>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

17 kolejka

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3:1
Lubin -1,5 seta
1,62
Espadon Szczecin lekka zadyszka i dwie gładkie porażki 0:3 z Olsztynem i 0:3 z Resovią i nie było bo to aż taką niespodzianką gdyby nie to, że nie ugrali nawet seta grają u siebie a dziś jadą już do Lubina na mecz z kolejnym mocnym przeciwnikiem. Ł. Kaczmarek i R. Taht już w pełni zdrowi i mogą grać na pełnych obrotach i to jest najważniejsza informacja dla mnie na ten mecz. Wiadomo jaka różnica jest w meczach z tymi siatkarzami a bez tych siatkarzy. Lubin zadyszkę ma już za sobą i teraz nie pozostało im nic innego niż zbierać jak najwięcej punktów w takich meczach. Lubin ma 4 porażki z rzędu u siebie i jest to doskonała okazja aby w końcu kibice mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Czarni Radom - MKS Będzin 3:0
Radom -1,5 seta 1,48
W Radomiu w dalszym ciągu brakuje atakującego M. Filipa ale do gry w końcu wraca D. Vincic oraz T. Fornal - już w poprzednim meczu grali ale wiadomo, że im więcej się gra tym więcej pewności siebie jest więc z meczu na mecz będzie to jeszcze lepiej wyglądać. Będzin potrafi zagrać dobre spotkanie z najlepszymi ale to raczej we własnej hali, na wyjazdach grają bardzo słabo , na 8 meczy zaledwie 1 wygrana...
Dziś liczę, że gospodarze pokonają swoich przeciwników za 3 punkty.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ładne typy Zibi
Ja jutro ide Na kędzierzyn Kozle -2.5 seta 2.85 wg mnie rozwalą jastrzębski
a fajna linia na under w pkt jest tez under 159.5 kurs 2.30
wg mnie nie liczę tu nawet dla Seta Dla Jastrzębskich
a i jeszcze 1 typ fajny
to
Warszawa 1 1.85 wg mnie i to siądzie moze nawet -1.5 seta
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
(Handicap +1.5 seta) typ 1 kurs 2.30
Bukmacher Totolotek


Jak dla mnie bet dnia na jutrzejszy dzień. Porażka po walecznym meczu po tie-breaku z ONICO Warszawa oraz z Espadonem. Zwycięstwo również po tie-breaku z Bielsko-Białą. Łatwe punkty w Kielcach jak wiemy Kielce ostatni zespół jak na razie ,ale komplet punktów z Resovią zdobyli po bardzo dobrym meczu. Zwycięstwo w Lidze Mistrzów z Toulouse w trzech setach.
Ferdinando de Giorgi zastąpi w Jastrzębskim Węglu Lebedewa jeszcze nie jutro ,ponieważ do czasu przejęcia zespołu przez nowego trenera jego obowiązki pełnić będzie dotychczasowy asystent pierwszego trenera Leszek Dejewski. Jastrzębski u siebie jest naprawdę bardzo niewygodnym rywalem. Tacy gracze jak Oliwa,Muzaj,Kampa uwielbiają mecze w których nie są faworytami. Według mnie jutro Jastrzębski pod wodzą jak na razie tymczasowego trenera ,który także będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony zrobi wszystko ,aby w Jastrzębskim kibice cieszyli się ze zwycięstwa.

Jeśli chodzi o ZAKSE gromi wszystkich.W Pucharze Polski zwycięstwo po trzech setach z Krispol Wrzesnia. Zwycięstwo u siebie z beniaminkiem Zawierciem w czterech setach oraz również po czterech setach zwycięstwo z Skrą. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Treflem. W Lidze Mistrzów zwycięstwo po tie-breaku z Trentino. Oglądałem wiele razy zespół z Kędzierzyna grają bardzo dobrą siatkówkę ,ale mają też swoje przestoje w grze. Myślę ,że jutro będzie cała hala i Jastrzębie jutro odniesie sukces w postaci zwycięstwa.Kurs bardzo wysoki więc można jeszcze dodać do taśmy handi +2.5 seta na Jastrzębski. Pozdrawiam trzymajcie się i powodzenia.

Edit: Handi +2.5 po mniejszym kursie siadło. Niestety handi +1.5 nie pokryte ale mimo nietrafionego typu z handim +1.5 seta oceniam ten typ pozytywnie.Pozdrawiam


 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
powyżej 3,5 seta
1,48
ZAKSA 16 meczy = 16 zwycięstw, genialnie... W Jastrzębskim szykuje się zmiana trenera i może to być taki kopniak dla nich na jeszcze lepszą grę.
Jastrzębie u siebie gra całkiem inaczej niż na wyjazdach, można powiedzieć, że są to dwie inne drużyny....
Myślę, że Oliva, Muzaj, Kampa są w stanie ugrać chociaż by 1 seta ale liczę na coś więcej...
ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk 3:0
powyżej 179,5 1,52
Jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Warszawa po bardzo ciężkim meczu w Pucharze Polski z Jastrzębiem wygranym 3:2 natomiast Gdańsk po spacerku 3:0. Warszawa gra dużo lepiej niż na początku oczywiście Gdańsk też dlatego nie widzę innego rezultatu niż zacięte 4-5 setów... Jeśli miałbym iść w którąś ze stron to lekko pochylił bym się na gości.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Dziś:
Rzeszów - Bielsko-Biała powyżej 3.5 seta 1.85
jak dla Mnie Rzeszów po takim kursie nie przekonuje mnie by wygrali i 3-0
ostatnio grają słabo a Bielsko spokojnie stać by urwać seta...
a może coś wiecej.... ????
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Warszawa - Trefl Gdańsk 2 @1.95 Fortuna

Kompletnie nie wiem, skąd takie ustawienie kursów. Gdańsk 2/3 siła polskiej ligi, a Warszawa to pozytywne zaskoczenie, ale półka niżej od gości. Już na początku sezonu Gdańsk zgarnął mecz, chociaż grał bez podstawowego rozgrywającego Sandersa i środkowego McDonenella. Do tego w sparingu przed sezonem także wzięli na spokojnie mecz Gdańszczanie 3:1 . Patrząc na pierwszą szóstkę Gdańska, to zwyczajnie nie ma tam słabych punktów. Tacy zawodnicy jak Mika z Szalpukiem spokojnie mogą tworzyć wyjściową parę przyjmujących w reprezentacji Polski. Warszawa dobra passa, ale kończy się na tak mocnym przeciwnikiem jakim jest Gdańsk.
Ostatnie dwa spotkania Warszawian to zwycięstwa po tie-breakach, ze słabiutką Bydgoszczą i będący w kryzysie Jastrzębskim Węglem. 10 setów może się na nich odbić. Gdańsk natomiast w środę spacerek w Nysie i szybkie zwycięstwo w 3 setach.
Porównanie składów:
Warszawa - Trefl Gdańsk
Atak: Gorgev/Vernon Evans - Szulz
Przyjęcie : Kwolek, Włodarczyk - Mika, Szalpuk
Rozegranie: Brizard - Sanders
Środek : Wrona, Kochanowski - Nowakowski, McDonnell

Wymęczeni Warszawiacy zwyczajnie nie mają atutów, żeby pokonać zespół z tak mocną parą przyjmujących. Gdańsk stworzył fantastyczny skład na ten sezon. To Gdańszczanie dzisiaj wygrają.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Warszawa - Trefl Gdańsk 2 @1.95 Fortuna

Kompletnie nie wiem, skąd takie ustawienie kursów. Gdańsk 2/3 siła polskiej ligi, a Warszawa to pozytywne zaskoczenie, ale półka niżej od gości. Już na początku sezonu Gdańsk zgarnął mecz, chociaż grał bez podstawowego rozgrywającego Sandersa i środkowego McDonenella. Do tego w sparingu przed sezonem także wzięli na spokojnie mecz Gdańszczanie 3:1 . Patrząc na pierwszą szóstkę Gdańska, to zwyczajnie nie ma tam słabych punktów. Tacy zawodnicy jak Mika z Szalpukiem spokojnie mogą tworzyć wyjściową parę przyjmujących w reprezentacji Polski. Warszawa dobra passa, ale kończy się na tak mocnym przeciwnikiem jakim jest Gdańsk.
Ostatnie dwa spotkania Warszawian to zwycięstwa po tie-breakach, ze słabiutką Bydgoszczą i będący w kryzysie Jastrzębskim Węglem. 10 setów może się na nich odbić. Gdańsk natomiast w środę spacerek w Nysie i szybkie zwycięstwo w 3 setach.
Porównanie składów:
Warszawa - Trefl Gdańsk
Atak: Gorgev/Vernon Evans - Szulz
Przyjęcie : Kwolek, Włodarczyk - Mika, Szalpuk
Rozegranie: Brizard - Sanders
Środek : Wrona, Kochanowski - Nowakowski, McDonnell

Wymęczeni Warszawiacy zwyczajnie nie mają atutów, żeby pokonać zespół z tak mocną parą przyjmujących. Gdańsk stworzył fantastyczny skład na ten sezon. To Gdańszczanie dzisiaj wygrają.
3 drużyna gra u siebie z 5 to jakie mogą być kursy? Na początku sezonu u siebie Trefl zgarnął mecz 3:2 a Warszawa jest lepszą drużyną u siebie. I te porównania składów przed każdą Twoją analizą ???? skoro mają o wiele lepszy skład to czemu są 2 miejsca niżej?
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
To całe porównanie składów to można razem z Włodeczkiem do Władywostoku wysłać.
Gjorgjew i Evans grają taki piach, że na obecną chwilę Schulz ich wciąga obu razem.
Kwolek wyrasta na jednego z największych gierojów w lidze, ostatnio nawet grając kaszanę był jednym z wyróżniających się zawodników, Mika i Szalpuk to niestety para anemików.
Brizarda również cenię wyżej od Sandersa, bo robi masę punktów w bloku i na zagrywce.
Nie rozumiem po co w tym zestawieniu umieszczasz McDonella, który nie podnosi się z ławki ostatnio.
I jeszcze jedna sprawa, dlaczego pominąłeś libero, coś pewnie nie pasowało do &quot;porównań&quot;.

E: I kto to jest Gorgev?
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zawiercie - Skra Bełchatów
(Handicap punktowy +13.5)
typ 1 kurs 1.83 Fortuna
Zacznę od zespołu gospodarczy którzy ostatnio w meczu wyjazdowym pokazali się z bardzo dobrej strony. Mimo porażki powalczy w każdym secie przegrywając czterema setami,ale każdy kto oglądał wie ,że ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej. Znakomicie Zawiercianie grali w tym meczu z zagrywki to przede wszystkim zaważyło na wyrównanej walce z Kędzierzynem. Następny mecz rozegrany tym razem u siebie wygrany z Kielcami i Będzinem w czterech setach. Wygrana wyjazdowa po tie-breaku z Bielskiem. Porażka w meczu wyjazdowym dopiero po tie-breaku z Espadonem. Jak widać Zawiercianie w każdym meczu ,jeżeli nie wygrywają to próbują powalczyć. Ostatni nie tak dawny mecz ,który rozegrany był w listopadzie Skra u siebie podejmowała właśnie beniaminka wygrywając w trzech setach (25-23,29-27,25-21) podkreślam był to mecz wyjazdowy a jak widać w każdym secie Zawiercianie mieli zespół z Bełchatowa na wyciągniecie ręki szczególnie w dwóch pierwszych setach. W Zawierciu gra się ciężko. Beniaminek przegrał gładko po trzech setach u siebie jedynie z Jastrzębskim Węglem i Treflem z początku października.
Jeśli chodzi o Skrę pokonała w PP Asseco w trzech setach. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Treflem w czterech setach. Porażka w czterech setach w Kędzierzynie. Zwycięstwo u siebie z Bielskiem w trzech setach i porażka z Novosibirskiem w trzech setach. Patrząc głównie na dwa ostatnie spotkanie Bełchatowianie spisali się wręcz rewelacyjnie pokonując Trefla i Resovię ,ale jak sami widzicie zespół z pomorza jak z podkarpacia są poniżej swoich oczekiwań jeśli chodzi o swoją grę. Skra wraca na właściwy rytm ,ale wiem jedno Zawiercianie jutro pokażą ,że potrafią walczyć z lepszymi zespołami. Można też jutro zagrać handicap +2.5 seta na Zawiercie po kursie 1.76.Pozdrawiam trzymajcie się.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Trefl zagral na zwolnienie Anastasiego, mega przyjecie maja, Mika dno. Rozgrywajacy z USA dramat zreszta nie pierwszy mecz.
Troche sie chyba nie znasz wiec nie wiem po co sie wypowiadasz. Po pierwsze to z Kanady a nie z USA a po drugie on akurat gral przyzwoicie. W wersje o zwolnieniu tez nie wierze, Anastasi ma pozycje i szacunek u graczy. Po prostu mieli gorszy dzien i juz od poczatku przegrali psychicznie a Onico trzymalo rowny poziom i nie dalo im wrocic do meczu.
Zgadzam sie z postem uzytkownika Gliwiczanin i gram to samo ????
 
K 0

kuba8720

Użytkownik
Co do trefla... &quot;Trefl ma aktualnie opóźnienia w wypłatach dla najlepiej opłacanych zawodników pierwszego zespołu (młodsi zawodnicy, którzy mają niższe kontrakty, otrzymują wynagrodzenie na czas). Nie wynikają one jednak z nagłego pogorszenia sytuacji finansowej klubu. Były zaplanowane jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek.
– Przed sezonem, kiedy sytuacja klubu była bardzo trudna i zapadały decyzje, czy wystartujemy w PlusLidze, odbyło się spotkanie z zawodnikami i podjęliśmy decyzję: tak, idziemy tą drogą. Drużyna zgodziła się na obniżenie części kontraktów i było wiadomo, że mogą wystąpić pewne zaległości. Siatkarze są o nich na bieżąco informowani i wiedzą, kiedy wyjdziemy na prostą. Są to „planowane” opóźnienia, o których wszyscy wiedzieli jeszcze przed sezonem – zapewnił prezes Trefla Dariusz Gadomski.&quot;
Warto mieć to na uwadze bo z pewnością nie wpływa to korzystnie na atmosferę
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Olsztyn -1,5 seta @ 1,42 Unibet
Jakoś nie mam pomysłu innego na ten mecz. Gram to mocniej w dublu z innym zdarzeniem i nie wyobrazam sobie innego scenariusza jak 3-0 3-1. Kursy sa i tak spore jak na taki mecz a wszystko dzięki wygranej Kielc nad Rzeszowem co wiadomo było jednak tylko wyjątkiem potwierdzającym regułe. Olsztyn wiemy jak mocny u siebie, tylko jedna porażka. Dzisiaj wazny aspekt to możliwość wskoczenia na 6 miejsce i nie ma innej opcji jak zwycięstwo za 3.
Warta-Skra dokładny wynik 1-3 @ 3,2 Unibet
Ja nie dołączam do tych co szukali by jakiejs sensacji. Skra musi sobie jeszcze doklepac drugie miejsce kilkoma meczami i na pewno to wygra. Zawiercie ambitne jednak im nie grozi w tabeli nic. Skra ostatnio w duzej czesci bez Lisinaca ograła Trefla, potem pozamiatała Resovie z Wlazłym, który w dwa sety ani razu nie trafił zagrywką a potem zszedł. Swietnie prezentował sie Bednorz na zagrywce i w ataku a środek jak zwykle nie do zatrzyzmania jak na nasza lige. Zawiercie swoją ambicją dzsiaj seta może urwać i dlatego stawiam taki bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom