>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Trustly padło? Odrzucają mi wypłaty jak nigdy, jaki inny sposób polecicie?
E: Próbowałem do skutku przez 1.5h i dopiero za 6 razym wysłali.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja wypłacałem, czekałem kilka dni, ale doszło. Dokładnie wypłaciłem 20zł, przyszło 19.10zł. Więc 90 groszy prowizji. Przyszło po 4-5 dniach.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
Witam Pany, dziwna sytuacja na aplikacji 1xbet zachcialo mi sie kasowac historie zakladoow i wszystko fajnie skasowalo mi cala historie zakladow, ale rowniez zniknal mi dzisiejszy zaklado combo ktory nie by rozliczony ,, mecz 1zaczyna sie dopiero o 17 a kupon zniknal , nie ma gk ani w historii zakladow ani w moje zaklady o co kaman ?? ,
 
M 0

mariusz123211

Użytkownik
Nie mogę się zalogować. Wpisuję email, hasło i wyskakuje okienko &quot;Podaj kod&quot;. Klikam na &quot;wyślij kod&quot; i komunikat, że nieprawidłowy... O co chodzi?
 
M 546

mathix

Użytkownik
Nie mogę się zalogować. Wpisuję email, hasło i wyskakuje okienko &quot;Podaj kod&quot;. Klikam na &quot;wyślij kod&quot; i komunikat, że nieprawidłowy... O co chodzi?
Możliwe, że włączyłeś dodatkową weryfikację logowania z Google Authenticator i trzeba podać kod.
Robił ktoś może depozyt Ethereum?
 
B 32

bredoms

Użytkownik
Witam piszę z zapytaniem ,czy mogę grać u tego bukmachera ? Chodzi mi głównie o ustawę że zamknęli bet 365 i tak dalej i chciałbym się dowiedzieć czy gra u tego bukmachera będzie legalna ,bo jest bez podatku.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam piszę z zapytaniem ,czy mogę grać u tego bukmachera ? Chodzi mi głównie o ustawę że zamknęli bet 365 i tak dalej i chciałbym się dowiedzieć czy gra u tego bukmachera będzie legalna ,bo jest bez podatku.
Głupi pytanie. Skoro nikt nie płaci podatku to wiadomo że nielegalny
 
M 0

mariusz123211

Użytkownik
Pany mam taki problem, że w żaden sposób nie mogę się zalogować na komputerze na konto bo wyskakuje ten nieszczęsny kod dwustopniowej weryfikacji który trzeba podać z GA. W żaden sposób nie mogę tam dodać swojego konta z 1xbet bo muszę się na nie zalogować więc jest to błędne koło ???? Jedynie mogę grać przez aplikację na smartfonie ale nie mogę nawet wypłacić pieniędzy bo wszędzie prosi o ten kod. Jedynie w przypadku przelewu kasy &quot;do przyjaciela&quot; wydaje sie być ok. Mam stówkę, chcę wypłacić i dać sobie z nimi spokój, bo ciągle mam z nimi problemy. Moje pytanie: Czy nie chce ktoś wirtualnej stówki za procentowo mniejszą kasę? ???? Rozumiem, że 1xbet nie pobiera prowizji w przypadku takiego przelewu
 
Do góry Bottom