>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

A 8

areeek

Użytkownik
Po ciężkiej i morderczej walce Skrill odblokował mi konto i mam na nim 95 zł. Karty nie mam, a jak będę chciał wypłacić to zabiorą mi 25 zł prowizji, więc nie ma to sensu.
Czy jest jeszcze jakiś bukmacher, gdzie mogę wpłacić, ale też wypłacić pieniądze Skrillem? Może uda się ugrać coś więcej
Czy ten system płatności nadaje się już tylko do spuszczenia w kiblu?
Nie wiem czy taki jeszcze się znajdzie, ale w STS Możesz wpłacić po przez Skrill i wypłacić na konto bankowe bez prowizji.
 
A 185

adikos

Użytkownik
pytałem wczoraj na chacie się Unibetu o Trustly i wpłaci się trustly ale nie wypłaci się tą formą, tylko tak jak było wcześniej czyli przez pośrednika Firstclear w Euro.
ps dziś też pytałem chat i nic od wczoraj się nie zmieniło.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Siemka, wypłacał ktoś z Was może w ostatnich dniach pieniądze z 1xbet? Pytam bo nie mają ani trustly, ani neteller ani skrill ogólnie to g....o mają ???? A nie chcę sobie robić problemów ze Skarbówką. słyszałem też, że te pieniądze w ogóle idą przez pośrednika, czy do 1000 zł wypłatę można spokojnie zlecić na kartę czy lepiej nie ryzykować?

Ok widzę, żę jest Neteller i Trustly. Przez te domeny bez strachu mogę wypłacać ?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
a wiec tak mam konto skrill w euro + karte rownez w euro
chcialem wyplacic euraski w banomacie w ta sobote kursiwo ok 4,25....
bankomaty euronet daja mozliwosc wyplat euro wiec mysle super sprawa wyplace eeuro i pojde do kantoru.... a tu zonk ha , jesli ma sie konto i karte w euro nie da sie wyplacic euro tylko pln ( euro mozna wyplacic gdy ma sie konto i karte w pln zal i jaja jak ****(
a wiec mysle wyplace zlotoweczki z mojego skrilla w euro , wpisuje kwote i pokazuje mi kus po jakim chca mi to przeliczyc .... 3,85zl=1E istne zlodziejstwo, dodam ze mam vipa bronze.... poszedlem do innego bankomatu i rowniez chcieli przewalutowac po 3,85zl.... no i podziekowalem za takie cos...
chyba pozostaje wyjazd zagranice zeby wyplacic euro z bankomatu i potem wymienic w kantorze po normalnym kursie.... bo mam paredziesiat tys euro do wyplaty i nie mam zamiaru tracic kilka tys pln na zlodziejskim przewalutowaniu
a wiec sprawa ma sie tak ze konto skrill w euro wcale sie nie oplaca lepiej juz grac w stsie chyba....
 
S 150

spasny

Użytkownik
@Damian0012
W Polsce nie wypłacisz euro kartą skrill. Ale polecam potestować inne bankomaty bo akurat euronet ma najniższy kurs. Z własnego doświadczenia (ok 7-8 bankomatów) wychodzi że PKO BP ma najwyższy kurs (tego dnia pamiętam 3.75 euronet - PKO BP 4.08). Kilka dni temu widziałem 4.18 w PKO BP - zazwyczaj jest ok 10 gr niższy kurs niż euro w kantorze, a to już znacznei bardziej opłacalne niż 3.85. Do tego płacąc w sklepach brało już ostatnio również ok 4.17-18
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
Witam, mam konto w dolarach na shrill i nie ważne czy chce wypłacić 10 $ czy 100 $ prowizja to prawie 7$ czy to normalne? Hahaha jaki sens byłoby wypłacenie 10 $? Jeśli tak to wygląda to ja wypłacam swoje środki i uciekam, gdzie indziej.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam, mam konto w dolarach na shrill i nie ważne czy chce wypłacić 10 $ czy 100 $ prowizja to prawie 7$ czy to normalne? Hahaha jaki sens byłoby wypłacenie 10 $? Jeśli tak to wygląda to ja wypłacam swoje środki i uciekam, gdzie indziej.
Tak, prowizja jest stała.
No jak chcesz wypłacać takie kokosy to lepiej się zawijaj od nich ????
 
R 0

roger61

Użytkownik
Witam
Dwa konta w Skrill Euro i Pln, bez statusu VIP.
Robiąc przelew w Euro, jest pobierane z konta Pln, a następnie przewalutowanie.
Czy to normalne praktyki ze strony Skrill, skoro jest wystarczająca ilość Euro ?
 
N 0

nanana

Użytkownik
Jak wyplacic kase ze skrilla na ecopayz? Probowalem na karte podpieta do eco, ale pisza ze mastercard jest obecnie nie obslugiwany, tylko visa. Mam tylko 2 opcje wyplaty na konto bankowe i karte.
 
Do góry Bottom