>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na jutro egzotyczny dubel:
Phoenix-WSW ov 5.5 RR @ 2,10 8
MV-Perth ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,64 6
AKO: 3,44 - 0,32j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Panowie tak sobie patrze i patrze i analizuje i wychodzi mi dzis albo V dowala do pieca i pograja na handi -1 lub nawet -2 albo zagraja jak ostatnio i wtedy bedzie remis
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
[TheNormalOne napisał:
, post: 6586062, member: 144206]Panowie tak sobie patrzeże patrze i analizuje i wychodzi mi dzis albo V dowala do pieca i pograja na handi -1 lub nawet -2 albo zagraja jak ostatnio i wtedy bedzie remis
Mam podobne odczucia, jest jeszcze 3 scenariusz, Glory przypomina sobie o tym, że kiedyś grało w piłkę i wygrywa 0-3 ???? Dlatego dla mnie przedmeczowo &quot;no bet&quot;.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Mam podobne odczucia, jest jeszcze 3 scenariusz, Glory przypomina sobie o tym, że kiedyś grało w piłkę i wygrywa 0-3 ???? Dlatego dla mnie przedmeczowo &quot;no bet&quot;.
Dla mnie scenariusz nie do pomyslenia poniewaz takie przewroty i przemiany to po jakis przerwach dluzszych a ti byly tylko 3-4 dni... wieksze szanse zmain w V bo tam do poprawy troche mniej ;))
Z Fartem
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Wellington zostało 15 min. do roboty huncwoty !!! Jak pisałem to się zrobiło 1-1 ???? Jeszcze jeden f... skurczybyki. Obojętnie którzy ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Mam nadzieję, że to nie &quot;klasyk qowala&quot; i to 1:1 by mnie urzadzało....niestety nie wpisalem się dzis przed meczem z moimi typami na x i x2, ale...może ktoś jeszcze trzaśnie gola i nie będę musiał się chwalić zza pleców ;) tylko zazgrzytam zębami, że znowu nie weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam nadzieję, że to nie &quot;klasyk qowala&quot;
???? ? Mariusz chyba musimy sobie pogadać ???? ???? ????
92 min. jak Nix mogli to zje.... popsuć? Pytam się jak? FT 1-1 Zamiast overu wyszedł under. Miedziak w piach ⛔ Drugi mecz do obejrzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Dobra jedziemy na przełamanie, na razi bez większej analizy :
Jets - Roar - Roar strzeli w pierwszej połowie - 2,35
Phoenix - WSW - BTS - 1,62
Victory - Perth - over 3,5 - 2,65
- Perth z drużyny mega overowej stało się takie trochę minimalistyczne, ale w meczu z Victory ( trochę analogiczna sytuacja), liczę na dużo bramek
CCM - City - wypierd...
United - FC - na razie nic mi do głowy nie przychodzi
Dwa na trzy,nie jest źle...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Wierzcie mi, lub nie, ale przy 2:1, czułem, że tamci wyrównają i w końcówce i tak będzie 3:2 dla Melbourne. Trzeba chyba dziś pograć więcej &#39;kuponów&#39; być może to jest &quot;ten&quot; dzień hehe.
Fajny i wesoły mecz, pomimo deszczeu... chociaż bez kontrowersji się nie obyło.
No to czekamy do jutra. 1.75 kusi na Sydney, ojjjj kusi,
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Wierzcie mi, lub nie, ale przy 2:1, czułem, że tamci wyrównają i w końcówce i tak będzie 3:2 dla Melbourne.
to czemu nie mówisz???? przy 2:2 ja już myślałem, że Australia mnie jak zwykle przerobiła.
Ale na szczęście się udało, ale siwy włos się pojawił
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Panowie czy ktoś wie ile w końcu było kartek? Unibet podawał 5, livescore, flashcore, soccerway podawali 2, aż w doliczonym czasie pokazane zostały 3, ale 1 wcześniejszą anulowano?
A jednak 4 ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wierzcie mi, lub nie, ale przy 2:1, czułem, że tamci wyrównają i w końcówce i tak będzie 3:2 dla Melbourne. Trzeba chyba dziś pograć więcej &#39;kuponów&#39; być może to jest &quot;ten&quot; dzień hehe.
Fajny i wesoły mecz, pomimo deszczeu... chociaż bez kontrowersji się nie obyło.
No to czekamy do jutra. 1.75 kusi na Sydney, ojjjj kusi,
Ja tam tylko miałem czutkę, że Perth się postawi i strzeli chociaż jedną bramkę ???? Sydney kusi ale może być im b. ciężko. Duża waga jak zwykle między tymi ekipami spotkania. Na razie tyle. Może ktoś? Coś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
No niby SFC faworyt, ale kurs na nich wysoki... trochę to mnie odstrasza i wzbudza moje podejżenia. Po meczach z Roar czy Perth wydają się mega mocni.. ale i przeciwnicy słabi... Adelaida powinna się postawić. Pamiętajcie, że i Adlung i Absalonsen nawet nie pojawili się na ławce - znaczy odpoczywali właśnie na mecz z mistrzem.
jak dla mnie ciekawie wygląda typ na bts - @1,7 ⛔ (0:0)
oraz czysto rekreacyjnie gol:
Absalonsen - @3,5 - zwrot - nie ma nawet go na ławce


Na poranny mecz widzę tylko jeden typ - un2,5 - @1,95 ⛔ (2:2)
Oba zespoły nie rozpieszczają kibiców i grają ostatnio nijako. CCM w obecnej sytuacji nie będzie szalało w ataku. Ofensywa City to też nie jest coś mega mocnego. Boję się, że będą tutaj szachy z minimalną ilością bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Rzecz rzadko spotykana. Cały dzień unibet, ale też inne portale nie mogli doliczyć się kartek w dzisiejszym meczu w Melbourne. Rano stanęło na 4, ale wieczorem okazało się, że było ich 6 co oznacza, że jednak dzisiaj wygrałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom