>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka La Liga [12.01 - 15.01.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19. kolejka La Liga

Kursy od: BaH
Za nami już połowa sezonu, gdzie po 18. kolejkach przoduje Barcelona z dość dobrą zaliczką nad resztą zespołów. Tym razem czeka ich ciężki wyjazdowy pojedynek z Realem Sociedad, gdzie Barca w ostatnim czasie dość regularnie gubiła punkty. Jednak czy gospodarzy, którzy są w kiepskiej formie są w stanie zatrzymać ekipę Valverde?. Ciężkie wyjazdy czekają Atletico i Valencię, lecz kursy na ich zwycięstwa są wart rozważenia. Ciekaw jestem czy Montella zaliczy kolejną wpadkę?. Real Madryt powinien natomiast zatopić Villarreal.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów popartych przynajmniej krótką analizą.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Getafe - Malaga
Typ: Wygrana Getafe, a w meczu mniej niż 3,5 bramki z kursem 2,20 w Fortuna

Pojedynek 11 drużyny tabeli, z przedostatnią drużyną, czyli 19.
Getafe u siebie: 5 wygranych, 1 remis i 3 porażki (Sevilla, Barcelona i Real Madryt). Widać, że w tym sezonie są bardzo mocni na swoim stadionie. Dwie porażki na samym początku sezonu, 0:1 z Sevillą i 1:2 z Barceloną, później porażka z Realem również 1:2. W żadnym meczu nie zostali zdemolowani, a mierzyli się z naprawdę bardzo silnymi rywalami. Do tego dochodzi niedawny remis ze świetnie spisującym się od kilku tygodni zespołem Eibar oraz pięć wygranych. Pokonali u siebie między innymi Villarreal, Valencię czy zawsze groźny Real Sociedad.
Malaga na wyjazdach: 1 wygrana i 8 porażek oraz bilans bramkowy 4:17. Zaledwie cztery bramki strzelone w 9 meczach, mizeria. Potrafili co prawda wygrać z Realem Sociedad, strzelić 2 bramki Realowi Madryt na Santiagio, ale w pozostałych 7 meczach, ani razu nie potrafili pokonać bramkarza rywali. Patrząc na to jakich mieli przeciwników, można ich trochę usprawiedliwiać, ale mimo wszystko, prezentuje się ten bilans bardzo źle.
Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za gospodarzami jest to, że w ostatnich 4 meczach na tym stadionie, zawsze padał wynik korzystny dla Getafe i zawsze było to 1:0. Stąd też wybrałem typ z mniej niż 3,5 bramki. Spojrzałem również na statystki z bramkami i w meczach domowych Getafe tylko dwa razy padł wynik łączny przekraczający 3,5 bramki. Taka sama sytuacja ma się z wyjazdowymi meczami drużyny Malagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pytałem już (o tutaj) o Eibar, a konkretniej o ich zwyżkę formy ale nikt mi nie odpowiedział. Bu ????
Biorąc pod uwagę formę gospodarzy i kilka istotnych zawieszeń w Atletico (D. Costa, Gabi, Savic) i nadal nieobecnego F. Luisa to 1x za @1.88⛔ wygląda tu niemal jak pewniak... O, albo to: 1x / -3.5 za @2.02⛔.
Podkreślam, że nie wiem za dużo o Eibarze. Wiedziałbym, gdyby mi ktoś parę dni temu odpowiedział no a tak to widzicie no...
;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pytałem już (o tutaj) o Eibar, a konkretniej o ich zwyżkę formy ale nikt mi nie odpowiedział. Bu ????
Biorąc pod uwagę formę gospodarzy i kilka istotnych zawieszeń w Atletico (D. Costa, Gabi, Savic) i nadal nieobecnego F. Luisa to 1x za @1.88 wygląda tu niemal jak pewniak... O, albo to: 1x / -3.5 za @2.02.
Podkreślam, że nie wiem za dużo o Eibarze. Wiedziałbym, gdyby mi ktoś parę dni temu odpowiedział no a tak to widzicie no...
;)
Eibar już solidnie wyglądał w poprzednim sezonie. Jednak kilka kolejek przed zakończeniem coś w tym zespole pękło przez co nie zajęli miejsc, który dałby im szansę na grę w europejskich pucharach. Czasami jest tak, że takie zespoły mają jednorazowy wyskok ze swoją formą, ale tu jest inaczej. Obecnie również złapali wiatru w żagle i ich sytuacja jest bardzo korzystna przed meczem z Atletico. Sam zastanawiam się co tu ugryźć. Z jednej strony poszedłbym w stronę gospodarzy, a z drugiej obawiam się, że goście ugrają znowu skromne 0:1 i zgarną trzy punkty.
 
chicoo 2

chicoo

Użytkownik
Deportivo-Valencia
Typ: Wygrana Valencii 2.25 ✅
Do składu gości powrócił po kontuzji Guedes, który jest kluczowym piłkarzem Valencii. Pokazało to seria przeciętnych meczy w których go zabrakło.Gotowy do gry jest również Zaza i Kondogbia, którzy pauzowali za kartki. Zabraknie Solera i Murillo. Doszedł również Vietto, który zaliczył wejście smoka i w swoim pierwszym meczu od pierwszej minuty w którym zaliczył hat-tricka. Wszystko wskazuję na to, że Valencia wróciła na właściwe tory. Co do Depor to są obecnie na 17 miejscu co prawda zremisowali ostatnio z Villareal, ale był słaby mecz z udziałem obu drużyn. Villareal po strzeleniu gola chciał po prostu dowieźć do końca rezultat i Depor skarciło ich w końcówce. Co prawda Valencii nie idzie za dobrze na wyjazdach ostatnio. Mimo wszystko polecam ten typ bo kurs jest warty zagrania.
Edit.
Jednak Kondogbia pauzuje za kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Girona - Las Palmas
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.70 ✅
Bukmacher: Dafabet
Analiza:

Wyczuwam w tym meczu niezla strzelanine. Obie druzyny usposobione ofensywnie i obie strzelajace jak i tracace duzo bramek. Las Palmas w duzym kryzysie ale ma kim strzelac zreszta tak samo jak Girona. Calleri i Viera vs Portu i Stuani. To musi zaowocowac golami. Do tego ostatnio druzyne z Wysp Kanaryjskich przejal jeden z moich ulubionych trenerow mianowicie Paco Jemez. Kazdy pamieta jak jeszcze dwa lata temu trenowal Rayo Vallecano. Rayo z kim by nie gralo czy z druzyna zajmujaca miejsce spadkowe czy z Realem albo Barcelona zawsze stosowali taktyke full atak. Las Palmas potrzebuje na gwalt punktow i musza wyjsc odwaznie. Girona nigdy nie kalkuluje i zawsze chca grac otwarty futbol. Moim zdaniem te 3 bramki tutaj padna biorac pod uwage usposobienie obu druzyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Spore szanse widze w nogach Leganes na wyjeździe z Betisem. Ekipy na podobnym poziomie, Betis u siebie szału ostatnimi czasy nie gra i spokojnie warto pograć przynajmniej X2 po @1,71 we fortunie. Leganes w mojej opinii to największa in plus niespodzianka w La Lidze, spokojnie typ do pokrycia.
Ciężki wyjazd Barcelony na Anoeta, dopiero w zeszłym sezonie Barca zdjęła klątwe dego stadionu. Niesamowicie ciekawie na ten mecz wygląda typ: Barca wygra i under 3,5 w meczu @2,6 fortuna. Faworyt jest jeden ale nie sądze by Barca urządziła golelade w tym spotkaniu, myślę że 1:2 może 0:2 to będzie dosyć prawdopodobny wynik. Barca wygrana do zera też ładna @2,8 fortuna
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Eibar - Atletico Madryt
Typ: 2 ✅
Kurs: 2.06
Bukmacher: Milenium

Wynik: 0:1 ✅ :cool:
To spotkanie można śmiało nazwać prawdziwą &quot;perełką&quot; jeśli chodzi o kurs. Patrząc na formę Atletico nie sposób przejść obojętnie obok takiej oferty. Faktycznie, ostatni mecz w 2017 roku Los Rojiblancos przegrali (Espanyol) ale rok 2018-sty rozpoczęli bardzo efektownie wygrywając 4 spotkania pod rząd z czego w 3 nie stracili ani jednej bramki. Ok, przyznaję, że &quot;nie grali z potęgami&quot; ale myślę, że Eibar jest w zasięgu Atleti chociaż na pewno nie będzie to &quot;spacerek&quot;. Eibar miał dość pracowitą i bardzo udaną końcówkę roku - zwycięstwa nad Espanyolem czy Valencją na pewno wzmocniły morale drużyny. Nie spodziewam się w tym spotkaniu wielkiej ilości bramek. Pewnie skończy się 0:1 lub 1:2 dla gości.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Też wpadł mi w oko mecz Girony, gospodarze grają dobra piłkę w miarę poukładane z dużą ilością dośrodkowan, siła ofensywny oparta no Stuanim. Las Palmas tragedia i nie mam zamiaru tu rozwodzić nad ich gra zryw w meczu z Espanyolem, to trochę mało jak na moje oczekiwania..
Gram over 5,5 różnego gosp w milenium
I live łapie kartkę gospodarzy do przerwy ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Real Madryt - Villarreal
over 10.5 rzutów rożnych @ 1.65
buk: Unibet

Przejdźmy od razu do sedna sprawy. Real w tym sezonie to prawdziwa maszynka do nabijania rzutów rożnych. Strata do Barcelony jest bardzo duża, a kibice jak i sama drużyna nie zniosą raczej kolejnej straty punktów, która oddala ich nawet o zdobycia wicemistrzostwa. Do zmiany trenera też raczej nie dojdzie bo w tygodniu Zidane podpisał nowy kontrakt, który obowiązuje teraz do 2020 roku. Villarreal jest niewygodną drużyną i wiedzą o tym ekipy z samej czołówki. Liczę, że gości również dorzucą kilka rożnych i over dość szybko się pokryje.

18:30 Eibar - Atletico
Atletico@ 1.97
buk: baH


Eibar potwierdza swoją dobrą dyspozycję z poprzedniego sezonu, gdzie również zaskakiwał. Dziś będą chcieli udowodnić, że ich forma nie jest przypadkowa i jeśli ten klub poważnie walczy o europejskie puchary to Atletico ma się czego obawiać. Z drugiej strony obok takiego kursu na zwycięstwo Atletico nie można przejść obojętnie. Goście są w stanie rozegrać dobre zawody, albo wymęczyć skromne 0:1 by sięgnąć po trzy punkty. Goście dziś bez Costy, który ujrzał ostatnio czerwoną kartkę. Nie zagrają też Savić, Filipe Luis oraz Gabi. Jednak siła ataku dalej wygląda imponująco, co z pewnością jest sporym atutem teraz drużyny Atletico. Simeone na pewno ma pomysł na dzisiejszy mecz, a widząc co się dzieje u Królewskich nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

20:45 Deportivo - Valencia
Valencia @ 2.21
buk: BaH


Obie drużyny mają obecnie inne cele. Deportivo jak najszybciej chce się oddalić od strefy spadkowej natomiast goście chcą dotrzymać kroku Atletico i Barcelonie. Nietoperze przed nowym rokiem mieli mały kryzys gdzie nie potrafili wygrać od trzech spotkań. Teraz wydaje się wszystko wracać do normy, bowiem ostatnia wygrana w lidze oraz wysokie zwycięstwo w Pucharze Króla napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem. Deportivo z pewnością postawi trudne warunki gdyż jest to zespół, który pokazuje charakter i walczy do samego końca. Gospodarze na dodatek będą chcieli wykorzystać osłabienia Valencii w dzisiejszym meczu. Marcelino nie będzie mógł skorzystać z zawieszonych za kartki Kondogbii i Andreasa oraz kontuzjowanych Murillo i Solera. Środek pola u Nietoperzy będzie osłabiony, lecz nie zapominajmy o takich graczach jak Guedes, Parejo, Zaza, Vietto czy Rodrigo, którzy potrafią rozstrzygnąć losy meczu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
emty13 79

emty13

Użytkownik
Mecz: Girona - Las Palmas
Typ: Girona ov. 1,5
Kurs: 1,60✅
Buk: ForBet
Girona to zespół, który potrafi w meczu zaskoczyć. W ostatnich spotkaniach drużyna strzelała regularnie bramki takim markom jak Valencia, Eibar (oba mecze na wyjeździe na cięzkim terenie) oraz pozytywna wygrana z Gefate u siebie. Las Palmas w ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach stracił aż 13 bramek strzelając tylko 2. Drużyna gości nie spisuje się rewelacyjnie na wyjazdach. Dla odważnych można postawić strzelca bramki w meczu dla Girony Stuani - 1,85✅.

Mecz: Eibar - Atletico Madryt
Typ: BTS⛔
Kurs: 2,15
Buk: ForBet
Mecz obu zespołów, które od dłuższego czasu są w gazie. Atletico dziś osłabione, ale zespół gospodarzy będzie chciał pokazać w tym meczu, że baskowie potrafią utrzeć nosa każdemu na swoim terenie. Liczę na bramki w tym spotkaniu oraz kartki. Kurs na over 4,5 ż.k wygląda ciekawie - 1,55.⛔ Spotkania rozgrywane na stadionie gospodarzy zawsze obfitują w kartki a taki mecz kolejki przyniesie z pewnością dodatkowe emocje.

EDIT: Szkoda ekipy Eibar, znaczna przewaga w drugiej połowie i gorące ostatnie 10 minut meczu. Niestety to nie wystarczyło na strzelenei bramki drużynie ze stolicy.
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Mecz: Real Madryt - Villarreal
Typ: X2
Kurs: 4.3
Buk: efortuna
Typ generalnie czysto hazardowy, bardziej do pogrania za drobne. Real przez swoją złą passą w lidze traci nie tylko punkty do Barcelony, ale też reputację w lidze. Jego dwa ostatnie remisy z przeciętnymi drużynami (drugi skład Realu powinien zjeść Numancie, nawet jeśli są to tylko puchary) i bęcki od Barcelony sprawiają, że pozostałe drużyny nie będą bić się z Realem o jak najmniejszą stratę bramkową, tylko zaczną śmielej patrzeć wyżej, co przełoży się na bardziej otwartą i agresywną grę. Jeśli chodzi o Villarreal to grają dość nierówną piłkę w tym sezonie, ale podchodzą ambitnie do gry z czołówką ligi (2:3 z Valencią, gdzie nawet prowadzili 2:0 oraz remis 1:1 z Atletico), a po drugie mają cel zostać w czołówce ligi jak w zeszłym sezonie. Góra tabeli w sąsiedztwie Villarrealu jest niezwykle ciasna, więc muszą się bić o każdy punkt.
PS: Z tego co widzę, Benzema może nie zagrać co niestety należy traktować jako kolejne wzmocnienie Realu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Villarreal
Real -1 1,70 STS

Real podejmuje na Santiago Bernabeu &quot;Żółtą Łódź Podwodną&quot; i jest faworytem co do tego nie ma wątpliwości. Real jest w słabiutkiej formie i to także należy podkreślić. K. Benzema nie zagra w powodu kontuzji i jest to świetna wiadomość dla Królewskich bo to jaką On formę prezentuje to woła o pomstę do nieba...
Z przodu w końcu obejrzymy C. Ronaldo, Bale i Isco i to daje dużo więcej możliwości do ataku niż z Benzema z przodu.
Realowi ucieka już nie tylko Barcelona ale także Atletico i Valencia, kibicom już także powoli puszczają nerwy i wydaje mi się, że jest to najlepszy czas aby w końcu zacząć coś grać.
Moim zdaniem Real dziś zagra w końcu na miarę swoich możliwości a co za tym idzie wygrają co najmniej 2 bramkami.
 
S 37

stokrotka1

Użytkownik
Mecz: Deportivo - Valencia
Typ:
WYNIK KOŃCOWY I OBIE DRUŻYNY STRZELĄ
TYP: FC Valencia i Tak
Valencia lubi tracić bramki ze słabiakami na wyjazdach, ale są lepszą ekipą od deportivo i uważam że ten mecz wygrają. Jest to ostatni mój mecz zamykający AKO także postanowiłem się nim podzielić.
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Mecz: Real Madryt - Villarreal
Typ: X2
Kurs: 4.3
Buk: efortuna
Typ generalnie czysto hazardowy, bardziej do pogrania za drobne. Real przez swoją złą passą w lidze traci nie tylko punkty do Barcelony, ale też reputację w lidze. Jego dwa ostatnie remisy z przeciętnymi drużynami (drugi skład Realu powinien zjeść Numancie, nawet jeśli są to tylko puchary) i bęcki od Barcelony sprawiają, że pozostałe drużyny nie będą bić się z Realem o jak najmniejszą stratę bramkową, tylko zaczną śmielej patrzeć wyżej, co przełoży się na bardziej otwartą i agresywną grę. Jeśli chodzi o Villarreal to grają dość nierówną piłkę w tym sezonie, ale podchodzą ambitnie do gry z czołówką ligi (2:3 z Valencią, gdzie nawet prowadzili 2:0 oraz remis 1:1 z Atletico), a po drugie mają cel zostać w czołówce ligi jak w zeszłym sezonie. Góra tabeli w sąsiedztwie Villarrealu jest niezwykle ciasna, więc muszą się bić o każdy punkt.
PS: Z tego co widzę, Benzema może nie zagrać co niestety należy traktować jako kolejne wzmocnienie Realu.
✅Jak widać brak Benzemy nie był wystarczającym wzmocnieniem xD
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Sociedad-Barcelona
Typ: 2/2
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: Goście są obecnie w bardzo wysokiej dyspozycji, wygrywają praktycznie każde możliwe spotkanie . Ostatnią porażkę ponieśli w sierpniu w spotkaniu o super puchar Hiszpanii z Madryckim Realem, później notowali już tylko remisy oraz zwycięstwa. Tutaj na pewno łatwo im się grało nie będzie bo Sociedad jest zespołem bardzo niewygodnym , szczególnie jeśli spotkanie rozgrywa na własnym stadionie ,ale oprócz wygranej z Sevilla w ostatnim czasie nie zagrali ani jednego dobrego spotkania , notują tylko remisy oraz porażki , jednak wiadomo że w Barceloną będą chcieli zawalczyć o komplet punktów, goście mają już bardzo dużą przewagę w lidze nad drugim zespołem i mogą ją jeszcze powiększyć póki forma na to pozwala . W zespole gospodarzy nie pojawi się nowy nabytek Coutinho oraz pod znakiem zapytania stoi występ Deulofeu, Paco A, Rafinha, Turan oraz Umtiti, u gospodarzy nie zobaczymy natomiast Agirretxe, Martinez , Pardo, De la Bella. Ostatnie konfrontację Barcelona praktycznie zawsze kończyła zwycięstwami i myślę że w tym meczu będzie podobnie, stawiam na wygraną gości do połowy jak i na koniec spotkania.
 
tentyp007 11

tentyp007

Użytkownik
Mój kolega obstawił w meczu Realu 11,5 rożnego a wszędzie na flashscore i innych wynikach live, nawet na oficjalnej stronie la liga jest 11 rożnych. Sami osobiście sprawdziliśmy (jeszcze raz mecz obejrzeliśmy) i w 23&quot; po strzale Ronaldo jest nieodnotowany 5 rzut rożny... (czyli razem łacznie 12 rożnych) Co możemy zrobić?? To są czyste fakty. Mam nadzieję że można to uratować. Ktoś ma jakieś propozycje?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mój kolega obstawił w meczu Realu 11,5 rożnego a wszędzie na flashscore i innych wynikach live, nawet na oficjalnej stronie la liga jest 11 rożnych. Sami osobiście sprawdziliśmy (jeszcze raz mecz obejrzeliśmy) i w 23&quot; po strzale Ronaldo jest nieodnotowany 5 rzut rożny... (czyli razem łacznie 12 rożnych) Co możemy zrobić?? To są czyste fakty. Mam nadzieję że można to uratować. Ktoś ma jakieś propozycje?
myślę, że nic bo buki biorą staty z oficjalnych źródeł tj. w tym przypadku od la ligi. a tam jest jak byk 11 rożnych...
 
tentyp007 11

tentyp007

Użytkownik
myślę, że nic bo buki biorą staty z oficjalnych źródeł tj. w tym przypadku od la ligi. a tam jest jak byk 11 rożnych...
Dobra masz rację faktycznie, poprostu ten co prowadzi staty na flashscore raz dał rożnego kttórego nie było, a później jednego rożnego nie zaliczył... ale szkoda
 
P 5

pohangsteelers

Użytkownik
Mój kolega obstawił w meczu Realu 11,5 rożnego a wszędzie na flashscore i innych wynikach live, nawet na oficjalnej stronie la liga jest 11 rożnych. Sami osobiście sprawdziliśmy (jeszcze raz mecz obejrzeliśmy) i w 23&quot; po strzale Ronaldo jest nieodnotowany 5 rzut rożny... (czyli razem łacznie 12 rożnych) Co możemy zrobić?? To są czyste fakty. Mam nadzieję że można to uratować. Ktoś ma jakieś propozycje?
Mam ten sam problem, obstawiłem over 11,5 rożnych, w trakcie meczu liczyłem nawet kolejne i jak byk wychodziło 12. Wszystkie źródła podają jednak 11 i co z tym zrobisz? nic nie zrobisz, buk ma solidne oparcie na oficjalnych statach LaLigi i nie pójdzie na rękę graczowi. Niech się cieszą Ci co under rożnych postawili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom