>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

BDO: World Darts Championship 2018 - Frimley Green (06.01.2018-14.01.2018)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
BDO: World Darts Championship 2018

Data: 6 stycznia - 14 stycznia 2018
Miejsce: Frimley Green (Anglia), Lakeside Country Club
Oficjalna strona: http://lakesideworlddarts.co.uk/index.php
Formaty gry:
Mężczyźni:
Pierwsza runda - Best of 5 sets
Druga runda - Best of 7 sets
Ćwierćfinał- Best of 9 sets
Półfinał - Best of 11 sets
Finał - Best of 13 sets
Kobiety:
Pierwsza runda- Best of 3 sets
Ćwierćfinał- Best of 3 sets
Półfinał - Best of 3 sets
Finał - Best of 5 sets
Nagrody:
  • Men&#39;s Champion: ÂŁ100,000
  • Runner-Up: ÂŁ35,000
  • Semi-Finalists (2): ÂŁ15,000
  • Quarter-Finalists (4): ÂŁ6,500
  • Last 16 (8): ÂŁ4,500
  • Last 32 (16): ÂŁ3,250
  • Preliminary Round losers (8): ÂŁ2,000
  • Highest Checkout prize of ÂŁ5,000 in the men&#39;s event
  • Total: ÂŁ300,000

  • Women&#39;s Champion: ÂŁ12,000
  • Runner-Up: ÂŁ5,000
  • Semi-Finalists (2): ÂŁ2,000
  • Quarter-Finalists (4): ÂŁ1,000
  • Last 16 (8): ÂŁ500
  • Total: ÂŁ29,000

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
jozzy22 546,7K

jozzy22

Użytkownik
Właśnie trwają mistrzostwa świata BDO więc może spróbujmy coś ugrać?!
Jeśli mógłby się wypowiedzieć jakiś fachowiec w temacie:
Nilsson D. - Sparidaans J.
Typ: 1 Kurs: 1.80
Dlaczego Szwed?
Z tego co widze to w zeszłym roku walczył w dodatku zwycięsko Chisnallem,Gurneyem,Beatonem a więc widać,że gość wie o co chodzi w te klocki.W dodatku w przeciwieństwie do rywala jest klasyfikowany w rankingu,a więc świadczy to jednak na jego plus.
Jesli mógłby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany w realiach BDO byłbym wdzięczny bo kurs przyjemny i grzech nie skorzystać
Wynik: 3:0 ✅
e: na luźno ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Średnio interesuję się kobiecym dartem jednak w oczy rzuciły mi się 2 dzisiejsze mecze:
(5)C. Hammond - F. Sherrock 1.92 - 1.8 ⛔ 1:2
Australijka Hammond rozstawiona z 5 w światowym rankingu jest na 3 miejscu, w zeszłym roku doszła do finału, zaś Sherrock 7 darterka świata jednak Hammond ma od niej prawie 2 razy więcej punktów w rankingu, w ostatnich dwóch latach wygrała ledwie 1 mecz w finałach BDO
(7)S. Prins - M. O&#39;Brien 1.92 - 1.8 ✅ 2:0
Holenderka Prins to 4 zawodniczka rankingu, rozstawiona z 7 na tym turnieju, w ostatnich latach przegrywała w mistrzostwach BDO prawie zawsze zawsze z najlepszą Lisą Ashton, zaś jej rywalka to bodajże dopiero 26 zawodniczka rankingu
Czy mógłby się wypowiedzieć na ten temat ktoś kto bardziej ogarnia temat?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
(5)C. Hammond - F. Sherrock 1.92 - 1.8
Australijka Hammond rozstawiona z 5 w światowym rankingu jest na 3 miejscu, w zeszłym roku doszła do finału, zaś Sherrock 7 darterka świata jednak Hammond ma od niej prawie 2 razy więcej punktów w rankingu, w ostatnich dwóch latach wygrała ledwie 1 mecz w finałach BDO
Sherrock jeszcze jakieś dwa lata temu potrafiła grać na poziomie finału i walczyć z najlepszymi. Zachorowała jednak i widać było po niej spory wpływ tejże choroby. Szczególnie na twarzy, która tak jakby spuchła. Zapewne z tego powodu ograniczyła liczbę startów, ale jak to na chwilę obecną wygląda to nie wiem, gdyż do kobiecego darta w ogóle nie zaglądałem.
 
jozzy22 546,7K

jozzy22

Użytkownik
Na poniedziałek pojedynek pań:
Gulliver T. - Pruim V.
Typ: 1 Kurs: 1.62
Tu tak jak dziś widzi mi się,że jednak jest to pomyłka buków.W rozpisce Triny Gulliver widze,że 2 lata temu pokonała Lise Ashton która w zeszłym roku wygrała mistrzostwa,a więc jak dla mnie jest to jak najbardziej na plus typu.Trina to stała bywalczyni tych mistrzostw.2 starty w ostatnich 2 latach i porażki w ćwierćfinałach,a więc kobita wie o co chodzi w tej grze.
Co do Pruim to za wiele o niej nie wiem powiem szczerze,że praktycznie nic o niej nie wiem.
Tak więc ja pogram tak no chyba,że ktoś rzuci trochę więcej światła?!
Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Na poniedziałek pojedynek pań:
Gulliver T. - Pruim V.
Typ: 1 Kurs: 1.62
Tu tak jak dziś widzi mi się,że jednak jest to pomyłka buków.W rozpisce Triny Gulliver widze,że 2 lata temu pokonała Lise Ashton która w zeszłym roku wygrała mistrzostwa,a więc jak dla mnie jest to jak najbardziej na plus typu.Trina to stała bywalczyni tych mistrzostw.2 starty w ostatnich 2 latach i porażki w ćwierćfinałach,a więc kobita wie o co chodzi w tej grze.
Co do Pruim to za wiele o niej nie wiem powiem szczerze,że praktycznie nic o niej nie wiem.
Tak więc ja pogram tak no chyba,że ktoś rzuci trochę więcej światła?!
Wynik:
Również mi ten mecz się rzucił od razu w oczy jak zobaczyłem drabinkę, Trina wielokrotna mistrzyni tego turnieju, rok temu 1/4 a dwa lata temu WIN, jednak jak prześledzić dokładniej mecze z jej udziałem to raczej jej przeciwniczki rzucały bardzo słabo niż ona bardzo dobrze, przejrzałem bodajże ostatnie 4 turnieje i chyba tylko raz rzucała powyżej 72 co nie jest jakimś wspaniałym wynikiem a tak to w większości ok. 66/67 co jest słabiutkim wynikiem, nie wiem czy to trema przed najbardziej utytułowaną zawodniczką czy po prostu słabszy dzień jej rywalek. Jeśli Pruim będzie rzucać ponad 70 to wydaje mi się że może na spokojnie powalczyć z Gulliver, co jednak wydaje mi się mało prawdopodobne i sam pogram ją po bardzo dobrym kursie.
Chyba czas zacząć bliżej się przyjrzeć kobiecemu Dartowi bo można trafić bardzo dobre kursy jak ten na Prins, Hammond również mogła to wygrać bo rzucała lepiej jednak w decydującym momencie przegrała na dablach.
Czekam na kurs na ww Prins w meczu z Hedman, która to mimo że gra z jedynką zagrała bardzo słabo w 1 rundzie z AVG chyba 66 i przeszła tylko dlatego że jej przeciwniczka rzucała jeszcze bardziej beznadziejnie a Prins dzisiaj ponad 71 i pewne zwycięstwo z dobrze dysponowaną O&#39;Brien.
BTW wiecie czy są gdzieś kursy na zwyciężczynię turnieju? Bo Lisa Ashton chyba znów poza konkurencją
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Również mi ten mecz się rzucił od razu w oczy jak zobaczyłem drabinkę, Trina wielokrotna mistrzyni tego turnieju, rok temu 1/4 a dwa lata temu WIN, jednak jak prześledzić dokładniej mecze z jej udziałem to raczej jej przeciwniczki rzucały bardzo słabo niż ona bardzo dobrze, przejrzałem bodajże ostatnie 4 turnieje i chyba tylko raz rzucała powyżej 72 co nie jest jakimś wspaniałym wynikiem a tak to w większości ok. 66/67 co jest słabiutkim wynikiem, nie wiem czy to trema przed najbardziej utytułowaną zawodniczką czy po prostu słabszy dzień jej rywalek. Jeśli Pruim będzie rzucać ponad 70 to wydaje mi się że może na spokojnie powalczyć z Gulliver, co jednak wydaje mi się mało prawdopodobne i sam pogram ją po bardzo dobrym kursie.
Chyba czas zacząć bliżej się przyjrzeć kobiecemu Dartowi bo można trafić bardzo dobre kursy jak ten na Prins, Hammond również mogła to wygrać bo rzucała lepiej jednak w decydującym momencie przegrała na dablach.
Czekam na kurs na ww Prins w meczu z Hedman, która to mimo że gra z jedynką zagrała bardzo słabo w 1 rundzie z AVG chyba 66 i przeszła tylko dlatego że jej przeciwniczka rzucała jeszcze bardziej beznadziejnie a Prins dzisiaj ponad 71 i pewne zwycięstwo z dobrze dysponowaną O&#39;Brien.
BTW wiecie czy są gdzieś kursy na zwyciężczynię turnieju? Bo Lisa Ashton chyba znów poza konkurencją
Co do typu na Gulliver rowniez sie zgodzę i sprobuje na nia zagrac. Jesli chodzi o win Ashton w turnieju to jest taka opcja na 1xbet
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Wczoraj Gulliver mimo 2:1 bardzo pewnie wygrane spotkanie, jedno z najlepszych od kilku lat AVG prawie 78, Pruim tak jak się spodziewałem przy wysokiej średniej (74) mogła to jednak spokojnie wygrać jakby nie przeplatała rzutów za 140 z 9,11 czy 20 i tak kilka razy to wypadło by to znacznie lepiej jeszcze przed meczem można było złapać ponad 1.80 ✅
Na dzisiaj spokojnie kursy do AKO i bez niespodzianek przeczuwam:
Alieen De Graaf - Paula Jacklin 1 1.12 ✅ 2:0
Alieen jedna z głównych faworytek, rok temu 1/2 i przegrana ze zwyciężczynią, 2 lata temu tak samo 1/2 i przegrana ze zwyciężczynią, 3 lata temu 1/4 i przegrana z finalistką, 4 lata temu 1 runda jednak znów przegrała ze zwyciężczynią, Angielka dwa starty w dwóch ostatnich latach i dwie szybkie porażki w tym 2 lata temu właśnie z Alieen
Anastasia Dobromyslova - Anca Zijlstra 1 1.38 ✅ 2:0
Na początku szukałem tu niespodzianki bo widziałem że Holenderka ograła ją 2 lata temu, jednak jeśli dokładniej przyjrzeć się statystykom to był raczej średni mecz Rosjanki, która rzucała jedynie ok. 72, a z przebiegu ostatnich turniejów w większości meczy gra na poziomie około 80. Dwuktorna mistrzyni (2012, 2013), półfinały w latach (14, 15 i 17) i jedyny słabszy występ to właśnie mecz w 1 rundzie z Ancą, która to praktycznie nie wchodzi na poziom 70 przy swoich rzutach (bodajże 61, 64, 69) w ostatnich meczach. Jeśli Rosjanka zagra na swoim normalnym poziomie ok. 75 to nie widzę szans dla Holenderki
Geert de Vos - Derk Telnekes 1 1.55 ✅ 3:1
Belg to zawodnik ograny na mistrzostwach BDO i w ostatnich turniejach miał ogromnego pecha trafiając na późniejszych mistrzów, 2016 i minimalna porażka ze Scottem Waitsem 3:4, 2015 rok i również porażka po walce ze Scottem Mitchellem 2:4, rok temu porażka z w 1/4 z Darylem Fittonem również minimalnie 4:5, Holender dopiero debiutuje na tym poziomie i w pierwszym meczu rozegrał przeciętny mecz ze swoim rodakiem na AVG 87, nie wydaje mi się żeby taki gracz jak de Vos miał odpaść już w 1 meczu z debiutantem a kurs bardzo przyjemny
Jamie Hughes - Michael Unterbuchner 1 1.40 ⛔ 2:3
Tu również jak w poprzednim meczu gracz doskonale obeznany z tym turniejem tj. Hughes, który w dwóch ostatnich latach dochodził do 1/2 gdzie przegrywał x późniejszymi zwycięzcami (2017 Durrant, 2016 Waites), w pierwszych czy drugich rundach zawsze nie dawał swoim przeciwnikom większych szans wygrywając do 0 czy też do 1. Niemiec już wczoraj mógł odpaść z turnieju gdzie wygrał dopiero po grze na przewagi w 5 secie, grając na słabej średniej 84
Te 4 mecze dają bardzo ładny kurs 3.35 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
M 3

mileniumm

Użytkownik
popieram typy przedmówcy
dodaje od siebie:
Williams - Nillson typ: 2 kurs 1.98 fortuna
Kompletnie nie rozumiem zestawienia kursów, dla mnie Szwed to lepszy zawodnik co pokazują ostatnie wyniki obu graczy. Potrafi zagrać dobry mecz i wygrać z czołówką. Biorę i polecam
PARODIA ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 95

davidienko

Użytkownik
Martin Philips - D.Day 2 1.90 - widziałem wczoraj spotkanie w ktorym Day faworytem nie byl - jak na BDO zagral dla mnie fantastyczny mecz... tak naprawde zatrzymal sie dopiero na lotkach meczowych - to z nimi mial najwiekszy problem... jezeli tylko glowa wytrzyma (co jak pokazal dzisiaj Szwed nie jest takie pewne) to powinien to spotkanie ogarnac
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Dobromyslova - Winstanley TYP:1 @1.85/ 1xbet ŁATWO ✅✅✅
Tutaj bardziej kieruje się tym co zobaczyłem w pierwszych meczach obu Pań. Anastasja wyciagneła chyba najlepszą średnią ze wszystkich zawodniczek. Jeszcze w końcówce meczu miała avg niecałe 90. powiedział bym że jak na kobiety to zagrała świetne spotkanie. Do tego całkiem niezłe podwójne . Wiem że równie dobrze dzisiaj może kompletnie spierniczyć ten mecz (jak to kobiety mają w zwyczaju) ale mimo wszystko polecam ten typ.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Popieram typ kolegi na Rosjankę, a od siebie dodam:
C. Whitehead - J. Williams 1 2.18
Nie rozumiem tych kursów biorąc pod uwagę że Walijczyka nie powinno już być w turnieju, gdyby nie katastrofalne double Nillsona, rzucał w tamtym meczu na średniej 81 czyli poziom kobiet, Irlandczyk zaś bardzo dobry mecz z turniejową 8 Menziesem, gdzie również był underdogiem, AVG ponad 90, jeśli panowie utrzymają swój poziom nie widzę tutaj żadnych szans dla Williamsa i max 5 setów
S. Prins - D. Hedman 1 2.32
Doświadczona Angielka przeszła dalej tylko dlatego że trafiła na najgorszą z 16 zawodniczek, która ledwo przekraczała AVG 60! a sama Hedman dopiero na 14 miejscu wśród wszystkich po 1 rundzie z równie beznadziejną średnią 66, Prins trochę lepiej bo 71 więc spodziewam się tu bardzo wyrównanego meczu a szkoda nie spróbować po takim kursie
 
W 0

wianek

Użytkownik
C. Whitehead - J. Williams 1 2.18
Nie rozumiem tych kursów biorąc pod uwagę że Walijczyka nie powinno już być w turnieju, gdyby nie katastrofalne double Nillsona, rzucał w tamtym meczu na średniej 81 czyli poziom kobiet, Irlandczyk zaś bardzo dobry mecz z turniejową 8 Menziesem, gdzie również był underdogiem, AVG ponad 90, jeśli panowie utrzymają swój poziom nie widzę tutaj żadnych szans dla Williamsa i max 5 setów
Ehh, Conan mógł co najmniej dwukrotnie skończyć mecz :/ Williams ma farta do pudeł przeciwników w tym turnieju.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ehh, Conan mógł co najmniej dwukrotnie skończyć mecz :/ Williams ma farta do pudeł przeciwników w tym turnieju.
Nie pozostaje nic innego jak znowu zagrać przeciwko niemu tylko tym razem handi bo kurs pewnie ok.1.2 z Durrantem jak ugra seta lub dwa to jak dla mnie mega sukces z taką grą i takim szczęściem
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
McGeeney - Warren 2 @2,75 WH
dla mnie 50/50 no moze z lekkim wskazaniem na marka , warren 1 mecz srednia 95 drugi 88 zas mcgenney 86 i 92 ,Wayne imponuje mi w tym turnieju i jesli utrzyma poziom gry z poprzednich spotkan moze to wygrac, kurs dla mnie przesada i tyle
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Anastasia Dobromyslova - Lisa Ashton
Chociaż myślałem że Ashton bierze ten turniej to nie spodziewałem się tak świetnej gry Dobromyslovej i aż żal nie spróbować po kursie 2.2 AVG Anastasji: 82,85,84 a Lisy: 77,73,83 więc widać że Rosjanka trzyma równą bardzo dobrą formę. Na 20 rozegranych legów przegrała tylko 2! Dla porównania Lisa wygrała 18/27. Anastasia dodatkowo rzuciła 3 maxy a Ashton 2. Jeśli Rosjanki nie zje presja to może to ugrać na spokojnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
BDO World Championship
Durrant, Glen vs McGeeney, Mark
Handicap By Sets: Durrant, Glen (-2.5) @ 1.444 ⛔ 7-6
Handicap By Sets: Durrant, Glen (-3.5) @ 1.76 ⛔
Handicap By Sets: Durrant, Glen (-4.5) @ 2.38 ⛔
Marathon
Jeśli taki gracz jak McGeeney jest liderem rankingu BDO i dopiero wczoraj debiutował w półfinale MŚ, to coś musi być nie tak z tym rankingiem. Wczoraj to wyglądał momentami jak jakiś amator, seryjnie zbaczał na 1ki i 5tki, wizyty poniżej 60pkt były regułą, nie mówiąc o żenującej skuteczności na dublach rzędu 20-25%. Gdyby Unterbuchner trochę lepiej punktował to by go spokojnie ograł, a i tak było gorąco do końca, przecież Niemiec miał realną szansę na 5-5. Nie wiem jak by miał się postawić Durrantowi, który przez cały turniej gra dobrze i równo, nawet ta chwila słabości z Williamsem nie wynikała z jego słabej gry tylko ze świetnej rywala. (Zresztą to był zdecydowanie najlepszy mecz turnieju i jedyny stojący na dobrym poziomie PDC). Średnie Anglika zdecydowanie najwyższe w turnieju (średnia z 4 meczów 98.06), prawie o 10 wyższe niż McGeeneya (89,65), a to przecież przepaść i właściwie niweluje przewagę rzucania jako pierwszy w swoich legach czy setach. Jeśli tylko Durrant nie będzie marudził na wyjściach to to będzie jeden z szybszych finałów z historii. I wtedy nawet kurs 1.20 wydaje się value.
Durrant To Win &amp; Most 180s &amp; Highest Checkout &amp; Under 12 Sets: Yes @ 2 ⛔
1xbet
 
K 48

kamillo_kat

Użytkownik
Mark poza grą normalnie pracuje (wiem bo jestem jego przełożonym ???? ) i nie poświęca się w 100% grze Durrant profesional typowy. Ps. jak jest ktoś jakimś fanatykiem darta mogę pochytać autografy Marka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom