>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2017

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
sundsvall-ostersunds
fortuna
typ 1
@3,30
co tu dużo gadać. Drużyny między sobą współpracują wystarczy spojrzeć na h2h , grali 3 sezony i 3 x wygrywali gospodarze. w 4 sezonie wygrała druyżyna Ostersunds i też u siebie. Jak w morde strzelił 6.08 goście oddaja punkty gospodarzomm którzy są pod kreską. Ich forma nie zachwyca, wiec z kim jak nie z zaprzyjaźnionym piłkarsko zespołem ukrecić wała.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
+ Ostersunds jest po czwartkowym meczu w LE.
Sirus - AIK
Tutaj sytuacja bardzo prosta w ocenie. AIK grał mecz o 22 do prawie w pół do 1 w nocy. Dogrywka zakończona porażką na 6 sekund przed końcem doliczonego. Spory cios, bo wiadomo jak to w karnych.
Sirus&#39;a powiem szczerze nie znam wcale, ale po samej tabeli widać że coś grają. Wyniki ostatnio bardzo dobre, jeśli są wstanie zrobić 3-3 na Malmo to nie powinno być najgorzej. Myślę że z zabezpieczeniem w postaci remisu zwrot ten zakład się obroni.
Sirus dnb @2,04 1xbet ⛔⛔⛔ 1-4 Wtopa totalna.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Bety na Sundsvall oraz Sirius (przede wszystkim ten drugi) jak najbardziej popieram, ale ja na dziś mam coś innego.
Orebro SK - Elfsborg Boras
O 18:00 zagrają dwie ekipy środka tabeli, którym nie po drodze i do europejskich pucharów i do stresu związanego ze spadkiem. Gdyby mi przed sezonem ktoś kazał wskazać lepszego z tej pary - bez dwóch zdań wskazałbym Elfsborg. Liczyłem na to, że ta fajna, grająca zazwyczaj pomysłową i efektowną piłkę drużyna może namieszać w tym sezonie w czubie tabeli. Niestety, tak nie jest. Elfsborg ma zbyt duże wahania formy. Po pierwszych ośmiu meczach dzisiejsi goście mieli bardzo słaby bilans 2-2-4. By w następnych siedmiu meczach odnieść 5 wygranych i 2 mecze zremisować. I gdy wydawało się, że ekipa z Boras będzie jeszcze w stanie włączyć się do walki o puchary przyszły ostatnio dwie porażki - 1:2 w Sztokholmie z Hammarby i 0:2 z Sirius u siebie. Puchary odpłynęły więc w siną dal.
Orebro to średniak. Słabych ogrywa. Z mocnymi ma zazwyczaj spore problemy. Ale ostatnio jakby się to trochę zmieniło. Dwie ostatnie kolejki to dwa remisy na trudnych terenach w Goteborgu (2:2) i Hacken (1:1). U siebie z ostatnich trzech spotkań trzy wygrane - i to nie z byle kim (Sirius 2:1, Norrkoping 4:2, Goteborg 4:2). Orebro gra ostatnio bardzo przyzwoicie.
I na koniec H2H - od 2014 roku regularnie w tej konfrontacji wygrywają gospodarze.
Orebro - Elfsborg od 2014 do 2016 roku: 5:1, 4:2, 1:0
Elfsborg - Orebro od 2014 do 2017 roku: 1:0, 2:2, 2:1, 3:0
Buki serwują nam piękny kurs na gospodarzy:
Orebro SK - Elfsborg Boras 1 @ 2,57 ⛔⛔ 2:2 (2:0)
Frajerstwo. I tyle. Ja zdążyłem zamknąć w 70 minucie, ale bet niestety na minus.
W drugim dzisiejszym meczu widzę wygraną Halmstad. To ich ostatnia szansa na pozostanie w lidze. Od 16 kolejek są bez zwycięstwa. Wygrali tylko w pierwszej serii spotkań. Ale ostatnio cztery remisy w pięciu ostatnich kolejkach. Jonkoping jest słaby na wyjazdach. Ale kurs na HBK nie powala. Dlatego po 2,20 nie zaryzykuję zagrać. Za mało.
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito

Dyscyplina : Piłka nożna -Szwecja-1Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie:Sirius Uppsala-AIK Solna
Typ:2
Kurs:2.55
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Co do tego meczu nie moge zgodzic sie z Wami.Ogladalem sporadycznie mecze Siriusa kiedy jeszcze grali w nizszej lidze,i jak kiedys pisalem na poczatku tego tematu gra opierała sie na przebojowym Kingsleyu Sarfo.Teraz jednak gra w Malmo,przez co moim zdaniem druzyna traci 50% jak nie wiecej atutów ofensywnych.OK ostatnich meczow nie przegrywała ale grali z zespolami ktore lubia grac ofensywnie a AIK ostatnim czasy gra wprost przeciwnie.Jak dla mnie kwesta czasu kiedy gospodarze opadna z sił i jako beniaminek zaczna gubic punkty.
Nie tylko brak motora napedowego Safro bedzie dokuczliwy ale rowniez w tym meczu nie wystapia rownie wyrazisci ofensywni gracze Moses Ogbu,Ante Bjorkebaum,Ian Sirelius i mniej znani Ante Eriksson,Karvan Ahmadi,Johan Eiswohld.
Te straty wedlug mnie beda kluczowe dla przebiegu tego spotkania.
Co do graczy z Solny mam tez ostatnio mieszane uczucia ich problemem jak i zaleta jest gra defensywna.Niby to pomaga przy grze ofensywnej ale u nich to nie trybi.Swoja droga nie ma kto strzelac:
Avdic-w poprzednim sezonie strzelil tylko 2 gole,Stefanelli-jakis wynalazek,moze sie rozkreci a moze nie,Simon Thern-jako joker tak pierwszy sklad nie,Markkanen-taki typowy sredniak nic specjalnego,Goitom-jedyny doswiadczony napastnik ktory moze sie podobac,jednak brakuje mu godnego partnera w ataku,moze ostatnio sprowadzony Obasi pomoze.
Obrona i pomoc dziala bez zastrzen,moze tylko to ze graja za malo ofensywnie,no ale nie ma komu podac z przodu,nie ma oprocz Goitoma rasowej 9.Ishizaki i Blomberg proboja to jakos rozkrecic w pomocy,moze dzis sie uda?
Co do samego meczu Ze Sztokholmu do Uppsali jest godzinka drogi wiec na pewno stadion bedzie wypełniony po brzegi fanami.
Podsumowanie:
Sirius niby ostatnio ma porzadne wyniki ale mysle ze dzis nie bedzie 3pkt-za duzo ubytkow kadrowych.AIK ma tez swoje kłopoty ale porzadna linia obrony i pomocy,liczni fani plus doswiadczenie sprawia ze 3pkt pojada do Sztokholmu.
Stawiam czysta 2 jednak ktos kto lubi mniejsze ryzyko kurs na spotkanie bez remisu- 1.74 tez jest bardzo przyjemny i tez go polecam.
Powodzenia.
✅1-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Typu nie neguję, ale z graczy wyżej wymienionych to tylko Ogbu grał ( w ostatnim meczu nie grał, wcześniej grał), inni gracze nie grali od 3 spotkań na pewno, a Sirius radził sobie nieźle (2 remisy i wygrana).
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Owszem zgadzam sie tylko ze to nie jest zespoł ktory posiada tak liczna ławke rezerwowych zeby moc tymi samymi zawodnikami grac co tydzien.Brak Ogbu jest jak dla mnie najwiekszym problemem.Mysle ze dzis odczuja to w nogach,ale jak zawsze wszytsko sie okaze po meczu.
Co do innego meczu:
Kalmar-Göteborg:
Mysle ze moze byc to szalony mecz,obie ekipy ponizej oczekiwan.Kalmar powolutku odradza sie i mysle ze znow bedzie ekipa ktora atutem jest własne boisko.Göteborg musi wkoncu zaczac zbierac punkty a na pewno atakowac.Jak dla mnie overowy mecz 2,5+ 1.88 Fortuna
⛔1-0
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna -Szwecja-1Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie:IFK Goeteborg-AIK Solna
Typ: 1 spotkanie bez remisu(remis=zwrot)✅
Kurs:1.85
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

AIK Solna po gladkiej wygranej z Siriusem dzis zmierzy sie z rywalem bardziej doswiadczonym,wymagajacym z ktorym gra sie ciezko szczegolnie na wyjazdach.
U gosci w ataku nastapil świeży powiew Stefanelli czy Obasi pokazali sie z bardzo dobrej strony,ogolnie caly zespol gral bardzo fajna pilke,z tym ze spojrzmy prawdzie w oczy Sirius mial widocznie luki w ofensywie jak i defensywie wiec nie byl w stanie odpowiedziec,dalo sie odczuc po 1 golu ze AIK ten mecz zdominuje.
Dzis rywal bedzie bardziej wymagajacy.IFK gra jak narazie bardzo slabo,ale musi w tym meczu powalczyc jesli przegraja to moga juz w zasadzie pozegnac sie z pierwsza 3, a tego z pewnoscia nikt w klubie nie chce.Także wszystkie ręce na pokład i atakujemy.Kibicuje graczom z Solny ale mimo wszystko wieksza determinacja bedzie po stronie Goeteborga.
Niestety mam przeczucie ze tego meczu AIK nie wygra.Over 2,5✅ mysle ze tez bardzo prawdopodobny po tez ladnym kursie 2.05.Powodzenia
✅2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Hammarby - Ostersunds FK
Zakład dwustronny (w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)
Hammarby
@1.85
Bwin


Zwrot. Goście zdobyli bramkę z karnego w doliczonym czasie gry.

To może być ciekawy mecz, ponieważ obie drużyna dzieli różnica tylko 4 punktów. Gospodarze zakontraktowali trzech nowych zawodników, a przyjezdni mają pewnie w głowach wyjazdowe spotkanie do Grecji, gdzie zmierzą się z drużyną PAOKu Saloniki. Jest szansa, żeby zagrać w Lidze Europy...
Patrząc na H2H, to wygląda to bardzo słabo dla Hammarby. Zawsze nie będą wygrytwać FK (wiem, wiem to żaden argument). Gospodarze na własnym stadionie doznali tylko jednej porażki, gdzie przyjezdni na wyjazdach zdołali wygrać raptem dwa mecze.
W czysty win gospodarzy nie pójdę, bo aż tak mocno ich zwycięstwa nie jestem pewien, dlatego zabezpieczam się remisem. Dodatkowo u gospodarzy nie zagra ich najlepszy strzelec (6 bramek).
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dziś na szybko:
AIK Solna-AFC Eskilstuna:
Jedni i drudzy nie maja nic do stracenia,Aik zaczyna grac bardziej ofensywnie przez co gorzej w obronie.AFC maja problemy z zawodnikami wielu odeszlo w zamian sprowadzono graczy niewiadomo w jakiej formie,to jednak moze przyniesc skutek bo i tak nie maja nic do stracenia.Mysle ze mecz overowy 2,5 po kursie 1,7 lub BTS 2.26 @fortuna
Hammarby-Ostersund:
Zgadzam sie z kolega przedemna 1 bez remisu 1.77 bezpieczny zaklad.Ostersund nie ma takiego zaplecza by grac na 2 frontach wiec nie sadze że wytrzymaja kondycyjnie.Over 2.5 tez mile widziany 1.95 @ fortuna
Norrkoping-Djurgarden:
Ekipy ofensywnie usposobione co widac po kursach u bukmacherów i calkiem slusznie.Norrkoping dostalo zadyszki ale tak to jest jak sprzedaje sie graczy a w zamian brak jakosciowych zmiennikow.Jednak u siebie ciagle sa piekielnie niebezpieczni.Djurgarden zawiedli w bardzo waznym meczu Z Malmo dzis pewnie beda chcieli nadrobic stracone punkty.Ich walory ofensywne sa znane wiec Over 2,5 po kursie 1.6 @ fortuna
Czuje ze mecze dziś będą bardzo ofensywne,czas pokaże jak to bedzie.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Moje przemyslenia na najblizsza 21 Kolejke.Miłej lektury,moze ktoś nie zaśnie czytajac a może skorzysta.
AFC Eskilstuna-Hammarby:
Eskilstuna ostatnio zadziwia mecz z Aik 1-1 i wygrana z Malmo 3-1 na pewno te zdobyte punkty przydzadza sie w batalii o utrzymanie.Jednak nie jestem optymista co do sobotniego meczu.Dlaczego? otoz nie zagra ostatnio w gazie-Turay co jest bardzo duza strata dla gospodarzy.Co prawda Hammarby tez nie jest jakims wybitnym zespolem,gra dosc nudno schematycznie ostatnio ale mysle ze na taki zespoł bez lidera to wystarczy.AFC pewnie szybko zgasnie bo ostatnich fantastycznych wynikach,nie jest to ekipa ktora wedlug mnie potrafila by utrzymac forme.Mysle ze tak doswiadczona ekipa jak Hammarby nie powinna dac sie zaskoczyc raczej spokojnie bedzie czekac na ataki gospodarzy i wpakuje 2-3 bramki( chociaz po prawdzie atak gosci jest dosc ubogi-ale licze tak jak pisalem na ogranie i doswiadczenie ktorym bije na glowe gospodarzy).Watpie by gracze ze stolicy zadowolili sie tylko remisem wiec stawiam czysta 2 po kursie 1.7@Fortuna
0-0⛔

AIK Solna-Djurgarden:
Mam nadzieje ze beda to piekne derby,walka na calego,gole i swietna atmosfera.
AIK ostatnio puchnie w defensywie za to w ataku gra wreszcie tak jak nie gralo na poczatku sezonu czyli sa gole,nie stawiaja na minimalizm wyniku a to dobrze rokuje przed derbami.
Mecz w Ostersund nie bralbym pod uwage az tak gdyz ewidentnie widac ze gospodarze byli przygotowani na mecz pucharowy z Grekami.
AIK po wzmocnieniach w ataku gra skutecznie ofensywnie po prostu ciekawiej a to jednak troszke ujmuje defensywie.
Djurgarden mam wrazenie gra jak AIK z poczatku sezonu czyli minimalistycznie,bardziej składnie w defensywie,atak jest ale tylko po to by strzelic i wygrac mecz,a nie pakowac po kilka bramek.
Licze ze spotkanie tych ostatnio mieszanych stylow da nam festiwal goli bo i tak Malmo zdobedzie mistrza wiec sadze ze obie ekipy pojda na calosc by dokopac przeciwnikowi.Wiadomo jak to w derby bywa.Dla mnie Over 2.5 po kursie 1.98@Fortuna
1-1⛔


Hacken-Jonkopings:
Hmm ten mecz ewidentnie mi nie lezy bo niby Hacken gra u siebie bardzo skutecznie i przede wszytskiem skutecznie to jednak bedzie duzo rotacji bo kilku zawodnikow w tym Kamara i Sudic nie wystapi.Jonkoping gra ostatnio w gratke porazki laczy wygranymi,posiadaja duza moc ofensywna jak i Hacken,z tym ze defensywa kuleje.Mecz ciezki do wytypowania Hacken z oslabieniami plus gra u sibnie zawsze ofensywnie,Hacken zas gra dobrze w ataku slabo w obronie.Najlepszy rozwiazeniem za mala stawke jest Over 2,5 lub BTS po podobnym kursie 1.70@Fortuna
3-1✅

Kalmar-Sirius:
Ten mecz jak dla mnie bedzie bardzo ciekawy.Tak jak pisalem kilka postow wyżej nie ufam juz za bardzo zespolowi Sirius,po stracie Safro bedzie bardzo ciezko utrzymac sie w czołowej 5 i tak zreszta jak na beniaminka graja bardzo dobrze.
Kalmar gra u siebie a to dla nich zawsze bardzo duzy plus,sa ekipa typowo grajaca u siebie.Ostatnio mieli duzo slabsze wyniki znajdywali sie w grupie spadkowej ale powoli wracaja na swoje wlasciwe przecietniackie zarazem solidne miejsce.Mecz moze byc rownie dobrze remisowy bo to jednak zespoly na dzis prezentujacy rowny poziom dlatego zdecyduje sie na i tak bardzo ladny kurs na 1 remis-zwrot po kursie 1.54@Fortuna
4-2✅


Malmo-IFK Goeteborg:

Oprocz derbów Sztokholmu to bedzie kolejny bardzo interesujacy mecz.Ekipa z Malmo ma bardzo duza przewage punktowa(10pkt) nad reszta stawki sam sie dziwie czemu,chyba reszta ekip ma kompleksy wzgledem tej ekipy.Dla mnie niemoznosc zdetronizowania ich jest zaskakujace bo nie graja nic az tak cudownego zeby ogrywac kazdego po kolei szczegolnie w meczach z bardziej znanymi zespolami.Porazka z Eskilstuna byla zaskakujaca jak i jej rozmiar(3-1) ale akurat gospodarze mieli dzien konia wszytsko im wychodzilo.Jesli taka ekipa pakuje im 3 gole to tez daje to do myslenia.
Goeteborg ewidentnie jest w formie zaczyna grac wkoncu lepiej i skuteczniej,zlapali wiatr w zagle.H2H ostatnio jest niezbyt korzystne ale teraz bedzie decydowac aktualna forma w ktorej wydaje sie byc w lepszej IFK.Musza powalczyc nie maja nic do stracenia jesli przegraja to ciezko bedzie wskoczyc do czołowej 5 mimo ze meczow jeszcze jest duzo.Mysle ze morale sa duze i tego meczu jesli nie wygraja to przynajmniej nie przegraja.Wierze w nich w tym meczu,ryzykuje:X2 po kursie 2.3@Fortuna
2-2✅

Norrkoping-Ostersund:
Tutaj krociutko.Wspaniala gra gosci w pucharze UEFA po ktorym gracze Ostersund dokonali historycznego awansu bedac juz niby na straconej pozycji stawia mnie po stronie Norrkoping.Niestety nie sadze by gracze Ostersund po swietowaniu byli w stanie grac na 2 fronty,nie jest to zespol ktory moze to wytrzymac.Kurs na Norrkoping jest podejrzanie wysoki(2.1) wiec cos mi tu smierdzi,ale mysle ze zagralbym tu zachowawczo czyli 1 bez remisu po kursie 1.5@Fortuna
0-2⛔

Jak zwykle pół na pół;)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Mało czasu więc w skrócie odnośnie dzisiejszego meczu.
Dla mnie jest spore value na wygraną Eskilstuny. I to pomimo braku Turaya, który niestety jest prawdziwy. Jak już pisałem kilka razy, Eskilstuna naprawdę nie jest taka słaba jak wskazuje na to ligowa tabela. Wygrana z Malmo daje jeszcze nadzieje na pozostanie w lidze. Tym bardziej, że dramatycznie prezentują się GIF i Halmstad. Eskilstuna jest ich w stanie jeszcze dogonić. 10 kolejek do końca. Ale warunek konieczny to wygrywanie takich spotkań jak to dzisiejsze. Hammarby wygrało ostatnio 3:0 w Orebro i generalnie może sezon zakończyć. Nic już im nie grozi. To AFC ma dziś więcej do zyskania.
Eskilstuna win @ 3,85 ⛔
Dla nieco mniej odważnych Eskilstuna DNB @ 3,10 ZWROT
A dla najbardziej tchórzliwych 1X @ 1,82. ✅ Idealne do dubelka z Superettan Dalkurd - Orgryte over 2,5 @ 1,55. ✅ Daje to porżadne AKO 2,81.
Dalkurd u siebie to cyborgi. Od końca kwietnia u siebie sami regularnie pokrywają ten over (za wyjątkiem meczu z Degerfors). Orgryte raczej nie będzie w stanie im dziś przeszkodzić. Tym bardziej, że gospodarze idą po awans do Allsvenskan.
Edit: 0:0. Mecz który każdy mógł wygrać. Zobaczymy czy Dalkurd dopchnie chociaż dubla.
Edit 2: Dopchnęli na spokoju już w pierwszej połowie
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: IFK Goeteborg - Djurgardens Sztokholm
Typ: 1
Kurs: 2,89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Zespół z Goeteborga w tym sezonie na własnym boisku jeszcze nie przegrał notując 3 zwycięstwa i 7 remisów, goście z kolei na wyjazdach zanotowali 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Trochę pachnie mi w tym meczu remisem ale jednak idę w stronę zwycięstwa gospodarzy, bo Djurgardens mają pewne problemy kadrowe przed tym spotkaniem.
Absencje w IFK Goeteborg:
obrońcy Rogne (18 występów w tym sezonie), Adekugb (6 występów w tym sezonie), Garca (4 występy w tym sezonie) i Zalo (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Djurgardens:
obrońca Olsson (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnik Walker (21 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Badji (14 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) a oprócz tego pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Larssona (20 występów w tym sezonie), Beijmo (17 występów w tym sezonie) i Hanssona (5 występów w tym sezonie)
Olsson i Walker to bardzo ważne ogniwa w zespole Djurgardens i tych graczy będzie bardzo trudno zastąpić a do tego niepewne są występy ważnych obrońców Larssona i Beijmo. Mecze pomiędzy tymi zespołami są zawsze twarde i wyrównane ale mimo, że trochę pachnie mi tutaj remisem to gram na zespół z Goeteborga, bo jednak te absencje w zespole gości są poważne i myślę, że to IFK może być bliższa wygranej. Liczę, że tym jednym golem gospodarze wygrają.
⛔ 1-3
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: GIF Sundsvall - AIK Sztokholm
Typ: 2
Kurs: 1,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej Szwecji. Tabela na początek:

Oba zespoły mają odmienne cele. Gospodarze walczą o bezpośrednie utrzymanie się w lidze, bez potrzeby rozgrywania meczu barażowego, natomiast AIK walczy o europejskie puchary. GIF Sundsvall u siebie do tej pory zanotował 3 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek, natomiast AIK na wyjazdach ma na koncie 7 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Na ten moment gospodarze mają najmniej strzelonych goli w meczach u siebie w całej lidze (11 goli), natomiast goście mają najmniej straconych bramek w meczach na wyjeździe z całej ligi (8 goli). Można zatem powiedzieć, że spotyka się tutaj zespół, który ma najgorszy atak w meczach domowych z zespołem z najlepsza obroną w meczach wyjazdowych. Gospodarze są jednak ostatnio w dobrej dyspozycji, bo wygrali swoje 4 mecze z rzędu (3 ligowe i 1 w pucharze Szwecji). AIK z kolei niepokonany w 6 ostatnich spotkaniach (5 ligowych i 1 w pucharze Szwecji). Ja w tym spotkaniu idę jednak w stronę faworyta i typuję na wygraną zespołu z Sztokholmu. GIF Sundsvall wprawdzie ostatnio wygrywa ale dzisiaj zagra bez 5 podstawowych graczy, którzy grali w tych 3 ostatnich wygranych ligowych spotkaniach !
Absencje w GIF Sundsvall:
pierwszy bramkarz Naurin (23 występy w tym sezonie), obrońcy Sundberg (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Danielsson (21 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i pomocnicy Sigurdsson (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Gall (18 występów w tym sezonie) i Gerson (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)

Absencje w AIK:

obrońca Johansson (22 występy, 1 gol na koncie)
Kadrowo zatem dużo większe braki po stronie gospodarzy. Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami to Sundsvall po prostu AIK-owi leży, bo histroia ich spotkań wygląda tak:

AIK dla mnie jest zespołem mocniejszym i myślę, że wywiezie z tego wyjazdu 3 punkty
⛔ 0-0
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Szwecja
Godz: 19:00
Spotkanie Malmo-Elfsborg
Typ: 1/1
Kurs 1.93
Buk Fortuna
Analiza: Ekipa Malmo , która w tym momencie jest liderem w Szwedzkiej ekstraklasie piłkarskiej na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Elfsborgu , gospodarze naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie , gdzie ponieśli porażki od 8 kolejnych spotkań, mają również 6 punktów przewagi nad drugim w ligowej klasyfikacji zespołem Djurgarden , do tego mają jedno spotkanie rozegrane mniej, więc jesli dziś zwyciężą ich przewaga wzrośnie do 8 punktów, goście natomiast na wyjazdach nie notują dobrych wyników, rzadko tam gromadzą punkty , często zdarzają im się spotkania remisowe. W tym meczu moim zdaniem to ekipa gospodarzy zaatakuje od pierwszych minut i to ona będzie prowadziła grę w ataku pozycyjnym , goście najpewniej ograniczą się do gry z kontrataku , bowiem w innej sytuacji na punkty raczej nie mają żadnych szans, Malmo na własnym stadionie jak już wspomniałem wcześniej nie traci punktów,ale czasem traci głupie bramki, więc w tym meczu moim zdaniem goście gola mogą poszukać , bowiem o punkty będzie tutaj cięzej, mój typ na koniec spotkania to wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: IFK Goteborg - IK Sirius Fotboll
Typ: 1
Kurs: 1,77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Lecimy na początek z tabelą jak zawsze:

IGK Goteborg u siebie zanotował 3 zwycięstwa, 8 remisów i 1 porażkę, natomiast Sirius na wyjazdach ma na koncie 5 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki. W tym momencie oba zespoły są w dużym dołku. Gospodarze w 6 ostatnich meczach ligowych nie wygrali spotkania, natomiast Sirius przegrał 6 ostatnich meczy ligowych z rzędu !
Jest to idealny mecz na przełamanie się którejś z drużyn. Ja w tym spotkaniu idę jednak w dużo bardziej utytułowany zespół i w wygraną IFK. Sirius jest w dużo większym dołku a do tego dzisiaj kilka ważnych absencji.

Absencje w IFK Goeteborg:

bramkarz Dahlin (bez występu w tym sezonie) i obrońcy Adekugbe (6 występów w tym sezonie) i Zalo (bez występu w tym sezonie)

Absencje w Sirius:

pierwszy bramkarz Wicks (23 występy w tym sezonie), obrońca Ahmadi (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Eiswohld (6 występów w tym sezonie) i Eriksson (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Ogbu (15 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Bjorkebaum (5 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Jarla (11 występów w tym sezonie)
Obie drużyny bez formy ale idę w tym spotkaniu w stronę wygranej IFK.
✅ 4-0
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Szwecja-Allsvenskan
Godzina: 15:00
Spotkanie: IFK Göteborg-Östersund
Typ:1
Kurs:2.25
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Hmm o tym meczu myslałem jeszcze przed rozpoczeciem meczu z Bilbao.Östersund gra ostatnio idealnie sa na fali,szczegolnie u siebie prezentuja najwyzsza forme,jednak jak długo zespol o tak malym doswiadczeniu i zapleczu moze grac tak dobrze?Według mnie sa zespolem teraz bardzo podobnym do ekipy Siurus z poczatku sezonu.Jednak tak jak oni watpie by potrafili utrzymac forme az tak dlugo.Maja swoje 5 minut ktore skrzetnie wykorzystuja,wspaniala gra w pucharach dodaje im skrzydel jednak dzis mysle te skrzdla zostana podciete przez graczy IFK.
W Östersund najwazniejszymi graczami sa Hopcutt,Sema,Ghoddos i kolejne wazne ogniwo-Edwards ktory nie wystapi w dzisiejszym meczu.
Nie wiem w jakim skladzie wystapia dzis goscie ale mecz z Bilbao dal im na pewno w kosc.Mysle ze Östersund bedzie mialo duze problemy bo:
-jesli zagraja podstawowym skladem to sadze ze nie wytrzymaja kondycyjnie.
-jesli zagraja rotacyjnie rezerwą to nie sadze by byli na tyle dobrzy by to udzwigneli,na pewno nie z takim zespolem jak IFK
Nie ma co sie oszukiwac nie podgonia i tak pierwszej trojki ligi wiec nie ma sensu sie przemeczac. Tym bardziej ze wszyscy chca przezywac przygode zycia jakim jest Liga Europy bez narazania sie na niepotrzebne kontuzje a i po sezonie liczac na angaz w lepszym klubie.
Pisze caly czas o gosciach,ale wedlug mnie to ich forma bedzie czynnikiem tego zakładu.
IFK zmarnowalo caly sezon grali po prostu przecietnie i zasluzenie nawet przez chwile nie byli w stanie zalapac sie do pierwszej trojki.
Dzis graja praktycznie o honor i dobre imie utytuowanego klubu,forme maja ciut ostatnio zwyzkowa i mysle ze to,plus atut wlasnego boiska,wystarczy na ekipe gosci.
W zespole IFK nie zagra podstawowy bramkarz Dahlberg i obronca Rogne wiec nie maja nic do stracenia tylko atakowac.Maja zawodnikow ktorzy potrafia strzelac jak Hysen,Boman czy Rieks-to doswiadczeni gracze ktorzy graja juz kilka sezonow w IFK.
Niestety albo stety ale wygra w tym meczu doswiadczenie,lepsza ławka oraz świeżość -Wszystkie te atuty sa dzis po stronie IFK.Kto nie lubi ryzykowac 1 bez remisu tez kurs kuszacy.Dla mnie czysta 1.
Powodzenia.
 
paulus023 0

paulus023

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna-Szwecja-Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmö FF - AIK IF
Typ : Malmö FF
Kurs:2.03
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:

Malmo które zapewniło sobie już mistrzostwo kraju gości dziś u siebie drugi w tabeli AIK Stockholm.
Malmo nie przegrało u siebie ostatnich 14 spotkań z AIK Stockholm czyli od 2002 roku.
Malmo w tym sezonie u siebie w 13 spotkaniach uzyskało 10 zwycięstw , 2 remisy i 1 przegrana , natomiast AIK 2-ie przegrane na wyjezdzie , 3 remisy i 8 wygranych .
Statystyki za Malmo więc typuję Malmo .
 
hyungmoo 10

hyungmoo

Użytkownik
Ostatnia kolejka już w niedzielę. Over 2.5m praawie wszędzie, czy wszędzie? ???? W zeszłym roku zabrakło w 1 meczu takiego wyniku.
06.11. 15:00 AIK Stockholm Kalmar 3 : 1
06.11. 15:00 Elfsborg Örebro 2 : 1
06.11. 15:00 Hacken Falkenbergs 7 : 0

06.11. 15:00 Helsingborg Jonkopings 2 : 0

06.11. 15:00 Malmo FF Hammarby 3 : 0
06.11. 15:00 Norrkoping Göteborg 3 : 1
06.11. 15:00 Östersunds Gefle 2 : 4
06.11. 15:00 Sundsvall Djurgarden 2 : 5
 
R 961

rabatko

Użytkownik
Ostatnia kolejka już w niedzielę. Over 2.5m praawie wszędzie, czy wszędzie? ???? W zeszłym roku zabrakło w 1 meczu takiego wyniku.
06.11. 15:00 AIK Stockholm Kalmar 3 : 1
06.11. 15:00 Elfsborg Örebro 2 : 1
06.11. 15:00 Hacken Falkenbergs 7 : 0

06.11. 15:00 Helsingborg Jonkopings 2 : 0

06.11. 15:00 Malmo FF Hammarby 3 : 0
06.11. 15:00 Norrkoping Göteborg 3 : 1
06.11. 15:00 Östersunds Gefle 2 : 4
06.11. 15:00 Sundsvall Djurgarden 2 : 5
A jak było 2 lata temu???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom