>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ELEAGUE Major Boston 2018
Data: 12-28 stycznia 2018
Miejsce: Stany Zjednoczone (Atalanta i Boston)
Pula nagród: 1 000 000 $
Liczba drużyn: 24
Już niedługo rozpocznie się najbardziej prestiżowy turniej w Counter-Strike&#39;a! Jest to pierwszy Major, w którym zwiększono liczbę uczestników z 16 do 24. Zmiana systemu została w większosci skrytykowana. W internecie pojawiło się mnóstwo złych opinii na ten temat. Moim zdaniem danie szansy słabszym drużyną jest na plus ale jak będzie - dowiemy się wkrótce ????
Turniej rozpocznie się 12 stycznia od tak zwanej fazy pretendentów(KWALIFIKACJI) i potrwa 4 dni do 15 stycznia.
Lista pretendentów:

Spośród tych drużyn do kolejnego etapu przejdzie 8 ekip, które zmierzą się z ósemką legend w fazie grupowej. Czyli z drużynami, które zapewniły sobie awans z poprzedniego Majora. Początek rozgrywek 19 stycznia!
Oto lista legend:


Zapraszam do udzielania się w temacie ????
A może już ktoś teraz pokusi się o wytypowanie zwycięzcy...? :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
uzytkownik-24118 2,1K
Wylosowali pary pierwszej rundy &quot;New Challengers Stage&quot; czyli dawnych zamkniętych kwalifikacji do majora oraz ogłosili podział na koszyki podczas tego etapu:
Pierwsza kolejka:​
Tak na szybko to mousesports, Faze, Misfits, NaVi, G2. W pozostałych meczach będę się musiał głębiej zastanowić, bo zwłaszcza w przypadku BO1 wytypowanie faworyta nie jest takie oczywiste. Ktoś wie jak będzie wyglądało veto podczas tego turnieju?
Edit.
Wyżej rozstawiony wybiera czy chce być team A czy team B (przy jednakowym rozstawieniu decyduje losowanie) i potem:
BO1:
banuje team A
banuje team A
banuje team B
banuje team B
banuje team B
team A wybiera mapę (spośród dwóch)
team B wybiera stronę
BO3:
banuje team A
banuje team B
wybiera team A (team B wybiera stronę)
wybiera team B (team A wybiera stronę)
banuje team B
wybiera team A (team B wybiera stronę)
W półfinałach wygrany ćwierćfinału 1 i 3 mają prawo wyboru, w finale zwycięzca pierwszego półfinału
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zanim typy na mecze kwalifikacji to ja postanowiłem zagrać coś długoterminowego. Nie ukrywam, że jest to spore ryzyko ale jak najbardziej możliwe ????
Przyjrzałem się naszej drużynie Virtus Pro. Ostatnimi czasy nie przejawiali dobrej formy. Ale wiemy z doświadczenia, że na turniej rangi major potrafią się bardzo dobrze przygotować.
Major w Bostonie będzie już 12 w historii Counter-strike&#39;a. Tylko na pierwszym turnieju nie było Virtusow. Następnie w swoim debiucie w Katowicach w 2014 roku zajęli pierwsze miejsce, co było dużą niespodzianką. Potem pięć razy zajmowali 4 miejsce (odpadając z półfinałów) i raz drugie miejsce.
Ostatnio, na PGL w Krakowie, dotarli do półfinału zaskakująco przegrywając z Immporals 2:0. Sporo jednak się później zmieniło i VP nie było już tak mocne. Ale jest to ekipa, które potrafi na takich turniach mocno się zmotywować i zaskakiwać.
Taz zostaje prowadzącym a sam snax przyznał, że zdziwimy się jak jego forma indywidualna jest dobra ????
VP przez swoją ostatnią formę może być lekko niedocenione i lekceważone przez rywali ale to raczej mało prawdopodobne lecz działające na naszą korzyść.
Polacy, jak już wspomniałem w pierwszym poście, omijają kwalifikacje i czekają już na fazę grupową, co też jest mega ułatwieniem.
Także dla lepszego oglądania i kibicowania stawiam, że Virtus Pro zakwalifikuje się do finału po kursie 9.1 z LVBet ????
⛔
 
flloki 0

flloki

Użytkownik
Szczerze to też się zastanawiam czy nie zagrać na VP różnie to z nimi bywa, ale potrafią zaskoczyć. Obecnie &quot;topowe drużyny&quot; często w większych turniejach grają średnio, lub po prostu są ciągnięte przez pojedynczych graczy. Chociarz martwi jedna rzecz Pasha na streamie powiedział że niedługo kończy, i różnie można to interpretować.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Najrzadziej rozegrana mapa - Cache @6 LVBet
Najczęściej rozegrana mapa - Train @6.85 LVBet

Wg statystyk HLTV dla Big Events w 2017 roku rozegrano 671 map. Najrzadziej grany był dust_2 (ale on szybko wypadł z puli), następnie nuke 53 razy a cache 65 razy. Do najczęściej granych map należały mirage (124) train (117) i Inferno (111).
Zawężając statystyki do majorów najrzadziej grany był nuke (nie wliczam dusta, 10 na 102) i cache (11). Najczęściej grany Train właśnie (20) , potem overpass.
PGL Kraków: najczęściej grane Train i Inferno (po 12 razy), najrzadziej nuke i cache (3) na 50 map.
Teoretycznie najrzadziej grany powinien być nuke ale jak mam ryzykować dla kursu 1,36 to wolę spróbować z cache. Do faworytów wśród najczęściej granych należą mirage overpass i inferno, ale wolę zaryzykować pociągi po wyższym kursie. Obie stawki symbolicznie bo typy jakie są to widać
I jeszcze jeden kurs rzucił mi się w oczy
Gambit Esports rozegra więcej map od Virtus Pro - Nie @1,90 LV Bet
Gambit fenomenalny występ w Krakowie zawdzięczał głównie świetnemu IGLowi jakim był Zeus. Bez niego ta drużyna straciła na wartości. O Virtusach pisał już wyżej husarz - nie wiem co oni mają takiego, ale zawsze potrafili przygotować formę na te najważniejsze występy lanowe nawet gdy forma na to nie wskazywała. Co prawda w finał polskiej formacji nie wierzę, ale wydaje mi się że powinni awansować dalej - do tego nie wierzę w łatwą przeprawę VP w grupie - co powinno sprzyjać temu typowi Ale też nie szaleję ze stawką.
 
owen930 414

owen930

Użytkownik
Na 1xbet jest zakład na: Aces Suma powyżej (2.5), ten zakład dotyczy tylko tych pierwszych 8 meczy czy fazy kwalifikacji? Bo jeśli to drugie to myśle, że warto zagrać po kursie 2.05.

 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
To już dziś ????
Macie jakieś spostrzeżenia co do pierwszego dnia? Warto grac na Faze z liquid i wrzucić do AKO czy lepiej odpuścic taki kurs?
Ja oprócz Sprout z SS to widzę jeszcze tylko jeden mecz, w którym można zaryzykować na underdoga mianowicie Envyus z Cloud9. Co prawda na Eleague w 2017 roku francuski team przegrał z nimi 16:2 na trainie ale to było już spory czas temu.
Moim typem dnia jest jednak wygrana Sprout z SS. Ale dzisiejsze typy jak wiadomo są ryzykowne ponieważ grane w formacie BO1.
Pierwszym argumentem jest fakt, że chłopaki ze Sprout mocno się przygotowali i trenowali przed tym turniejem. Podczas gdy Sprout szlifowali formę to SS grało turnieje takie jak np. ESEA global Challenge (zajęli drugie miejsce) oraz grali mecz w Esl pro league, przegrany z resztą z Navi
Nie ukrywam, że turecki zespół jest świetną drużyna ale na pewno nie powinno być aż takiej różnicy kursów.
Kurs na zwycięstwo ekipy krystala to 2.6 LVBet
@edit: ✅ świetny mecz Pawła ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miri0 936

miri0

Użytkownik
W pełni się zgadzam z typem na Sporut, według mnie szanse 50/50 nawet z lekkim wskazaniem na underdogów. Co do Faze, jakkolwiek by nie patrzeć na to spotkanie to wszystko przemawia za ich zwycięstwem, jednak po tym co było na ostatnim turnieju (gdzie Liquid również grało z trenerem, a wygrali przykładowo z Astralis), wolę nie tykać takich kursów. Już lepiej pograć 3:0 Faze po kursie 2.0
Teoretycznie Navi i G2 powinni gładko wygrać i próbuję -5.5 handi na nich, trochę bardziej o handi obawiam się
u myszek.
No i gram jeszcze dzisiaj Renegades, kibicuje im od 2012 roku i nie wyobrażam sobie majora bez nich, uważam, że indywidualnie są na pewno lepsi od rosyjskiej formacji, a co dalej to zobaczymy ;p
Sprout 2.60 LVBET ✅
Renegades 1.53 LVBET ⛔
G2 -5.5 1.84 LVBET ⛔
Mouse -5.5 1.88 LVBET :mius:
Navi -5.5 1.90 1xbet ✅
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Ja dzisiaj oczekuję zwycięstwa FlipSid3. Nie jestem ich zwolennikiem, jednakże uważam ich drużyne z większym potencjałem do wygrania tego meczu szczególnie gdy ich szeregi zasilił seizd. F3 Miało duuużo czasu na przygotowanie się do tego spotkania. Ostatni mecz rozegrali 12th of November 2017 i choć ich forma z ostatnich miesięcy jest mierna dziś widzę w tym spore value mimo wszystko.
1xbet FlipSid3 win @2.16
Navi nie powinno mieć problemu z przejściem przez tę rundę i sądzę, że spokojnie pokonają rosyjską drużynę.
1xbet Suma 1 mapa poniżej 25.5 @1.835
 
B 0

brajan

Użytkownik
Dwa pierwsze mecze za nami i dobra dyspozycja underdogów. Na Avangar był fajny handicap +7.5 rundy w sts przed pistoletówką, niestety bez dostępu do typów na żywo nie udało mi się podać typu. Jednak za chwilę kolejny mecz więc nic straconego.
Przed nami mecz Faze - Liquid i moim zdaniem mecz nie musi być aż tak jednostronny jak wskazują na to kursy. FaZe często w grupie lub pierwszych meczach prezentuje się słabiej niż to ma miejsce w dalszej fazie turnieju. Drużyną jest na pewno dużo lepszą niż Amerykanie, którzy w dodatku grać będą z zewsem zastępującym steela, ale według mnie nie jest to bardzo duże osłabienie i nie musi przeszkodzić Liquid w nawiązaniu walki z faworyzowanym rywalem. Z racji BO1 nie nastawiałbym się na duże stawki, ale spróbuję Liquid +5.5 1.85 sts ✅

Następne spotkanie to mecz Misfits z FlipSid3 i tutaj również bardziej skłaniał bym się ku Amerykanom. Misfits z dobrej strony zaprezentowało się na ostatnim turnieju i wydaje mi sie, że powinni ograć FlipSid3 w pierwszym meczu eliminacji. Teoretycznie drużyny prezentują podobny poziom i można także spróbować +26.5 rundy 1.80 sts ⛔, chociaż nie jest to mój główny typ. Misfits po przyjściu do zespołu dwóch Francuzów Amanka i Devoduvka nabrało pewności siebie i myślę, że poradzą sobie z rywalami po ciekawym meczu Misfits 1.57 sts ✅
Dzisiaj, a właściwie już jutro jeszcze jeden mecz, w którym myślę, że faworyt powinien sobie poradzić. Cloud 9 to w mojej opinii zespół, który będąc dobrze przygotowanym może powalczyć z najlepszymi, a EnVy raczej nie zalicza się do takich zespołów. C9 wyrównany zespół bez wyraźnej gwiazdy, ponieważ wszyscy trzymają bardzo wysoki poziom. Dużo będzie zależało po raz kolejny od mapy, ale myślę, że Cloud9 niezależnie od tego czynnika powinno wygrać ten mecz Cloud9 1.52 sts ✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Z ciekawszych propozycji został jeszcze mecz Cloud9 z EnVyUs. Wstępnie przewidziany na godzinę 01:15.
Oba zespoły grają różnie i nie mają stabilnej formy. Dużo tutaj będzie zależeć od indywidualnych umiejętności graczy. I to jest pierwsza rzecz, która przemawia za Francuzami. Rpk i screm są bardzo dobrzy aimowo i wygrywają fenomenalne clutche. Gorzej trochę wygląda sprawa z sixerem i xmsem ale EnVyUs ma w składzie solidnego prowadzącego jakim jest happy i wierzę, że on będzie dobrze ustawiał swoichzawodników na mapie. Poza tym amerykańska scena counter-strike&#39;a jestsłabsza od europejskiej i powinno to jeszcze zostać udowodnione w tym meczu. Kurs na dodatek bardzo zachęcający.
Ewentualnie mniejszym ryzykiem jest zagranie z handi 3,5+ na EnVyUs po kursie 1.85 LVBet
⛔⛔niestety mecz zakończył się wynikiem 16:11 dla Cloud9
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Wszystkie kursy z BAH
Team Liquid 1.34 - Mimo, że grają z trenerem to F3 w aktualnej formie powinni bez problemu pocisnąć. F3 wygląda naprawdę tragicznie. Nic się nie klei. Do tego grali na overpasie, gdzie zawsze byli solidni. Co będzie jak zostanie wybrana ich słabsza mapa?
Natus Vincere 1.75 - Moim zdaniem być może nawet czarny koń Majora. Oglądałem myszy i grają strasznie niepewnie, Styko boi się podejmować rywali 1 vs 1, IGL podejmuję czasami niezrozumiałe decyzje. Wydaję mi się, że Ukraińcy wygrają ten mecz. Takie typowe 50/50, ale Zeus świetnie czyta grę, Simple głodny Majora. Czuję, że zajdą wysoko. Takie mecze muszą wygrywać.
Renegades 1.84 - Mam nadzieje, że oddadzą mi pieniądze, które wczoraj na nich przegrałem. Wczoraj zaprezentowali się poniżej swoich/kibiców oczekiwań. Dopiero pod koniec mapy rozkręcili się, ale było już za późno. Ostatnia runda przegrana 3 vs 2 przy odbijaniu... Uważam, że dzisiaj będzie 100% koncentracji od początku i wygrają z Francuzami, którzy nie grają takiego szalonego CS-a jak Ruskie. Francuzi grają bardziej statycznie, przewidywalnie.
Cloud 9 1.29 - Kurs słaby, ale umówmy się - Chmurki obecnie to liga wyżej niż SS. Aimowo, drużynowo, taktycznie są lepsi. W drużynie mocka widać pozytywy, być może nawet awansują dalej, ale tego meczu nie wygrają. Za dużo błędów. Czuję, że komunikacja też nie jest jeszcze taka jak powinna. Dlatego gram chmurki. Kibicuję mockowi, zaprezentował się świetnie, jednak w tym meczu może za wysoki próg.
Do tego uważam, że AVANGAR 2.79, Flash 1.84 i Misfits 3.28 warte uwagi. Meczu Faze nie tykam, chociaż faworyt jest jeden.

Podzieli się ktoś opiniami? Nie jestem jeszcze zdecydowany w stu procentach, ale wstępnie tak to widzę. Oczywiście nie puszczam taśmy, tylko wybiorę z tego max dwa typy. Z czym się ze mną zgadzacie? Z czym nie? Wtedy może coś mi się rozjaśni.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Liquid - f3
Faktycznie masz rację, Ukraińcy zagrali tragicznie. Ale to nie oznacza, że można ich skreślić całkowicie. Liquid za to zagrali bardzo dobre spotkaniem lecz faze z lucky forcem jakoś wyszło że zwycięstwem. F3 nie przyjechali tutaj dostać baty, to jest doświadczony team który może podnieść się z każdej sytuacji i ja tutaj bym raczej stawiał na linie handicap 4,5+ dla f3 za 1.85 LVBet.
⛔
Navi- mous
Przyznam sie szczerze że nie oglądałem meczu myszek ale za to Navi. I to co robił s1mple ,, który został jednogłośnym mvp meczu, sprawiło na mnie ogromne dobre wrażenie. Na dodatek Zeus tchnął w tą drużynę to &quot;coś&quot;.. i zgadzam się że Navi to wygra
⛔ 16:2 rzeź!
SS - Avangar
Tutaj turecki zespół powinien sobie łatwo poradzić. Dlatego nie uważam że Avangar jest godne uwagi. Space Soldiers przyjechali awansować do głównej fazy turnieju więc chłopaki się postarają i wygrają. Avangar również walczy o awans, wiadomo ale są po prostu słabsi. Dodam SS do jakiegoś AKO (kurs 1.35 LVBet)
✅
Jeszcze sporo czasu więc zastanowię się nad kolejnymi meczami
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
W sumie masz rację z tym Avangar. Gdyby nie cudowane zagrania Bustera z Deagla to przegraliby mega wyraźnie z myszami. SS nie zagrali złego spotkania. Trochę szczęścia zabrakło. Też wrzucę SS do AKO. Hmm NAvi + SS wygląda nieźle. Zobaczymy zobaczymy
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
W sumie masz rację z tym Avangar. Gdyby nie cudowane zagrania Bustera z Deagla to przegraliby mega wyraźnie z myszami. SS nie zagrali złego spotkania. Trochę szczęścia zabrakło. Też wrzucę SS do AKO. Hmm NAvi + SS wygląda nieźle. Zobaczymy zobaczymy
Jak chcesz ja zagram tylko jeden kuponik na dzisiaj.
Mouse - Navi
Space Soldiers
- Avangar
Cloud 9 - Sprout
Ako: 3.07 na forBet
Tak bym to widział. Niby 3 mecze - trochę ryzykowanie ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana więc próbuje :p
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja na dziś korzystam z Waszych typów (NaVi + SS w dubelku) bo wczoraj nie mogłem oglądać. W ogóle wydaje mi się że z Zeusem na IGLu i simple&#39;m NaVi może być rewelacją turnieju i zajść naprawdę daleko.
Z innych ważnych informacji - 100Thieves nie wezmą udziału w majorze. Po zakończeniu fazy New Challenger będą dodatkowe mecze dla zespołów z bilansem 2-3 o 9. miejsce w New Legends. Pytanie jak to będzie liczone u buków? (przy jakichś długoterminówkach i zakładach na kto zagra więcej map)
 
B 0

brajan

Użytkownik
Dzisiaj na papierze sporo wyrównanych meczy jak Navi vs Mouse czy Renegades vs EnVy, które mogą pójść w obie strony, ale są też spotkania, w których można poszukać niespodzianek. Kolejny raz spróbuję w spotkaniu Faze, które wczoraj ledwo wygrało z &quot;osłabionym&quot; Liquid. Vega wczoraj niezłe spotkanie z Renegades i dzisiaj powinni też sprawić trochę problemów faworyzowanemu Faze. Niko zawodził z Liquid i chociaż to mój ulubiony zawodnik to na Majorach zwykle nie wygląda za dobrze. mir i jR wczoraj pokazali się z dobrej strony i biorąc pod uwagę to jak gra Faze w eliminacjach myślę, że znowu możemy być świadkami wyrównanego meczu więc spróbuję Vega +6.5 1.85 sts ✅

Bardzo ciekawie zapowiada się też ostatni mecz drugiej kolejki pomiędzy G2,a Misfits. Wczoraj typ na Misfits wszedł bez problemów. Dzisiaj dla Amerykanów poprzeczka będzie postawiona zdecydowanie wyżej, ale to samo tyczy się G2. Francuski zespół jest chyba najbardziej przecenianą drużyną na scenie csa. Miał być super team, a póki co nie mogą się w tym wszystkim odnaleźć. Wczoraj gdyby nie świetna gra shoxa też mogłoby to się różnie potoczyć. Z kolei Misfits wczoraj bardzo dobry mecz z FlipSid3 i dzisiaj nie powinni zwalniać tempa. Znów liczę na Amanka i devoduvka, którzy wczoraj grali świetnie, a sean jako IGL sprawdza się równie dobrze. Oczywiście należy podkreślić, ze G2 to świetna drużyna i Misfits nawet grając tak jak wczoraj nie musi wygrać tego meczu, ale myślę, że po takim kursie trzeba spróbować Misfits 3.2 sts ⛔, a biorąc także pod uwagę jak fatalnie Francuzi spisują się w pistoletówkach nie powinni odjechać z wynikiem dlatego gram też Misfits +4.5 1.8 sts ⛔

Za chwilę mecz więc zdecyduje się jeszcze na jeden typ. Zaraz zaczynają więc nie będę się zbytnio rozpisywał. Envy wczoraj nieźle zaprezentowało się z C9, którzy są według mnie lepszym zespołem niż Vega i myślę, że dzisiaj sięgną po zwycięstwo EnVyUs 1.80 sts ⛔
Bez analizy uważam, że Liquid 1.3 sts ✅ powinno poradzić sobie z FlipSid3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom