>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2017/2018

Status
Zamknięty.
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ode mnie typ bardzo, bardzo, bardzo prawdopodobny mianowicie over 4,5 w meczu Barca - Murcia po @2,23 fortuna.✅✅ Barcelona bez większych problemów wygrała wyjazdowe spotkanie 0:3. Mimo to Murcia miała sporo okazji do zdobycia gola, a bramkarz Barcy miał sporo pracy. Na Camp Nou spodziewam się gradu goli w wykonaniu rezerw Barcelony. Na swoim obiekcie będą chcieli się rezerwowi pokazać, strzelić te kilka bramek podobnie jak w ubiegłym sezonie gdzie w 1 rundzie roznieśli rywali na Camp Nou 7:1. Murcia nie bez szans na honorowego gola więc over bardzo możliwy po świetnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 Malaga - Numancia
Malaga @ 1.64
buk: BaH

Malaga dość niefortunnie przegrała pierwsze spotkanie tracą gole dopiero w 93 i 95 minucie spotkania. Pamiętam jeszcze, że wtedy grałem na zwycięstwo Numancii i zaliczyłem duży fart. Dziś gospodarze są innej sytuacji niż parę tygodni temu. Przed tygodniem odnieśli drugie ligowe zwycięstwo, które poprawiło nastroje i nadzieje w szatni. W weekend postawili się na SB Realowi Madryt przegrywając skromnie 3:2. Dziś są w stanie strzelić minimum jedną bramkę, która da awans. Wiele do życzenia zostawia obrona gospodarzy, która nie jest w najlepszej dyspozycji. Masa straconych goli nie napawa optymizmem, lecz Malaga to dalej solidna drużyna. Dzisiejsza wygrana i awans do kolejnej rundy jeszcze bardziej poprawi nastroje w szatni. Czekam na powołania na to spotkanie, gdyż jeszcze ich nie widać.​
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Jak prezentuje się kadra Realu na dzisiejsze spotkanie?
Już znalazłem stosowną informację. Wrzucę ją, może się komuś przyda.
Kadra na mecz z Fuenlabradę:
Bramkarze: Navas, Casilla i Moha
Obrońcy: Nacho, Theo, Achraf, Tejero, Quezada i Manu Hernando
Pomocnicy: Llorente, Kovačić, Ceballos, Franchu, Óscar i Seoane
Napastnicy: Bale i Mayoral
Nieobecni:
Kontuzjowani: Luca, Ramos i Asensio
Decyzją trenera: Marcelo, Carvajal, Varane, Kroos, Modrić, Casemiro, Isco, Lucas, Cristiano i Benzema
Zawieszeni: Vallejo
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
21:30 Real Madryt - Fuenlabrada
Fuenlabrada (+3,5 gola) @ 1.73
Fortuna ✅ wynik: 2-2

Mecz rewanżowy. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Królewskich 2-0 po 2 bramkach z rzutów karnych w drugiej połowie. Nie wiem, czy da się wygrać mecz mniejszym nakładem sił, niż uczynili to wtedy podopieczni Zidane&#39;a. Nie oszukujmy się, Real jest już w kolejnej rundzie. Piłkarze Fuenlabrady, choćby nie wiem jak bardzo byli zmotywowani, nie odrobią strat. Ale na pewno nie położą się na murawie. W Internecie krąży filmik, jak zawodnicy 3-ligowca cieszą się po wylosowaniu Królewskich. Dla większości jest to spełnienie piłkarskich marzeń, zagrać na Santiago Bernabeu. A w pierwszym meczu pokazali, że nie koniecznie muszą być chłopcami do bicia. 3-ligowiec bardzo dobrze spisuje się w swojej lidze (3 liga), gdzie prowadzi w tabeli z tylko jedną porażką w 16 kolejkach. Co ciekawe, w ostatnim meczu zremisowali bezbramkowo z ... Realem Madryt B. Taki wynik dzisiejszego wieczora byłby niewątpliwym sukcesem.
Wyżej została już wrzucona kadra Realu na dzisiejsze spotkanie. Zgodnie z przewidywaniami, Zidane nie powołał wielu kluczowych piłkarzy, dając im nieco odpoczynku. Szansę dzisiaj dostaną piłkarze, którzy grają mniej oraz zawodnicy z drugiej drużyny. Real w tym sezonie miewa problemy z mobilizacją w meczach z teoretycznie słabszymi rywalami (porażka z Gironą, czy wymęczone zwycięstwo w ostatnim meczu z Malagą). Królewscy zapewne nie będą dziś forsować tempa, muszą po prostu wyjść na murawę, rozegrać 90 minut i skupić się na następnych spotkaniach. Dlatego twierdzę, że ambitnie grająca drużyna Fuenlabrady nie zostanie rozgromiona dzisiejszego wieczora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Leganes win 1,70
Nie ogladam segunda ale dzisiejsi goscie Valladolid nie za bardzo radza sobie na wyjazdach w tej lidze i jakies seri zwyciestw nie widze wiec opieram swoj typ o takie przemyslenia. Szymanowski jesli zagra wykreuje kilka sytuacji jak to ma miejsce w kazdym meczu ligowym tak w Vigo jak i Valecii. Glod zwyciestw ogromny gra calkiem poprawna wiec kiedy jak nie dzis? Ostatnie mecze to 4:0 i 1:0 dla ekipy spod Madrytu
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Real Madryt - Fuenlabrada
BTS 2,43

W 63&#39; 1;1

Real Madryt zagra dziś u siebie w mocno rezerwowym składzie, nie będę znowu wklejał kadry. Real traci mnóstwo goli w tym sezonie, praktycznie w każdym meczu. Dziś luźny mecz dla formalności dlatego mając wynik z pierwszego spotkania liczę na moment rozluźnienia. Królewscy w poprzednim sezonie grali na tym etapie z Leonesą i gola tracił w obu spotkaniach. W pierwszym meczu Real grał oszczędnie przez co Fune... nie wyglądała źle na tle gości. Dziś ekipa z przedmieść Madrytu zagra nie byle gdzie bo na Bernabeu, dla nich to ogromne wydarzenie i szansa na zapisanie się w historii klubu-strzelić na legendarnym stadionie. Kurs jest spory i to też mnie zachęciło.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
47# 19:30 Barcelona - Murcia
over 3.5 gola @ 1.59
buk: Bah


To spotkanie dla piłkarzy Barcelony powinno być tylko formalnością. Pewna wygrana w pierwszym spotkaniu 0:3 daje komfort przed dzisiejszym meczem. Idę w stronę goli, ponieważ Valverde ma zamiar wystawić ciekawy skład. Na to spotkanie zostali powołani min. Deulofeu, Pique, Paco, Paulinho, Lucas Digne oraz Thomas Vermaelen. Obaj panowie powinni zagrać od pierwszych minut. W bramce na pewno zobaczymy Jaspera Cillessena. Madryckie dzienniki widzą w środku pola trio Denis Suárez - Oriol Busquets - Carles Aleña. Linia ataku będzie składać się z José Arnaiza, Gerarda Deulofeu i Paco Alcácera. Myślę, że wygląda to przyzwoicie i cała jedenastka będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony. Niektórzy gracze mają coś do udowodnienia i 90 minut na pewno powinno dobrze na nich wpłynąć. Murcia na pewno nie przyjedzie się bronić, gdyż często jest tak, że słabsze zespoły w Pucharze Króla lubią się pokusić o gola czy nawet dwa, dlatego również liczę na ich trafienie. Kurs nie zachwyca, ale myślę, że warto pograć.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj w meczu Espanyolu z Tenerife został odgwizdany rzut karny za zagranie ręką w tym miejscu.
Ten sam sędzia, który nie uznał gola Messiego w meczu z Valencia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pary 1/8 finału Pucharu Króla:
SD Formentera - Deportivo Alavés
Lleida Esportiu - Atlético Madryt
CD Numancia - Real Madryt CF
Celta Vigo - FC Barcelona
Cadiz CF - Sevilla FC
CD Leganés - Villarreal CF
UD Las Palmas - Valencia CF
Espanyol - Levante UD
Pierwsze spotkania 1/8 finału Pucharu Króla zostaną rozegrane 2, 3 i 4 stycznia, natomiast rewanże odbędą się tydzień później - 9, 10 i 11 stycznia.​
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ciekawe mecze ze sporą szansą wytypowania czegoś fajnego ????
Ze środowych spotkań bardzo ciekawie wygląda over 2,5 w meczu Las Palmas z Valencia po @1,75 we fortunie.⛔ Valencia w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, widać było że troche spuchli ale myśle ze przerwa dobrze im zrobiła i spokojnie ustrzelą coś na wyjeździe. Co do Las Palmas to grają w tym sezonie dość mizernie, spodziewałem się po nich czegoś więcej, jedna Puchar rządzi sie swoimi prawami, u siebie muszą coś strzelić by mieć chociaż cien nadziei na awans, bo na wyjeździe będzie piekielnie ciężko. Obie ekipy lubią ofensywną grę wiec myśle ze goli nie zabraknie.
W czwartek kapitalnie zapowiada się mecz Celty z Barcą. Katalończycy w rewelacyjnej formie, zwycięstwo w GD, a na dodatek do składa wraca Dembele który powinien dostać kilkanaście minut juz w meczu z Celtą. Celta natomiast to jedna z nielicznych ekip która urwała w tym sezonie punkty Barcelonie i to na Camp Nou! Do dubelka pewniak dla mnie under 1,5 gola Celta po @1,3 fortuna. ✅Nie wydaje mi się by w tym meczu był grad bramek więc granie under 2,5 @2,45✅ a już na pewno under 3,5 po @1,6✅ opcją jest bardzo smaczną.
W meczu Numancia Real spodziewam się solidnego overa, kursy troche niskie ale warto ryzykować nawet over 4,5 po @3,3⛔
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
A co Panowie myślicie o under 2.5 w meczu Lleida vs Atl. Madryt za @1.86⛔?
  • goście są znani z dobrej, defensywnej gry;
  • jest to mecz pucharowy więc rotacja nabiera znaczenia;
  • kluby z niższych poziomów rozgrywkowych zmotywowane są dwukrotnie na takie spotkania;
  • gospodarzem meczu jest Lleida, która to w ostatnich spotkaniach prezentowała dość mocno... defensywny futbol (bilans bramkowy w ostatnich sześciu domowych spotkaniach to 1:4).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A co Panowie myślicie o under 2.5 w meczu Lleida vs Atl. Madryt za @1.86?
  • goście są znani z dobrej, defensywnej gry;
  • jest to mecz pucharowy więc rotacja nabiera znaczenia;
  • kluby z niższych poziomów rozgrywkowych zmotywowane są dwukrotnie na takie spotkania;
  • gospodarzem meczu jest Lleida, która to w ostatnich spotkaniach prezentowała dość mocno... defensywny futbol (bilans bramkowy w ostatnich sześciu domowych spotkaniach to 1:4).
Atletico to ultra defensywa drużyna. Gdy spojrzymy na ich statystyki to na ostatnie 20 spotkań tylko cztery razy pokonali linię over 2.5 gola. 1 stycznia do klubu dołączyli Vitolo oraz Costa, a wiec obaj panowie powinni dostać szansę gry od pierwszych minut. Rywalizacja w linii ataku jest tam bardzo duża, a więc każdy z zawodników musi teraz dawać z siebie ponad 100%.
Ja się bardziej zastanawiam nad wygrana Valencii oraz poszukałbym niespodzianki w meczu Cadiz-Sevilla.
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Myślę,że ciekawą opcją na spotkanie Las Palmas - Valencia jest obie drużyny strzela bramkę a ilość bramek będzie większa niż 2.5 po kursie @ 1.96 na Fortunie. Tak jak kolega wyżej już wspomniał obie drużyny bardzo ofensywne i mecz może się skończyć wynikiem 1:2, 2:2 no chyba że Las Palmas sprawi niespodziankę a wiadomo,że jest to zespół bardzo nieprzewidywalny ale nawet jeśli tak by się stało to myślę że Valencia z takim potencjałem w ataku spokojnie 1-2 bramki strzeli.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja dorzucę jeszcze w sprawie Las Palmas - Valencia, że w ekipie gospodarzy zmienił się trener. Jest nim Paco Jemez. Las Palmas zawsze grali ofensywnie, ale teraz będzie chyba jeszcze bardziej. Puchar to czas na eksperymenty, bo wiadomo, że celem jest teraz utrzymanie w lidze, ale też Valencia na wyjazdach wielkiego futbolu nie gra i potrafi się zdominować rywalowi. Myślę, że o2.5 to dobra opcja.
Myślę też o o9.5 korners @1.75 uni
Również myślę nad BTS w Cadiz. Gospodarze mają fajną serię, a również piłkarzy, którzy poznali smak La Liga. Mogą zagrozić Sevilli, która na wyjazdach gra bardzo nijako.
Atleti nie powinni stracić , ale kurs rzędu 1.35 to średnia opcja.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Cadiz podejmuje na własnym obiekcie drużynę Sevilli. Gospodarze tego meczu to ekipa występująca na zapleczu hiszpańskiej La Liga, czyli Segunda Division. Podopieczni Álvaro Cervery spisują się tam jak do tej pory bardzo dobrze, po dwudziestu rozegranych spotkaniach zajmują drugie miejsce w tabeli i z pewnością do końca sezonu będą walczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywek w Hiszpanii. Po drodze do obecnej fazy rozgrywek musieli odprawić z kwitkiem takie drużyny jak Almeria, Osasuna czy pierwszoligowy Betis Sewilla - w dwumeczu z Betisem padło aż 11 bramek!! 1-2 i 3-5. Co pokazuje, że drużyna z Andaluzji jest w stanie konkurować z zespołami z La Liga.
Sevilla natomiast to ekipa, która traci na wyjazdach sporo bramek. W obecnym sezonie La Liga stracili 22 gole z czego 19 na wyjeździe! Ciężko jest pisać o aktualnej formie obu drużyn, bo przerwa świąteczna mogła zrobić swoje i podziałać pozytywnie na piłkarzy Sevilli, jednak nie spodziewam się, że Vincenzo Montella będzie miał ze swoją drużyną łatwe zadanie i Cadiz z pewnością (cytując klasyka) skóry tanio nie sprzeda, a w szczególności na własnym terenie. Upatrywałbym tutaj jakiejś niespodzianki ze strony gospodarzy tego meczu.
BTS @1.75 totolotek ⛔⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Skład Valencii wygląda całkiem nieźle. Wczoraj jednak wyczytałem coś, że trener Marcelino w ostatnich dniach miał wypadek samochodowy i nie pojawiał się na treningach. Ma ktoś może potwierdzone info?. Tak naprawdę nie wiemy czy to może wpłynąć na grę Nietoperzy.
Bramkarze: Jaume, Emilio, Cristian;
Obrońcy: Montoya, Vidal, Garay, Vezo, Gabriel, Lato
Pomocnicy: Parejo, Guedes, Maksimovic, Ferran Tores, Kondogbia, Nacho Gil, Andreas Pereira
Napastnicy: Santi Mina, Rodrigo, Zaza​
Ofensywa Atletico wygląda bardzo mocno. Zobaczymy jak to się przełoży na ich grę.
Atletico:

MOYÁ, WERNER
GODÍN, LUCAS, JUANFRAN, GIMÉNEZ, THOMAS
SAÚL, CARRASCO, AUGUSTO, VITOLO
GRIEZMANN, FERNANDO TORRES, CORREA, DIEGO COSTA, GAMEIRO

Nowa Sevilla?. Przed Montella ciężkie zadanie.
Sevilla:
Sergio Rico, David Soria, Jose Antonio, Corchia, , Kjaer, Lenglet, Escudero, Banega, Pizarro, Nzonzi, Krohn-Dehli, Sarabia, Jesus Navas, Nolito, Franco Vazquez Correa i Ben Yedder Muriel.​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Skład Valencii wygląda całkiem nieźle. Wczoraj jednak wyczytałem coś, że trener Marcelino w ostatnich dniach miał wypadek samochodowy i nie pojawiał się na treningach. Ma ktoś może potwierdzone info?. Tak naprawdę nie wiemy czy to może wpłynąć na grę Nietoperzy.
http://vcf.pl/?id=9903

W Atletico dwa nowe nabytki Vitolo i Diego Costa. Ciekawe jak się zaprezentują, o ile zagrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom