>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [05.12.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
D 22

darekd89

Użytkownik
Piszesz o swoim zmartwieniu.Jako typującego czy kibica ?
Bayern spokojnie powinien zdobyć dwa gole i to masz po kursie około 1.80 - Bayern powyżej 1.5
Po co ryzykować gołą &quot;1&#39; ? Chyba , że dla emocji ;)
Skoro PSG zdobyło trzy gole a miało 6 kontr to dzisiaj o te kontry będzie równie prosto zwłaszcza , że Bayern powinien zagrać u siebie ciut &quot;wyżej&quot; i nawet jak jest w lepszej dyspozycji powinien coś po kontrze stracić i wcale nie potrzeba do tego lotniska.
Piszesz na koniec , że typujesz 3-0 , 3-1 , 4-1 .Wynika z tego , że Bayern zdobędzie co najmniej trzy gole a taką opcje amsz już po kursie 3.50 zamiast czystej &quot;1&quot; na zwycięstwo Bayernu.
Bayern powinien dominować i być &quot;wizualnie&quot; lepszy z tym , że nie zagra Robben a PSG choć to jeszcze niezgrany wytwór i zwłaszcza na wyjazdach opiera się często na podaniach do napastników na zasadzie niech coś wymyślą.Nie przekreślałbym ich dzisiaj.Bayern nie jest żadną potęgą a i taki James Rodriguez nadal jest zagadką.Lewy musi żyć z czyichś podań a że dzisiaj coś strzeli nie jest takie oczywiste jak w lidze ;) Obrona PSG też sroce spod ogona nie wypadła.I na koniec warto przypomnieć , że będzie to tylko mecz o prestiż i morale na dalszą część sezonu.

tak na logike kartki chyba przechodzą
Panie jak masz analize to opisz a nie piernicz za przeproszeniem.
Pokazałem, że stawiam na Bayern wygra i zrobił to w rezerwowym troche składzie.
Tyle. PSG to pionki. Słowa Cantony w 100% oddają to do Neymara: poszedł grać z &quot;ogórkami&quot;
PSG to wielkie ogórki które nie zdobędą LM ponieważ oni nie potrafią grać z dobrymi zespołami
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Nie ma reguły, zwykle to idzie w drugą stronę że kursy spadają im bliżej spotkania, mniej więcej jak teraz na Olympiakos, choć na Juve już nie miało co spadać 1,25 ;).
Najważniejsze że coś wpadło do skarbonki.
Reguła jest, prawo popytu i podaży.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ale Chelsea sie sfrajerowali nie wygrywajac z Atletico, poniewaz w poniedzialkowym loowaniu 1\8 LM maja tylko 3 opcje.Moga trafic na PSG,Barcelone lub Besiktas.Nie moga trafic na zadna angielska druzyne.Majac wszystko w swoich rekach i tak zajebac sprawe .....
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 : Psg coś nie zagrało jak na faworyta przystało.Dla mnie jeśli ktoś miał złudzenia to oni z roli papierowego faworyta tym meczem się przekreślili.
To nie był w sumie żaden sprawdzian tylko mecz towarzyski, ale takie braki w defensywie i brak koncentracji świadczą, że nie ma automatyzmów które powinny być... Atak wciąż uważam najlepszy na świecie, ale defensywa i środek to już zupełnie co innego. LM będzie w tym sezonie bardzo, bardzo trudna do grania... Lepiej siły zostawić na mundial... ???? I masz rację - w moich oczach czar związany z nadziejami co do PSG prysł choć oczywiście w żadnym stopniu ich nie przekreślam. Buki wiedziały co robić z tym 2,40 do 2,90...
 
D 22

darekd89

Użytkownik
Pokazałeś , że stawiasz na Bayern ? Nie było trudno się domyśleć co to &quot;1&quot;.Prosiłbym żebyś jednak odnosił się do swojego jak i mojego tekstu.Wybacz ale to ostra hipokryzja.Piszesz gafe za gafą w poprzednim poście automatycznie samemu przyznając się , że typujesz &quot;na pałe&quot; jako kibic.Nie negowałem typu ale forme argumentacji.Tyle ode mnie i koniec
Widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Trener, wcześniejszy mecz, zmiany w Bayernie itd
Nawet jednego spotkania pewnie nie oglądałeś ani Bayernu ani PSG w ostatnim czasie.
A ja oglądam i stwierdzam kto jak gra i to wszystko. Ty nie oglądasz ale krzyczysz NADTYPER hah.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom