>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CEV Cup, Challenge Cup Mężczyzn 2017/2018

pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ciekawy mecz moim zdaniem to Kladno - Arcada Galati. Rumuni zbudowali super pakę jak na ich warunki. Dima Filipov na rozegraniu, Jani Jeliazkov i Radu Gontariu na ataku, Nikola Kovacević i Marian Bala który znakomicie grał w Craiova w zeszłej edycji LM. Na środku gigant Spinu i świetny brazylijski środkowy Rangel, którego w zeszłym sezonie obserwowałem w Panathinaikosie. Na libero Neven Majstorović i na ławce też solidni gracze. Rumuńska liga moim zdaniem dužo lepsza od czeskiej, jest tam sporo dobrych zawodników. Zatem idę w stronę Rumunów.
Galati @2,30
Galati +1,5 seta @1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
co myslisz o fenerbahce 1 i fredrischafen 1 ?? pablo_89 zenek225
Ja myślę że Halkbank ogra Niemców bo są w gazie, ograli ostatnio zdecydowanie Arkasspor oraz Ziraat. Kubańczycy są w gazie i są wielką siłą tego zespołu. Niemcy słabsi niż rok temu, bez Russeaux i Fingera. Rok temu ulegli u siebie Arkasspor i ja stawiam na Halkbank.
Natomiast w zeszłym sezonie Roeselare ograło w Turcji zdecydowanie Halkbank. Ich skład się nic nie zmienił, grają szybką i fajną siatkówkę i to nie jest łatwy przeciwnik. Fenerbahce kadrowo jest słabsze zarówno od Halkbanku czy Arkasu. Ja bym conajmniej +1,5 seta grał, może jakiś +pkt na Belgów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 150

mattanderson

Użytkownik
Dinamo Moskwa jakos powaznie oslabiona jutro ? @3.25 to spory kurs patrzac na ostatnia forme h2h
Serio obstawiasz pieniądze na siatkówkę patrząc na h2h? XD Novosibirsk piekielnie mocny w tym sezonie z Grozerem, Rodichevem, Eksim
Dynamo to już cieniasy, Grankin ich olał jeszcze, obecnie to środek ruskiej ligi pod względem potencjału
Novosibirsk -1.5 można smiało
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
ja wchodze w Novosybirsk dw 3-0 @3.30✅. i daje temu spore szanse
edit: szybko łatwo i przyjemnie, Wynik nawet na chwile nie był zagrożony
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
ja wchodze w Novosybirsk dw 3-0 @3.30. i daje temu spore szanse
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów - kolejka 1
Godzina: 13:30
Spotkanie: Nowosibirsk - Din. Moskwa ✅✅ 3-0
Typ: Novosibirsk -2,5 handi setowe
Kurs: 3,2
Analiza:
Typ ten opieram nie na grze zespolow , nie na sportowych faktach , ale na kolejnym dziwnym zachowaniu bukmacherow i na tym , ze wszyscy ladują grube pieniadze w Dinamo Moska + 1,5. .
Obie druzyny sa na podobnym poziomie , obie radza sobie dobrze w lidze i zajmuja 5 i 6 miejsce na razie w lidze . Dinamo wygralo ostatnie 5 meczow z Novosibrskiem itp.
Kurs 1,35 vs 3,1 ?? Przeciez tutaj powinny byc kursy zblizone - 1,7 vs 2 itp.
Nie wierzę , ze buki zle oszacowaly kursy .
Myslę , ze chcą zwabic ludzi na granie dodatnich handi +1,5 w strone Dinama .po kursie 2,1 lub +2,5 seta po kursie 1,35 ! - +2,5 moze wejsc , bo jednak ten typ zagra mniej ludzi .
to jest nas dwoch ???? ???? ✅✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 563

zenek225

Użytkownik
Dla mnie dobrym typem wydaję się być under 135.5 w meczu Sofia vs Belgorod. Ruscy co prawda już bez trenera Cretu ale pojechali tylko bez Tietiuchina. Natomiast w Sofii mają spore problemy na przyjęciu. Z informacji jakie posiadam to na przyjęciu ma zagrać nominalny środkowy były reprezentant Bułgarii - Hristo Tsvetanov który już w lidze grał na tej pozycji. A nawet jakby i Sofia była w pełnym składzie to Belgorod jest ekipą dużo lepszą a wobec osłabień to tym bardziej Belgorod powinien się przejechać
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Każdy set musiałby się skończyć do 20, więc trochę ryzykowny typ, nawet jeśli środkowy gra na pozycji przyjmującego. Co jak co, ale Belgorod ma siłową zagrywkę w większości, a nie kierunkową, chyba że zmienią i podejdą taktycznie do tego elementu. Wtedy jeśli będą szukali tego gościa, to powinni ogarnąć. Jeżeli kurs jest poniżej @2, to wg mnie nie jest warty ryzyka, ale dobre info jak zawsze.
Jakieś poważne absencje w Galati? Bo kursy się odwróciły praktycznie od czasu wystawienia.
Coś wiesz na ten temat?
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Każdy set musiałby się skończyć do 20, więc trochę ryzykowny typ, nawet jeśli środkowy gra na pozycji przyjmującego. Co jak co, ale Belgorod ma siłową zagrywkę w większości, a nie kierunkową, chyba że zmienią i podejdą taktycznie do tego elementu. Wtedy jeśli będą szukali tego gościa, to powinni ogarnąć. Jeżeli kurs jest poniżej @2, to wg mnie nie jest warty ryzyka, ale dobre info jak zawsze.

Jakieś poważne absencje w Galati? Bo kursy się odwróciły praktycznie od czasu wystawienia.
Coś wiesz na ten temat?
Z tego co widzę to u Rumunów brakuje tylko Gontariu.
Ogólnie rzecz biorąc na razie czeskie drużyny w tym sezonie w Europie wyglądają kiepsko. Lider ligi i obecny mistrz z tego co widzę to właśnie dostaje lanie w Izraelu.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Z tego co widzę to u Rumunów brakuje tylko Gontariu.
Ogólnie rzecz biorąc na razie czeskie drużyny w tym sezonie w Europie wyglądają kiepsko. Lider ligi i obecny mistrz z tego co widzę to właśnie dostaje lanie w Izraelu.
Drużyna drużynie nie równa, ale wiadomo coś tam może być na rzeczy. Ten Gontariu to ważny zawodnik? Na jakiej pozycji gra? Jakiś stream z tego będzie, bo nie widzę na razie nigdzie?
EDIT
Atakujący to jednak może być poważne osłabienie, zobaczymy jak sobie poradzą.
 
Do góry Bottom