>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
09:50 Newcastle Jets - Brisbane Roar
Czynniki sportowe ????
1. Jetsi od dawna nie grają z Donovanem (i kilka tygodni to jeszcze potrwa) za to świetnie zaprezentowali się Petratos i Rodriguez. Fakt męczyli bułę ostatnio, ale dali radę - ofc czerwona dla Marynarzy w tym im pomogła. Bardziej bym się obawiał, że w końcu przyjdzie kryzys, bo (z całym szacunkiem) nie jest to mocarz ligowy na miarę Blue Sky.
2. Co pokazało Brisbane w tym sezonie? Na wyjeździe ostatni mecz z Redsami &quot;wyszedł&#39; im świetnie i szczęśliwie. Z Wędrowcami też sobie poradzili, ale gospodarze zaprezentowali się wtedy b. słabo. Trzecie zwycięstwo pod rząd na wyjeździe? Nie sądzę, tym bardziej, że Roar takoż ma zawirowania w kadrze.
Sprawy pozaziemskie/statystyki ????
No właśnie, ostatnio udało mi się przełamać swoją klątwę co do spotkań z udziałem ekipy z Brisbane, ale &quot;jedna jaskółka...&quot; itd. Muszę być czujny. A w statystykach? Te nie wyglądają dla gospodarzy zbyt dobrze jeśli chodzi o h2h. I to właściwie wszystko.
Co tu grać? Nie mogę się przełamać, aby pójść w kierunku gości. Jedynka po @ 1,70 też mnie nie kręci. Pozostaje &quot;live&quot;. Do zobaczenia (oby) jutro w studio Australia o 9.50 ????
edit. No i kierunek, że Roar nie wygra tego spotkania był słuszny i dobrze...
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
może i z O&#39;Donovanem się zapędziłem.. ale Champnes potrafił ściągnąć kilku obrońców na siebie i zrobić miejsce. Jutro go zabraknie i może to być widoczne.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dobry dzionek, Panowie?
Brisbane, x2, 1 j. k: 2.16
i .... wchodzę na to pole minowe:
Brisbane,win, k: 4.78 (1xbet) 0.2 j.
Proszę nie reputować szaleństwa, tylko cenne wskazówki lub trafny typ!!
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Proszę nie reputować szaleństwa, tylko cenne wskazówki lub trafny typ!!
i w szaleństwie czasami jest metoda ????
przeglądam transfery.... i kilka ciekawostek:
zapowiadana gwiazda Nixów - Matija Ljujić - gracz, który ostatnio grał w Żargilisie... ciekawe jak ma się do tego, że Mierzejewski jest gwiazda w tej samej lidze i jest już przymierzany do reprezentacji... to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie tędy droga.
WSW mocno się wzmocniło kontraktując Carruscę z City
Jets - Rodriguez wygląda ciekawie - debiut w sumie miał udany. Zobaczymy co dziś zagra.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
09:50 Newcastle Jets - Brisbane Roar
Typ : over 12,5 cornerów ????
Kurs; @2.20
Unibet
Gram w tym meczu rożne ???? Dlatego że BRISBANE jest najbardziej overowa jesli chodzi o RR. W dodatku statystyki h2h wskazują na duża ilość rożnych
Warto zaryzykować i zagrać za wiekszą stawke ????
Z fartem !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
heh... jednak wykrakałem :/
gol w 11 min a potem susza... niespotykane jak na Australię, niespotykane jak na Roar...
 
allen21 122

allen21

Użytkownik
Kupon na +++ ale bez nerwów się nie obyło ???? Do 43 minuty tylko 1 korner, 67 minuta już 10 a decydujący 12 padł i tak w 90 minucie. Ah ta nasza piękna Australia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
heh... jednak wykrakałem :/
gol w 11 min a potem susza... niespotykane jak na Australię, niespotykane jak na Roar...
Echhh, całe ROOOOAAARRRR, kurde
Jednak handikap +1.5 w który zwyczajnie nie wierzyłem przy kursie chyba ok 1.5 tym razem byłby celny :p. UWażałęm jednak, że albo Brisbane się postawi i wyciągnie remis lub zaskoczy megapozytywnie,m albo nie zaskoczy i dostanie lanie. a tu.... echhh, nie ważne. Jutro też jest dzień. I dwa meczyki.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
na jutro bez czarowania...
V - Glory (3:2)
1 - @1,55 ✅
Raczej typ oczywisty... Glory w tym momencie pogrążone w kryzysie. Nie sądzę, żeby w Melbourne coś składnego pokazało. Nie na etapie, w jakim klub się obecnie znajduje.
Phoenix - WSW (1:1)
bts - @1,55 ✅
oraz z pewną dozą nieśmiałości: 1+bts - @4,25 ⛔
Liczę, że Nixi pójdą za ciosem a wygrana z V dodała zespołowi pewności siebie i poprawiła nastroje w szatni. Z drugiej strony WSW też ostatnio gra swoje - zapowiada się fajny, wyrównany mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
13.01. AD 2018
07:35 Wellington Phoenix - WS Wanderers
1.
Kolejna szansa dla Nix na odbicie się od dna tabeli. Ostatni mecz poprawił morale (fakt, że zadanie było ułatwione, bo Victory grało w osłabieniu, ba prowadziło nawet, ale szczęście dopisało gospodarzom w 2 poł.), skład bez osłabień, Burns kochany przez kibiców, Krishna strzelił gola, zespół szkoleniowy chyba zaczyna ogarniać sprawę. Wypada iść dalej w tym kierunku. No i będąc czerwoną latarnią ligi nie ma się nic do stracenia. Gole trzeba strzelać.
2. Po drugiej stronie Wędrowcy, którzy będą się zmagać z trudami podróży. Do tego wypada im obrońca i 2 pomocników, ogólnie zespół (jak większość w a-league) boryka(ł) się z problemami kadrowo/trenerskimi. Trener Głąb chyba ogarnął, że z tiki - taką to nie zawsze się udaje w takiej lidze ???? Jego celem jest aby WSW grało w play-offach, a do tego trzeba zdobywać punkty/bramki.
Podsumowanie:
Mam nadzieję, że oba zespoły zaprezentują jutro otwarty futbol, że zobaczymy fajną wesołą &quot;australijską&quot; (no i nowozelandzką rzecz jasna ???? ) overową piłkę. Wobec tego over 2,5 pobieram za miedziaka po @ 1,72. GL! ⛔ Sytuacji w ch... a wynik 1-1 ????

09:50 Melbourne Victory - Perth Glory - oba zespoły poniżej oczekiwań. Victory nawaliło z CCM po kursie 1,6 tydzień temu, 2 dni temu dali d..y z Nix (dla mnie bomba ofc), tym bardziej nie zaufam im po 1,50 za 1-kę. Może i wygrają z powracającym kapitanem (Valeri), ale osłabieniem będzie brak m. in. Wiliamsa. W Glory też kilka przetasowań, ale czy powracający Lowry i Nichols odmienią degrengoladę, w którą wpadło Perth pod wodzą Lowea? Czy Keogh i Taggart się przełamią? Przed meczem nie chce mi się nic kłaść na kole fortuny, może zaatakuję coś na live? Jakiś bts? Do zobaczenia jutro (mam nadzieję) ????

edit Bts to był dobry kierunek, czutkę miałem, że strzeli Perth, ale singlowo nic nie pograłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom