>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
powinienes łączyc overy z underami w AKO , jesli lubisz stawiac bramki ???? ????
Nie mam szans już zawsze mi 1 nawala ,trudno było mineło już się nie denerwóje bo głowa nawala
Niewiem czy to ma sens jeszcze coś grać
Trudno nie zmienie wyniku już więc Przepraszam że tak napisałem ,ale to w złości było
Jutro UEFA odpuszczam ,nic nie idzie ostatnio mi ,kurcze za dużo przeżywam to wszystko ostatnio te porażki z 1 błędem i nawet wtapiam w Virtualne też .Poprostu niemam szcześcia nawet w grze nie wspomne w życiu .1 CO Miałem szczeście to ze przeżyłem jak byłem malutki i to jest najważniejsze że mogę spedzać czas z rodziną w domu ,nawet jakbym nie przeżył bym nie pamiętał tego bo byłem noworodkiem ,opowiadali mi otym w domu
Przepraszam nie pisze już bo mi się smutno robi jak sobie to przypominam ????
Pozdrawiam i dużo wygranych życzę
Dziękuje Luke???? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Panowie potrzebuje kosza wynik Panama-Honduras moz ektoś zna stronke gdzie bedzie ten meczyk Turniej Nikaragua
dzięki za pomoc
Basketball. Central American Games - Men Tournament. Nicaragua

Ten turniej mi chodzi jak ktoś mógłby poratować stronką z góry dziękuje
Chyba że wynik będzie po meczu to klapa
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
pierdole ta Sewille, to co graja na wyjezdzie to jakas porazka
Ja miałem tylko overka jak chcesz zagrać to graj apollon rezerwami jadą doich kurs 2.12 spadek z 3 tak mi piszą ludzie ,coś w tym jest opłaca sie grubo w to wejsć czy lepiej over 2,5 1.75??
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
mi jedyne co wpada w oko na LE to Slavia Praga-0,5
może Arsenal do tego dorzucić i jest dubel
BATE jak widziałem z Koln to jest tragedia więc Arsenal na stojaka powinien wygrać
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje już mam stronke gdzie też jest meczyk z live i patzre sobie zaraz będzie połowa
Ja sie zastanawiam na uefa overy 1,5 ako zrobić ponad 2 ma ktoś jakieś propozycje ja jak wstane bede patzrył na 1,5 overki koło ako 2 ,albo i wiecej i zagram je i apoloon też zagram chyba dzisiaj jak ma kurs spaść jeszce ale to po hokejach zobacze jak wstane dzisiaj niemam głowy do myślenia ,za bardzo mnie sevilla wkurzyła z tym overkiem
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Panama ładnie do polowy pojechała oby wygrali i jeszce HOKEJE W grze na overy 4,5 jak wejdzie poprawie sobie nastrój ,a jak się wyśpie będzie git coś pogramy z uefy na gole bo niema co grac nanocke z piłki cieżkie meczyki widze
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
to jest poł na pól a nie jak mi 1 nawala to jst tragedja ni4mam czym się chwalić
Ładnie zrobiłeś i zarobiłeś pewnie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
mam nhl Toronto kurs 2 chyba pocisne ich ????
-1 2.30 tez warte zagrania jak 1 wygrają zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom