>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Okno transferowe 2017/2018

adk 91

adk

Użytkownik
Jak w temacie. Ciekawostki z okna transferowego, które co prawda zaczyna się 1 listopada, jednak jak wiadomo, każdy dogaduje się już wcześniej. Co sądzicie o dotychczasowych pogłoskach? Może ktoś wie coś nowego?
Jarosław Hampel w Lesznie
Jason Doyle w Toruniu
Grzegorz Zengota w Zielonej Górze
Przemysław Pawlicki w Grudziądzu
Max Fricke w Toruniu lub Zielonej Górze
Peter Kildemand w Częstochowie
Szymon Woźniak w Gorzowie
Niels K. Iversen w Toruniu / Zielonej Górze ?
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Dorzuce może coś z Częstochowy. Kildemand na tą chwile nie jest brany pod uwagę u nas. Cel to jest Iversen lub Lindgren. To jest plotka pismaków i wciskanie nam Kildemanda na siłę ....
 
adk 91

adk

Użytkownik
A będzie Was stać na Iversena? Wątpię żeby Włókniarz był w stanie finansowo bić się o Duńczyka z Falubazem czy Toruniem.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Należy pamiętać że dochodzą do budżetu pieniądze z ekstraligi które beniaminkowi nie przysługują. Wiem że otoczka wokół Częstochowy jest nie najlepsza ale wszystko idzie ku dobremu. Delikatnie można przepłacić Iversena bo drugim polskim seniorem będzie tani i bardzo do nas chcący przyjść Musielak i wszystko się zrównoważy.
 
adk 91

adk

Użytkownik
No okej, ale pamiętajmy, że po fantastycznym sezonie Madsena i Holty, Prezes będzie musiał sięgnąć głębiej do kieszeni po znaczącą podwyżkę. Nie twierdzę, że Was nie stać na Iversena, ale weź pod uwagę inne aspekty przemawiające za Toruniem Czy Zieloną Górą. Mianowicie sponsorzy. 2 duże firmy: Nice w Toruniu i Boll w Zielonej Górze. Szczególnie ta druga firma od lat współpracuje z PUK&#39;iem i od lat jest jego dużym sponsorem. To może zaważyć, że wybierze ofertę klubu z Kujawsko-Pomorskiego lub Lubuskiego. Nie zdziwię się również jak kolejny rok z rzędu zostanie jednak w Gorzowie.
Co do Fredki to opcji dla niego wbrew pozorom za dużo nie ma. Mówiło się o Grudziądzu, jednak w GKM postawią prawdopodobnie na Polaka (Przemo Pawlicki). W Lesznie, Wrocławiu miejsca dla niego raczej nie będzie. Pozostaje Unia Tarnów, Włókniarz i ewentualnie Falubaz, jeśli stracą Jasona Doyla.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Jak mogą wyglądać przyszłoroczne kluby?
I Unia Leszno
9. Sajfudtinov
10. Kurtz
11. Pi. Pawlicki
12. Hampel
13. Kołodziej
14. Smektała
15. Kubera
16. Trofimov
Opcją jest pozostawienie Zengoty i przesunięcie Kurtza na 16, jednak mając tak mocnych liderów do których dochodzi Hampel + najlepszą w lidze juniorkę wątpię aby zarówno Zengota jak i klub chcieli iść w ten wariant.
II Sparta Wrocław
9. Woffinden
10. Jędrzejak / Musielak
11. Janowski
12. Lebedevs
13. Milik
14. Drabik
15. Bober
16. Liszka? / Fricke
Myślę, że pod 16 Sparta ustawi kolejnego juniora. Woźniak trochę pokrzyżował im plany i jeżeli nie uda się zatrudnić Musielaka (wątpię) to pewnie zobaczymy na przyszły sezon Jędrzejaka. Wtedy istnieje opcja rozbicia banku na Fricke i wykorzystywani Ogóra jako regulaminowego polskiego seniora w składzie bez jazdy. Pamiętajmy jednak, że wszelkie dziury może łatać Drabik.
III Stal Gorzów
9. Vaculik
10. ???
11. Kasprzak
12. Woźniak
13. Zmarzlik
14. Karczmarz
15. Czerniawski
16. Szczotka/Nowacki
Kto pod ??? ? Może szansę pełnoprawną otrzyma Sundstroem, może działacze pokuszą się o MJJ (tak strzelam) tudzież Holdera (mało prawdopodobny wg mnie)
IV Falubaz ZG
9. Dudek
10. Thorsell
11. ???
12. Zengota
13. Protasiewicz
14. Zgardziński
15. Tonder
16. ???
Wszystko zależy od polityki przyjętej przez klub. Myślę, że pod 11 możemy zobaczyć w zależności od kasy i chęci Hancocka, Lindgrena, Kildemanda lub Thomsena/Fricke (dokładnie w takiej kolejności). Nie mam pojęcia co z 16.
V Włókniarz Częstochowa
9. Madsen
10. Musielak / Ułamek / ???
11. Zagar
12. Jonsson
13. Holta
14. Gruchalski
15. Świącik?
16. ???
Polis oznajmił, że nie zostaje i ciekawie robi się pod 16. Prawdopodobnie zatrudnią Musielaka, choć moim zdaniem dobrą opcją byłby tutaj pakiet Lampartów (moja subiektywna ocena).
VI GKM Grudziądz
9. Lindbaeck
10. Huckenbeck
11. Prz. Pawlicki
12. Krzysztof Buczkowski
13. Łaguta
14. jacyś juniorzy z obecnie posiadanych
15. --
16. Pieszczek
Ewentualnie Pieszczek pod 10 i jakiś junior na 16.
VII GetWell Toruń
9. Doyle
10. Przedpełski
11. Ch. Holder / MJJ? / Niespodzianka?
12. Miedziński
13. Iversen
14. Kaczmarek
15. Kopeć-Sobczyński
16. J. Holder
Wbrew pozorom myślę, że z wielu względów w klubie zostanie Crispy. Toruń jako jeden z myślę niewielu klubów może stosować obcokrajowca po 16. Ciekawi mnie czy zostawią Walaska w składzie czy w razie potrzeby będą łatać skład Jackiem z rezerwy - stawiam na to drugie. Gdzieś przebąkuje się o możliwym odejściu Miedziaka, jednak szczerze w to wątpię.
VIII Unia Tarnów
9. Pedersen?
10. Jamróg
11. Hancock / Lindgren / Kildemand / Fricke / Thomsen
12. Mroczka
13. Bjerre
14. Rolnicki
15. ?
16. ?
Myślę, że z pomiędzy tego samego grona żużlowców i w takiej samej kolejności przebijać się będzie Unia z Falubazem. W mojej opinii przy takim składzie warto by poszukać ciekawej opcji pod 16 jak np. Kułakow, Czugunow a może właśnie Thomsen i pakiet Lampartów zamiast konkretnej strzelby?
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jako ze jestem z czestochowy , to moge cos sie wypowiedziec. Po udanym sezonie 2017 , wladze zapowiadaja 2018 z wiekszymi celami niz walka o utrzymanie.
Watpie zeby sklad wygladal jak ten , ktory podal KukizLFC. Madsen , holta i zagar to pewka. Jonsson bardzo watpie zeby mial byc zawodnikiem pierwszego wyboru. Raczej zawodnikiem do walki o sklad , a na jego miejsce typuje sciagniecie jakiegos dobrego nazwiska jak np Lindgren. Musielak jako drugi polski senior prawdopodobne, ulamka bym calkowicie wykluczyl z propozycji bo juz nie jest zawodnikiem na ekstralige , o czym sie wszyscy przekonali.
No i ostatnia pozycja drugiego juniora , gdzie kazdy ma nadzieje na sciagniecie jakiegos przyzwoitego zawodnika , ktory chociaz powalczy o punkty. Syn prezesa nie nadaje sie wcale do jazdy na tym poziomie , on nawet w zawodach juniorskich zbiera co najwyzej 1 punkt i same literki. Tylko czy Swiacik senior nie bedzie chcial go na sile wcisnac do tej ekstraligi..
A no i pozycja rezerwowego to jest wielka niewiadoma. Widzialbym Polisa na tym miejscu , ale pewnie pojdzie nizej zeby jezdzic w pierwszym skladzie
 
adk 91

adk

Użytkownik
Nie sądzę, żeby Lindgren wybrał ofertę Włókniarza. On będzie potrzebował klubu gdzie, będzie walczył o najwyższe cele i gdzie sezon nie skończy się szybko. Stawiałbym na Stal Gorzów lub Falubaz w jego przypadku.
Jeśli chodzi o Włókniarz to stawiałbym na kogoś z dwójki: Kildemand, Pedersen.
Pytanie czy stać Was na to żeby mieć w składzie kogoś z nich plus:
Zagara (bardzo dobry sezon = podwyżka)
Madsen (bardzo dobry sezon = podwyżka)
Holta (bardzo dobry sezon = podwyżka)
Jonsson (słaby sezon, ale zawsze się ceni dość wysoko)
Nie wydaje mi się.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Napisz mi kiedy Lindgren ostatnio walczył o najwyższe cele. To zawodnik który wybiera kluby z środka tabeli lub z dołu żeby kroić kase bedąc liderem ekipy. Oferte Falubazu już odrzucił. Seba dobrze mówi że Jonsson jest rezerwowym na chwile obecną. pzryjdzie Musielak za Ułamka i jeszcze jeden zagraniczny mocny zawodnik już niebawem. Skład będzie mocniejszy niż w tym roku ????
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Nie sądzę, żeby Lindgren wybrał ofertę Włókniarza. On będzie potrzebował klubu gdzie, będzie walczył o najwyższe cele i gdzie sezon nie skończy się szybko. Stawiałbym na Stal Gorzów lub Falubaz w jego przypadku.
Jeśli chodzi o Włókniarz to stawiałbym na kogoś z dwójki: Kildemand, Pedersen.
Pytanie czy stać Was na to żeby mieć w składzie kogoś z nich plus:
Zagara (bardzo dobry sezon = podwyżka)
Madsen (bardzo dobry sezon = podwyżka)
Holta (bardzo dobry sezon = podwyżka)
Jonsson (słaby sezon, ale zawsze się ceni dość wysoko)
Nie wydaje mi się.
Po bardzo udanym sezonie , gdzie wszyscy podchodzili sceptycznie do wlokniarza pieniadze bez watpienia beda wieksze. Od miasta ponoc ma byc wiecej kasy , sponsorzy pewnie tez sypna pod wplywem zadowolenia wieksza kasa i na pewno nowi dolacza.
Jesli chodzi o podwyzki to bankowo madsen najwyzszy kontrakt bedzie mial. Zagar z Holta nie sa tak kosztowni, zwlaszcza Zagar , ktory mial bardzo dobry finisz sezonu ale reszte jechal slabo i juz wielu nie widzialo go w skladzie.
Z jonssonem jesli szybko doszli do porozumienia to musial zejsc z oczekiwaniami finansowymi na przyzwoity poziom . Gosc juz swoje lata ma i nie zachwyca , w ekstralidze nie wiem czy ktos by juz go chcial.
Wiec kasa na pewno by sie znalazla na jakiegos fajnego zagranicznego zawodnika.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Toruń aktualnie sieje wielkie zamieszanie. Tam juz było pół ekstraligi i oferty byly z kosmosu. Termiński chce zrobić rewolucje na rynku transferowym a po 1 listopada wybierze sobie tych co mu pasują a reszta zostanie z obiecanymi wielkimi kontraktami. Trzeba poczekać na spokojny rozwój sytuacji. Holta myśli że złapał kontrakt życia i być może się przeliczy. Jeszcze będzie chciał wrócić pod Jasną Górę i kto wie czy to nie bedzie ten listopad a nie przyszły ????
 
C 57

cerebrum

Użytkownik
To fakt trzeba poczekać na rozwój sytuacji choć próbowałem zasięgnąć informacji z innych źródeł niż tylko z internetu i faktem jest ,że rozmowy z Panem Adrianem M. są prowadzone w jakimś zaawansowanym stopniu więc coś co większości kibiców w Częstochowie może się w głowie nie mieścić , może stać się faktem ;) Choć to tylko w ramach ciekawostki bo, że tak będzie to pewien nie jestem .
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
To dobrze zasięgnąłeś ???? Adrian faktycznie może przyjść już niedługo. Ja powoli oswajam się z tą myślą i myśle że trzeba go jakoś do tego teamy przyjąć. Wartość sportową prezentuje solidną a do tego na naszym torze bardzo dobrze śmiga wiec kilka dobrych występów i sprawa mocno przycichnie.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
To dobrze zasięgnąłeś ???? Adrian faktycznie może przyjść już niedługo. Ja powoli oswajam się z tą myślą i myśle że trzeba go jakoś do tego teamy przyjąć. Wartość sportową prezentuje solidną a do tego na naszym torze bardzo dobrze śmiga wiec kilka dobrych występów i sprawa mocno przycichnie.
Ciezko sobie go wyobrazic poza toruniem , a jeszcze w dodatku w czestochowie.
Gdyby tak sie stalo to wyobrazam sobie gwizdy na prezentacji meczowej. Jeszcze gdyby nie mial wynikow, to wszyscy go zjedza. Jedynie dobra jazda i olej w glowie zeby nie kasowac przeciwnikow moze wszystko zalagodzic
 
C 57

cerebrum

Użytkownik
W 2006 rok w Częstochowie miała taka sytuacja miejsce kiedy do Azs-u przeszli ze Skry Bełchatów Robert Szczerbaniuk i Andrzej Stelmach. Też był duży konflikt między zawodnikami a kibicami z młyna. Zawodnikom było początkowo mocno uprzykrzane życie. Ale po kilku kolejkach konflikt został zażegnany ,a po pewnym czasie &quot;Benek&quot; wręcz został pupilkiem pewnej części publiczności.
 
adk 91

adk

Użytkownik
Na chwilę obecną wygląda to tak:

Unia Leszno:
1. Jarosław Hampel
2. Janusz Kołodziej
3. Piotr Pawlicki
4. ???
5. Emil Sajfutdinov
6. Bartosz Smektała
7. Dominik Kubera
8. Brady Kurtz
Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. ???
3. Maciej Janowski
4. Andrzej Lebedevs
5. Vaclav Milik
6. Oskar Bober
7. Maksym Drabik
8.
Gleb Czugunov / Max Fricke

Stal Gorzów:
1. Krzysztof Kasprzak
2. Martin Vaculik
3. Szymon Woźniak
4. ??? / Fredrik Lindgren ?
5. Bartosz Zmarzlik
6. Hubert Czerniawski
7. Alan Szczotka
8. ????
Falubaz Zielona Góra:
1. Patryk Dudek
2. Jacob Thorssell ?
3. Piotr Protasiewicz
4. Grzegorz Zengota
5. ??? / Peter Kildemand ?
6. Mateusz Tonder
7. Sebastian Niedźwiedź
Włókniarz Częstochowa:
1. ??? /
Michael J. Jensen ?
2. Tobiasz Musielak
3. Matej Zagar
4. Adrian Miedziński
5. Leon Madsen
6. Michał Gruchalski
7. Adrian Bialk
8. Oskar Polis ?
GKM Grudziądz:
1. Antonio Lindbeck
2. Kai Huckenbeck / ???
3.
Przemysław Pawlicki
4. Krzysztof Buczkowski
5. Artiom Łaguta
6. Kamil Wieczorek
7. Dawid Wawrzyniak
8. Krystian Pieszczek
KS Toruń:
1.
Niels K. Iversen
2. Paweł Przedpełski
3.
Rune Holta
4. Chris Holder
5.
Jason Doyle
6. Daniel Kaczmarek
7. Igor Kopeć-Sobczyński
8. ???
Unia Tarnów:
1. Kenneth Bjerre
2. Jakub Jamróg
3. Artur Mroczka
4. ??? /
Peter Kildemand ?
5. Nicki Pedersen
6. Patryk Rolnicki
7. ???
8. ???
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Na ten moment Falubaz rozmawia z wieloma zawodnikami. Fakt jest taki, że złotówka Doyle postawił klub w niefortunnej sytuacji bowiem nikt nie spodziewał się poszukiwania Lidera - a kontrakt z Grześkiem Z. był dopinany na początku tego sezonu ???? W ekipie zielonogórskiej przetaczają się jeszcze nazwiska Lindgrena, Fricka i M.J.J. a nawet Pedersena. I na podstawie tych rozmów okażę się czy Thorssell znajdzie się w wizji na sezon 2018.
Najciekawiej klaruje się sytuacja Lindgrena, który podobno wszędzie milczy i trudno się z Nim dogadać. Pojawiają się głosy, że zostanie w ROWie a do wyboru miał przecież ekstraligowe kluby z Grudziądza, Gorzowa i Zielonej Góry.
 
Do góry Bottom