>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

A 30,4K

atr

Użytkownik
&quot;Moim zdaniem lepiej jak jest kryzys i wszystko pada na ryj, niż ma dochodzić do takiej patologii, że państwo ratuje darmozjadów.&quot; - to jest dopiero ciekawe, chciałbym poznać opinię na ten temat tego kogoś kto ci wpisał piątkę do indeksu.
Jak to przeczytałem to pomyślałem że jest 1 kwietnia..... :eek:Przecież oni na tym &quot;kryzysie&quot; zarobili dużo więcej niż w normalnych warunkach.. Dodatkowo wyciągnęli od zwykłych ludzi miliardy na &quot;pomoc&quot;
Mało tego - jak widać są osoby które są tym zachwyceni..... Są jakieś granice absurdu???
 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Jak to przeczytałem to pomyślałem że jest 1 kwietnia..... :eek:Przecież oni na tym &quot;kryzysie&quot; zarobili dużo więcej niż w normalnych warunkach.. Dodatkowo wyciągnęli od zwykłych ludzi miliardy na &quot;pomoc&quot;
Mało tego - jak widać są osoby które są tym zachwyceni..... Są jakieś granice absurdu???
Mam wrażenie, że doszło do nieporozumienia, bo już nawet nie wiem kto kogo nie rozumie.
Moim zdaniem rządy wpadły w pułapkę banksterów, że jak nie dostaną kasy to będzie źle, bo konsekwencje poniosą wszyscy. Rządy weszły w tą grę i wpompowały grubą kasę w &quot;pomoc&quot;. Coś przekręciłem?
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Takiego Wielkiego G. jak jest teraz dawno nie było w Polsce, na naszym polskim podwórku to normalne że agentura, prywatne grupy interesów wyprowadzają grubą kasę z Polski i to oni rządzą, a nie PiS, PO itp (bo partie, to tylko plastikowe lalki, na które mają kwity, a nikt niezależny nie wygra wyborów)
Ale takiego bezwzględnego czyszczenia polskiego podatnika , jak teraz to nigdy nie było ... jesteśmy maksymalnie jechani w każdej płaszczyźnie życia ...
A w propagandowej TV ludzie PIS-u mówią same pozytywy (zero negatywów), że gospodarka na ✅ , zero bezrobocia i że ciut nie amerykański sen... same ku... bogactwo. Jak można być takim bezwzględnym sku.... (widać wpływ amerykańskich żydow, to oni mają kwity na Jarosława, afera FOZ się kłania i wyprowadzone z Polski dziesiątki mlrd USD w tle po 89 roku do &quot;cudownej ameryki&quot;)
Ja już mam tego dość... ! ????
No włašnie nieco przykręcono kurek z wyprowadzaniem miliardów za granicę i stąd ten kwik.
Oj chcielibyście tych kwitów na Jarosława. Tylko że nie ma nic to pozostaje wam tylko mieć mokre sny o tym.
Prezes to jedyny człowiek w Polsce za którego plecami nie ma już nikogo. I dlatego go cenię.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Co Ty napisałes , jakbyś odnosił się do czegoś innego...
Co przykręcono.. . A skąd to wiesz ? Polska za PISu w jeszcze większym tempie się zadłuża, a nasze podatki idą na spłatę dziury bez dna ... a to co gadasz go prodagada i czyste kłamstwa..
Jarosław jest &quot;niezależny&quot; ? On nigdy nie miał nic do gadania, oni tam robią zwykły kabaret..
Te Twój PIS to nawet emerytury Zydom każe wypłacać na całym świecie bez żadnych podstaw i uzasadnienia. Z polskiego ZUS wypłynie majątek , ustawa przyklepana po cichu , po to cwaniaki robiły zamęt tym Sądem Najwyższym co zwykłego obywatela nie dotyczy ...
PIS wszystkie ustawy, które biją wprost w kieszeń podatnika uchwala z dnia na dzień (nawet w nocy) jedna po drugiej bez żadnych konsultacji społecznych (mówią że tak ma być bo jest najlepiej ... )
Ale jak komunistów i złodzieji z sądownictwa trzeba wyrzucić to konsultacje trwają pół roku, i tworzą sztuczny konflikt PIS vs Prezydent. A tego w życiu nie zrobią bo to są ludzie PIS-u ... zn się PIS to zaden zbawiciel, a zwykle marionetki
Duda zapowiadał że pomze Frankowiczom i wprowadzi podatki na wielkie super markety bo to okradanie Państwa , zresztą w każdym kraju UE to zrobiono bez problemu, bo to oszustwo
A później Jarosław przemówił w TV że PIS nikomu nie pomoże , bo to bije w &quot;polski sektor bankowy&quot;.... z tym swoim uśmieszkiem na poziomie...
Człowieku zastanów się co gadasz, nigdy dług publiczny nie rusl, jak jest teraz, Zydki doja nas na maxa... ! A TV to tylko propaganda i kłamstwo...
Mieli zlikwidować lichwe (chwilowki, polisolokaty, i zdradzieckie ubezpieczenia) ju kilka lat temu, a PIS tylko im sprzyja
Takiego złodziejskiej polityki i sektora bankowego nie ma nigdzie na świecie , kraje trzeciego świata nawet tak nie mają &quot;uczciwie&quot;..
Po części masz rację. Lecz ktoś (Rostowski) zaciągał olbrzymie pożyczki w dolarach kiedy dolar kosztował 2zł. Teraz spłata tych požyczek kosztuje nas dwa razy więcej plus odsetki. Przecież za samą &quot;gotowość&quot; uruchomienia linii kredytowej koszt jaki nas to kosztowało przez kilka lat to ponad 2mld zł. Tak właśnie wyprowadzało się pieniądze z Polski. Na szczęście Morawiecki zrezygnował z tej linii.
Poza tym wszelkie lewactwo na świecie i Europie robi wszystko żeby w Polsce nic się nie zmieniło, żeby było tak jak było. Każda próba zmiany kończy się debatą w Komisji Europejskiej, nic nie możemy zmienić bo zaraz kwik. Każdą ustawę sprawdza Komisja Wenecka, obnižają wiek emerytalny to dyskryminacja kobiet. Masz rację z tymi żydkami, poukrywali się za polskimi nazwiskami i jeszcze znajdują się tacy, którzy wciąż nosili by na rękach Balcerowicza i innych takich.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja nawet tego nie czytam, po pierwszym zdaniu to nie ma sensu jak widzę
Ja nie mam po trochu racji, tylko ja przedstawiam fakty
O Rostowskim nikt nie wspomina, to samo jest o Wałęsie , Milerze itp itd Kaczyński niczym się nie różni ...
To są zwykli figurancji i wykonują polecenia, bo to ich zaproszono na bal i do tańca. Organizatorem imprezy jest ktoś inny, który ma tylko jeden cel, wydoić Nas na wszystkie sposoby ..
Rostowski jakieś dolary
Pawlak jakiś gaz
Tusk jakieś stocznie
Kaczyński jakies sklepy, banki , żydzi, złodziejski system podatkowy bijący jedynie w biednych uczciwych podatników, czy Nas - Naród
Ty nie umiesz czytać i liczyć ... Po co podajesz jakieś przykłady wałków na poziomie władzy ustawodawczej (pożyczka Rostowskiego i koszt linii kredytowej). Nie rozumiesz, że PIS sam dołożył więcej do dziury budżetowej w jeden rok, jak poprzednicy w 4 lata, licząc samodzielnie ruchy każdego. Jak nie wiesz o co chodzi , to się interesuj tym co jest tu i teraz. Bo to o to chodzi w propagandzie aby ciemnej masie powiedzieć o $ Rostowskiego i koszcie oblugi tej lini kredytowej , a samemu (przez PiS) wprowadzać po cichu ustawy które 4x bardziej okradają Polaków , a nie naprawiają przeszłości. Ty myślisz że coś wiesz, a 2+2 nie znasz nawet ... Zresztą to nie PIS to tworzy, a są sterowani. Opozycja aktualnie nie istnieje, bo nikt nie chce ryzykować. Ten poseł z partii Kukiza, miał odwagę krytykować PIS i obecne defraudacje, to został zlikwidowany (uprzedano go, ale chciał spróbować)... gorzej jak w Rosji u Nas ...
Jak widzisz w tle są kosmiczne sumy pieniędzy , jakie są cały czas wyprowadzane z kraju, a cały organizator to zaden Kaczyński itp. Grup interesów jest zapewne wiele i każda ma tylko jeden cel... a te wiejskie moski, PISy, pseudo prezydenci są tylko marionetkami, co do uczciwej pracy nie pójdą, a jedynie mają odwagę stanąć przed nami, kłamać, kraść tj robić zasłonę dymną dla złodzieji i jedynie korzystać z &quot;etatu&quot; od lat...
Ty myślisz że PIS, Kaczyńskiego, Dude interesuje los Polskiego obywatela ? Jest jedna odpowiedź NIE ! Tak było i jest od 1989 roku. Oni nie mają nic do gadania i realnie są nikim a sieją jedynie propagandę, to ich prawdziwy zawód i ich poprzedników. Życie ludzkie dla tych polskich okupantów nie ma żadnej wartości, oni kochają zabierać podatki Polakom w setkach miliardów, robią to jeszcze z taką nienawiścią, jakiej nigdzie nie można spotkać ...
Mam jedno pytanie, czy Ty myślisz że Polska kiedyś była wolna, jakieś demokrację tu są itp ? Jak tak kiedyś nawet przez chwilę pomyślałes , to jesteś prymitywnym stworzeniem, a nie człowiekiem, zresztą to jest pytanie retoryczne, bo wyżej to juz pokazałeś. Nie mam o czym z Tobą dyskutować... ! Choć Ci trochę zazdroszczę poziomu głupoty, bo lepiej chyba nie być świadomym tego co się dzieje i bić brawo Jaroslawowi w trakcie transmisji w TV...
Piszesz, piszesz i co z tego wynika? Tysiące wątków wrzucasz, ciągle žydzi i żydzi...
Przedstawiasz jakąś nierealna wizję państwa która nigdy się nie zrealizuje.
Dobra dość piepszenia, dawaj mi tu te nazwiska na kogo głosować żeby było tak wspaniale jak byś tego oczekiwał.
Nazwiska proszę na kogo lud ma głosować.
 
D 0

dajda

Użytkownik
Ale wy jesteście filozofy. Dla Polski dobrze chce PiS. Mówienie, że Kaczyński i PiS niczym się nie różni od PO jest śmiechu warte.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Na kogo głosować ? Ty nawet nie rozumiesz co to znaczy &quot;Żyd&quot; - kim są itp itd
Pisalem już, że żadna niezależna partia nigdy nie wygra, bo nawet nie wystartuje.. Wszystko jest planowane wiele lat do przodu , tam walczą jedynie między sobą grupy interesów, a żeby ich odciąć od żłoba, to trzeba rewolucji, wojny albo czegoś więcej... a ukarać ich to się chyba nie da, to są klany...
Ty nawet głosując na dobrą osobę z własnego regionu nic nie zmieniasz. Bo ten poseł wchodzi z list danej partii, a tam on robi jedynie to co mu wodzirej nakaże i nie ma prawa do własnego zdania. Polacy nawet nie rozumieją jaką władze mamy i czemu służą wybory powszechne. W sejmie w partii nikt się nie wylamie. Już zapomniałeś co pisałem o pośle z Partii Kukiz... Posłowie w partiach nie mają prawa do samodzielnych decyzji, a partie nie są wolne, a stworzene , aby grać pod dyktando ...
Jedyne co możesz zrobić to się uniezależnić od komuchow, tj nie płacić podatków, zusow, być samowystarczalnym (produkować żywność itp) . Życ jak na filmie &quot;Wyspa Tajemnic&quot; z DiCaprio, albo doprowadzić do własnej destrukcji... W pojedynkę nic nie zrobisz... Oni są za silni, mają przecież Państwo...
No i gdzie te nazwiska? Dalej nie wiem na kogo mam głosować żeby pogonić tych wszystkich Żydów, komunistów itd.
Tyle żeś się opisał, ja cię pytam o nazwiska a ty nic.
Martwię się o ciebie bo napisałeś że masz już tego dość. Jeden taki niedawno też miał došć i wiadomo jak to się skończyło.
Kilka dni temu na Superstacji oglądałem takim program gdzie widzowie dzwonią i gadają sobie. 70letnia kobieta dzwoniła i płacząc mówiła że nie może spać po nocach i myśli czy z sobą nie skączyć bo... Pis.!
O właśnie jest ten program na Superstacji, posłuchajcie co za debile i czubki tam dzwonią. Jeden właśnie mówi że Kaczkę trzeba zastrzelić i że PiS zabił Jolantę Brzeską. K**** co za p***** ludzie. Włączanie szybko i słuchajcie.
 
D 0

dajda

Użytkownik
ja głosowałem na PiS ( po raz pierwszy ) w 2015 polecam. PiS to taki pewniaczek. Na 100 % będą działać dla dobra Polski.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Genialny ruch Kaczyńskiego z Morawieckim. Jednak to mega zwierzę polityczne. Gdyby nic nie zmienił następne wybory by mieli przegrane, a tak to wciąż mają szansę... Wbrew sondażom i własnej partii postawił na Morawieckiego bo dobrze wie, że ludzie w sondażach, szczególnie dzisiaj nie powiedzą prawdy. Jakże różnią się sondaże internetowe np. na WP od tych normalnych. W internetowych PiS ma 25%.
Kaczyński kazał zlecić zresztą tajny sondaż wewnętrzny (na 100% jestem pewien, że ANONIMOWY) i dlatego taka decyzja bo zobaczył jak jest naprawdę. Generalnie Morawiecki + Gowin + Duda to najlepsze co może nam się zdarzyć w tej najgorszej sytuacji kiedy rządzi PiS. Sądów jednak nawet oni nie ocalą..., a może i to...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Genialny ruch Kaczyńskiego z Morawieckim. Jednak to mega zwierzę polityczne. Gdyby nic nie zmienił następne wybory by mieli przegrane, a tak to wciąż mają szansę... Wbrew sondażom i własnej partii postawił na Morawieckiego bo dobrze wie, że ludzie w sondażach, szczególnie dzisiaj nie powiedzą prawdy. Jakże różnią się sondaże internetowe np. na WP od tych normalnych. W internetowych PiS ma 25%.
Kaczyński kazał zlecić zresztą tajny sondaż wewnętrzny (na 100% jestem pewien, że ANONIMOWY) i dlatego taka decyzja bo zobaczył jak jest naprawdę. Generalnie Morawiecki + Gowin + Duda to najlepsze co może nam się zdarzyć w tej najgorszej sytuacji kiedy rządzi PiS. Sądów jednak nawet oni nie ocalą..., a może i to...
Mieliby przegrane? Z kim? Z tymi oszołomami z PO i N?
Uwierz mi że wielu zagłosuje na nich żeby tylko nie było powrotu do nierządów PO. Wielu tylko z powodu 500+ itd.
Serio wierzysz że w Polsce wygra jakaś partia która:
- podniesie wiek emerytalny
- zlikwiduje 500+
- wprowadzi euro
- przyjmie tysiące islamskich imigrantów itd.
?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mieliby przegrane? Z kim? Z tymi oszołomami z PO i N?
Uwierz mi że wielu zagłosuje na nich żeby tylko nie było powrotu do nierządów PO. Wielu tylko z powodu 500+ itd.
Serio wierzysz że w Polsce wygra jakaś partia która:
- podniesie wiek emerytalny
- zlikwiduje 500+
- wprowadzi euro
- przyjmie tysiące islamskich imigrantów itd.
?
O to nie pytaj mnie tylko Prezesa (Słońce Narodu) Kaczyńskiego Twojej IDEALNEJ i NAJLEPSZEJ POD SŁOŃCEM partii jaka rządziła w Polsce. Skoro było tak dobrze to po co zmienił Panią (NAjlepszą Matkę Polkę) Premier Beatę Szydło
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
zmienil bo mogl ;) z &#39;przegranymi&#39; wyborami to nie ma nic wspolnego bo oni nie maja z kim przegrac - tak nieudolnej opozycji nie bylo od lat.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
zmienil bo mogl ;) z &#39;przegranymi&#39; wyborami to nie ma nic wspolnego bo oni nie maja z kim przegrac - tak nieudolnej opozycji nie bylo od lat.
Nieudolnej ?????????? A co oni niby mają zrobić wobec ciągłego łamania Konstytucji, zniszczenia wizerunku Polski za granicą, niszczenia Armii ? Robią co mogą. Dziesiątki tysięcy ludzi zmobilizowało się samo dzięki Obywatelom RP i KODowi i bardzo dobrze bo jak by to zrobiła PO czy N to byś pisał, że płacą im.
Ja nie jestem jakimś antypisowskim fanatykiem, a znam takich, którzy po prostu nienawidzą PiSu i odróżniam to co dobre od tego co złe, ale Konstytucja i prawo to są takie rzeczy, takie świętości, że nikomu nie wolno tego łamać, a to pierwszy rząd, który to robi od 89r. Młode pokolenie nie ma pojęcia co to PRL i dyktatura - dla karierowiczów i oportunistów oraz cwaniaczków nigdy nie było tam źle - zawsze umieli się ustawić.
Jak obsadzą swoimi ludźmi SN i PKW to jakie wybory będą ??? Pomijając fakt, że jak nas wypier... z UE to wtedy każdy się obudzi jak zobaczy jak gospodarka poleci bo mamy świetną koniunkturę głównie dzięki wymianie handlowej - głównie z Niemcami; a zrobią to jak w Polsce nie będzie rządów prawa i demokracji. I wtedy taki jeden z drugim co jest dzisiaj za PiSem skuli ogon po sobie i będzie bełkotał jak przeprasza, albo jak po PRL nikt się nie przyzna do popierania PiSu. A najbardziej w d. dostanie właśnie dzisiejsze pokolenie 18 -20 latków , które przesądziło o ich wygranej. No cóż - młodzi uczcie się...
Na całe szczęście do takie scenariusza może nie dojść dzięki Panu Prezydentowi, który otworzył oczy Prezesowi dokąd zmierzamy i jak to się skończy dla wszystkich... Ja nie lubię PiSu, ale nie odmawiam im (w przeciwieństwie do nich samych w stosunku do PO) patriotyzmu i wiem, że chcą dobrze, ale się zapędzili z tym wszystkim. Gowin+Morawiecki+Duda mogą to jeszcze odwrócić. Orban też zmienia Węgry, ale tak nie zadarł z UE jak Polska i teraz to my jesteśmy &quot;najgorsi&quot;
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nieudolnej bo sie nawet sami ze soba nie potrafia dogadac (po i n) w kwestii wspolnych list, kandydatow na prezydentow itp.
ja bym tam nie przecenial morawieckiego czy dudy - to sa tylko pacynki i figuranci ; gowin to choragiewka i tez nic nie moze - mial byc szefem monu przed/po wyborach, jarek powiedzial &#39;nie&#39; i pozamiatane.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
nieudolnej bo sie nawet sami ze soba nie potrafia dogadac (po i n) w kwestii wspolnych list, kandydatow na prezydentow itp.
ja bym tam nie przecenial morawieckiego czy dudy - to sa tylko pacynki i figuranci ; gowin to choragiewka i tez nic nie moze - mial byc szefem monu przed/po wyborach, jarek powiedzial &#39;nie&#39; i pozamiatane.
Spokojnie... Do wyborów jeszcze szmat czasu, a PiS może tak poustawiać ordynację wyborczą, że nie ma obecnie sensu budować wspólnych list. Wszystko jedno czy pójdą zblokowani PO + N czy osobno. Pewno to ustalą jak już PiS nic nie będzie mógł zmienić chociaż i wyobrażam sobie taką sytuację, że np. PO I N będą chciały iść razem, a PiS w nocy na 3 dni przed wyborami zmieni ustawę gdzie będą premiowane same partie, a nie koalicje...
Sytuacja obecnie w Polsce jest mega niebezpieczna. Ludzie jeszcze tego nie widzą, nie rozumieją, ale PiS wprowadził niebezpieczny mechanizm, że wszystko wolno bez patrzenia na zasady ustrojowe państwa. Ja wierzę, że PiS w dzisiejszym składzie nie ważył by się na faktyczne rządy autorytarne czy dyktaturę, ale to co robią w sensie prawnym, co już zrobili np. niepublikowanie wyroków TK, sprzeczne z Konstytucją zmiany w KRS czy SN pozwala przypuszczać, że oni lub ich następcy mogą całkowicie wprowadzić dyktaturę. Np. Prezydent nie ogłosi terminu wyborów, PiS uchwali Ustawę, że z uwagi na dobro państwa nie będzie wyborów, zamkną TVN i Polsat i będą mówili jak dzisiaj, że to wszystko zgodne z Konstytucją, a TK &quot;w obecnym składzie&quot; (nie chcę użyć innych słów o TK bo nie mam tyle kasy co Giertych aby chodzić po sądach) to przyklepie... I co wtedy zrobicie ? Pójdziecie na wojnę domową ?
PiS zrobił coś czego nie miał prawa. Zresztą żaden rząd nie ma prawa nigdy tego robić... i nawet dobry program 500+, dobra gospodarka i inne sprawy społeczne przydatne dla ludzi tego nie przysłonią. W końcu wszyscy rewolucjoniści chcieli wprowadzać zmiany dla ludzi, dla mas robotników czy Hitler dla Niemców. We wszystkich tych krajach były wielkie reformy społeczne w pakiecie z dyktaturą....
Niestety 90% ludzi tego kompletnie nie widzi bo jak słusznie twierdzi Korwin Mikke (i tu się zgadzam całym sercem z Korwinem) ludzie są głupi, patrzą tylko jak tu pójść na wesele, jakie auto kupił sąsiad, ile ząbków wyrżnęło się 3 dziecku itd. Nie mają pojęcia o prawie, zasadach ustrojowych, o niczym... a mają prawo głosu. I tak to się właśnie kończy... A kiedy skutki spadają na nich za 3-5 lat to wtedy jest płacz, że żyją w dyktaturze.
Dlatego tak ważne jest słuchanie inteligencji, a PiS co zrobił ? Zaczął od wmówienia ludziom, że elity są złe. Ten sam mechanizm był dokładnie w Rosji bolszewickiej, w Niemczech hitlerowskich, w Chinach, Kambodży, Korei Płn, Kubie - WSZĘDZIE tam zaczęto od mówienia jaki to zły jest establishment i elity.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Spokojnie... Do wyborów jeszcze szmat czasu, a PiS może tak poustawiać ordynację wyborczą, że nie ma obecnie sensu budować wspólnych list. Wszystko jedno czy pójdą zblokowani PO + N czy osobno. Pewno to ustalą jak już PiS nic nie będzie mógł zmienić chociaż i wyobrażam sobie taką sytuację, że np. PO I N będą chciały iść razem, a PiS w nocy na 3 dni przed wyborami zmieni ustawę gdzie będą premiowane same partie, a nie koalicje...
Sytuacja obecnie w Polsce jest mega niebezpieczna. Ludzie jeszcze tego nie widzą, nie rozumieją, ale PiS wprowadził niebezpieczny mechanizm, że wszystko wolno bez patrzenia na zasady ustrojowe państwa. Ja wierzę, że PiS w dzisiejszym składzie nie ważył by się na faktyczne rządy autorytarne czy dyktaturę, ale to co robią w sensie prawnym, co już zrobili np. niepublikowanie wyroków TK, sprzeczne z Konstytucją zmiany w KRS czy SN pozwala przypuszczać, że oni lub ich następcy mogą całkowicie wprowadzić dyktaturę. Np. Prezydent nie ogłosi terminu wyborów, PiS uchwali Ustawę, że z uwagi na dobro państwa nie będzie wyborów, zamkną TVN i Polsat i będą mówili jak dzisiaj, że to wszystko zgodne z Konstytucją, a TK &quot;w obecnym składzie&quot; (nie chcę użyć innych słów o TK bo nie mam tyle kasy co Giertych aby chodzić po sądach) to przyklepie... I co wtedy zrobicie ? Pójdziecie na wojnę domową ?
PiS zrobił coś czego nie miał prawa. Zresztą żaden rząd nie ma prawa nigdy tego robić... i nawet dobry program 500+, dobra gospodarka i inne sprawy społeczne przydatne dla ludzi tego nie przysłonią. W końcu wszyscy rewolucjoniści chcieli wprowadzać zmiany dla ludzi, dla mas robotników czy Hitler dla Niemców. We wszystkich tych krajach były wielkie reformy społeczne w pakiecie z dyktaturą....
Niestety 90% ludzi tego kompletnie nie widzi bo jak słusznie twierdzi Korwin Mikke (i tu się zgadzam całym sercem z Korwinem) ludzie są głupi, patrzą tylko jak tu pójść na wesele, jakie auto kupił sąsiad, ile ząbków wyrżnęło się 3 dziecku itd. Nie mają pojęcia o prawie, zasadach ustrojowych, o niczym... a mają prawo głosu. I tak to się właśnie kończy... A kiedy skutki spadają na nich za 3-5 lat to wtedy jest płacz, że żyją w dyktaturze.
Dlatego tak ważne jest słuchanie inteligencji, a PiS co zrobił ? Zaczął od wmówienia ludziom, że elity są złe. Ten sam mechanizm był dokładnie w Rosji bolszewickiej, w Niemczech hitlerowskich, w Chinach, Kambodży, Korei Płn, Kubie - WSZĘDZIE tam zaczęto od mówienia jaki to zły jest establishment i elity.
Czy lata 2007-2015 w Polsce to była demokracja? Jeśli to była demokracja, a to co jest od dwóch lat to dyktatura to ja wolę to co jest teraz. Takiej wolności słowa jak jest teraz nie było nigdy. Jeśli napiszę teraz Kaczyński ty ch*** to jestem pewny że jutro o 6 nie przyjdzie policja i mnie aresztuje. Natomiast za panowania lokaja Tuska ludzie byli aresztowani za &quot;Donald matole twój rząd obalą kibole&quot; a TK pod wodzą Rzeplińskiego uznał że karanie za to hasło jest zgodne z konstytucją!!! Jeden tež został aresztowany za prześmiewczą stronę o Bronku.
Krótki fragmencie z tekstu https://www.mpolska24.pl/post/9657/trybunale-konstytucyjny-ty-matole-ja-ciebie-pierdole polecam przeczytać cały
&quot;Jeśli areszt za skandowanie “Donald, matole, twój rząd obalą kibole!” jest konstytucyjny, jak uznał wczoraj Trybunał, to ja nie chcę ani takiej konstytucji, ani takiego Trybunału. Poniżej pod twoją rozwagę daję osiem powodów dla których i ty powinieneś uznać wczorajszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego za przejaw obsadzenia kolejnej instytucji przez zamordystycznych dziadków leśnych.&quot;
Dyktatura to była za Tuska, w TV nie było prawie nikogo kto miał inne zdanie. To cieć Tuska Graś przy śmietniku czyścił kadry Rzeczpospolitej z nieprzychylnych im dziennikarzy. To Graś załatwiał zmianę redaktora naczelnego Faktu. To Tusk wysłał słužby do siedziby Wprost. Mógłbym tu tysiące innych przykładów podawać.
Więc skącz p**** o obecnej dyktaturze, bo jeśli te działania które podałem wyżej to nie dyktatura to teraz jej nie ma.
Te elity cieciejRP to zwykła chamówa i tyle. Wystarczy wejšc na ich media społecznościowe. Kiedyś jak człowiek oglądał tylko Tv to mógł pomyśleć że rzeczywiście niektórzy to tacy piękni, amerykanccy. Teraz wchodzisz na Twitter czy fejsa Lisa, Hołdysa, Szczura czy innych i widać jakie to pseudoelity, chamy i tyle. I jeszcze chcieli by nam mówić jak mamy żyć i na kogo głosować.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ani wtedy ani teraz nie było dyktatury. Nawet nie wiesz o czym ja pisałem wyżej... To właśnie o to chodzi, że ludzie nie mają pojęcia... Wolność słowa nadal jest i była za Tuska choć myślę, że jednak było by dzisiaj większy strach napisać to co napisałeś na Kaczyńskiego... Spróbuj jak jesteś odważny i dowiemy się czy Cię nikt nie odwiedzi.
Co do wolności słowa to facet napisał książkę o Macierewiczu, że ma powiązania z Ruskimi i ma na karku policję i prokuraturę. Jakoś nie przypominam sobie jak była podobna książka i to o Prezydencie Komorowskim, a nie ministrze czyli kilka szczebli wyżej aby autora ścigała policja i prokuratura - to tyle odnośnie tej Twojej dzisiejszej wolności słowa. A &quot;ustawa o dekoncentracji mediów&quot; jest szykowana. Piszesz, że za hasło &quot;Donald matole...&quot; były jakieś kary... Teraz członkowie KODu byli spisywania i mają sprawy karne w sądach za to, ze skandowali &quot;Demokracja&quot; albo &quot;Konstytucja&quot; Ale... to wszystko to drobnostki czy to co pisałeś o 2007 -2015 czy teraz te sprawy co ja pisałem w porównaniu z przejęciem Sądu Najwyższego i Państwowej Komisji Wyborczej.
Postaw się na moment w sytuacji zwolenników opozycji i pomyśl, że to PO rządzi i jedną ustawą chcą wymienić cały skład SN i obsadzić swoimi ludźmi skład tego Sądu, który zatwierdza ważność wyborów, a 2 ustawą wymienić skład PKW. Nie mówiąc już, że Ziobro wymienia prezesów sądów. Sądy o wszystkim decydują. Zawsze na końcu drogi spornej jest sąd, a sądzić można się nawet z państwem dlatego sądy nigdy nie powinny być zależne od jakichkolwiek polityków, niezależnie od partii. Bo sądy powinny być całkowicie BEZSTRONNE od polityków. Zresztą to jest po prostu sprzeczne z Konstytucją co robi PiS. I to już nie jest kwestia czy tam Graś wszedł do Wprost lub czy były jakieś kary za okrzyki, ale kwestia zmiany prawa. Na tej zasadzie jak PiSowi by się chciało może zrobić co chce np. w ogóle ograniczyć wolność słowa ustawą nie oglądając się na Konstytucję i wtedy to co proponowałeś pisać o Panu Kaczyńskim to na bank będziesz miał w prawie zapisaną karę więzienia.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ani wtedy ani teraz nie było dyktatury. Nawet nie wiesz o czym ja pisałem wyżej... To właśnie o to chodzi, że ludzie nie mają pojęcia... Wolność słowa nadal jest i była za Tuska choć myślę, że jednak było by dzisiaj większy strach napisać to co napisałeś na Kaczyńskiego... Spróbuj jak jesteś odważny i dowiemy się czy Cię nikt nie odwiedzi.
Co do wolności słowa to facet napisał książkę o Macierewiczu, że ma powiązania z Ruskimi i ma na karku policję i prokuraturę. Jakoś nie przypominam sobie jak była podobna książka i to o Prezydencie Komorowskim, a nie ministrze czyli kilka szczebli wyżej aby autora ścigała policja i prokuratura - to tyle odnośnie tej Twojej dzisiejszej wolności słowa. A &quot;ustawa o dekoncentracji mediów&quot; jest szykowana. Piszesz, że za hasło &quot;Donald matole...&quot; były jakieś kary... Teraz członkowie KODu byli spisywania i mają sprawy karne w sądach za to, ze skandowali &quot;Demokracja&quot; albo &quot;Konstytucja&quot; Ale... to wszystko to drobnostki czy to co pisałeś o 2007 -2015 czy teraz te sprawy co ja pisałem w porównaniu z przejęciem Sądu Najwyższego i Państwowej Komisji Wyborczej.
Postaw się na moment w sytuacji zwolenników opozycji i pomyśl, że to PO rządzi i jedną ustawą chcą wymienić cały skład SN i obsadzić swoimi ludźmi skład tego Sądu, który zatwierdza ważność wyborów, a 2 ustawą wymienić skład PKW. Nie mówiąc już, że Ziobro wymienia prezesów sądów. Sądy o wszystkim decydują. Zawsze na końcu drogi spornej jest sąd, a sądzić można się nawet z państwem dlatego sądy nigdy nie powinny być zależne od jakichkolwiek polityków, niezależnie od partii. Bo sądy powinny być całkowicie BEZSTRONNE od polityków. Zresztą to jest po prostu sprzeczne z Konstytucją co robi PiS. I to już nie jest kwestia czy tam Graś wszedł do Wprost lub czy były jakieś kary za okrzyki, ale kwestia zmiany prawa. Na tej zasadzie jak PiSowi by się chciało może zrobić co chce np. w ogóle ograniczyć wolność słowa ustawą nie oglądając się na Konstytucję i wtedy to co proponowałeś pisać o Panu Kaczyńskim to na bank będziesz miał w prawie zapisaną karę więzienia.
Komorowski nie poszedł do prokuratury bo Sumliński napisał w 100% prawdę, ależ był nerwowy jak Rymanowski w TVN zapytał go o tą książkę. A póżniej były takie informacje že poza wizją mu wygrażał. Natomiast Piątek napisał stek bzdur, które prof. Cenckiewicz zaorał. Nie słyszałem żeby Piątek się do tego odniósł. Poza tym Piątek to ćpun, który o mało nie zaćpał się na śmierć i ma żółte papiery. No to masz autorytety. Jeszcze przypomnę że Piątek jest autorem artykułu w GW, w którym twierdził że Andrzej Duda jest ojcem... swojej siostry. Książka Piątka oparta jest na takiej zasadzie że Macierewicz znał kogoś kto znał tam jeszcze innego, a ten inny znał jeszcze kogoś tam i tak w kółko. Takie bajki to możnaby napisać o każdym. A zresztą to uważam że to nie Piątek jest autorem tej książki tylko dał jej swój podpis. Bo wiadomo że jak przegra w sàdzie to i tak nic go nie spotka bo ma żółte papiery.
Też bym chciał żeby sądy i sędziowie byli apolityczni. Nigdy nie byli i nigdy nie będą. Wszyscy widzieli ostatnio filmik. Grupiński mówił że zaprosili sędziów na herbatę! do siedziby partii. Nikt sàdów bronić nie będzie co widać na ulicach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Komorowski nie poszedł do prokuratury bo Sumliński napisał w 100% prawdę, ależ był nerwowy jak Rymanowski w TVN zapytał go o tą książkę. A póżniej były takie informacje že poza wizją mu wygrażał. Natomiast Piątek napisał stek bzdur, które prof. Cenckiewicz zaorał. Nie słyszałem żeby Piątek się do tego odniósł. Poza tym Piątek to ćpun, który o mało nie zaćpał się na śmierć i ma żółte papiery. No to masz autorytety. Jeszcze przypomnę że Piątek jest autorem artykułu w GW, w którym twierdził że Andrzej Duda jest ojcem... swojej siostry. Książka Piątka oparta jest na takiej zasadzie że Macierewicz znał kogoś kto znał tam jeszcze innego, a ten inny znał jeszcze kogoś tam i tak w kółko. Takie bajki to możnaby napisać o każdym. A zresztą to uważam że to nie Piątek jest autorem tej książki tylko dał jej swój podpis. Bo wiadomo że jak przegra w sàdzie to i tak nic go nie spotka bo ma żółte papiery.
Też bym chciał żeby sądy i sędziowie byli apolityczni. Nigdy nie byli i nigdy nie będą. Wszyscy widzieli ostatnio filmik. Grupiński mówił że zaprosili sędziów na herbatę! do siedziby partii. Nikt sàdów bronić nie będzie co widać na ulicach.
Komorowski nie poszedł bo w Polsce była wolność słowa... Nie wypowiadam się co do prawdy lub fikcji w obu książkach bo nie mam żadnej wiedzy w tym względzie. Zakładam, że jak wszystkie teorie spiskowe są fikcją i w jednym i w drugim przypadku, ale Szumlińskiego nie ścigała policja, a Piątka tak i to jest ta różnica apropos Twojej tezy o wolności słowa.
Sam jestem z wykształcenia prawnikiem i zapewniam Cię, że jak sędzia dostaje sprawę do orzekania wszelkie sympatie polityczne odkłada na bok. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że w czasach kiedy rządziła PO wymiar sprawiedliwości równo po połowie wydawał wyroki na korzyść i nie korzyść PiSu. Zobaczysz jak będzie teraz.
Studenci prawa mają nawet specjalne przedmioty jak unikać jakichkolwiek czynników mających wpływ na bezstronność. Zresztą najważniejsza sprawa to taka, że te ustawy są sprzeczne z Konstytucją. Jak by był zapis w Konstytucji, że KRS wybierają posłowie to ok, ale wyraźnie jest napisane co innego. I jak pisałem wcześniej jeśli raz ktoś łamie Konstytucję może zrobić to zawsze więc teraz tylko od dobrej woli PiSu będzie zależeć czy będą w Polsce jeszcze jakiekolwiek wolne wybory i czy wogóle będzie wolność.
 
Do góry Bottom