>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie przewiduje następujące kursy na naszych potencjalnych rywali.Kierowałem się tym jak bukmacher przez wiele lat oferty w tym na wielkie turnieje.Co o tym sądzicie ? znaki zapytania postawiłem przy największych wątpliwościach.W paru przypadkach mogłem popełnić potężnego babola ;) Czekam na Wasze opinie
Kolumbia po równo
Senegal 1.89

Japonia 1.64
Niewiele się pomyliłeś ;)
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Liczę że będą jakieś mecze podwyższonego ryzyka, gdzie ważne będą też aspekty polityczne i takie tam podobne.
Ciekawie byłoby gdyby zagrały że sobą takie pary jak:
Francja - Maroko/Tunezja
Belgia - Maroko/Tunezja
Rosja - Maroko
W takich parach mielibyśmy pewnie większe emocje poza boiskiem, niedawno Marokańczycy zrobili niezłe rozróby w Brukseli czy Francji gdzie świętowali awans swojej reprezentacji. Juž wyobrażam sobie Brukselę w razie takiego meczu Belgia - Maroko i ewentualny łomocik Maroka na boisku.
Macie jeszcze jakieś propozycje innych takich gorących meczów?
No i się doczekałeś - Belgia - Tunezja 23 czerwca. Jeżeli chodzi o inne spotkania tego typu to czy ktoś się orientuje jakie relacje mają ze sobą Egipt i Arabia Saudyjska? Wydaje mi się, że są to państwa sojusznicze ale mogę się mylić.
Załączam fajną infografikę, przejrzysty kalendarz. Jakby coś było nie teges z pobraniem w oryginalnym rozmiarze (3787 x 2709) to podrzucam link zewnętrzny.
http://ocdn.eu/jcmsprzegladsportowy/c45d0e4ab6f704c341e884ba3fedef24.jpg


 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
No i się doczekałeś - Belgia - Tunezja 23 czerwca. Jeżeli chodzi o inne spotkania tego typu to czy ktoś się orientuje jakie relacje mają ze sobą Egipt i Arabia Saudyjska? Wydaje mi się, że są to państwa sojusznicze ale mogę się mylić.
Załączam fajną infografikę, przejrzysty kalendarz. Jakby coś było nie teges z pobraniem w oryginalnym rozmiarze (3787 x 2709) to podrzucam link zewnętrzny.
http://ocdn.eu/jcmsprzegladsportowy/c45d0e4ab6f704c341e884ba3fedef24.jpg

Też się zastanawiałem nad parą Egipt z Arabią, lecz poczytałem w necie i z tego co tam piszą to te państwa mają że sobą dobre stosunki. Szkoda że Maroko nie trafiło na Belgię albo Francję. Przynajmniej ja mam takie wrażenie że jednak Marokańczycy to więksi narwańcy od Tunezyjczyków.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Taka ciekawostka - zestawienie par graczy, którzy na co dzień grają w jednym klubie, a na Mundialu zagrają przeciwko sobie w fazie grupowej:
15 czerwca Hiszpania - Portugalia: Ramos - Ronaldo (Real Madryt)
19 czerwca Senegal - Polska: Kalidou Koulibaly - Piotr Zieliński (Napoli)
21 czerwca Argentyna - Chorwacja: Leo Messi - Ivan Rakitić (Barcelona), Gonzalo Higuain - Mario Mandżukić (Juventus)
24 czerwca Polska - Kolumbia: Lewandowski - James Rodriguez (Bayern), Kamil Glik - Radamel Falcao (AS Monaco)
26 czerwca Dania - Francja: Christian Eriksen - Hugo Lloris (Tottenham)
28 czerwca Belgia - Anglia: Kevin de Bruyne - Raheem Sterling (Manchester City), Romelu Lukaku - Chris Smalling (Manchester United)
28 czerwca Polska - Japonia: Łukasz Piszczek - Shinji Kagawa (Borussia Dortmund)
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
A ja mam pytanie, co decyduje o miejscu w grupie w przypadku takiej samej ilosci punktow, bilans bramkowy ogolny, czy wynik w bezposrednim starciu??
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
A ja mam pytanie, co decyduje o miejscu w grupie w przypadku takiej samej ilosci punktow, bilans bramkowy ogolny, czy wynik w bezposrednim starciu??
Najpierw różnica bramek, później liczba strzelonych bramek i na samym końcu bezpośredni mecz
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kadra która powinna poleciec do Rosji wg. mnie : Szczęsny, Fabiański, Białkowski,- Glik, Pazdan, Piszczek, Jędrzęjczyk, Bereszyński, Cionek, Rybus,-Mączyński, Krychowiak, Linetty, Zieliński, Grosicki, Błaszczykowski, Frankowski, Michalak, Mierzejwski, Peszko - Lewandowski, Milik, Teodorczyk
Pogrubionym tekstem zaznaczyłem pewniaki, których nie będe opisywal, opisze tylko tych którzy powinni dołącząć do pewniaków, krótki komentarz.
Białkowski: A więc 3 bramkarzem który poleci do Rosji powinien być Białkowski, który zbiera bardzo dobre noty w Ipswich Town, oglądałem jego kilka meczu na zapleczu premier league, i zrobił na mnjie duże wrażenie, wole jego niż Tytońa czy Skorupskiego którzy grzeja ławę w swoich klubach, Białkowski pewny punkt swojej drużyny, W Ipswich włąsnie od niego trener ustala skład, a kilka interwencji któremogłem zobaczyć na światowym poziomie,
Cionek - tu nie będę się rozpisywał, gdyż dla Cionka miejsce w kadrze powinno być, gra w swoim klubie w serie a, a w kadrze gdy wchodził z ławki udowodnił że jest solidny i warto na niego psotawić
Rybus - Bardzo uniwersalny zawodnik, może zagrać w obronie jak i na boku pomocy, powinien zagraćw Rosji gdyż zna ten klimat grywa na co dzień w Lokomotiwie, i na pewno przyda się kadrze,
Frankowski - Chyba najbardziej wartościowy gracz lidera naszej lotto ekstraklasy, Jagielloni Białystok, którego obserwowali już skauci Borussi Dortmund, bardzo solidny, dobra technika, z dużymi perspektywami na przyszłość, wielki talent którego w karze nie powinno zabraknąć,
Michalak - Dla niektórych może to być niespodzinka że go wpisałem, ale widziałem jego kilka meczów w Wisłe Płock, i muszę przyznać, że Selekcjoner przy ustalaniu 23 osobowej kadry powinien wziąć go pod uwagę, bardzo szybki zawodnik, i bardzo dobry technicznie, który potrafi jednym rajdą stworzyc akcję bramkową, takich graczy kadra potrzebuje,
Mierzejwski - gracz niewiadoma, z jednej strony bardzo dobre wystepy w lidze australijskiej 12 bramek, 6 asyst, 3 miejsce w klasyfikacji strzelców, ale z drugiej strony czy liga australijska jest na tyle mocna żeby brać go pod uwagę, myślę że trener powinien go jednak powołać, doświadczony zawodnik, który przyda się kadrze, liczby w A-League nie wzięły się z nikąd, Adrian zapracował aby trener dał mu jeszcze jedną szansę
Peszko - według mnie taki zawodnik powinien pojechać do Rosji, ma charyzmę, bardzo waleczny, mimo iż zaawansowany wiekowo, to na pewno taki duch drużyny się przyda, znakomity Joker, który nie raz pokazal że potrafi wnieśc sporo ożywienia do gry,
Milik - Dla mnie spora niewiadoma, wraca po kontuzji, nie gral kilka miesięcy, i ciężko coś powiedzieć o jego formie, osobiście, nie z bardzo cenię tego gracza, ze względu na ilość niewykorzystanych sytuacji w meczu ile potrafi zmarnować, co było widać na euro we francji, ale czy mamy duży wybór z przodu? Wilczek się nie sprawdził, może Świerczok, chociaż też byl raz powołany i nie błysnął, ew, Kownacki, tak czy siak Nawalka i tak powoła MIlika, bo zbytnio wyboru nie ma, a do mistrzostw pzostalo 100 dni,
Teodorczyk - Wydawało się że Teo się zagubił, gdyż w pewnym momencie stracił miejsce w Anderlechcie, mało grał, malo strzelał, ale ostatnio z powortem wróćl do łask trenera, i pokazał że stać go na wiele, 5 bramek w 2 spotkaniach, pokazuje że jescze nie powiedzail ostatniego słowa...
A wy kogo byście zabrali do Russia 2018?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mamy pierwszego przegranego zbliżających się MŚ
Filipe Luis obrońca drużyny z Madrytu doznał kontuzji, której diagnoza okazała się najczarniejszym z możliwych scenariuszy.
Filipe Luis przeszedł testy radiologiczne, gdy tylko przybył do Madrytu, które potwierdziły, że cierpi na &quot;złamanie kości strzałkowej lewej nogi&quot;. Nasz zawodnik musiał zostać zniesiony na noszach w drugiej połowie, kiedy doznał ciężkiej kontuzji przy próbie strzału Edera. W jego miejsce musiał wejść Lucas Hernandez.
Taka kontuzja sprawia, że Brazylijczyk opuści resztę sezonu, zbliżające się Mistrzostwa Świata i pierwszą część wakacyjnego pre-sezonu.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Mamy pierwszego przegranego zbliżających się MŚ
Filipe Luis obrońca drużyny z Madrytu doznał kontuzji, której diagnoza okazała się najczarniejszym z możliwych scenariuszy.
Szkoda chłopa, ale na lewej obronie Brazylia ma Marcelo i Alexa Sandro, więc grać ma kto na tej pozycji w reprezentacji Brazylii.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
I jak tam kryzys dyplomatyczny?? Putin lekko zdenerwowany. Jeszcze ponad 70 dni i to żadna teoria spiskowa. A gdyby tak Rosja chciałaby pozbyć sie Anglików juz w fazie grupowej?? Jakieś lewe sędziowanie i Tunezja oraz Panama 1x w meczach z Anglikami??
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
I jak tam kryzys dyplomatyczny?? Putin lekko zdenerwowany. Jeszcze ponad 70 dni i to żadna teoria spiskowa. A gdyby tak Rosja chciałaby pozbyć sie Anglików juz w fazie grupowej?? Jakieś lewe sędziowanie i Tunezja oraz Panama 1x w meczach z Anglikami??
Bardzo wątpię w możliwość takiego rozwiązania. Nie sądzę żeby macki Putina sięgały tak daleko żeby wpłynąć na sędziowanie najważniejszego turnieju piłkarskiego czterolecia. Tym bardziej, że ze względu na VAR bardzo trudno byłoby coś takiego przeprowadzić z czysto technicznego punktu widzenia. Poza tym Panama i Tunezja odstają od Anglików czysto piłkarsko o jakieś 3 klasy i tutaj żaden wałek sędziowski, w który szczerze wątpię, nie powinien przeszkodzić reprezentacji Synów Albionu w awansie z grupy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj poznaliśmy listę sędziów, których zobaczymy na boiskach w Rosji. Zaskoczeniem jest to, że na liście niema żadnego sędziego z Anglii, a z Hiszpanii jest tylko Lahoz!. Cała lista poniżej:
Sędziowie główni:
AFC (Azja) - Fahad Al-Mirdasi (Arabia Saudyjska), Alireza Faghani (Iran), Ravshan Ermatov (Uzbekistan), Mohammed Abdulla Mohamed (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Ryuji Sato (Japonia), Nawaf Abdulla Shukralla (Bahrajn).
CAF (Afryka) - Mehdi Abid Charef (Algieria), Malang Diedhiou (Senegal), Bakary Papa Gassama (Gambia), Ghead Grisha (Egipt), Janny Sikazwe (Zambia), Bamlak Tessema Weyesa (Etiopia).
CONCACAF (Ameryka Północna) - Joel Aguilar (Salwador), Mark Geiger (USA), Jair Marrufo (USA), Ricardo Montero (Kostaryka), John Pitti (Panama), Cesar Arturo Ramos (Meksyk).
CONMEBOL (Ameryka Południowa) - Julio Bascunan (Chile), Enrique Caceres (Paragwaj), Andres Cunha (Urugwaj), Nestor Pitana (Argentyna), Sandro Ricci (Brazylia), Wilmar Roldan (Kolumbia).
OFC (Oceania) - Matthew Conger (Nowa Zelandia), Norbert Hauata (Tahiti).
UEFA (Europa) - Felix Brych (Niemcy), Cuneyt Cakir (Turcja), Siergiej Karasiow (Rosja), Bjorn Kuipers (Holandia), Szymon Marciniak (Polska), Antonio Mateu Lahoz (Hiszpania), Milorad Mazić (Serbia), Gianluca Rocchi (Włochy), Damir Skomina (Słowenia), Clement Turpin (Francja).
Asystenci:
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Bardzo wątpię w możliwość takiego rozwiązania. Nie sądzę żeby macki Putina sięgały tak daleko żeby wpłynąć na sędziowanie najważniejszego turnieju piłkarskiego czterolecia. Tym bardziej, że ze względu na VAR bardzo trudno byłoby coś takiego przeprowadzić z czysto technicznego punktu widzenia. Poza tym Panama i Tunezja odstają od Anglików czysto piłkarsko o jakieś 3 klasy i tutaj żaden wałek sędziowski, w który szczerze wątpię, nie powinien przeszkodzić reprezentacji Synów Albionu w awansie z grupy.
Takie moje luźne przemyślenia to sa tylko. A var jak var. Wszystko da sie oszukać. A jak Rosja będzie chciała to znajdzie tysiąc sposobów jak wkur.ic anglikow.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Niestety mamy kolejnego przegranego zbliżających się Mistrzostw.
Zerwane ścięgno Achillesa i około sześciu miesięcy przerwy - to diagnoza urazu Laurenta Koscielnego po wczorajszym spotkaniu Atletico - Arsenal.
 
S 22

sieko

Użytkownik
ibis no przykra sprawa, najgorzej złapać kontuzję tuż przed MŚ... Dodatkowo wiek już mu raczej nie pozwoli na występ w następnych MŚ to tym bardziej przykro samemu Koscielnemu. Strata spora dla Francuzów, ale chyba nie gigantyczna, na środku obrony jest Varane, Umtiti, Lucas Hernandez czy nawet Benjamin Pavard ze Stuttgartu. Z taką czwórką w środku obrony mają dużą możliwość wyboru, więc powinni sobie poradzić bez większych problemów ????

Tak z innej beczki - wiadomo, kto będzie wykonawcą piosenki (oficjalnego hymnu) na MŚ? Bo już &quot;na dniach&quot; powinna się pojawić zapewne ????
 
S 22

sieko

Użytkownik
madman01 a no faktycznie jest, przesłuchałem i szczerze nie porywa jak na MŚ, te z poprzednich lat były dużo lepsze. Ale nic straconego, może jeszcze jakaś się pojawi, bo nie wierze, że tylko jedna będzie ???? zazwyczaj jest oficjalna piosenka MŚ i przynajmniej jedna-dwie nieoficjalne nawiązujące do mundialu, które czasami są nawet lepsze ????
 
Do góry Bottom