>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betrally - podwojenie depozytu aż do 100 €

Status
Zamknięty.
A 0

asiula891

Użytkownik
Widzę, że wygrane zostały wygenerowane przez Twoje depozyty PaySafe, a ponieważ nie jesteśmy w stanie przetworzyć środków na konta PaySafe, wymagamy, abyś złożył wypłatę za pośrednictwem przelewu bankowego
Co robic.HELP
 
D 570

duff999

Użytkownik
Czy właściciel forum ma jakiś kontakt z managerem betrally lub kimkolwiek sensowniejszym niz ten livechat? Czekam 5 dzien na wypłatę większej kwoty i nic się nie dzieje czat wkleja formułkę.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Skrill - wypłacili wlasnie po kolejnej interwencji. Także trzeba uzbroić się w cierpliwość. Bonus ciężki przez warunki, ale wypłacalni o tyle dobrze.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Czy może ktoś po polsku napisać warunki tego bonusu? Często w polskich regulaminach są niejasności, a co dopiero tutaj. Tak ogólnie w skrócie, o co chodzi.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Obrót 10x po kursie łącznym 3.37 minimum składającym się na TRIPLA z każdym kursem min 1.5
czyli do obrotu minimum wlicza się taki kupon
1.5x1.5x1.5 = 3.37
Czyli za 420 zl wplaty masz do obrócenia 8400 w taki sposób,
Jest to mocno nieopłacalne, ale jak trafisz pierwszy tripel to można grać bo nie musisz grać
tylko takich zakładów. Nie ma ograniczeń. Często mają zawyżone kursy na underdogów live,
więc idzie coś wypatrzeć. Ponadto można u nich sporo surebetów połapac i betburger
dużo od nich wyświetla i robią błędy, które często rozliczają na plus. Warunki jak warunki
kto chce to obróci ????
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Zablokowali platnosc skrillem ?
Interesuję się tym bukiem, zamierzam trochę pograć na wiosnę Ekstraklasę. Będę grać małymi kwotami rzędu 10PLN na zakład. Warto u nich spróbować? Nie będzie problemów z ewentualnym zamknięciem konta? W regulaminie jest tam jakaś opłata 5EUR za miesiąc jak się nie gra.
Właśnie go zablokowali chwilę temu
Wejsc mozna , zmien dns , albo przegladarke na puffin
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Bukmacher przyjmuje platnosci skrill i nie ma wiekszych problemow z wyplatami. Ma tez promocje dla nowych. Wiec warto sie nim zainteresowac ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
esa37 z tego co czytalem, juz sporo PL wyplacalo i nigdy nie bylo problemow. Nie slyszalem dotad, by zamkneli komus konto, malo tego, jestem w trakcie rozmow zwiazanych a kampania promocyjna u nas na forum. Zalezy im mocno na naszym rynku ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Raczej ciezko bedzie na single uzyskac bonus, jest to malo korzystne dla bukmachera... Ale zobacze co da sie zrobic. ????
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Your account currency is PLN, which cannot be used for direct transaction processing via the selected payment method. For that reason, the transfer will be authorised through conversion to EUR.
Przy wplacie psc :/ Majac 50 zl na koncie psc nie mogę doladowac konta :|
W celu zakończenia płatności należy dodać swoje PIN(-y) do dostępnych środków my paysafecard.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dostępna jest, ale jak chce zrobić przelew to w skrillu wyskakuje komunikat że nie można przelewu zrobić
to cos zle robisz :&gt; ja normalnie mogę zrobić przelew .... jak przez fona się logowałem przez puffina tez tak miałem , zmien dns na kompie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom