>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

E 191

el-madridista

Użytkownik
Stary, no ja myślę, że sponsorowi konkursu coś się należy, skoro daje kase na nagrody i to nie do obrotu 20krotnego tylko zdaje się jakiegoś minimalnego, jeśli w ogóle jakiegoś obrotu. W ogóle to przypuszczam, że pełna oferta będzie na fazę telewizyjną, czyli od drugiej rundy (bo 1 runda to tak naprawdę płaskie kwalifikacje i nigdy nie były przez BBC i Eurosport transmitowane), a na razie tylko win1-win2. Jest jak jest. Po to właśnie dodaliśmy mozliwość korzystania z oferty drugiego buka, żeby było więcej możliwości w 1 rundzie, ale z zaznaczeniem że tylko pomocniczo, kiedy w pierwszym buku jakiegoś typu nie ma. Wiadomo że są różnice w kursach w różnych bukach i kazdy woli wyższy niż niższy, to jest normalne. Ale są też jakieś reguły. Jeśli cie te 0.20 róznicy martwi, albo czujesz się poszkodowany to zawsze możesz dac handicap i kurs bedzie wyższy. Albo - i to najlepsze rozwiązanie - napisać uzasadnienie tego typu w temacie konkursu w dziale Snooker i tak tez mozesz sobie podnieść kurs bo za kazdą analize w dziale (oczywiście podajesz tez link do niej) masz +50pkt do dziennego wyniku punktowego. I&#39;m just sayin&#39; ????
Nie, spoko, nie martwi mnie to, jednak tak jak mówię - kursy na win1-win2 powinny być brane z Fortuny. Nie wszyscy sie stosują, ale okej, nie będę na to narzekał, jak będzie potraktowane tak będzie. Luz.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o korektę rozliczenia 1 dnia konkursu -28 listopada. Nie zaliczono mi premii za analizę. A podałem nawet extra jeszcze jedną. ????
Dziękuję z góry i pozdrawiam! ????
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Nie widzę linku z analizy dodanego do Twoich typów.
PRZECZYTANIE REGULAMINU Z DWA RAZY, W PEŁNI ZROZUMIALE ZAJMUJE MAX 8 MINUT. JEST ZUPEŁNI DARMOWE, BEZBOLESNE I NIKT PRZY TYM NIECIERPI.
&quot; Dodatkowo za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +50 punktów do swojego bilansu za dany dzień. W takim wypadku obowiązkowe jest dodanie linka do swojego postu.&quot;
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Proszę o korektę rozliczenia 1 dnia konkursu -28 listopada. Nie zaliczono mi premii za analizę. A podałem nawet extra jeszcze jedną. ????
Dziękuję z góry i pozdrawiam! ????
Zeby dostać premię za analizę to trzeba podac do niej linka.
Przypominam, że za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +50 punktów do swojego bilansu za dany dzień. W takim wypadku obowiązkowe jest dodanie linka do swojego postu.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dlaczego moje typy z 2 dnia są nierozliczone.Pozostałe wszystkie rozliczone
Już jest rozliczony.
Niestety pierwszy typ na minus z powodu regulaminowego, a konkretnie podania typu z buka pomocniczego podczas gdy typy przede wszystkim bierzemy z oferty sponsora konkursu
https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzien-2-29-11-sroda.149301/#post-6561207
Była o tym mowa szeroko w Pytaniach, przypominaliśmy również w tematach z typami, choćby 3 posty wyżej od twojego. Więc trudno mówić że się nie wiedziało, czy nie zauważyło takiego komunikatu:
Przypominamy, że:
▶ Co do za zasady pierwszeństwo mają typy i kursy z oferty bukmachera
. Natomiast jeśli w pierwszym buku nie ma jakiegoś typu, to dopiero wtedy można pomocniczo korzystać z oferty Unibet
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak dla przypomnienia odnośnie harmonogramu turnieju:
  • dzisiaj, czyli w czwartek 30 listopada jest ostatni dzień 1. rundy
  • jutro, czyli w piątek 1 grudnia jest dzień wolny
  • w sobotę 2 grudnia rusza 2. runda już transmitowana przez tv

Takie przypomnienie, żeby nie było nieporozumień i uniknąć głupich pytań &quot;czemu nie ma tematu na piątek?&quot;.
Szczegóły formatu turnieju pod poniższym linkiem.
http://www.worldsnooker.com/wp-content/uploads/2017/11/2017_UK_Format_V1.01.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Pomyliłem się z typem na Rooniego miał być handi -3.5 z tym kursem który podałem. Proszę o korektę
Poprawione. Na przyszłość podawaj linka do posta//psotnick
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Nagroda już jest. Mam pytanie czy te punkty muszę wykorzystać do końca roku bo zostaną mi skasowane jak to zwykle bywa ?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nagroda już jest. Mam pytanie czy te punkty muszę wykorzystać do końca roku bo zostaną mi skasowane jak to zwykle bywa ?
Tak, trzeba je wykorzystać do końca roku kalendarzowego. Ale nie ma żadnego wymaganego obrotu, po prostu trzeba za nie zagrać i wygraną można wypłacać. Tu masz info o punktach FKP, generalnie 140pkt = 1zł. https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/produkty/graj_za_punkty_fkp.html
Po inne info najlepiej pytać u nich na chat.
 
Do góry Bottom