>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Dziś wybór raczej mocno ograniczony. Podobnie z kursami na zwycięstwa drużyn, które nie powalają lekko mówiąc. Dlatego mój typ pójdzie w stronę Devina Bookera, który jest ostatnio w niesamowitej dyspozycji. Dwa ostatnie mecze i 84 punkty (46 vs 76ers i 38vs Celtics). Toronto to co prawda dość solidna obrona, ale ostatnio mam wrażenie, że i więcej akcentów kładą na ofensywę. Rzucają (jak na nich) dość sporo punktów. Kilka z ich ostatnich meczów to zdobycze ponad 120 punktów. Stąd i więcej strat. W związku z tym upatruję szansę na to, że młody talent z Phoenix podtrzyma passę. Linia już skoczyła co prawda od wczoraj o 1 punkt, ale myślę, że jest w stanie zakręcić się w okolicach 30 punktów.
Devin Booker - liczba punktów powyżej 24,5 @ 1.8 ⛔⛔
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Russel Westbrook ponad 9.5 zbiórki @1.85 ✅✅
Typ czysto statystyczny. Na ostatnie 7 meczów, weszło 6 razy. Do tego jest jasno wiadome jak bardzo Russel lubi szlifować sobie statystyki i walczy w każdym meczu o triple-double. Ostatnio mając zdecydowanie bardziej czyste pozycje od kolegów i tak podawał piłkę na często wręcz pozycje nie do rzutu tylko po to by nabić te 10 asyst, było to jasne i klarowne. Do tego Utah jest jednym z najgorzej zbierających zespołów w lidze, chociaż to pewnie spowodowane jest jedną z najwyższych skuteczności w lidze. Tak czy inaczej kursy wystawione 50/50 a w moim przekonaniulinia powinna być wyższa może 2, a z pewnością o 1.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Podpisuje się pod typem Wita na over Bookera. Szykuje się overowy mecz. Booker ostatnio przechodzi sam siebie i oddaje około 30 rzutów. Nawet na słabej skuteczności pokryje linie. Oby tylko nie skończyło się szybkim blowoutem bo może minut braknąć, ale Suns w ostatnich meczach pokazali że Toronto im leży. Sam długo nie wiedziałem czy coś ruszać dzisiaj bo oferta uboga, ale jednak zagram na Jazzmanów +5.5 @2.24 efortuna. Wczoraj spacer z Wizz i ograniczone minuty starterów, powrót Goberta który dziś połyka Adamsa. Widzi mi się mecz miliona nieskutecznych wjazdów w pomalowane Westbrooka gdzie wielkie łapy Goberta tylko na niego będą czekać. Utah grają fajny zespołowy basket, młodziak Mitchell super zaczął miesiąc i mega mi imponował z NOP. Jak nie odpali George jakies 30+ to mecz na styk.
 
A 0

arczi1944

Użytkownik
Dziś wybór raczej mocno ograniczony. Podobnie z kursami na zwycięstwa drużyn, które nie powalają lekko mówiąc. Dlatego mój typ pójdzie w stronę Devina Bookera, który jest ostatnio w niesamowitej dyspozycji. Dwa ostatnie mecze i 84 punkty (46 vs 76ers i 38vs Celtics). Toronto to co prawda dość solidna obrona, ale ostatnio mam wrażenie, że i więcej akcentów kładą na ofensywę. Rzucają (jak na nich) dość sporo punktów. Kilka z ich ostatnich meczów to zdobycze ponad 120 punktów. Stąd i więcej strat. W związku z tym upatruję szansę na to, że młody talent z Phoenix podtrzyma passę. Linia już skoczyła co prawda od wczoraj o 1 punkt, ale myślę, że jest w stanie zakręcić się w okolicach 30 punktów.
Devin Booker - liczba punktów powyżej 24,5 @ 1.8
Chlopa juz podwojnie kryja i kolo 2 cyfrowki to nawet sie nie zakreci.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Ja myslalem o Hornets ale wydaje mi sie, ze Warriors sa i tak za silni. To zalezy czy bedzie gral ten pg co dostal w nos w ostatnim meczu, jak by nie gral to mozna by dalej pomyslec..
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nawet bez Curry&#39;ego mogą ograć każdego w tej lidze, ja bym nie ryzykował. Cleveland, Indiana, Boston to na dziś najpewniejsze mecze. Ja się zastanawiam nad Minnesotą, mecz pokazywany w ESPN, będą się chcieli pokazać młodzi gwiazdorzy Wolves. A Clippersi jak ostatnio grają każdy widzi.
 
A 0

arczi1944

Użytkownik
Mysle ze za duzo typow jest tutaj nie trafionych ,lepiej by to wychodzilo jesli by sie razem wymienialo zdaniami na temat poszczegolnych meczow.
Na dzis proponuje Love powyzej 19,5 w forbecie nie jest to typ 10 % pewny ale w ostatnich meczach Kevin zawsze pokrywa ta linie ,wystarczy ze siada 2 trojki na poczatku i chlop jest nakrecony w ataku .
Braklo 2 pkt ...James egoista ????
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Denver Nuggets - New Orleans Pelicans
Typ: New Orleans Pelicans -4.5
Kurs: 1.83
Typ bardziej przeciwko Denver aniżeli za Pelicans. Nie gra Jokić, nie gra Millsap, pod koszem tworzy się ogromna dziura (wymieniona dwójka i tak nie jest super duetem w obronie), ale na pewno lepszym niż Plumlee i Faried. Chandler zmienił diete na jakieś ogórki i sałaty, i z chłopa w tym sezonie została sama łodyga (w dodatku łamiąca się bo problemy z plecami). Na wyjazdach bilans 2-8, w ostatnim czasie kiepska forma. Z drugiej strony Cousins, rzucający Holiday, Rondo łapiący forme i może powrót Davisa (chociaż bez niego i tak dadzą rade). Łapie to handi i gram z przyjemnością.
✅✅
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
No wczoraj znów lipa z typem na liczbę punktów zawodnika :oops: 2/4 z czego typy na zwycięstwa drużyn skuteczne w 100% ;) dlatego tej nocy ostatnia szansa na przełamanie złej passy typów na punkty zawodników. W Nowym Jorku szykuje się bardzo ciekawe spotkanie. Wyrównane w moim odczuciu, jak i w odczuciu bukmacherów. Knicks u siebie spisują się bardzo dobrze, ale Memphis już w Cleveland pokazali, że coś drgnęło. W końcu i wygrana z Timberwolves. Ciekawe czy to przypadek czy naprawdę coś idzie ku lepszemu. Ten mecz może być dobrym sprawdzianem dla drużyny Marka Gasola, na którego pójdzie mój typ. Jeśli Grizzlies bedą w stanie rzucić około 100 punktów to 1/5 może należeć do doświadczonego Hiszpana. W ostatnim meczu 21 punktów. Liczę na podtrzymanie dobrej passy i te 20 punktów Gasola
Mark Gasol - liczba punktów powyżej 19,5 @ 1.75
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Kevin Durant over 28.5 pkt + Minnesota @2.62 Fortuna ✅
Od razu piszę, nie sprawdzałem jak jest u innych buków z linią i kursem na Duranta.
Warriors dzisiaj bez rozgrywających (wypadł Curry i Livingston). Szczególnie pierwszego z wymienionych raczej nie ma sensu przedstawiać, bo każdy wie jak wiele dla Goldenów znaczy Stefek. Stąd też moja propozycja do gry linii punktowej na Duranta. W tym sezonie Curry rzuca średnio 26 pkt./mecz i ktoś siłą rzeczy musi te punkty przejąć. W mojej opinii będzie to właśnie Durant oraz Klay. Nie bez znaczenia jest tutaj przytoczenie przeze mnie na początku dzisiejszych absencji, bo dużo lepiej bez rozgrywających poradzi sobie Kevin, podczas gdy Thompson potrzebuje większego wsparcia graczy kreatywnych. Dwie noce temu Durant z &quot;zaledwie&quot; 19 punktami w wygranym meczu wyjazdowym z NOP, w tym tylko 1/5 w rzutach za &quot;3&quot;. Dzisiaj musi być dużo lepiej.
Do dubla dorzucam Minnesotę. Za Clippersami 1/4 sezonu a już teraz trzeba będzie przygotowywać się na brak play-offów. Wszystko przez kontuzje najważniejszych zawodników. Widać to po ostatnim bilansie, gdzie zwycięstwa zostały odniesione nad drużynami okupującymi doły tabel. Dzisiaj co prawda do składu wraca Gallinari, ale w mojej opinii nie uchroni to graczy z z Kaliforni przed kolejną porażką. Timberwolves bez większych osłabień (Butler jednak zagra). W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Grizzlies, rzucając tylko 92 oczka. Dzisiaj zapowiada się na większą zdobycz, tym bardziej, że przecież zalediwe trzy dni temu rozprawili się u siebie z Clippersami 112-106, gdzie dzień konia miał Rivers, notując 7/10 za 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dzisiejszej nocy bardzo fajna oferta znalazłem bardzo dużo na prawdę wartych gry typów. Rzadko dzielę się tutaj swoimi typami z koszykówki, ale dziś napiszę parę słów. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Boston Celtics - Dallas Mavericks
#1. Jaylen Brown powyżej 12,5 punktów @ 1,83 LVBET zwrot
#2. Boston powyżej 104.5 punktów @ 1,85 LVBET minus

Kompletnie dla mnie niezrozumiała linia. Odpowiednia by była w granicach 15,5 - 16,5. Dallas bardzo słabo broni backcourtu a tam jest zazwyczaj największe zagrożenie ze strony Jaylena. Dodatkowo w ostatniej chwili wypadł z gry Morris, a więc niemal na pewno dużo więcej minut, może około 30 dostanie Brown a to powinno wystarczyć na zakręcenie się nawet około 20 punktów.
Co do drugiej części typu. Dallas to w ostatnim czasie bardzo wygodny rywal dla Koniczynek, bowiem wygrali 5 z 6 ostatnich spotkań z nimi. Głównie leży ten zespół Kylovi Irvingowi, który w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami rzucił 47 &quot;oczek&quot;. Dodatkowo lider Bostonu jest w wyśmienitej formie i wraz z Alem Horfordem sieje spustoszenie w defensywach przeciwników. Gospodarze zdobywają w tym sezonie we własnej hali ponad 108 punktów a dzisiaj rywal idealny do tego aby przekroczyć nawet 120.
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
#3. Avery Bradley powyżej 14,5 punktów @ 1,91 LVBET plus

Niby gra overów przeciwko tak dobrej defensywie jak Bucks nie jest wskazane, ale w tym przypadku według mnie ma sens. Bucks bronią genialnie, chyba najlepiej w całej lidze pick and rolla, ale coś za coś. Bucks bardzo słabo bronią pozycji zza łuku przez co tak dobry dystansowiec jak Bradley to nadzieja dla Pistons. W dwóch ostatnich meczach Avery rzucił temu rywalowi ponad 50 punktów (23 i 28) z czego aż 9 razy trafiał za 3 punkty. Moim zdaniem dzisiaj tę linię może spełnić już nawet po dwóch kwartach.
Chicago Bulls - Indiana Pacers
#4. Indiana ha -9.0 @ 1,91 LVBET minus

Byki ten sezon spisały na straty nim on się w ogóle rozpoczął. Ich jedynym celem jest pierwszy numer w przyszłorocznym drafcie (chore ale cóż...). Tylko 3 zwycięstwa na 22 mecze to tylko pokazuje jak słabym są zespołem w tym sezonie. Gracze pokroju Markanena czy Dunna to raczej melodia przyszłości niż liderzy zespołu. Dzisiaj rywalem Indiana, która gra bardzo ofensywną koszykówkę, zdobywając prawie 110 punktów na mecz. Z meczu na mecz co raz bardziej rozkręca się Oladipo i rośnie na przyszłą gwiazdę ligi. Tym samym zespół z Indiany zgłasza się do gry w PO, więc dzisiaj po prostu trzeba zmieść z parkietu słabiutkie Byki.
New York Knicks - Memphis Grizzles
#5. NY Knicks ha -2.0 @ 1,86 LVBET plus

Kursy byłyby wystawione prawidłowo gdyby ten mecz był rozgrywany jeszcze kilka dni temu. A dlatego że Knicks z Porzingisem a bez Porzingisa to dwie różne drużyny. To zdecydowany lider i kluczowa postać ekipy z Nowego Jorku. Po wypadnięciu Łotysza zagrali dwa żałosne mecze z Magic i Pacers a moim zdaniem ze swoim liderem wynik mógł być zupełnie inny, głównie w tym drugim meczu. Memphis po przeciętnym początku sezonu wpadli w kompletny dołek z którego się nie wydźwignęli i chyba już się nie wydźwigną. Przegrali 11 spotkań z rzędu. W ostatnim meczu ograli Minessote, która zagrała fatalne spotkanie a dla Memphis cuda wyczyniał Marc Gasol, któremu na pewno leży zwolnienie trenera z którym się nie dogadywał.Dzisiaj zdecydowany faworyt po stronie Knicks, warto nawet grać wyższy handicap, ja jednak gram spokojnie, nie ma się co podpalać.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
New York Knicks - Memphis Grizzlies 1 @ 1.77 William Hill
Nie widzę Memphis Grizzlies w tym spotkaniu. Ostatni raz śledziłem ich grę w meczu z Brooklyn Nets tydzień temu w dużym wymiarze czasowym. Bardzo słaba gra,chaos, bezmyślne, czytelne podania, jak już czas się kończy to cegła lub czasem podanie do Gasola i walka. Wyglądało, źle. Dopuszczanie rywali do zbyt dużej ilości rzutów za 3 z dobrej pozycji.Nie ma Conleya i team cierpi. Zniechęcili do siebie swoją grą. Ostatnio przełamanie z Minnesotą, ale to wcale nie znaczy, że już będzie tylko dobrze. Jadą na Madison Square Garden, gdzie miejscowi też mają ochotę na wina. Ostatnio trochę poprzegrywali, również przez nieobecność Porzingisa w 2 meczach. Łotysz zagra. W pojedynku liderów, Porzingis lepsza forma niż Gasol. NYK waleczność i team chemistry na wyższym poziomie, wezmę to 1.77
Milwaukee Bucks- Detroit Pistons 2 @ 2.60 William Hill
Krótko: W tym sezonie starli się już dwókrotnie. Raz w Detroit, raz w Milwaukee. Tu i tu górą gospodarze. Myślę, że dziś zmiana trendu i wygra gość. Nie widzę w Bucks aż takiego faworyta jak wskazują kursy. W Detroit wszyscy zdrowi. Są niebezpieczni. Pokonali już w delegacji Minnesotę, Oklahomę czy Boston. Ostatnio 3 porażki z rzędu away, chyba 4 to będzie za dużo. Nie ma mowy o kryzysie w Detroit. Kurs 2.60 niezły, a Milwaukee już nie raz sprawiało zawód , dziś zmierzy się z nieobliczalnym rywalem
Choć dwa zdarzenia dziś obydwie propozycje traktujcie jak single, polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Byki ten sezon spisały na straty nim on się w ogóle rozpoczął. Ich jedynym celem jest pierwszy numer w przyszłorocznym drafcie (chore ale cóż...). Tylko 3 zwycięstwa na 22 mecze to tylko pokazuje jak słabym są zespołem w tym sezonie. Gracze pokroju Markanena czy Dunna to raczej melodia przyszłości niż liderzy zespołu. Dzisiaj rywalem Indiana, która gra bardzo ofensywną koszykówkę, zdobywając prawie 110 punktów na mecz. Z meczu na mecz co raz bardziej rozkręca się Oladipo i rośnie na przyszłą gwiazdę ligi. Tym samym zespół z Indiany zgłasza się do gry w PO, więc dzisiaj po prostu trzeba zmieść z parkietu słabiutkie Byki.
Też tak myślałem ???? 9 min do końca 74:89 dla Chicago.
P.S. Gasol kontuzja, a więc tym razem pechowo, bo zdążył zdobyć 9 punktów nim zszedł w połowie drugiej kwarty.
P.S.S. Jednak go postawili na nogi ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Też tak myślałem ???? 9 min do końca 74:89 dla Chicago.
P.S. Gasol kontuzja, a więc tym razem pechowo, bo zdążył zdobyć 9 punktów nim zszedł w połowie drugiej kwarty.
P.S.S. Jednak go postawili na nogi ????
Jednak Indiana wygrała. Tylko przez tę ostatnią kwartę pokazali że są silniejsi. Mam wrażenie że od początku trochę zlekceważyli Bulls. Myśleli że mają zwycięstwo bez gry...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom