>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 Bet Exchange

Status
Zamknięty.
R 0

ridge1

Użytkownik
Ktoś mógłby mi wyjaśnić ? , czy na drugim poziomie pobierane jest z rynku netto już 10 % zamiast 5 % ? dostał już ktoś Premium Charges ?



Premium Charges
21bet Premium Charges are calculated based on your lifetime gross profit and are added to market commission.
Your Premium Charges rate will be adjusted once per day if you enter a new range based on the table below.
Lifetime Gross Profit € Premium Charge added to commission
0 &gt; 5000 0%
5001 &gt; 10000 5%
10001 &gt; 15000 10%
15001 &gt; 20000 15%
20001 &gt; 25000 20%
25001 &gt; 30000 25%
30001 &gt; 35000 30%
35001 &gt; 40000 35%
45001 &gt; 50000 40%
50000 &gt; 45%
 
R 0

ridge1

Użytkownik
z tego co czytałem na innych forach, to giełda zasilana z Betfair, także plynność niezmieska na giełdzie, pytanie tylko jak z tymi opłatami premium, bo jeśli ma się tylko pograć przy normalnej prowizji kilka dni, a reszta to opłaty premium to nie wiem czy będzie warto, oferta bukmachera szeroka, kursy średnie
 
meybey 1,7K

meybey

Użytkownik
Płynność bardzo dobra, na pytanie czy mają zamiar zaprzestać przyjmowania graczy z Polski
&quot;Customers from Poland are welcome to use our site.&quot; - Ale jakoś szczególnie bym się tym niesugerował
-Dostępne PLN
Na pytanie co potrzeba do weryfikacji nie dostałem jeszcze odpowiedzi ale domyślam się że standardowa.
Niestety minimalny lay to 5.5$ lub 16 zł czyli dość wysoko w porównaniu do takiego betfair lub matchbook gdzie wynosi 2$
 
meybey 1,7K

meybey

Użytkownik
W sprawie weryfikacji odpowiedzieli że jako takiej nie wymagają, jeżeli jakieś dokumenty będą potrzebne to sami się zgłoszą, a gdy wchodzę w profil pojawia się napis &quot;This account must be verified. Please contact our customer service.&quot; także nie wiem.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
A co z prowizja? Jeśli przekroczymy 5000 € zysku to rzeczywiście trzeba oddawać 5%+5%? Trochę słabo to wygląda...
 
P 0

przemm

Użytkownik
A co z prowizja? Jeśli przekroczymy 5000 € zysku to rzeczywiście trzeba oddawać 5%+5%? Trochę słabo to wygląda...
Słabo, ale niestety taka jest prawda. Chociaż jak wygrasz 10k, a potem stracisz 7.5k to zysk jest liczony jako 2.5k, nie jako 10k.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,od początku roku rozpocząłem u nich grę,oczywiście tylko na giełdzie,pierwsze wrażenia pozytywne,support na duży plus,sama gra na pewno ciekawsza niż u tradycyjnego buka,dlaczego?, bo giełda daje profity po opanowaniu ABC tradingu plus dyscypliny grania,mocno polecam dla tradycyjnych graczy,ze względu na możliwość kontry po super kursach.Minimalna stawka u mnie to 4,75e
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,jest to minimalna stawka za jaką można zagrać,odnośnie laya to kwota wygranej musi być większa jak 4,75,czyli możemy pogrywać za drobne.Dokonałem 2 wypłat,wszystko przebiegło bezproblemowo,nawet nie żądano weryfikacji,czas oczekiwania przez skrill około 3 dni.
 
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
Zagrać można za grosze, tylko czy nie będzie wtedy problemu z kontrą?
np: gram kurs 1,10 layem za 5e, zobowiązanie 0,50e, załóżmy ze kurs wzrasta do 1,50, chcę skontrować tak aby być na plus niezależnie od wyniku na tę sama kwotę (wychodzi mi 1,33e bez prowizji) czyli musiałbym zagrać backiem za 3,67e (tak podaje mój kalkulator), można byłoby skoro limit jest 4,75e ? wydaje mi się, że nie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom