuacja na drugiego karnego była
Ja jednak poczekam do 60 minuty, zobaczymy czy dalej będą tak jechać skrzydłami
przy karnym gościu się poślizgnął i było podwójne dotknięcie piłki bo trafił w swoją lewą nogę. jak zagrają tak w drugiej połowie to będą mieli okazje
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ale nie przychodzi zwyciezcy przegrac 1szy mecz...Po trudach ale powinni ogaranac. Ja jeszcze nie wiem co wybiore. Efes Real dla mnie no bet(jednak trzymam kciuki za Efes) tak samo Olymp z Baskonia. Baskonia cos slabo sezon, nie wyglada to rozowo, a Olymp pokazal z Panata grajac przy pustych trybunach u siebie ile jest wart....z 65:56 na 68:71 bodajze...No nic zobaczymy
Napewno cos bedzie trzeba zagrac bo to jednak Euroliga
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam Wszystkich
Ja na siatce słaby jestem
Floorbal szwedzki powinien wygrać u siebie kurs koło 1.90 umnie w temacie ten mecz jest podany
Są 2 opcje jak na Omska 1 i zw meczu i Omskuś 3-0 śmiało wygrali
Przepraszam ż enie podałem tutaj typów ,ale miałem ciężki dzień po nie przespanej nocy
Rano Lekarza miałem ,potem leżałem na chwile i na szybkiego typy wżucałem
Ale BANDY NIE zawiedli
Ciekawe jak floorbal pójdzie
19:00 Hagunda IF - Täby FC 1 1.85
Hagunda IF - Täby FC zw meczu 1 1.53


Takie 2 opcje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom