>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nhl
Toronto 1 2
Toronto -1 2.30
takie pogram sobie opcje kusi mnie 5,5 1.70 ale nie ruszam na gole jedynie 3,5 za grubasa po niskim kursiwie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Over 5,5 to kaczki z Ottawa
Dziękuje ale niewiem czy wysiedze bo już mi się chce spać poczekam do 3 i walne się a jak wstane będe kombinował overy 1,5 z Ligi Europejskiej moz ete overki wejdą dynamo powinno wygrać śmiało jak opoloon ,możne te 2 zagrać do ako moim zdaniem ,albo arsenal pocisnać zamiast kijowa
dzięki Verno za rade
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nba nie grasz Tomcio?
Jakoś nie gram za poźno są mecze a ja nie wytrzymam do końca niestety
Wole hokeja zagrać niż kosza wczoraj mi 2 kosze nie weszły na 5 meczy i to niskie kursy ,a na Nba się nieznam komplenie jedynie po tabeli tylko grałem Nba kiedyś i nie zawsze wchodziło jak coś to poprosze jakiś typek
Ja mam dla ciebie apoloon kurs ponad 2 jeszce pewnie spadnie to pograj teraz o 19 meczyk ,ja robie overy 1,5 z ako ponad 2 chce zrobić z kilku meczy wybiore coś jutro i 2,5 tez pogram ale to pojedyńcze już
Pozdrawiam gorąco ???? ????
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Jakoś nie gram za poźno są mecze a ja nie wytrzymam do końca niestety
Wole hokeja zagrać niż kosza wczoraj mi 2 kosze nie weszły na 5 meczy i to niskie kursy ,a na Nba się nieznam komplenie jedynie po tabeli tylko grałem Nba kiedyś i nie zawsze wchodziło jak coś to poprosze jakiś typek
Ja mam dla ciebie apoloon kurs ponad 2 jeszce pewnie spadnie to pograj teraz o 19 meczyk ,ja robie overy 1,5 z ako ponad 2 chce zrobić z kilku meczy wybiore coś jutro i 2,5 tez pogram ale to pojedyńcze już
Pozdrawiam gorąco ???? ????
To ako z overow dobra myśl, coś juz masz na oku konkretnego?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Miłej nocki wszystkim jak coś będe miał to zapodam w temacie swoim na overki z ligi europy
Dziękuje i dużo wygranych życzę i Toronto niech wygra dlamnie 2 bramkami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom