>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tennis

Status
Zamknięty.
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Strasznie głupoty w tym ostatnim artykule. Sugerujesz, że jak mam informacje na temat konkretnego meczu, to jest ona trefna bo bukmacher ją wykorzysta przeciwko mnie. Przynajmniej tak to zrozumialem czytając słowa:
&quot;Jeżeli znajdziecie informacje, która teoretycznie powinna w 90% zaważyć na trafności typu, a kurs na dane zdarzenie jest podejrzanie &quot;opłacalny&quot;, to możecie tą informację &quot;wyrzucić do kosza&quot;, bo w rzeczywistości bukmacher wykorzysta ją przeciwko Wam&quot;
Nie masz pojęcia chyba jak bardzo bukmacherzy nie są ogarnięci w danych dyscyplinach/ligach i jak często, gęsto dają promocyjne kursy.
&quot;Najlepsi typerzy, którzy regularnie zarabiają na zakładach bukmacherskich sceptycznie podchodzą do wszelakich &quot;super informacji&quot;. Największą uwagę skupiają na bukmacherze.&quot;
Jakim bym nie był super typerem to slysząc informację że w drużynie siatkarskiej czy koszykarskiej trzem najlepszym zawodnikom urwało nogi, na pewno bym ładował przeciwko tej drużynie a nie na odwrót. Bo z tej informacji o absencjach rodzi się to słynne value
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Strasznie głupoty w tym ostatnim artykule. Sugerujesz, że jak mam informacje na temat konkretnego meczu, to jest ona trefna bo bukmacher ją wykorzysta przeciwko mnie. Przynajmniej tak to zrozumialem czytając słowa:
Nie masz pojęcia chyba jak bardzo bukmacherzy nie są ogarnięci w danych dyscyplinach/ligach i jak często, gęsto dają promocyjne kursy.

Jakim bym nie był super typerem to slysząc informację że w drużynie siatkarskiej czy koszykarskiej trzem najlepszym zawodnikom urwało nogi, na pewno bym ładował przeciwko tej drużynie a nie na odwrót. Bo z tej informacji o absencjach rodzi się to słynne value
Oczywiście każdy może mieć własne zdanie na temat danego tematu, jednak rzucasz za mocne słowa, że piszę głupoty. Być może dla Ciebie są to głupoty, ale dla mnie ma to sens.
Jeżeli łudzisz się, że regularnie będziesz posiadał szybciej cenne informację, niż bukmacher to jesteś w błędzie. Bukmacherzy mają pierwsi dostęp do tego typu informacji, od razu obniżają kursy, jeśli pojawi się cenna informacja. Może zdarzyć CI się, że w pojedynczych przypadkach będziesz szybszy, jednak na dłuższą metą jest to praktycznie niewykonalne. No i jeszcze bukmacherzy mają opcję anulowania zakładu, jeśli zagrasz go po kursie, który oni określą, jako ich pomyłkę ????
Jeszcze jedno.. Mówię tutaj o &quot;public info&quot;, co innego jak ktoś ma informacje z pierwszej ręki, za nim trafią do sieci i prasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom