>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: BaH
Pierwsze spotkania za nie cały miesiąc, ale już dziś zapraszam do podawania swoich pierwszych typów, spostrzeżeń na temat powyższych czterech spotkań.
Każdy z nas już chyba wie jak spędzi tegoroczne walentynki!
Przed nami świetnie zapowiadające się spotkania. Koguty w obecnej formie są w stanie sprawić niespodziankę w Turynie. Real Madryt ma niespełna miesiąc aby obudzić się z kryzysu, który ich dopadł. City powinno poradzić sobie z Basel, a Liverpool pomimo braku Coutinho pokazuje, że tak naprawdę nic wielkiego się nie stało i dalej prezentuje świetny futbol.
Zatem zapraszam do dyskusji oraz do podawania pierwszych typów popartych analizą!
 
anton17 0

anton17

Użytkownik
Zgadzam się co do Tottenhamu i uważam, że typ 02, bądź też obie strzelą ma tutaj szanse powodzenia wiele tez wskazuje na to, że to Tottenham może być górą w całym dwumeczu ????
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Tottenham BTS jak nic, typowałbym 2;1 dla Juve, City to rzecz oczywista, wygrają w obydwu spotkaniach, Real z PSG jest to wielka niewiadoma, zastanawia mnie bardzo w jakiej real będzie dyspozycji, powinni wygrać pierwsze spotkanie ale sądze że awansuje PSG.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Patrzac na obecna forme Realu dobra opcja wydaje sie zagrac grubiej na awans PSG po kursie 1.80 , chodz z drugiej strony krolewskim pozostala juz tylko walka o lige mistrzow wiec moze tam skupia swoj potencjal
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Powiem więcej, kibicuje Realowi 20 lat, pamietam 8 lat z rzędu gdzie nie mogli przebrnąć 1/8 ale tak słabej gry to nie pamiętam. Pobieram 2,89 na PSG z pocałowaniem ręki, to będzie katastrofa a ZZ wyleci z hukiem po tym dwumeczu. Brak pomysłu na gre, ewidentne wypalenie zawodników... czas na duże zmiany... latem Real rozbije bank ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
A zadam proste pytanie? Czy PSG wygrało z kimś konkretnym na wyjeździe w tym roku? Z BAyernem w czajnik, z Lyonem też. Z Monaco czy Marsylią nie wiem, nie chce mi się szukać. Dla mnie awans Madrytu to kurs, który pobieram. Jeszcze jest chwilę czasu by odbudowali formę, a w ogóle LM to innym poziom, poziom do którego Real się dostosuje jak zawsze zresztą. PSG niech sobie pyka i robi wyniki hokejowe w słabej lidze francuskiej...
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Real jest w bardzo cienkiej sytuacji.Z pucharu odpadli,liga ucieka i prawdopodobnie im już uciekła,bo to wątpliwe,aby odrobić taką wielką stratę punktową.Została więc tylko Liga mistrzów,w której 3 razy z rzędu górowali i skupią się obecnie tylko na niej.PSG to nie takie ogórki,bo zrobili transfery za 500 milionów i grają dobrą piłkę w LM co pokazuje jak niszczyli przeciwników w grupie.Co do meczu z Bayernem z nimi przegrać na ich własnym stadionie to nie wstyd.Ja tu stawiam na awans francuzów,którzy w lepszej dyspozycji w tym roku przejdą &quot;niepokonany&quot; Real Madryt,a kurs 1,75 na awans drużyny z Paryża jest bardzo dobry i wskazany,co prawda wszystko pokaże pierwszy mecz,ale myślę,że Real nie da rady i wkońcu odpadnie z LM.Takie mam przemyślenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real jest w bardzo cienkiej sytuacji.Z pucharu odpadli,liga ucieka i prawdopodobnie im już uciekła,bo to wątpliwe,aby odrobić taką wielką stratę punktową.Została więc tylko Liga mistrzów,w której 3 razy z rzędu górowali i skupią się obecnie tylko na niej.PSG to nie takie ogórki,bo zrobili transfery za 500 milionów i grają dobrą piłkę w LM co pokazuje jak niszczyli przeciwników w grupie.Co do meczu z Bayernem z nimi przegrać na ich własnym stadionie to nie wstyd.Ja tu stawiam na awans francuzów,którzy w lepszej dyspozycji w tym roku przejdą &quot;niepokonany&quot; Real Madryt,a kurs 1,75 na awans drużyny z Paryża jest bardzo dobry i wskazany,co prawda wszystko pokaże pierwszy mecz,ale myślę,że Real nie da rady i wkońcu odpadnie z LM.Takie mam przemyślenia ????
Też zamierzam zagrać na awans PSG. Dodam tylko, że PSG miało wyjeb...e na mecz z Bayernem bo i tak mieli 1 miejsce... I dodam, że 2 mecz jest w Paryżu co jest dodatkowym argumentem za PSG. Z 2 jednak strony Real to wciąż topowa drużyna, której zostaje tylko LM więc raczej grubo to tego nie zagram. Zresztą prawdopodobnie w 1 meczu może być remis lub lekka przegrana PSG i kursy mogą być wyższe...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Powiem tak w pierwszej parze stawiałbym mimo wszystko na Juve mają większe obycie na tym poziomie rozgrywek od Spers mało tego w obecnej chwili prezentują znacznie lepszą formę od Tottenhamu a co więcej Pochechetino powoli będzie musiał patrzyć na ligę żeby w przyszyłm sezonie spowrotem zagrać przynajmniej w elminacjach do LM.sytuacja kogutów w lidze nie jest dobra powoli uciekają im puchary a w tym LM do tego krótka ławka rezerwowych ,brak jakichś istotnych zmocnień w zimowym oknie transferowym powoduję że nie ma żadnych solidnych argumantów na to że Tottenham wyjdzie z tego dwu meczu ogromną ręką ,stawiałbym tu raczej na Bianconerich w obu spotkaniach.
Co do City nie będę się rozpisywał ponieważ nie ma o czym jeśli nie awansują to będzie kompromitacja na całego więc to nie wchodzi w rachubę.
Mecz Realu z PSG ,wygląda jak wczesny finał .Nie sądzę mimo słabej formy królewskich by przegrali dwu mecz z Paryżanami istotne będą bramki wyjazdowe jeśli goście myślą o awansie muszą strzeli na Bernabeu najlepiej nie przegrać jak wiemy Real u siebie w LM jest ciężki do zatrzymania do tego maja Ronaldo który na te rozgrywki motywuję się dwu krotnie pewnie przed meczem nawciąga się parę kresek i będzie latał po boisku jak by to był finał tych rozgrywek .Goście w lidze nie mają praktycznie rywala do gry Monaco w tym sezonie odstaję od nich wyraznie ,co sprawia ze w konfontacji z Realem mogą zderzyć się ze scianą i się od niej odbić.
W ostaniej parze skłaniam się ku Liverpoolowi ,goście będą chccieli jak najlepiej wypaść po tak długiej przerwie awans do 1/4 jest obowiązkiem przegrać oni moga tylko na Estadio Dragao w rewanżu myślę że rostrzygną sprawę na swoją korzyć o ile losy awansu nie będą już roztrzygnięte po pierwszym meczu,
Moje typy;
Awans:Juventus,City,Real,Liverpool
Kurs:4,86
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Real na ten moment nie jest w najlepszej dyspozycji ale ma wciąż świetnego trenera,który poprowadzi tę drużynę do zwycięstwa.Puchar im uciekł w lidze walczą już tylko o top 4.Na ten moment Real skupia się na LM wieże,że ZZ poprowadzi ich do zwycięstwa w tym dwumeczu.
Z fartem mordy!
 
B 39

bunik

Użytkownik
Podobnie jak kolega z góry, kibicuje Realowi odkąd pamiętam i tak słabej dyspozycji Królewskich nie widziałem nigdy, no chyba, że ewentualnie weźmiemy czasy Luxemburgo, Lopeza Caro czy Queiroza. Różnica jest jednak taka, że ten zespół stać na wygraną z każdym. Aktualna gra nie jest tylko spowodowana beznadziejną taktyką Zizou, ale też tragiczną formą wręcz każdego zawodnika, w tym rezerwowych, którzy mieli w ostatnich latach bardzo duży wpływ na sukcesy zespołu. Głównie Real stracił na jakości ze względu na skrzydłach, gdzie motorami napędowymi byli zawsze Carvajal i Marcelo, którzy potrafią męczyć obronę rywali przez całe 90 minut. W meczu z Valencią i Depor było widać, że gdzieś ta iskra jest i niedługo może coś z niej być.
Pamiętajmy, że Real to Liga Mistrzów i Liga Mistrzów to Real Madryt. Jeśli Real będzie chciał, to PSG nie będzie miało czego szukać. Bo środki do tego ma niesamowite. Szykuje nam się niesamowity dwumecz, w którym może paść każdy wynik.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kolega wyżej napisał bardzo mądre słowa. Myślisz Liga Mistrzów, mówisz Real Madryt. Real i Ronaldo są definicją tych rozgrywek i w mojej opinii żadna drużyna w Europie nie jest faworytem w parze z &quot;Królewskimi&quot;. Przypomniałbym swoją analizę w poprzednim roku, gdzie grałem Real po kursie 4 na Alianz Arena. Wtedy wszyscy się ze mnie śmiali, a potem tylko gratulowali sporej ilości wygranych pieniędzy. Jeżeli kursy na Real nadal będą szły do góry to nawet jeżeli przegrają wszystike mecze w lidze do tego czasu to zagram na ich awans. Forma w lidze, a LM to zupełnie dwie inne płaszczyzny. PSG mimo, że ma świetny zespół to poza wygraną z Bayernem w Paryżu nie ograł nikogo znaczącego. Do meczu jeszcze dwa tygodnie, więc odbijam od grania teraz, ale na moje wasz hurraoptymizm w stronę PSG jest bezpodstawny.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Do momentu obejrzenia tego filmiku (zwłaszcza po meczu z Ogórkami) miałem PSG za faworytów tego dwumeczu. Malowałem sobie elegancki scenariusz, tj. Real odpadający z przyszłym triumfatorem rozgrywek. Jak widać jednakże, Paryżanie mają naprawdę sporo do poprawy. We Francji będą w mojej opinii faworytami, lecz w Madrycie chyba jednak Real ma odrobinę większą szansę na zwycięstwo. Z drugiej strony, warto pamiętam o tym, jaka liga &quot;wychowała&quot; obecnego trenera PSG, Emery&#39;ego - La Liga.
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
W typowaniu meczu Real vs PSG trzeba wziąc pod uwagę że PSG w tym roku (2018) rozegrało od 7go do 30go stycznia 8 meczy czyli średnio co trzy dni. I co jest najważniejsze w tym? Że w kązdym z tych meczów grał Mbappe, Neymar, Di Maria ,oraz Cavani rzadziej. Tzn w ramach sprostowania dosłownie kilka razy nie grał Neymar ale tylko z powodu kontuzji. Trener tylko raz nie wystawił tych piłkarzy w pierwszej 11stce. Cały czas gra z przodu tymi zawodnikami i stąd są kosmiczne statystyki potem. Tylko ile oni pociągną? Ile są w stanie meczy zagrac na takich obrotach? A przed meczem z Realem grają jeszcze 4 mecze i chyba łatwo się domyślic kto zagra 90min...
Dobra ktoś zajrzy w terminarz i powie mi że Real też tyle meczy rozegrał w tym roku (2018) i że do meczu z PSG grają tylko o jeden mecz mniej a to nie aż taka kolosalna różnica. Tylko że Real w każdym meczu pucharowym grał 2gim graniturem. Czyli gracze jak Ronaldo który już powoli się starzeje i siłą rzeczy że może nie miec juz tyle sił do biegania co 5 lat temu, Bale który jest jak szklanka nie są tak eksploatowani i mają czas na regeneracje czego nie można powiedziec o ich młodszych przeciwnikach z PSG.
Nie radze kierowac się argumentem motywacji na ten mecz. Widzę wpisy że Ronaldo te rozgrywki bierze najpoważniej i się spina 2 razy bardziej. Tego nie neguje wżaden sposób ale przed sezonem pamiętam jak PSG miało jasno określony cel: Ligę Mistrzów. Tutaj Neymar też się spina podwójnie. Bo też mu zależy najbardziej na tych rogrywkach które są najbardziej prestiżowe. Do motywacji możemy dodac że Neymar będzie chciał pokazac Perezowi żeby wykładał hajs w lato na niego. A jak to pokazac? wygrywając mecz. Ktoś powie że Neymar nie przejdzie do Realu bo wczesniej grał w Barcelonie....gówno prawda. On chce złotej piłki. Wiedział że w Barcy tego nie osiągnie bo Messi jest nie do ruszenia. Z kolei w Realu już tak nie jest. Większosc ogarniętych w temacie wie że Perez nie za dobrze żyje z Ronaldo i nie przepadają za sobą. A wiadomo Perez może wszystko. Sprzeda Ronaldo póki jeszcze idzie wziąc za niego dobry hajs i kupi Neymara który jest młody, głodny sukcesów i przede wszytskim potrafi grac na poziomie PORÓWNYWALNYM do Ronaldo. Z drugiej strony Ronaldo będzie chciał pokazac że pomimo wieku i tej sagi która ciągnie się mediach odonośnie jego nowego kontraktu i podobno popsutej atmosfery w szatni to jest niezastąpiony. Poza tym będzie z pewnością chciał utrzec nosa Neymarowi i pokazac światu że dalej jest lepszy od niego.
Wg mnie bezsensu jest kierowanie się motywacją Realu czy Ronaldo bo jest ona na tym samym poziomie co u Neymara i PSG.
Co do meczu z Lyonem to nie zagrał tam Neymar a chyba nie trzeba tłumaczyc że to bylo spore osłabienie tej drużyny. Jeszcze odnośnie tego meczu to mam wrażenie że PSG zlekceważyło przeciwników z początku. Poprostu sodówka im strzeliła do głowy i taki zimny prysznic może okazac się bardzo efektywny.
Na co trzeba zwrócic uwagę to przede wszytskim na składy przed meczem. Brak Neymara lub Mabppe przesądzi o tym spotkaniu przed gwizdkiem, tak samo z drugiej strony kontuzja Ronaldo, Bale czy Krossa i Real ugotowany. Chociaż tutaj brak jednego z tych zawodników nie musi byc aż tak bardzo odczuwalny ze względu na bramkarza PSG który jest tam chyba najgorszym zawodnikiem w tej drużynie. Naprawdę dziwię się że włodarze jeszcze nie kupili jakiegoś lepszego bramkarza...
Z typowaniem meczu wstrzymam się póki nie zobacze co mój dobry kumpel postawił. Jeśli postawi na Real to wtedy wynik będzie tylko jeden...PSG wygra ????
 
B 39

bunik

Użytkownik
@mateo6
Napisałeś, że jeśli ktoś jest ogarnięty w temacie to &quot;widzi&quot;, że Ronaldo nie żyje dobrze z Perezem. Chyba każdy zdrowy i normalny kibic Realu doskonale wie, że Cristiano to skarb Pereza, nie tylko pod względem sportowym, ale i ekonomicznym. Ci dwaj to synonimy zwycięstwa. Jeżeli uważasz inaczej, to jesteś w błędzie i dajesz się nabierać na tanie sensację gazet. Co do zmęczenia, Neymar i Mbappe to młodzi zawodnicy, nie sądze, że dopadnie ich nagle kryzys fizyczny - bardziej może zeżreć ich presja przy tak starych wyjadaczach jak Królewscy - co z resztą pokazali rok temu na Camp Nou.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do zmęczenia, Neymar i Mbappe to młodzi zawodnicy, nie sądze, że dopadnie ich nagle kryzys fizyczny - bardziej może zeżreć ich presja przy tak starych wyjadaczach jak Królewscy - co z resztą pokazali rok temu na Camp Nou.
Czy ja wiem z tą presją... Obydwaj grali już w LM w zeszłym roku, a Neymar w meczu z PSG w Hiszpanii właściwie był bohaterem tego cudu więc nie wiem czy może ich zjeść presja...
 
pieszy365 8

pieszy365

Użytkownik
Ja stawiam awanse : City z oczywistych względów. Miejcie jednak na uwadze, że grają już słabiej niż na początku sezonu. Jak dostaną Barcę, PSG czy Bayern to będą mieli spore problemy. Awans Liverpoolu ze względu na doświadczenie oraz osobę Kloppa. Porto w takich meczach często zawodzi i dostaje nawet wysokie lania.
Co do Juve z Tottenhamem. Stawiam na awans Juve z uwagi na doświadczenie oraz wysoką formę w lidze. Tottenham podobnie jak City traci trochę formę. Dopiero 5 miejsce w lidze. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że w tym roku liga angielska jest mocniejsza. Na koniec mecz Realu z PSG. W sporcie jest tak, że po byciu na szczycie często wpada się w dołek. Zawodnicy po 2-3 sezonach na najwyższych obrotach mają wyeksploatowane organizmy i mniejszą motywację. Widac to dobrze na sportach indywidualnych gdzie nawet taki geniusz jak Fererer miewał słabsze sezony. Obecnie mamy sezon skoków narciarskich i też możemy to obserwowac. Real jako drużyna mógłby byc na szczycie gdyby dokonał więcej zmian kadrowych, łącznie z pozbyciem się Ronaldo. PSG jest głodne sukcesu i w tym sezonie są w formie. Możliwe, że przejadą jak walec ekipę Zidana.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tylko ile oni pociągną? Ile są w stanie meczy zagrac na takich obrotach?
Na jakich obrotach oglądałeś ich mecze w tym sezonie po za zespołami z czołówki to oni tam człapają nie grają nawet na 50% w nie których meczach .Wygrywają bo liga jest słaba i nie wymaga dużo po za tym Real wcale też nie oszczędza swoich piłkarzy Ronaldo i Benzema też grają wszystko praktycznie .Jak dla mnie w tym dwu meczu zadecydują bramki wyjazdowe .
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja skłaniam się tu grze na Real w pierwszym spotkaniu.
W LM u siebie przegrał tylko z Schalke od półfinału z Barceloną w 2011, czyli jeden mecz z 41 ????
PSG na wyjazdach w LM z drużynami z europejskiej czołówki nie potrafi wygrywać.
Przypominam, że w sezonie 15/16, gdy wygrali z Chelsea 2-1 na Stamford Bridge, pokonali zespół który skończył ligę na 10 miejscu ????
Real na lepszą linię pomocy od rywali, a to jest bardzo istotne, Bayern ze swoimi dziurami dlatego dostał aż 0-4 we Francji z PSG w fazie grupowej.
Real DNB po kursie 1,72 uważam za dobry do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Wszyscy o Realu ????
Ktoś wypowie się więcej na temat meczu Juve z Totkami? ????
Patrząc po ostatniej grze Tottenhamu i ich stylu gry, przyszło mi na myśl pogranie rożnych w ich kierunku.
Obecnie na to że będą mieli w pierwszym spotkaniu więcej rożnych niz stara dama jest @ 3.50
Juve jakoś specjalnie tych kornerów nie nabija, z kolei Totki przeciwnie, nabijają ich za dwóch a czasami i za trzech.
W Anglii średnia Tottenhamu to 7.4 rożnego na mecz i to się sprawdza niemal że zawsze np. ostatnio przeciwko Arsenalowi 10 rożnych, SAMI ! Skrzydła bardzo mocne, zawodnicy lubią się tam zabawić przy narożniku i z tego biorą się te statystyki.
Juve 4.6 rożnego na mecz, na skrzydłach... no właśnie kogo Juve ma na skrzydłach ? ????
W Tottenhamie skrzydła są chyba obecnie najmocniejszą opcją.
Na overy poszczególnej drużyny kursy nie zostały jeszcze wystawione, ale patrząc po ogólnym kursie na totki i na ten który podałem nieco wyżej, spodziewam się że linia będzie 3.5, 4.5. Moim zdaniem spokojnie do pokrycia. A jakie jest wasze zdanie na te bety? Warto pograć ten kurs 3.50 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom