>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 04:30
Spotkanie Utah-Houston
Typ: Houston -5.5
Kurs 1.75
Buk Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z NBA, w którym ekipa Utah Jazz we własnej hali podejmowała będzie drużynę Houston Rockets. Na chwilę obecną w znacznie lepszej dyspozycji znajduję się drużyna przyjezdnych, która w 15 poprzednich spotkaniach przegrywała zaledwie dwukrotnie i jest niepokonana od 7 kolejnych spotkań , gospodarzom natomiast porażki zdarzają się troszkę cześciej, ostatnio po kilku dobrych wygranych spotkaniach zanotowali porażkę w Oklahomie , a wcześniej jeśli weźmiemy pod lupę 15 poprzednich spotkań to wygrywali 8 razy i notowali 7 porażek, więc bilans mają raczej mocno średni. Dlatego też ja w tym spotkaniu skłaniałbym się na zagranie w stronę przyjezdnych, którzy są w dobrej formie , przewodzą we własnej dywizji z dorobkiem 22 spotkań (18 wygranych oraz 4 porażek) , ale na wyjazdach ich bilans to 10 zwycięstw oraz tylko 1 porażka dlatego też gospodarze muszą mocno się sprężyć żeby w tym spotkaniu ugrać dobry wynik, ja myślę że goście znów rzuca ponad 110 oczek jak to miało miejsce ostatnimi czasy a gospodarze coś około 100 więc liczę na ponad 210 punktów w całym spotkaniu, a jaki padnie wynik przekonamy się już jutro w nocy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A ja zadam pytanie retoryczne, a nawet dwa. Co z tymi Thunder? A z Nets? Pierwsi to taka zbieranina gwiazd, gdzie na koncu jesli pilka nie siedzi Westbrookowi, to I Tak przegrywaja. Jorge ciagnie kiedy mu pozwalaja, a Anthony poza glupawym wasem, bawi notorycznie marnowanymi trojkami czy z pozycji czy tez bez.
Powinni gonic elite, a gonia wlasny ogon.
Nets natomiast personalnie, to dno konferencji, tacy mentalni Avalanche z NHL - niby ta sama liga, a jednak zawsze na dnie. W tym sezonie jednak potrafia sprawic kupe problemow kazdemu.
Upatrzylem sobie OKC(-6,5) I Sie zastanawiam czy wzgledem absencji, ktorych nie znam(licze na specjalistow), ma to racje bytu?
Na papierze I statystycznie - demolka
 
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
A ja zadam pytanie retoryczne, a nawet dwa. Co z tymi Thunder? A z Nets? Pierwsi to taka zbieranina gwiazd, gdzie na koncu jesli pilka nie siedzi Westbrookowi, to I Tak przegrywaja. Jorge ciagnie kiedy mu pozwalaja, a Anthony poza glupawym wasem, bawi notorycznie marnowanymi trojkami czy z pozycji czy tez bez.
Powinni gonic elite, a gonia wlasny ogon.
Nets natomiast personalnie, to dno konferencji, tacy mentalni Avalanche z NHL - niby ta sama liga, a jednak zawsze na dnie. W tym sezonie jednak potrafia sprawic kupe problemow kazdemu.
Upatrzylem sobie OKC(-6,5) I Sie zastanawiam czy wzgledem absencji, ktorych nie znam(licze na specjalistow), ma to racje bytu?
Na papierze I statystycznie - demolka
Paul George (right calf contusion) will not play on Thursday vs. the Nets.
Jerami Grant (left hip contusion) will not play on Thursday vs. the Nets.

Mecz rozgrywany na neutralnym terenie w Mexico City.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Niby mecz na neutralnym terenie, niby w OKC brak Paula George&#39;a, ale jednak różnica między tymi drużynami to nadal przepaść. Oklahoma powinna wygrać to z łatwością.
No dobra, mam w końcu coś na dzisiaj. Spojrzałem na linię over 102,5, Wizards vs Suns. Śmiało wchodzę. Rzut oka w satystyki - WAS 106 zdobywanych, PHX 115 traconych. To samo potwierdza moja subiektywna ocena podczas oglądania spotkań tych drużyn. Waszyngton wiadomo, lubią forsować tempo, nawet pomimo braku Walla wydają się dobrze ogarniać atakowaną stronę parkietu. Suns za to, to jedna z najgorszych (właściwie najgorsza) z defensyw obecnego sezonu. Każdy ich mecz jest rozgrywany w szybkim tempie, co za tym idzie dzisiejsi rywale będą mieli okazję rzucić sporo punktów i myślę że setkę przekroczą grubo.
Wizards over 103,5
1,97 1xbet
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Niby mecz na neutralnym terenie, niby w OKC brak Paula George&#39;a, ale jednak różnica między tymi drużynami to nadal przepaść. Oklahoma powinna wygrać to z łatwością.
No dobra, mam w końcu coś na dzisiaj. Spojrzałem na linię over 102,5, Wizards vs Suns. Śmiało wchodzę. Rzut oka w satystyki - WAS 106 zdobywanych, PHX 115 traconych. To samo potwierdza moja subiektywna ocena podczas oglądania spotkań tych drużyn. Waszyngton wiadomo, lubią forsować tempo, nawet pomimo braku Walla wydają się dobrze ogarniać atakowaną stronę parkietu. Suns za to, to jedna z najgorszych (właściwie najgorsza) z defensyw obecnego sezonu. Każdy ich mecz jest rozgrywany w szybkim tempie, co za tym idzie dzisiejsi rywale będą mieli okazję rzucić sporo punktów i myślę że setkę przekroczą grubo.
Wizards over 103,5
1,97 1xbet
Ta linia 103, to nie jest przypadkiem na Slonca? Caloroczny na Wizards pokazuje mi nie mniej jak 110pkt.
E: Chociaz w przypadku takiego rywala, to niewielka roznica :p
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Wizards -8.5pkt @ 2.05 ifobet ✅✅
Glówny typ na dziś. Wypadl Booker jedyna jasna postac w beznadziejnych Suns. Słońca mega dziura pod koszem, w ofensywie blado. Ławka to śmiech na sali , Czarodzieje bez Jaśka Ściany walczą. Maja zawodników których piłka nie parzy. Najbardziej cierpi Gortat bo mało z nim grają , zresztą Brooks często obniża skład by poprawić spacing , napedzic gre i Morcinek 4 kwarty odpoczywa. To jest testmecz dla Suns. Pewnie dużo zmian w taktyce , duża rotacja i poszukiwania planu na ustawienie zespołu bez Bookera który to ciągnął i biegał co wieczór przez 40 minut. Jak znajdziecie over Warrena✅to można puścić bo pewnie on weźmie drużyne na plecy bo kto inny ?
Standardowo dla meczów pokazowych poza stanami biję w over. Tym razem biorę over Nets 104.5 @ 1.8 iforbet.⛔ zadecydowały fatalne osobiste.
Brooklyn nadspodziewanie dobrze gra. Szczerze to myślałem że to będzie taki sezon jak dla Suns i Chicago. Byle dograć. Pokazują charakter , nie odpuszczają, nie mają gwiazd i teamworkiem stawiają wysoko poprzeczke swoim przeciwnikom. Statystycznie patrząc na grudzien i listopad to over 104.5 pkt nabili w 9 na 16 spotkań. Dziś mecz w Meksyku szykuje sie radosna koszykówka pod pubiczke. Russ pewnie będzie ostro naginał. Ale wyleczyłem się z obstawiania jego cyferek.
 
H 0

haxior28

Użytkownik
Oklahoma -2.5 x Washington - 3.5 x Houston
1.48 x 1.49 x 1.40 @ 3.09
Co sądzicie ? Czy zmienić Oklahoma na over 206.5 @ 1.40 ?
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Utah Jazz - Houston Rockets over 207,5 @ 1,75 unibet
Na przeciw siebie dwie drużyny o stosunkowo podobnych priorytetach na parkiecie. Wiadomo Houston gra szybki basket, mocno ofensywny nastawiony na zdobywanie wieku punktów. Starają się narzucić styl rywalowi. Utah również gra szybko, u siebie trafiają sporo. Pomiędzy tymi dwoma zespołami często padają wysokie linie punktowe. Jazz są bardzo efektowni w ataku, ich wyniki oscylują się blisko 110, a przeciwko takiej obronie jaka posiada Houston myślę że tutaj nie będzie problemu żeby rzucić minimum setkę. Z kolei Rakiety jak to Rakiety rzuca sporo za trzy i tez powinny przekroczyć 100 punktów. Rookie Mitchell jest w bardzo dobrej formie, sporo rzuca. Wraca Gobert ale Houston jest silne przede wszystkimna obwodzie i tam spróbują swoich sił.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wczoraj na NBA delikatny plusik, na dzisiaj też coś tam wywąchałem ????
Waschington Wizards - Phoenix Suns
#1. Wizards ha -6,5 @ 2.02 LVBET plus
#2. Phoenix under 103.5 punktów @ 1,83 LVBET plus

Oba zespoły wyjdą dziś na parkiet bez swoich największych gwiazd. Wizards bez Johna Walla a Suns bez Devina Bookera. O ile u Czarodziei jest Bradley Beal, który potrafi wziąć na siebie ciężar gry to w Słońc takiego zawodnika brakuje. Tam nawet nie ma drugiego zawodnika, który by rzucił 20+ punktów co jest głównym argumentem przemawiającym za drugim typem. Suns bez Bookera to coś na miarę NY Knicks bez Porzingisa. Czyli zespół bezbarwny, bez pomysłu na grę, proste rozwiązania, rzucanie z często nieprzygotowanych pozycji. Knicks swoje mecze bez Łotysza przegrywali wysoko, moim zdaniem Suns bez swojego lidera będzie grać równie słabo. Wizards podbudowani wysokim zwycięstwem nad Portland, gdzie Beal zdobył aż 51 punktów powinni spokojnie dzisiaj ograć były klub Marcina Gortata
Utah Jazz - Houston Rockets
#3. Houston ha -6,5 @ 1,84 LVBET plus
#4. Chris Paul powyżej 14,5 punktów plus

Dla mnie faworyt w tym spotkaniu jest jeden - Houston, które gra chyba najfajniejszą dla oka koszykówkę w całej NBA. Na prawdę lubię oglądać ten zespół, który mimo że ma wielką gwiazdę Jamesa Hardena gra bardzo zespołowo, nie pod jednego gracza. Ostatnie spotkania to wrecz kanonada, kilka zwycięstw z rzędu w większości z przewagą przekraczającą 20 punktów. Bilans na wyjeździe dla Rockets jest fenomenalny (10 - 1) i myślę że dziś dopiszą kolejne zwycięstwo wyjazdowe, tym razem w Salt Lake City. Utah potrafi dobrze bronić pozycji Hardena, dlatego linia na niego jest na poziomie 31 punktów, czyli dość niska I tak pewnie Harden zakręci się w okolicach 30 punktów ja jednak próbuję over Paula, który dziś będzie miał więcej pozycji do rzutu a to doświadczony zawodnik, który na pewno to wykorzysta i jego dorobek punktowy może przekroczyc nawet 20 punktów.
Houston graj
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mfl 439

mfl

Użytkownik
Utah Jazz - Houston Rockets
Jazz @ 3.20 William Hill
Jazz wciąż są niesamowici w meczach u siebie.Wygrywają i to dużymi różnicami punktowymi. Ostatnio chociażby 116-69 z Wizards. Na pewno na to trzeba zwrócić uwagę. Przyjeżdżają Rockets więc będzie mobilizacja na ten mecz. Gobert już jest. Myślę, że Utah (home) jest jedną z kilku drużyn co mogą &quot;podstawić nogę&quot; Rockets w tym momencie. Muszą przedstawić defensywę w swoim najlepszym wydaniu i dadzą radę.
Co do Houston to serie zwycięstw imponujące, ale też kalendarz nie taki ciężki. Miewają słabsze mecze, a Utah to gorący teren. Houston w ostatnich sezonach więcej przegralii meczów na Utah niż wygrali. kurs 3.20 na Jazz w domu, w dobrej formie? myślę, że rozsądny bet.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Wizards -8.5pkt @ 2.05 ifobet
Czarodzieje bez Jaśka Ściany walczą. Maja zawodników których piłka nie parzy. Najbardziej cierpi Gortat bo mało z nim grają , zresztą Brooks często obniża skład by poprawić spacing , napedzic gre i Morcinek 4 kwarty odpoczywa.
Przykro się patrzy na to, co dzieje się z Gortatem w ostatnich meczach. Zaczął sezon porządnie, ale obecnie to jeden z największych statystów wśród starterów w całej lidze. Dziś zaczął od 1/4 z gry i znowu więcej siedział niż grał. I nie dlatego, że jest tak dobry. Dwa mecze temu w ogóle 0 pkt, po raz pierwszy w sezonie. Skuteczność po 30% to norma. Koledzy chyba też to widzą i coraz mniej grają Gortatem w ataku. Dziś rzucił mi się w oczy taki drobiazg, chyba znamienny. Kończy się 1. połowa, zbiórka, kilka sekund na ostatnią akcję, Gortat jest już na połowie rywali i biegnie sam na kosz, ale kolega z teamu wolał rzucić z połowy boiska.
Z bukmacherskiego punktu widzenia plus jest taki, że niebawem linie na niego spadną do 8-9 punktów.
 
messi777 0

messi777

Użytkownik
Przykro się patrzy na to, co dzieje się z Gortatem w ostatnich meczach. Zaczął sezon porządnie, ale obecnie to jeden z największych statystów wśród starterów w całej lidze. Dziś zaczął od 1/4 z gry i znowu więcej siedział niż grał. I nie dlatego, że jest tak dobry. Dwa mecze temu w ogóle 0 pkt, po raz pierwszy w sezonie. Skuteczność po 30% to norma. Koledzy chyba też to widzą i coraz mniej grają Gortatem w ataku. Dziś rzucił mi się w oczy taki drobiazg, chyba znamienny. Kończy się 1. połowa, zbiórka, kilka sekund na ostatnią akcję, Gortat jest już na połowie rywali i biegnie sam na kosz, ale kolega z teamu wolał rzucić z połowy boiska.
Z bukmacherskiego punktu widzenia plus jest taki, że niebawem linie na niego spadną do 8-9 punktów.
Wiem ze to moze nie na temat troche ale wydaje mi sie ze jego skutecznosc zwiazana jest ze zwiazkiem z niejaka aktorka\celebrytka.My Polacy o tym wiemy i mozna to wykorzystac typujac Marcinkowe undery.Bo nie wyobrazam sobie zeby ktos byl w temacie oprocz nas Polakow?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Niby mecz na neutralnym terenie, niby w OKC brak Paula George&#39;a, ale jednak różnica między tymi drużynami to nadal przepaść. Oklahoma powinna wygrać to z łatwością.
No dobra, mam w końcu coś na dzisiaj. Spojrzałem na linię over 102,5, Wizards vs Suns. Śmiało wchodzę. Rzut oka w satystyki - WAS 106 zdobywanych, PHX 115 traconych. To samo potwierdza moja subiektywna ocena podczas oglądania spotkań tych drużyn. Waszyngton wiadomo, lubią forsować tempo, nawet pomimo braku Walla wydają się dobrze ogarniać atakowaną stronę parkietu. Suns za to, to jedna z najgorszych (właściwie najgorsza) z defensyw obecnego sezonu. Każdy ich mecz jest rozgrywany w szybkim tempie, co za tym idzie dzisiejsi rywale będą mieli okazję rzucić sporo punktów i myślę że setkę przekroczą grubo.
Wizards over 103,5
1,97 1xbet
Ha ha, no faktycznie pomyliłem się ???? Postawiłem to szybko bo miałem tylko chwilę, i musiałem lecieć. Potem już nie zaglądałem na forum. Teraz dopiero widzę. Tragiczna pomyłka w takim razie. Wyszło śmiesznie, lepiej zapomnijmy o całym zamieszaniu ;)
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
2 połowa to w ich wykonaniu istna tragedia mieli ok 25% z gry tylko rzutów trafionych. Niestety to tylko sport i mimo wielkich nazwisk ten zespół nie wygląda dobrze i raczej będą szybko chcieli zapomnieć o takiej promocji kosza jaką pokazali w Meksyku.
Ps: Chyba że może ktoś doszedł do wniosku , że lepszą promocją będzie wygrana Dawida z Goliatem i wyreżyserowali zawodnicy nam spektakl z prowadzeniem do przerwy Goliata i potem wielka walka Dawida z happy endem? Kto to wie to wielki biznes w którym wszystko możliwe a szczególnie w meczu pokazowym pod publiczkę.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
może ktoś podrzuci coś na dzisiejszą noc. Zastanawiam się czy Cavs pociągną dalej swoją serie z tym ze naprzeciw nie byle kto bo Pacers. Drugie spotkanie to niezłe Bucks przeciw Mavericks. Ktoś coś jakieś sugestie ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom