>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CEV Cup, Challenge Cup Mężczyzn 2017/2018

portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
A co powiecie o meczu Skra Bełchatów - Chaumont ?
Na CEV pisze , że Wlazły gra, a szkoda bo +2,5 na Francuzów wygląda fajnie.
A nie są to jakieś ogórki przecież. W lidze radzą sobie bardzo dobrze.
Myślę, że są na poziomie takiego Cuprum/Onico... skoro Espadon ugał seta ze Skrą
to i oni moga, po 1,74 +2,5 seta.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
A co powiecie o meczu Skra Bełchatów - Chaumont ?
Na CEV pisze , że Wlazły gra, a szkoda bo +2,5 na Francuzów wygląda fajnie.
A nie są to jakieś ogórki przecież. W lidze radzą sobie bardzo dobrze.
Myślę, że są na poziomie takiego Cuprum/Onico... skoro Espadon ugał seta ze Skrą
to i oni moga, po 1,74 +2,5 seta.
Francuzi mają tego niesamowitego konia Boyera, który sam jest w stanie ciągnąć grę. Ja próbuję to +2,5 seta.
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89 daje typy ciekawe, to zenek na odwrót i nie wiem czy iść na berlin +1.5 seta albo +2.5 seta czy jastrzębski w handi, tak samo zenit, mysle ze bedzie 3-0, ale zenek cos tam odradza, co myslisz ze wygraja 3-1 albo 3-2 :p zenek225
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to prócz ligi mistrzów w piłce nożnej wracają emocją z ligą mistrzów w siatkówce, dziś 5 meczów może coś ciekawego się wyszuka - Zaczynamy!
Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
powyżej 181,5
1,85 Totolotek
powyżej 3,5 seta 1,46 1xbet
2 i powyżej 184,5 3,50 1xbet

No jakoś nie widzę wygranej ZAKSy 3:0... Nie od dziś wiadomo jak się gra w Turcji przy pełnych trybunach, tam gospodarze zawsze grają na swoim najwyższym poziomie, wydaje mi się, że te 4 sety po dość dobrym kursie wpadną a over meczowy nie jest bardzo wysoki, ogólnie ten mecz powinien być wyrównany.
W ekipie gospodarzy są zawodnicy, którzy potrafią grać na najwyższym światowym poziomie np. przyjmujący reprezentacji Niemiec Ch. Fromm, przyjmujący Turcji G. Gokgoz czy chociażby atakujący Kubańczyk M. Sanchez.
Jeśli chodzi o ZAKSE to wiadomo w lidze są niepokonani i na pewno ich morale są mega wysokie i jadą do Turcji po 3 punkty i nie twierdzę, że tak nie będzie ale to na pewno nie będzie spacerek. Moje 2 typy główne na min 4 sety a na ryzyko można obstawić zwycięstwo gości i over.
Na pewno ZAKSA w swoim składzie ma siatkarzy mocniejszych i oby to udowodnili na meczu.
Sir Colussi Sicoma Perugia - Cucine Lube Civitanova 3:2
powyżej 183,5
1,85 Totolotek
powyżej 3,5 seta 1,36 1xbet
No i mamy prawdziwy szlagier już w 1 kolejce. Perugia podejmuje Civitanova ależ nam się szykuje mecz.
Zaytsev, Atanasijevic kontra Juantorena , Sokolov, Russel kontra Sander itd...
Prawie 2 tygodnie temu to Civitanova gościła u siebie w lidze Włoskiej Perugie i tam o dziwo ograli dość łatwo 3:0 dziś myślę, że tak nie będzie. Perugia u siebie gra rewelacyjnie w tym sezonie - 7 meczy = 0 straconych setów.
Zwycięstwo w tym meczu jest niezwykle ciężko wytypować dlatego idę w over meczowy. Drugi typ ponad 3,5 seta w 1xbet można połączyć z powyżej 3,5 Izmir wydaje mi się, że jest to dość fajny dubel. Oczywiście każdy gra to co uważa.

Typy bez analizy:
SKRA Bełchatów - Chaumont VB 52 Haute Marne 1:3
Chaumont +14,5
1,70 Totolotek

Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys 3:0
Berlin +15,5
1,56 eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
na berlin kursy lecą i to ostro, wiadomo czego?
Pewnie dlatego że przesadzili z kursami i zdecydowana większość która obstawia ten mecz próbuje grać w stronę Berlina tj. pkt czy handikapy czy nawet czysty Berlin. Absencji w Berlinie niby nie ma.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys
Godzina: 20:30
Typ: Berlin +13,5 punktów w meczu ✅✅✅
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Środa kibicowi sportowemu kojarzy się przede wszystkim z meczami Ligi Mistrzów. Tej piłkarskiej, ale nie tylko. W tym tygodniu bowiem, ruszają rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów siatkarzy. Nasz kraj będzie reprezentowany przez Zaksę, Skrę oraz Jastrzębski Węgiel. Wszystkie te drużyny zobaczymy dzisiaj w akcji. O 20:30 w Jastrzębiu tamtejszy Węgiel podejmie Mistrza Niemiec, Berlin Recycling Volleys. Drużyna może nie należąca do czołówki europejskich klubów, ale na pewno solidna i potrafiąca powalczyć z wyżej notowanym rywalem. Póki co, w rozgrywkach ligowych Niemcy radzą sobie średnio. Na 6 rozegranych meczy, wygrali 4 i zajmują 3 miejsce w tabeli, co, jak przystało na drużynę broniącą tytułu, nie jest jakimś niebywałym osiągnięciem. W ekipie z Berlina nie ma gwiazd światowego formatu, ale jest kilku znanych i bardzo dobrych zawodników, jak choćby przyjmujący reprezentacji Niemiec, Robert Kromm, czy Kanadyjczycy Marshall i Vigrass grający na środku.
Jastrzębski Węgiel po kilku słabszych sezonach, w poprzednim wywalczył sobie prawo startu w Lidze Mistrzów. W meczach eliminacyjnych dość pewnie (bez straty seta) pokonali Omonię. Na ligowych parkietach wiedzie im się, całkiem podobnie jak dzisiejszemu rywalowi, średnio. Zajmują 4 miejsce, ale na 12 rozegranych meczy przegrali już 5. Może nie były to kompromitujące porażki (przegrywali bowiem z drużynami o podobnym, bądź większym potencjale), lecz od drużyny, która stała na podium zeszłego sezonu wymaga się trochę więcej. W Jastrzębiu dużo zależy od dyspozycji 2 zawodników. Oliva i Muzaj, bo to na nich opiera się siła w ataku. Zarówno jednemu, jak i drugiemu przydarzają się od czasu do czasu słabsze mecze i wtedy drużyna niesamowicie się męczy. A środek to nie jest taka mocna strona Jastrzębian, żeby zatuszować słabszą dyspozycję liderów. Uważam, że dzisiejszy mecz będzie wyrównany i moim zdaniem gospodarze nie są aż takim faworytem, jak wskazują na to kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 563

zenek225

Użytkownik
Nie odradzam Zenitu tylko warto mieć na uwadze ,że bez Leona i Michajłowa to jest trochę inna ekipa. Francuzi w lidze graja fatalnie i nic nie wskazuje na to ,żeby dzisiaj jakies punkty Zenitowi urwali. Skład Zenitu dalej wygląda dobrze jest Anderson na rozegraniu Butko.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
oczywiscie ze kursy zostały żle oszacowane w Jastrzebiu, Sam osobiscie ide w strone berlina, w handi pkt, spadki będą
edit: Ja zadnych spadków nie zauważyłem, wręcz przeciwnie
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Z Challenge Cup warto jeszcze moim zdaniem Olympiakos -1.5seta oraz Foinikais -1.5seta.
Olympiakos z Drzyzga, Bohme, Oivanenem, Aleksievem i Rauwerdinkiem(którzy w takim składzie w lidze greckiej nie mogą zagrać ze względu na limity) powinni sobie z Tours poradzić które w lidze francuskiej gra trochę w kratkę. Foinikas z pół profesjonalnymi Vikingami z Norwegi powinni sobie poradzić. Co ciekawe zespół grecki przejął Polak Oskar Kaczmarczyk. Grecy to obecnie 5 zespół ligi greckiej, sportowo na pewno lepiej wyglądają Grecy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 150

mattanderson

Użytkownik
z Ligi Mistrzów spokojnie można cisnąć Kedzierzyn za chwile. Kursy już spadły, ale spokojnie mozna było łapać minus 1.5 seta na Polaków. Arkas to nie ta półka, nic ciekawego w składzie, Sanchez już nie te lata, Fromm dobry solidny koń, a reszta to ogórki zdecydowanie, nie ma co sie czaić tylko ostro wchodzić w Polaków ✅✅✅✅✅✅✅✅
dodatnie punktowe na Chaumont też konkret, dla mnie to będzie równy mecz. Boyer to jest taki dzik, że sam pociągnie gre przeciwko Skrze i to na równi
No to prócz ligi mistrzów w piłce nożnej wracają emocją z ligą mistrzów w siatkówce, dziś 5 meczów może coś ciekawego się wyszuka - Zaczynamy!
Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
powyżej 181,5 1,85 Totolotek
powyżej 3,5 seta 1,46 1xbet
2 i powyżej 184,5 3,50 1xbet

No jakoś nie widzę wygranej ZAKSy 3:0... Nie od dziś wiadomo jak się gra w Turcji przy pełnych trybunach, tam gospodarze zawsze grają na swoim najwyższym poziomie, wydaje mi się, że te 4 sety po dość dobrym kursie wpadną a over meczowy nie jest bardzo wysoki, ogólnie ten mecz powinien być wyrównany.
W ekipie gospodarzy są zawodnicy, którzy potrafią grać na najwyższym światowym poziomie np. przyjmujący reprezentacji Niemiec Ch. Fromm, przyjmujący Turcji G. Gokgoz czy chociażby atakujący Kubańczyk M. Sanchez.
Jeśli chodzi o ZAKSE to wiadomo w lidze są niepokonani i na pewno ich morale są mega wysokie i jadą do Turcji po 3 punkty i nie twierdzę, że tak nie będzie ale to na pewno nie będzie spacerek. Moje 2 typy główne na min 4 sety a na ryzyko można obstawić zwycięstwo gości i over.
Na pewno ZAKSA w swoim składzie ma siatkarzy mocniejszych i oby to udowodnili na meczu.​
Nie podwarzam Twojej wiedzy, bo jakąś tam masz zdecydowanie, czasem ciekawe typy. Aleee czasem piszesz brednie. Przy jakich pełnych trybunach? Arkas przy pełnych trybunach to grał ostatnio za czasów Agameza w playoffach chyba xd Zaksa ich rozjedzie, Tusasy będą marni jak zwykle w LM, a tutaj nie ma jakiś konkretnych nazwisk jak w Halkbanku chociażby. Gokgoz? na najwyzszym poziomie on umie grać? xd no chyba lekko Cie poniosło, Sanchez też dawno na wysokim nie grał. ZAKSA sie po nich przejedzie moim zdaniem, Twój typ nie warty gry
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
z Ligi Mistrzów spokojnie można cisnąć Kedzierzyn za chwile. Kursy już spadły, ale spokojnie mozna było łapać minus 1.5 seta na Polaków. Arkas to nie ta półka, nic ciekawego w składzie, Sanchez już nie te lata, Fromm dobry solidny koń, a reszta to ogórki zdecydowanie, nie ma co sie czaić tylko ostro wchodzić w Polaków ✅✅✅✅✅✅✅✅
dodatnie punktowe na Chaumont też konkret, dla mnie to będzie równy mecz. Boyer to jest taki dzik, że sam pociągnie gre przeciwko Skrze i to na równi

Nie podwarzam Twojej wiedzy, bo jakąś tam masz zdecydowanie, czasem ciekawe typy. Aleee czasem piszesz brednie. Przy jakich pełnych trybunach? Arkas przy pełnych trybunach to grał ostatnio za czasów Agameza w playoffach chyba xd Zaksa ich rozjedzie, Tusasy będą marni jak zwykle w LM, a tutaj nie ma jakiś konkretnych nazwisk jak w Halkbanku chociażby. Gokgoz? na najwyzszym poziomie on umie grać? xd no chyba lekko Cie poniosło, Sanchez też dawno na wysokim nie grał. ZAKSA sie po nich przejedzie moim zdaniem, Twój typ nie warty gry
Może i typ był nie warty bo przegrali 0:3 ale ZAKSA się nie przejechała po Turkach, był to mecz mega wyrównany i równie dobrze to Turcy mogli wygrywać 2:0 w setach. Nie mniej graty za typ.
 
1 0

10peli10

Użytkownik
witam serdecznie. Chciałem pograć coś na live, ale niestety nie mogę. Orientujecie się może, co się dzieje? W ogóle nie moge wejsc na strone betclic. Chyba, ze to tylko u mnie takie rzeczy sie dzieją (próbowałem na laptopie, telefonie, tablecie). Z góry dziekuje za pomoc.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
A co powiecie o meczu Skra Bełchatów - Chaumont ?
Na CEV pisze , że Wlazły gra, a szkoda bo +2,5 na Francuzów wygląda fajnie.
A nie są to jakieś ogórki przecież. W lidze radzą sobie bardzo dobrze.
Myślę, że są na poziomie takiego Cuprum/Onico... skoro Espadon ugał seta ze Skrą
to i oni moga, po 1,74 +2,5 seta.
Brawo Chaumont, zagrywka palce lizać ????
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
chaumont kozaki. Skra pokazuje, że Polska liga obecnie jest słaba po prostu. Sorry, ale jak takie kasztany jak Bednorz grają tutaj w pierwszym to ja nie mam pytań xd Para Bednorz - Ebadipur to w ataku chyba poziom Francuskiej ligi właśnie
Tam Boyer nagina ostro i moim zdaniem to będą problemy z wygraniem przez Skre
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dinamo poprostu gra w kratkę, wystarczy spojrzeć na mecze ligowe. Porażki z Kemerovem, Novyi Urengoy , średniakami, porażki z Zenitem Petersburg ,Belogordem,Zenitem Kazan, mozna jeszcze jakos zrozumieć. Novosibirsk to 3 siła z tamtego sezonu, po rundzie zasadniczej. Dinamo gra w kartke a z lepszymi przegrywa.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dinamo poprostu gra w kratkę, wystarczy spojrzeć na mecze ligowe. Porażki z Kemerovem, Novyi Urengoy , średniakami, porażki z Zenitem Petersburg ,Belogordem,Zenitem Kazan, mozna jeszcze jakos zrozumieć. Novosibirsk to 3 siła z tamtego sezonu, po rundzie zasadniczej. Dinamo gra w kartke a z lepszymi przegrywa.
Średnio interesuję się siatkówką, ale Novosibirsk przegrał z tymi samymi drużynami oprócz Kemerova, czyli również grają w kratkę, a także przegrali z Dynamem w lidze jak i 9 ostatnich meczy bezpośrednich z nimi.
IMO Dynamo +1.5 2.03 Fortuna
 
Do góry Bottom