>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzyń 2017/2018

Status
Zamknięty.
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Alba Blaj według bukmacherów faworytem z zespołem Volero Zurich.
Czy nie myślicie, że wystawienie kursów oscylujących ok. 2.3 na Volero to nie promocja?
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Alba Blaj według bukmacherów faworytem z zespołem Volero Zurich.
Czy nie myślicie, że wystawienie kursów oscylujących ok. 2.3 na Volero to nie promocja?
Promocja to może nie, bo jednak Volero ma słabszy skład niż przed rokiem. Co ciekawe dwie siatkarki ściągnięte właśnie z zespołu rumuńskiego. Spróbować jednak można. Skład Rumunek też bez szału. Zawodniczki ściągnięte z przeciętnych klubów w Turcji nie powalają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Moskwa -13,5pkt
Uważam że mecz Łódź-Moskwa to będzie rzeź niewiniątek. Choć trzeba uważać bo zwłaszcza u kobiet może pójść jakiś jeden set nie tak i partoli od razu dość wysoki -pkt. Łódź jest mega słaba na lewym skrzydle. Moskwa to taki zespół zbliżony stylem gry do polskiego ŁKS. Widzieliśmy jaki ŁKS spuścił łomot w derbach Łodzi Budowlanym. Widzę tu mega przewagę na siatce w bloku i ataku Ruskich. Trochę obawiam się o ich przyjęcie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dynamo Moskwa - Galatasaray 1:3
powyżej 173,5
1,50 eFortuna

Myślę, że na 3 setach Rosjanki nie zamkną tego meczu, Galatasaray mocne w tym sezonie... Już pierwszy mecz w lidze mistrzyń pokazał, że Galatasaray to nie drużyna do bicia, co prawda przegrały pierwszy mecz ale nie z byle kim bo z Vakifbank 1:3.
Dynamo Moskwa wygrały na wyjeździe 3:0 z Budowlani Łódź ale co znaczy Polska piłka siatkowe w ostatnich latach tyle co nic. Moim zdaniem obejrzymy bardzo ciekawe spotkanie a kursy już mocno poleciały w dół na gości...
Pięknie i +1,5 na Turczynki także weszło gładko
 
M 220

mm25

Użytkownik
1-3 masakra... mialem na ako +1.5 seta na Dinamo 1.15 , nawet 2 setów nie ugrały, żenada... Na ruskim własnie kurs rósł , zapewne coś to nie tak, jak rośnie..
 
M 220

mm25

Użytkownik
Jutro Chemik Police K +1.5 seta 2.30
wg mnie warte gry.. Ostatnio dobrze zagrali, albo można tez na punkty w tym meczu...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Jutro Chemik Police K +1.5 seta 2.30
wg mnie warte gry.. Ostatnio dobrze zagrali, albo można tez na punkty w tym meczu...
Moim zdaniem Chemik nie wygra dwóch setów. Słabo to wygląda a po drugiej stronie siatki jednak bardzo dobry zespół, znacznie lepszy od Dynama Moskwy. Jakiś -pkt na Kazań moim zdaniem to najlepsza opcja na ten mecz.
Ależ pomyłka bukmacherów. Ja ściskam kciuki za dziewczyny z Rzeszowa i odpuszczam, ale 1,12 na nich to jest żart. W Blaj są naprawdę solidne nazwiska jak Cleger, Crncević, Salaoru, Moellers, Onyjekwe i inne. Rzeszów bez rozgrywającwj Kaczmar, która w całej lidze wyrosła na numer jeden na tej pozycji. Ogromne osłabienie. 4,85 czy 3,20 na +1,5seta to mega kursy z wielkimi szansami na powodzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 220

mm25

Użytkownik
Moim zdaniem Chemik nie wygra dwóch setów. Słabo to wygląda a po drugiej stronie siatki jednak bardzo dobry zespół, znacznie lepszy od Dynama Moskwy. Jakiś -pkt na Kazań moim zdaniem to najlepsza opcja na ten mecz.
Ależ pomyłka bukmacherów. Ja ściskam kciuki za dziewczyny z Rzeszowa i odpuszczam, ale 1,12 na nich to jest żart. W Blaj są naprawdę solidne nazwiska jak Cleger, Crncević, Salaoru, Moellers, Onyjekwe i inne. Rzeszów bez rozgrywającwj Kaczmar, która w całej lidze wyrosła na numer jeden na tej pozycji. Ogromne osłabienie. 4,85 czy 3,20 na +1,5seta to mega kursy z wielkimi szansami na powodzenie.
Co można isc na gosci, Rzeszowianki myslisz przegrają? Albo moze na 1 set dla gosci kurs 1.60 to dość dobry..
I co myslisz O Fenerbahce -1.5 seta
mysle że spokojnie ograją Novarę, mysle wejść to i w 3-0
Tak samo Volero Zurych -2.5 seta
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów, kobiet
Spotkanie: Developres Rzeszów - Alba Blaj 0:3
Typ: powyżej 176,5
Kurs:
2,35
Godz: 18:00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Niesamowicie niskie kursy wystawili na Rzeszowianki w tym spotkaniu a moim zdaniem nie są One aż takim faworytem do zwycięstwa, żeby wystawiać na nie zaledwie 1,15 ...
Alba Blaj pokonały w pierwszej kolejce mocną drużynę z Zurichu 3:1, w lidze zajmują 2 miejsce tylko dzięki mniejszej ilości punktów 9 zwycięstw 1 porażka... Przede wszystkim w tym zespole są solidne zawodniczki dwie Kubanki, Rumunki Salaoru i Onyejekwe czy chociażby Bułgarki Koleva i Barakova....
O Rzeszowiankach można mówić, że w końcu zaczęły grać na poziomie w lidze Polskiej... Skład zebrały mocny zgrały się i zaczęły wygrywać systematycznie, w lidze mistrzów wygrały swoje spotkanie 3:1 z Mulhouse ale właśnie... Jeśli Francuski wygrały seta to Rumunki powinni zdobyć go bez problemu bo są po prostu ekipą lepszą...
Moim zdaniem kursy nieco podrosną na gospodynie, warto zagrać teraz póki kursy wysokie
Powodzenia
A trzeba było wziąść dodatnie handi bądź +1,5 seta to nawet 1 seta Polki nie umiały ugrać... Niestety ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
W 24

wr_perumal

Użytkownik
Ależ pomyłka bukmacherów. Ja ściskam kciuki za dziewczyny z Rzeszowa i odpuszczam, ale 1,12 na nich to jest żart. W Blaj są naprawdę solidne nazwiska jak Cleger, Crncević, Salaoru, Moellers, Onyjekwe i inne. Rzeszów bez rozgrywającwj Kaczmar, która w całej lidze wyrosła na numer jeden na tej pozycji. Ogromne osłabienie. 4,85 czy 3,20 na +1,5seta to mega kursy z wielkimi szansami na powodzenie.
Ja też uważam, że kursy są mocno przesadzone. Już zostało sporo napisane na ten temat i ktoś kto zna się na siatkówce wie, że ekipę Alba Blaj stać tutaj na równą walkę. Jak dla mnie granie +2,5 seta na A.Blaj to sprawa wręcz pewna a kursy w granicach @1,54 - 1,67 to brać z pocałowaniem. pablo_89 napisał już jakie zawodniczki są w drużynie z Rumunii i nie są to przypadkowe zawodniczki.
Moim zdaniem bardzo warto grać +2,5 seta na drużynę Alba Blaj i uważam, że wejdzie gładko!
Sam osobiście zagram taki typ za stawkę 8/10!

Rzeszów - Alba Blaj +2,5 @ 1,62 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 24

wr_perumal

Użytkownik
Kolejną moja propozycja jest zagranie w stronę Volero Zurich. Kurs może i nie powala na nogi @1.30, ale do podbicia jak znalazł. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak spokojne zwycięstwo gospodyń tego pojedynku. Volero to nie jest już może i taka potęga jak kiedyś, ale dalej graja tam zawodniczki takie jak: Ana Antonijević, Rosir Calderon Dias, Gergana Dimitrowa, Silvija Popović, Mira Todorowa czy choćby Samara. W ekipie gości nie widać, aż tylu doświadczonych i grających na podobnym poziomie zawodniczek.
Także uważam że granie w stronę gospodyń to trafny typ na dzisiaj.
Volero Zurich @1.30 8/10
Volero Zurich -1,5 @1.52 6/10
 
W 24

wr_perumal

Użytkownik
I chyba ostatni typ na dzisiaj, który wpadł mi w oko i powinien wejść spokojnie.
M. Płowdiw - Vizura @1.25 8/10
M. Plowdiw -1,5 @ 1,40 5/10

Kurs na gospodynie poleciał już w dół, ale uważam, że do jakiegoś AKO jak znalazł.
Obie ekipy po pierwszych meczach mają porażkę na swoim koncie z tym, że zawodniczki Plowdiw walczyły jak równy z równym w każdym secie z wiadomo jak silnym Dinamem Kazan, natomiast Vizura dostały srogie lanie od Chemika Police.
Nie ma się co tutaj rozpisywać - po prostu gospodynie mają silniejszy i bardziej doświadczony skład i są zdecydowanym faworytem tego pojedynku w mojej opinii.
Wydaje mi się, że dwa mecze które zaproponowałem śmiało można grać razem w zestawie i fajnie to wygląda:
M. Płowdiw - Vizura
V. Zurich - Mulhouse
Kurs: 1.62
Stawka: 8/10

Bardzo słaby mecz w wykonaniu gospodyń! Zasłużyły na porażkę.

Teraz zagram mocno:
Volero Zurich -1,5 @1,50 10/10

To dzisiaj panienki zabrały ...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Co można isc na gosci, Rzeszowianki myslisz przegrają? Albo moze na 1 set dla gosci kurs 1.60 to dość dobry..
I co myslisz O Fenerbahce -1.5 seta
mysle że spokojnie ograją Novarę, mysle wejść to i w 3-0
Tak samo Volero Zurych -2.5 seta
Nie grałbym aż tak mocno na Fenerbahce. Jednak Novara jest bardzo mocna z dwiema mega armatami na skrzydłach Egonu i Plak. No i Skorupa na rozegraniu, która gra bardzo mądrze. Fenerbahce też ma fajny skład ale choćby w meczach z Vakifbank czy Eczacibasi w swojej grze pokazywały sporo słabości. Ja bym tu stawiał +1,5seta na Novarę @1,90.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Ja się nawet zastanawiam czy mocniej nie iść na Novare( zobaczymy w trakcie). Fenerbahce tak naprawdę z nikim mocnym się nie mierzyło w tym składzie. Novara na pewno ma mocniejszy środek i rozegranie. Przyjęcie moim zdaniem ciut lepsze mają Turczynki.Atak moim zdaniem porównywalny Rahimova Egonu grają na podobnym poziomie.. Po stronie Fenerbahce tak naprawdę dużo daje hala.
Novara win 2,88 unibet 4/10
Novara -1,5 s 4,8 unibet 1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ted 9,5K

ted

Forum VIP
I mamy wal po turecku ???? kursy z 5 na 2,8 mimo żadnych kontuzji , Włoszki gówno grają i jakby nigdy nic z 2-0 sobie wygrywają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom