>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka Premier League (13.01 - 15.01.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
23. kolejka

Kursy od: BaH
Po spotkaniach pucharowych czas na ligowe zmagania.
Chelsea-Leicester, Tottenham-Everton czy Liverpool-Manchester City to trzy hity 23. kolejki. Jednak sama Premier League oprócz hitów ma to do siebie, że każde spotkanie stoi na wysokim poziomie. Jak dobrze wiemy w ostatnich dniach głośno jest o transferze Coutinho do Barcelony, jak myślicie ile straci na tym Liverpool?. Dziś pojawiła się informacja, że blisko City jest Sanchez.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
City moim zdaniem w końcu przegrają. Nie sądzę jednakże, że nastąpi to w meczu z drużyną z czołówki. Prędzej będzie to efekt rozluźnienia i niedocenienia rywala. Kurs @2.17 na ich zwycięstwo na Anfield jest piekielnie interesujący. Każdy widzi jak grają Obywatele. Oczywiście nie chcę umniejszać Liverpoolowi ani pisać, że po stracie Kutinio stracili jednocześnie 50% swej siły, bo byłaby to bzdura. Niemniej sądzę, że City tego nie przegra a powyższy kurs zachęca do grania na ich win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Tak patrzę, przyglądam się i właściwie to kręcę głową. Kolejka pełna spotkań słabych (gdzie zdarzyć może się wszystko) oraz potencjalnych faworytów. Z tego wszystkiego pójdę chyba w ten typ.
Chelsea vs Leicester @ obie strzelą 1,95 forBet ⛔ 0:0, fatalna Chelsea, Lisy podobno całkiem niezłe

Przyglądałem się Chelsea w pucharze, gdzie myślałem, że pykną Arsenal (wystawili dość mocny skład). Mecz jednak był po prostu słaby. Chelsea miała przewagę w posiadaniu piłki i okazało się, że taki obrót spraw był dla nich zaskoczeniem...
Grają u siebie z Leicester, które gole traci niemal rytualnie, więc o to bym się nie martwił (no chyba, że Morata...sami wiecie). Dodatkowo nie zagra Morgan i Simpson, więc dwa ważne ogniwa w obronie gości. Czemu jednak Lisy miałyby trafić (bo na to, że gospodarze strzelą zapewne płacą grosze)?
To dla nich ten klasyczny mecz, gdzie nastawią się na swoją grę (radosne kontry). W takich starciach (z United, Liverpoolem, City w pucharze, Tottenhamem, Arsenalem...) Lisy po prostu do siatki rywali chociaż raz trafiały. Jedynym odstępstwem od tej reguły był mecz z City w lidze, ale wiadomo jak to jest w tym roku z ekipą Guardioli. Kurs myślę całkiem przyjemny. A maszyna Mahrez - Vardy może odpalić w każdym momencie (nawet przy prowadzeniu gospodarzy w stylu 3:0).
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ponoc w meczu z Chelsea nie zagra Vardy. Jezeli to prawda to Mahrezy i inne gwiazdeczki nie strzela gola Chelsea. Londynczycy u siebie traca bardzo malo goli. Vardy moze jeszcze cos zdzialac ale Mahrez juz nie raz w tym sezonie pokazywal ze z czolowka gra dno.. Typ 50 na 50 ale ja licze na 2:0 CHelsea.
0:0 . BTS NIE .
Co do meczy: warto wg mnie pograc West Ham po 3.0 fortuna
M
łoty na wyjeździe zawsze gola strzelają a Huddersfield ostatnio lekki dołek. Mecz na remis ale jak juz ktos ma wygrać to Ogbonna, Carrol i spolka ;)
1:4 Młoty.
Na pewno warto pograc Bournemouth. Arsenal z Chelsea 0:0 ale wisienki u siebie cos strzela to raz, a dwa ostatnio caly czas gole trafiaja. A Arsenal na wyjezdzie dla mnie nadal jest ekipa z dziurami w obronie. Bournemouth z remisem 2.3 fortuna.
2:1 Bourne ????


Liverpool z remisem po 1.7 fortuna czemu nie ??
tutaj tez moze byc 1:1 . Liverpool ostatnio w gazie, bramki strzela, Mane cos moze utrafic, i mimo ze Coutinho przeszedl do Barcy ja tam nie skreslam Liverpoolu a jak przegraja no coz.. to beda znow Losserpoolem ;) oby nie tym razem ;)
4:1 prowadzic i potem na 4:3 i niepotrzebna nerwowka.. Klopp ogarnij obrone bardziej.. ogolem brawo Liverpool w koncu !!!
Cos w strone Crystal tez mozna pograc.. Burnley potrafia zagrac dobrze ale Zaha i spolka u siebie albo ich rozklepia albo bedzie remis. Klimat jest na tym stadionie i zawsze u siebie Crystal groźne.
1:0 Crystal.
Osobiscie pograłem ryzykownie taki kuponik, troche na czuja, troche for Fun.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDEwNzE5MDcwMDo0WYMGHNVK8TupvOA=&amp;kind=MAIN
Duzo meczy powchodzilo, Leverkusen popsulo, moze Bournemouth popsuje a jak nie 175 zl wejdzie ;)
Ogolem niezly weekend w typerce.. szkoda tego Leverkusen ehh.. moze Chelsea wcisnie gola w londynie i te 175 chociaz wejdzie na piwo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Gdzie znajdę sędziów, którzy poprowadzą spotkania?
STS w dzisiejszych meczach po za Burnley, West Ham i Everton, każdej drużynie wystawił zakład over 1,5 żółtej kartki. Kursy są dosyć przyzwoite, mecze wyrównane, a liga angielska jest dosyć twardą ligą, a na tym etapie ligi, żadnego odpuszczania nie będzie. Można pokusić się o jakiegoś fajnego dubelka czy tripelka.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Gdzie znajdę sędziów, którzy poprowadzą spotkania?
STS w dzisiejszych meczach po za Burnley, West Ham i Everton, każdej drużynie wystawił zakład over 1,5 żółtej kartki. Kursy są dosyć przyzwoite, mecze wyrównane, a liga angielska jest dosyć twardą ligą, a na tym etapie ligi, żadnego odpuszczania nie będzie. Można pokusić się o jakiegoś fajnego dubelka czy tripelka.
Crystal Palace-Burnley - Michael Oliver
Huddersfield - West Ham - Jonathan Moss
Tottenham - Everton - Craig Pawson
Chelsea - Leicester - Mike Jones
Newcastle - Swanse - Graham Scott
Watford - Southampton - Roger East
West Bromwich - Brighton - Martin Atkinson
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na forbecie jest specjal po kursie 4.8 na mecz Chelsea z lisami:
Powyżej 2 goli, 3 kartek i 10 rr. Warto w to wchodzic?
Gole i rr moga wejść ale obawiam się o kartki. Co sądzicie?
 
M 23

marles90

Użytkownik
Na forbecie jest specjal po kursie 4.8 na mecz Chelsea z lisami:
Powyżej 2 goli, 3 kartek i 10 rr. Warto w to wchodzic?
Gole i rr moga wejść ale obawiam się o kartki. Co sądzicie?
O kartki może być ciężko, choć 3 kartki to niska linia. Tak to wygląda w statystykach: Chelsea - 25 kartek, Leicester - 27 we wszystkich ligowych meczach.
P.S
Jeszcze dodam, że w tabeli kartek The Blues to ostatnia ekipa (najmniej żółtek), a Leicester zajmuje 18 lokatę. Pierwsze miejsce ma West Ham United - 51 napomnień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam milosnikow PL. Nie mialem czasu na glebszą analize na tą kolejke jednak puscilem stacjonarnie takie szybkie ako:
✅ WBA z remisem
Man City z remisem
✅ Over 8,5 korka w Watford
⛔ Hull - Reading BTTS
⛔ @4.22
Powodzenia
E: znowu nie wchodzi mi tylko championship wiec odpuszczamy łączenie z PL. Pikarafa biore Twoja rade do serca... Wczoraj poslalem 3 kwity, a wrzucilem tylko ten ktory pogralem grubiej no i niestety klapa. Jednak 1 pozostal w grze i zamyka go Bournemouth - Arsenal BTTS. Pierwsza moja mysl - wyplacam to dwucyfrowe ako i zmieniam typ na Man City z remisem, stawiajac cala wygrana. Przed chwila obudzilem sie, zajrzalem na forum, przeczytalem wypowiedz Brodatego i pomyslalem se: &quot;jebniij sie w glowe&quot;. Zostawiam tego BTTSa i nie tykam juz Man City żeby nie psuc se widowiska! Nie wiem czego sie spodziewac po tym meczu, na koncu glowy nadal siedzi przekonanie, że LFC tego nie wygra, ale kasy juz w to nie wpompuje. Od 15 lat The Citizens nie zdobyli Anfield i oby tak pozostalo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Ja bez finezji w tej kolejce:
Crystal Palace i remis + Newcastle i remis + West Brom i remis ako 1,888
// 1:0 1:1 2:0
W tej kolejce stawiam na drużyny gospodarzy.
Burnley to mocna drużyna miejsce w tabeli to odzwierciedla jednak od kilku meczy złapali zadyszkę. U siebie są mocni, ale na wyjazdach czegoś im brakuje ostatnio. Liczę, że Zaha z ekipą staną na wysokości zadania.
Liczę że zwycięstwo Łabędzie w zeszłej kolejce to był jednorazowy wyczyn. Sroki ładnie zagrały w pucharach i liczę, że powtórzą tą skuteczność dziś.
West Brom liczę że w końcu zaczną zdobywać punkty to ich bilans u siebie 1/7/2 Brighton z kolei na wyjazdach aż tak mocne nie jest 2/2/7.
Powodzenia✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Witam milosnikow PL. Nie mialem czasu na glebszą analize na tą kolejke jednak puscilem stacjonarnie takie szybkie ako:
WBA z remisem
Man City z remisem
Over 8,5 korka w Watford
Hull - Reading BTTS
@4.22
Powodzenia
Świetne typy oprocz Hull, masz nosa , tylko nie szalej z championship, poszukaj Primera lub Bundesliga.
Ja bez finezji w tej kolejce:
Crystal Palace i remis + Newcastle i remis + West Brom i remis ako 1,888
// 1:0 1:1 2:0
W tej kolejce stawiam na drużyny gospodarzy.
Burnley to mocna drużyna miejsce w tabeli to odzwierciedla jednak od kilku meczy złapali zadyszkę. U siebie są mocni, ale na wyjazdach czegoś im brakuje ostatnio. Liczę, że Zaha z ekipą staną na wysokości zadania.
Liczę że zwycięstwo Łabędzie w zeszłej kolejce to był jednorazowy wyczyn. Sroki ładnie zagrały w pucharach i liczę, że powtórzą tą skuteczność dziś.
West Brom liczę że w końcu zaczną zdobywać punkty to ich bilans u siebie 1/7/2 Brighton z kolei na wyjazdach aż tak mocne nie jest 2/2/7.
Powodzenia✅✅✅
rowniez podobnie pogralem, wba musialo w koncu wygrac, crystal u siebie sa mocni, newcastle tez typowalem ale oni na farcie.. nie lubie grac newcastle i stawiac na nich nie bede, chyba ze beda grac wyjazd ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wszyscy chcą porażki City! Czy aby na pewno?
„Bić mistrza” – zwrot znany w każdej dyscyplinie sportu. City nie można nazwać mistrzem jednak brak ich mistrzostwa w tym sezonie będzie na pewno największą niespodzianką tego sezonu jak nie paru ostatnich lat na europejskiej scenie futbolu. Liverpool jako kolejna z drużyn staję przed tym aby przerwać passe ligowych spotkań bez porażki ekipy Guardioli oraz dać mały sygnał reszcie drużyn z angielskiego podwórka, że „Obywateli” da się pokonać. Większość bezstronnych kibiców będzie jutro sympatyzować z ekipą Kloppa. Znajdą się jednak tacy, którzy powiedzą: „Hej, City nie da się już dogonić, a Liverpool w tak wysokiej formie może zepchnąć moją drużynę na niższe miejsce w tabeli. Wydaję mi się, że zwolennikami tej teorii mogą być kibice „The Blues”, którzy po kolejnym remisie w lidze mają zaledwie trzy „oczka” przewagi nad Liverpoolem. United, które gra w kratkę i roztrwoniło przewagę nad „The Reds” również mogą też tak to widzieć. Następnie kibice „Kogutów”, których ulubieńcy zmietli dziś Everton i mają tyle samo oczek co „The Reds”. Co się stanie jeżeli 3 punkty zostaną na Anfield? Gospodarze będą tracić już „tylko” 15pkt do lidera, a United w przypadku poniedziałkowej wygranej 12 „oczek”. To nadal kolosalna przewaga, ale tutaj chodzi bardziej o psychikę całej ligi, która zobaczy, że City da się pokonać. Crystal Palace było bardzo blisko, a drugoligowiec z Bristol również mocno postraszył ekipę Guardioli. A Ty postronny kibicu komu jutro będziesz kibicował?
Da się zastąpić Coutinho?
To pytanie zadaje sobie cała piłkarska Europa. Liverpool w ostatnich tygodniach wrzucił wyższy bieg, załatał dziurę w obronie kupując za rekordowe pieniądze VVD i wydawało się, że jest gotowy na wymianę ciosów z City, aż w pewnym momencie cały piłkarski świat obiega informacja, że Coutinho ląduje na Camp Nou. Fani „The Reds” są wściekli i czy można się im dziwić? Nie. To, że Brazylijski magik odejdzie, było pewne. Fakt, że stało się to w styczniu boli podwójnie. Liga mistrzów, walka w lidze i skład, który może pokonać każdego. Po tym transferze wszystko się sypie, ale czy oby na pewno? Klopp to fachowiec i jeden z lepszych managerów na świecie. Coutinho nie zastąpi, ale na pewno ma plan, który miejmy nadzieję zaprezentuje w niedzielne popołudnie na Anfield. Opcji jest kilka. Lallana, którego powoli wprowadzał do składu po kontuzji, ultradefenswny wariant z Milnerem, Hendersonem oraz Canem lub Wijnaldumem oraz zawodnik, którego ściągał po to żeby grał w środku. Mowa oczywiście o Oxladzie z, którego wielu się śmieje. Ja może nie jestem fanem tego zawodnika jednak wierzę w koncepcję Kloppa, który rzadko dokonuję złych transferów. Jeżeli zapłacił za niego takie pieniądze to na pewno będzie nim chciał grać na „10”. Jak nie jutro to kiedy? OX wybieram Cię!
Grać do przodu czy jednak się bronić?
To pytanie chodziło mi po głowie przez cały dzień. Z jednej strony Tottenham, który chciał grać w piłkę na Etihad i dostał srogie lanie, bo nie był wstanie nic zrobić, a z drugiej strony Crystal Palace, który się zamurowało i było bliskie wygranej. Niby wniosek jest prosty, bronić się i wyprowadzić zabójczą kontrę. Patrząc na to racjonalnie, czy da się bronić przed City, które strzeliło 64 gole w 22 spotkaniach ligowych? Wydaję się, że nie. Czy Liverpool potrafi grać dobrze w obronie? Absolutnie nie. Czy Liverpool ma większy potencjał ofensywny niż City? Chyba nie. To w takim razie czy da się wygrać ten mecz? Oczywiście, że się da. Potrzebna będzie fura szczęścia, brak jakichkolwiek błędów w obronie oraz zabójcze trio z przodu. Jak będzie? Dowiemy się już niedługo.
Pojedynek dwóch najlepszych zawodników tego sezonu
Wielu może mnie wyśmiać i powiedzieć, że przecież jutro nie gra Tottenham z Harrym Kanem w składzie. Trudno się nie zgodzić, bo Kane to zawodnik, który wybija się poza całą stawkę. Ja jednak za najlepszych zawodników tego sezonu uważam Sterlinga oraz Salaha. Pierw może o tym pierwszym, bo o City powiedziałem mało. Pamiętacie tego Raheema, który umiał tylko „robić szum”, a jego strzały i wykończenie akacji wołały o pomstę do nieba? Jak nie to w sumie nie macie czego żałować. Gdy odchodził z Anfield za 62.5 mln Euro to wydawało się to strasznie niedorzeczne. Od momentu przyjścia Pepa ten młody angielski napastnik, bo tak mówi o nim jego trener wszedł na zupełnie inny poziom. Zaczął, strzelać, asystować i prowadzić piłkę jak piłkarz Premier League. Eksplozja formy tego Pana ma miejsce na naszych oczach w tym sezonie, a 14 bramek i 4 asysty robią na mnie piekielne wrażenie. Do tego uratowane wygrane w doliczonym czasie gry, które dają City tak wielką przewagę nad resztą stawki stawiają u mnie tego pana na piedastale. Obok niego jest jednak transfer poprzedniego okienka transferowego. Po raz kolejny mogę powiedzieć o geniuszu Kloppa na rynku transferowym. Za śmieszne pieniądze, bo za takie należy uznać 42 mln euro ściągnął zawodnika, który wszedł do Premier League nie wycierając ubłoconych butów. 17 bramek oraz 5 asyst to najlepszy wynik jeżeli chodzi o bezpośredni udział w akcjach bramkowych w całym Premier League. Liczby są piękne, ale jest coś co w tym sezonie posiada Salah i może mu tego pozazdrościć każdy zawodnik w Europie. Łatwość z jaką dochodzi on do sytuacji bramkowych jest po prostu nieludzka. Pojedynek obu tych Panów musi być jutro ozdobą tego spotkania i miejmy nadzieję, że obaj pokażą nam się z tak dobrej strony jak robią to od początku tego sezonu.
Statystyki nie kłamią – twierdza Anfield.
Liverpool u siebie nie przegrywa i to jest chyba najważniejszy argument za „The Reds” w jutrzejszym spotkaniu. W tym sezonie jeszcze nikt tutaj nie wygrał i nikt tak naprawdę nie był blisko. Spartak czy Swansea dostało na Anfield srogą lekcję piłki, a Chelsea mimo, że wywiozła punkt to tak naprawdę nie istniała. Do tego fakt, że ostatni raz „Obywatele” wygrali tutaj w 2003 roku po dwóch golach Anelki (1:2) może napawać wielkim optymizmem fanatyków Liverpoolu. Guardiola pokazał jednak, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i może pokonać każdego, wszędzie i o każdej porze. Jak będzie tym razem? Dowiemy się już niedługo o godzinie 17 czasu polskiego!
Luźne propozycje:
Liverpool wygra i Salah strzeli gola - 4.9/unibet ✅
OX asysta - TAK - 6/unibet ✅

3:2 i OX gol - 71/unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
S 277

stepinski

Użytkownik
Brodaty Żółw super opisane. Myślę że wielu kibiców Premier League za piłkarza sezonu pewnie uznała by Kevina de Bruyne. To mocna kandydatura, w końcu mózg maszyny Guardioli. Czekam z wielkimi nadziejami na ten mecz. Dwie drużyny które grają piękny futbol. Niestety często bywa w takich sytuacjach że pojawia się rozczarowanie i nudne 0-0. Czy będzie tak również dzisiaj? Mam nadzieję że nie. Idę w kierunku strzelaniny. City niby w trochę gorszej formie, Liverpool rządny rewanżu za pechową ( wiem było 5-0) porażkę w rundzie jesiennej. Powinno dużo się dziać na boisku
Liverpool - Man City
over 3,5 kurs:2,43
zółte kartki poniżej 4,5 kurs: 1,7
rożne over 10,5 kurs: 1,7
Ako: 7,02 Fortuna
Kursy z Fortuny. Jako jedyny polski bukmacher gwarantuje granie kilku kursów dla jednego wydarzenia. Ja tak widzę ten mecz, powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Liverpool - Manchester City
over 10.5 rzutów rożnych @ 1.89
over 11.5 rzutów rożnych @ 2.33
buk: BAH


Obie drużyny lubią ofensywny futbol dlatego oprócz goli w dzisiejszym spotkaniu powinniśmy zobaczyć dużą ilość rzutów rożnych. Myślę, że nie będzie tu kalkulowania tylko po prostu zobaczymy otwarte widowisko. Liverpool u siebie wykręca średnio 6 rożnych na mecz. City nie jest wcale gorsze bowiem ich średnia to 7 rzutów rożnych na spotkanie. Te liczby są imponujące przed dzisiejszymi zawodami. Kursy również są wysokie i mam nadzieje, że piłkarze nas po prostu nie zawiodą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 0

dutra

Gość
W obronie Liverpoolu zabraknie dzisiaj Van Dijka. Jakby ktoś nie widział informacji która pada w co drugim zdaniu to KUPIONY ZA 75 MLN ONEONE!!111 :cool:
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Usunięty typ gościa który stawiał na przegraną Arsenalu, oddaje poziom tego forum. Brodaty Żółw, Wy pięknie potraficie pisać analizy, cóż z tego , skoro 90% to zwykłe lanie wody pod dany typ. Ty mogłeś go wyśmiać wierszykiem, po 19 posmiejemy się z Twoich wygranych.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Czemu Karius w podstawie ?? Mignoleta nie lubie ale ostatnio gral rowno.. Za to Kariusa mega nie lubie, zero zaangazowania w gre, wyglada jakby byl bramkarzem za kare, moze dzis nie zawiedzie ale w mej opinii Karius powinien zmienic zawod.. oby nie przyniosl dzis wstydu .. Karius ja piernicze why Klopp why ??
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
4231 bylo najlepszym rozwiazaniem popieram Kloppa, ale co z tym Kariusem ???? ciekawie zapowiada sie pojedynek indywidualny Ox - Delph, bo ze skladow na flash tak wynika, mysle, że ktos z tej parki moze zarobic dzisiaj kartonik. Znalazlem ciekawy zaklad na korki do HT over 5 azjan @1.90 i uderzam na podkrecenie emocji w tym wielkim sprawdzianie dla The Reds ????
E: Ox :eek: matko:eek: święta:eek::eek::eek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom