>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 2017/2018

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Witam. Dlaczego taki wysoki kurs na Meshkov Brest w starciu z Celje. Przecież normalnie to Białorusini biorą ten mecz na własnym parkiecie. Jakieś absencje czy co ?
Witam. Dlaczego taki wysoki kurs na Meshkov Brest w starciu z Celje. Przecież normalnie to Białorusini biorą ten mecz na własnym parkiecie. Jakieś absencje czy co ?
Już wiem. Niby mają być roszady bo w lidze grają ze SKA ale i podobno Celje nie wybiera się w najmocniejszym składzie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Rumunia, Liga Nationala (kobiety)
Godzina: 16:30
Spotkanie: SCM Craiova - HCM Ramnicu Valcea
Typ: 2
Kurs: 3,14
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej kobiet w lidze rumuńskiej. Tabela prezentuje się tak:

Bardziej zbliżonych kursów się tutaj spodziewałem, bo oba zespoły są w formie i w czołówce ligowej tabeli. Stawiam tutaj na zespół Ramnicu Valcea, który przed sezonem solidnie się wzmocnił i widać po ligowej tabeli, że liczy się w walce o czołowe lokaty. Jednak nie to jest tutaj głównym powodem dla którego gram na zawodniczki przyjezdne, bo SCM Craiova też ma mocną drużynę. Główną przyczyną mojego typu jest to, że SCM Craiova ma bardzo napięty kalendarz na początku tego roku i dla nich będzie to już 10 spotkanie w tym roku, natomiast dla gości zaledwie 5 mecz. Lepiej wypoczęte powinny być zawodniczki gości, które swoje ostatnie spotkanie rozegrały 28 stycznia, natomiast Craiova 3 lutego. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że Ramnicu Valcea walczy tylko na jednym froncie w rodzimej lidze, natomiast zespół dzisiejszych gospodyń musi radzić sobie jeszcze w grze w europejskich pucharach EHF Cup. Właśnie tego 3 lutego Craiova grała mecz w EHF Cup u siebie z francuskim Brest Bretagne, który wygrała 16-15 i jeszcze 31 stycznia grały mecz ligowy na wyjeździe z Bistrita, który zremisowały 28-28. Do tego w niedzielę zawodniczki SCM Craiova czeka kolejny ważny mecz w EHF Cup. Tym razem przyjdzie im się udać do Dani na ostatnie spotkanie grupowe z Randers. Będzie to bardzo ważny mecz, gdyż jeżeli wygrają to zakończą rozgrywki na 1 miejscu w grupie i z tego miejsca awansują do dalszej fazy. Tak więc meczy teraz mają co nie miara i mogą odczuwać zmęczenie tyloma spotkaniami. Ramnicu Valcea to solidny zespół zajmujący pozycję wicelidera i będący w świetnej dyspozycji, bo 8 swoich ostatnich meczy z rzędu zawodniczki tego zespołu wygrały, więc bardzo dziwią mnie tutaj te kursy. Bardziej zbliżone według mnie powinny być ale skoro na zespół, który jest wyżej w ligowej tabeli i do tego powinien być lepiej zregenerowany na to spotkanie mam aż 3,14, to nie pozostaje mi nic innego jak spróbować ????
⛔ 25-22
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Dania
Godz: 18:30
Spotkanie: Aarhus - Ribe Esbjerg
Typ: Liczba bramek mniejsza niż 56,5
Kurs: 1,57 ✅✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii, w którym zagrają dwie drużyny środka tabeli. Według bukmacherów, faworytem jest zespół gospodarzy, ale nie samym zwycięzcy tutaj się skupiam, a na ilości bramek w meczu.
Jak do tej pory drużyny te rozegrały między sobą 12 meczów. Tylko raz został przekroczony próg 55 bramek (remis 29:29). W pozostałych 11 meczach ta sztuka im się nie udała. Dzisiaj spodziewam się w miarę wyrównanego meczu, w którym dużą rolę odegra obrona, a co za tym idzie, w meczu nie padnie dużo bramek. Według mnie linia 56,5 jest odpowiednią, raczej spokojną i pewną do grania i właśnie taki typ proponuje na dzisiaj.
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Norwegia
Godz: 17:30
Spotkanie: Halden - Bodo
Typ: 2
Kurs: 4,35
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Typ dodany raczej z serii tych z przymrużeniem oka i do spróbowania za drobne. Kurs wystawiony na to spotkanie sprawia, że spróbuję zagrać za parę groszy. Obie drużyny nie znajdują się w najlepszej formie, jednak gram w kierunku Bodo z innego względu. Od 4 lat bowiem mamy do czynienia w starciach tych drużyn z grą win za win.
2014/2015
Halden - Bodo 36:24
Bodo - Halden 30:24
2015/2016
Bodo - Halden 24:21
Halden - Bodo 24:21
2016/2017
Halden - Bodo 25:29
Bodo - Halden 34:36
W pierwszym spotkaniu sezonu 2017/2018 między nimi, Halden było górą 37:32. Choć zawsze sceptycznie podchodzę do tego typu &quot;ustawek&quot; to pewna zależność jest widoczna i myślę, że warto spróbować. Tabela też sprzyja. Bodo obecnie błąka się pomiędzy play-offami (do 8-go zespołu strata 2 punktów) a miejscami zagrożonymi spadkiem (obecnie 10 miejsce, które oznacza baraż o utrzymanie). Halden natomiast na 4 miejscu. Z jednej strony walka o podium, z drugiej jednak spokojny awans do play-offów.
Hihi prawie.. Remisik 32:32
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Witam, nie znam się kompletnie na piłce ręcznej, jednakże sprawdzam kursy i wyniki i zaciekawiło mnie spotkanie na jutro czyt. 12.03 w lidze duńskiej gdzie gra Midtjyland vs Sonderyjske kursy to 17.25 do 1.01.
Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i Sondejryske ostatnio przegrali w ostatnią drużyną w tabeli czyli jeszcze niżej niż Midtjyland, czy ktoś ma jakieś info na ten temat co z tym meczem ? czy tam jakieś rezerwy grają czy jak? bo na forbet nie mozna tylko obstawiac 1x2 a na unibecie nie ma tego spotkania.
Edit:
Nie zwróciłem uwagi ze nie wazne z kim grają jest taki kurs ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Witam, nie znam się kompletnie na piłce ręcznej, jednakże sprawdzam kursy i wyniki i zaciekawiło mnie spotkanie na jutro czyt. 12.03 w lidze duńskiej gdzie gra Midtjyland vs Sonderyjske kursy to 17.25 do 1.01.
Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i Sondejryske ostatnio przegrali w ostatnią drużyną w tabeli czyli jeszcze niżej niż Midtjyland, czy ktoś ma jakieś info na ten temat co z tym meczem ? czy tam jakieś rezerwy grają czy jak? bo na forbet nie mozna tylko obstawiac 1x2 a na unibecie nie ma tego spotkania.
Edit:
Nie zwróciłem uwagi ze nie wazne z kim grają jest taki kurs ????
Nie znam za dobrze ich języka, ale analizując kadrę z przedsezonowego składu zostało 4 zawodników, reszta to najprawdopodobniej juniorzy (żadnych informacji o nich nie znakazlem w internecie). Z reszta po zdjęciach z galerii meczowych widać, ze wiel grających chłopaków w tym zespole nie przekracza 17/18 lat.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Francja:
Saran - Montpellier
Typ: Montpellier -5.5
Kurs: 1.83 ( Pinnacle )

Różnica klas obu zespołów. Ostatnie 4 spotkania gospodarzy to
przegrane minimum 6 bramkami, także przy tej klasie rywala linia jak
najbardziej do pokrycia.
29:34 FT.
⛔
Pały...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 20:30
Spotkanie: TM Tonder Handbold - Ribe Esbjerg HH
Typ: 1
Kurs: 2,49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Tonder u siebie ma bilans 4 zwycięstw i 8 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 2 zwycięstwa, 1 remis i 9 porażek. Jest to ostatnia kolejka w sezonie zasadniczym i gospodarze nie mają wyjścia jeżeli chcą się utrzymać to muszą wygrać to spotkanie. Rywal, który jest przed nimi Midtjylland gra z mocnym Skjern i tam nie powinno być niespodzianki zwłaszcza, że Midtjylland ma swoje problemy i zespół ten przegrał 10 meczy z rzędu. Tak więc jeśli Tonder marzy o utrzymaniu to tutaj nie ma wyjścia trzeba wygrać, ewentualnie zremisować ale to piłka ręczna więc grać typowo na remis za bardzo się nie da ;) Ribe Esbjerg wprawdzie ma jeszcze szansę na awans do pierwszej 8 i grę w playoffach o mistrzostwo kraju ale nie dość, że musieli by wygrać ten mecz to jeszcze w dwóch pozostałych spotkaniach wyniki musiałyby się zakończyć pozytywnie dla nich więc w sumie małe prawdopodobieństwo na to. Dzisiaj hala będzie pękać w szwach, spodziewany jest komplet publiczności a trybuny to duże wsparcie w meczach o taką stawkę. Próbuję tutaj na Tonder i zobaczymy co z tego wyjdzie. Więcej można poczytać o tych spotkaniach na oficjalnych stronach obu zespołów, linki poniżej:
http://tmth.dk/torben-soerensen-ser-frem-til-rehh-kampen/
http://www.rehh.dk/gyser-i-tonder/
⛔ 25-35
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jutro mecz holstebro-skjern. Kursy na gości w granicach 3. Nie wiem czym to spowodowane czy jakieś absencję(może.mnie ktoś.oswieci) ale jeśli nie to grzech nie spróbować gry na Skjern. LM to raczej mają z głowy bo.odrobic 6goli z Nantes to raczej mission impossible.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Skjern- Aalborg X @ 10,50 fortuna
Ostatnia kolejka w grupach mistrzowskich. Skjern ma 8pkt, Aalborg 9. Gospodarze potrzebuja minimum remisu do awansu gdyż Holstebro zapewe wygra z Argus i też miało by 8pkt jednak i lepsze bezp. mecze i bilans goli. Skjern po dwumeczu z Veszpremem bardzo obniżyło loty a przez większość sezonu prezentowali się lepiej od Aalborga, który od jakiegoś czasu włączył szósty bieg. Jakościowo te ekipy zbliżone i chyba decyduje troche mniejszą możliwość rotacji w Skjern- bardziej odczuwają sezon. Remis urządza obie ekipy. Mam nadzieje, że jakoś to chłopaki ładnie ustawia ????
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Skjern- Aalborg X @ 10,50 fortuna
Ostatnia kolejka w grupach mistrzowskich. Skjern ma 8pkt, Aalborg 9. Gospodarze potrzebuja minimum remisu do awansu gdyż Holstebro zapewe wygra z Argus i też miało by 8pkt jednak i lepsze bezp. mecze i bilans goli. Skjern po dwumeczu z Veszpremem bardzo obniżyło loty a przez większość sezonu prezentowali się lepiej od Aalborga, który od jakiegoś czasu włączył szósty bieg. Jakościowo te ekipy zbliżone i chyba decyduje troche mniejszą możliwość rotacji w Skjern- bardziej odczuwają sezon. Remis urządza obie ekipy. Mam nadzieje, że jakoś to chłopaki ładnie ustawia ????
Mnie właśnie zastanawia kurs na Skjern... Tam nie ma kontuzji czy coś? Bez przesady tydzien temu jakos idą łeb w łeb z nantes, żeby nie powiedzieć, że mieli szansę na wygraną.. wracają do krajowych rozgrywek i kurs około 5 z Aalborgiem? No coś mi tu śmierdzi
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Mnie właśnie zastanawia kurs na Skjern... Tam nie ma kontuzji czy coś? Bez przesady tydzien temu jakos idą łeb w łeb z nantes, żeby nie powiedzieć, że mieli szansę na wygraną.. wracają do krajowych rozgrywek i kurs około 5 z Aalborgiem? No coś mi tu śmierdzi
Komunikat ze strony klubowej: http://www.skjernhaandbold.dk/nyheder/nyhed/unge+talenter+bringes+i+spil/?s=44&amp;amp;n=12479
Najbardziej eksploatowani zawodnicy mają otrzymać wolne i nie zagrają w tym meczu, mają zagrać rezerwowi + juniorzy.
Edit: Cofam to, wyczytałem że w przypadku równej liczby punktów o miejscu końcowym decyduje kto jakie miejsce zajmował po rundzie zasadniczej.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Ja bym tego nie ruszał. Kurs na skjern początkowo był 1,55, teraz jest 5,25. Już w poprzedniej kolejce ledwo wygrali z Aarhus jedną bramką, pre Kurs na nich był 1,09 a na live przy przy remisie na początku drugiej połowy faworytem już było Aarhus a kurs na Skjern ponad 2,30 . Więc dziwne strasznie. Ciekawe o co tam chodzi. Ciekawe czy porażka rzeczywiście eliminuje ich z walki o tytuł bo może czegoś nie wiemy ...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ja bym tego nie ruszał. Kurs na skjern początkowo był 1,55, teraz jest 5,25. Już w poprzedniej kolejce ledwo wygrali z Aarhus jedną bramką, pre Kurs na nich był 1,09 a na live przy przy remisie na początku drugiej połowy faworytem już było Aarhus a kurs na Skjern ponad 2,30 . Więc dziwne strasznie. Ciekawe o co tam chodzi. Ciekawe czy porażka rzeczywiście eliminuje ich z walki o tytuł bo może czegoś nie wiemy ...
Kolego, nie spamuj już dawno wszystko wyjaśnione, a Ty nadal masz jakieś obiekcje.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Gospodarze niczego nie potrzebuja. Nawet jeśli Holstebro wygra i 50 bramkami to Skjern melduje się w dalszej fazie. Nie wiem od czego to zależy jednak po przeczytaniu troszki na stronie klubowej jest i formacja, że mają pewny awans i w obliczu ostatnich kilku meczow w tygodniu sztab da zagrav praktycznie samym młodym wilkom. Mecz no bet. Pozdrawiam.
Na stronie Holstebro to samo info o ich braku w dalszej fazie i ostatnim meczu sezonu z Aarhus.
Przed poprzednią kolejką przy tej samej ilości punktów holstebro było w tabeli przed skjern.
Koniec tematu . Pisałem w trakcie dodawania poprzednich wpisów.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
To w takim razie co tam.decyduje?! Miejsce z pierwszej fazy? Tak czy siak remis jest spokojnie do ogarnięcia.
Jest w końcu ruch w tym skostniałym dziale, podoba mi się to! ????
Tak, dokładnie decyduje miejsce zajęte w sezonie zasadniczym.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
W sumie fajne zasady bo szkoda by było zeby najlepsza ekipa sezonu zasadniczego odpadła z walki o najwzsze lokaty przez szesc spotkan kolejnej fazy gdy nadszedł słaby okres.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Dobry kurs na Kopenhagę (2,20) w większośći bukmacherów w damskie lidze w Danii.Kopenhaga ostatnio dała ciała i przegrała z Viborgiem u siebie i jest 0-1.Ekipa ze stolicy Danii ostatnie spotkania wspomina bardzo miło z Viborgiem (oprócz tej sobotniej porażki) i wg mnie są duże szanse na to,że odrobią straty w rywalizacji a kurs zachęca.✅
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Dobry kurs na Kopenhagę (2,20) w większośći bukmacherów w damskie lidze w Danii.Kopenhaga ostatnio dała ciała i przegrała z Viborgiem u siebie i jest 0-1.Ekipa ze stolicy Danii ostatnie spotkania wspomina bardzo miło z Viborgiem (oprócz tej sobotniej porażki) i wg mnie są duże szanse na to,że odrobią straty w rywalizacji a kurs zachęca.
Znakomity typ. Podobnie Odense ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom