>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europy (13-15.02.2018) wtorek-czwartek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Niby jeszcze miesiąc niby to i tamto, ale wydaje mi się że to jest odpowiedni czas by rozłożyć sobie te drużyny do lutego na czynniki pierwsze. Od przeprowadzonych zimowych transferów po formę i wyniki a przede wszystkim po zrozumienie sytuacji komu zależy tutaj na dalszej grze.
W porównaniu do zeszłej edycji mamy nieporównywalnie lepsze zespoły a co za tym idzie zdecydowanie lepszy poziom gier. Jest długa lista klasowych zespołów co w następnej rundzie skutkować będzie praktycznie samymi hitami ale jest jeden rodzynek o którym warto wspomnieć a w zasadzie nawet wypada a mianowicie szwedzki FK Ostersunds. Za rywala przypada im nie kto inny jak Arsenal, także szykuje się nie lada święto w okolicy.
Pierwszy mecz wyjątkowo we wtorek a więc dwa dni przed oficjalnym terminem. Spowodowane jest to tym, że oba Belgradzkie kluby zostały wylosowane jako gospodarz co przy lokalizacji obu stadionów jest po prostu niemożliwością by to mogło odbyć się w ten sam dzień.
Takie ciekawostka: Sporting do Kazachstanu ma ponad 7 tysięcy kilometrów, blisko 12 godzin lotu samolotem.
Temperatura na dziś: Astana -23, Lizbona +16 ????
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
W
Uważam że Arsenal z łatwością wygra ten mecz to ich największe koło ratunkowe jeśli chodzi o grę w LM!
W dwumeczu to moze wygraja ale spotkanie w Szwecji to dla wszystkich niewiadoma.Arsenal potrafi poprawiac i psuc nastroj.
To nie jest pewniak.
 
pieszy365 8

pieszy365

Użytkownik
Liga europejska przypomina mi czasem cyrk. Ile to już kuponów popsuła ? Wkraczamy już w fazę pucharową i stawka gry jest większa. Dodatkowo od 2 sezonów lepiej się płaci za sukcesy w LE jak również w LM. Czas zatem na to aby drużyny się przykładały. Jest tu kilka spotkań które zagram ale za mniejsze stawki niż w LM. Ciekawe propozycje to : domowa wygrana Realu Sociedad, awans Victorii Pilzno która wydaje się wracac do swoich czasów świetności. Nie mówię tu bynajamniej o dominacji czechów nad Legią gdzie wrzucili nam &quot;piątkę&quot;.
Sądzę, że Athletic Bilbao również pokona Spartaka. Słabszy sezon od poprzednich ale widmo spadku im nie grozi a Spartak musi walczyc w lidze bo ma o co. Poza tym Marsylia wygra u siebie z Bragą a na podbicie kursów to awanse Arsenalu i Atletico Madryt. Ci ostatni to moi faworyci do wygrania LE. Tak też postawiłem w zakłądzie długoterminowym.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 19:00
Spotkanie Ostersunds-Arsenal
Typ: over 3.5
Kurs 3.0
Buk Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkania po rundzie grupowej w piłkarskiej Lidze Europy, ekipa Ostersunds na własnym stadionie podejmowała będzie Londyński Arsenal . Goście oczywiście są faworytem do zwycięstwa już w tym pierwszym spotkaniu , które rozegrają na wyjeździe. Londyńczycy jednak mają problemy ze zdobywaniem punktów na stadionach rywali i myślę że w tym meczu mogą się w końcu spróbować przełamać bowiem przecież rywal nie jest za bardzo wymagający, co prawda zanotował 11 spotkań bez porażki na własnym obiekcie, ale ich najmocniejszym rywalem była ekipa Atheltiku Bilbao, może jescze Dynamo Kijów i Herhta były ekipami mocnymi, co nie zmienia faktu że jest to znacznie niższa półka niż Londyński Arsenal, który ma znacznie mocniejszą ekipę, jeśli tylko poważnie podejdzie do tego spotkania to spokojnie powinien tutaj zwycięzyć a co za tym idzie przybliżyć się do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Arsenal notuje 6 spotkań bez wygranej wyjazdowe z czego aż 4 razy ponosił porażkę . Na to spotkanie wybrałem kilka typów, myślę że podstawowy to wygrana zespołu przyjezdnych , można kombinowac z bramkami bowiem gospodarze u siebie jak i goście na wyjazdach do siatki trafiają praktycznie w każdym spotkaniu, na obie strzelą kurs również mamy w miarę przyzwoity. Ja stawiam na 1:3 po 90 minutach więc typ over 3.5 gola też moim zdaniem wchodzi tutaj w rachubę.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
tripel S.Sebastaian, Marsylia i Napoli wydaje się nie mieć słabych stron :cool:
Uważał bym na Napoli, obecnie sa liderem Serie A na plecach siedzi Juve, sadze ze bardziej zalezy im na walce o scudetto niz dobrych występach w LE. Tak samo Arsenal nie od dzis wiadomo jak Anglicy traktuja te rozgrywki.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
tripel S.Sebastaian, Marsylia i Napoli wydaje się nie mieć słabych stron :cool:
Sociedad może i tak. Marsylia gra z Bragą, a Portugalczycy to nie są jakieś ogórki, jednak typ może wejść. Z kolei jeżeli chodzi o Napoli, tam pewnie będzie grał drugi skład. Oni w pełni skupiają się na lidze i mają gdzieś LE. Oczywiście rezerwy będą chciały wygrać... tylko jest taki problem, że Napoli nie ma za dużo dobrych rezerwowych. Grać ten mecz po kursie 1,65 to trochę słabe. Takie moje zdanie, ale powodzenia życzę.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Arsenal -1 2,15✅ ????
Typ oczywiście kombinacyjny dla tych co znają angielski ???? Różnica klas obu zespołów, więcej nie mam nic do dodania, Wenger powiedział to:
“We want to do well in this competition. We played on Saturday we play tomorrow night.“
“Over the weekend we have no game. So we have one week without competition. It’s important our players keep at the competitive level.“
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Olympique Lyon strzeli +1.5 ✅
Kurs 1.87
Bukmacher Fortuna

Gram na 1,5 bramki Lyonu pomimo przegranego meczu z Rennes, Bordeaux i Monaco, za typem przemawia u mnie gra u siebie, powinien wyjść najmocniejszy skład, Lyon potrafi strzelać minimum 2 bramki co potwierdził w meczu z Monaco, myślę że Nabil Fekir wykona dobrą robotę tak jak to zawsze robi, strzelać maja kim bo oprócz niego Traore Bertrand i Depay Memphis dają dużo zespołowi, fajnie by było gdyby mógł wrocic i grac znow Lacazette. Lyon bierze te rozgrywki na powaznie i mysle zagra w pelni swoich mozliwosci .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Spartak Moskwa - Athletic Bilbao
Spartak 2,43 Fortuna
Nie wiem dlaczego ale od tygodnia chodzi mi po głowie ten typ... Dlatego nie wycofuję się z tego i stawiam czystą 1 ...
Wiadomo, że prócz pojedynku Athletic będzie się musiał się zmierzyć z pogodą nietypową dla Hiszpanów.
Druga sprawa to gra Athleticu ostatnia... jest kiepska i ich słaba pozycja w lidze 13 miejsce nie jest przypadkowe.
Trzecia sprawa to bardzo dobre mecze w lidze mistrzów Spartaka przed własną publicznością a może inaczej świetny mecz z Sevillą wygrany 5:1.
Jedyny minus to brak gry w lidze Spartaka, wiadomo, że tam jest teraz przerwa i grali tylko mecze towarzyskie także nie są w rytmie meczowym o stawkę.
Spartak nie odstaje wcale składem od Athletic... Są L. Adriano, D. Kombarov, Q. Promes (bardzo dobry sezon tego gracza), S. Bocchetti, Ze Lusi czy M. Pasalić.
Ogólnie pograłem także awans Spartaka więc jeśli chcą awansować muszą u siebie wygrać by mieć czego bronić w Hiszpanii.
Dla mnie lekki faworyt to gospodarz w tym meczu.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Od niedzieli mówi się o tym że ekipa Napoli wyjdzie w tym meczu eksperymentalnym składem. Dziwią mnie typy na overy w meczu Arsenalu oczywiście że są faworytem i powinni wygrać, ja jednak uważam że temperatura specyficzna murawa mogą zmusić Arsenal do wyrachowanej gry. Ciekawi mnie postawa Atletico, gówniany puchar jak wypowiedział się o Lidze Europy Gabi, stał się dla ekipy Simeone rzeczywistością. Typy w stanie analizy ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak wyglada sprawa w astanie ze stadionem ? Zamykaja dach calkowicie ? -18 dzis ale to bez znaczenia bo stadion zamkna ta? Kpjarze cos ze z villarrealem mialo byc -15 a oni latali w krotkich a to nierealne zeby przy otwartym tak bylo.
Inaczej juz na spartaku tam -5 przy otwartym ??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Moim zdaniem warto dziś i generalnie w LE iść w stronę Arsenalu, identyczna sytuacja, jak w przypadku Manchesteru United z zeszłego sezonu. Układ tabeli Premier League dla Kanonierów jest bezlitosny:
Do czwartego miejsca, dającego grę w Lidze Mistrzów tracą 8pkt, a że bilans bramkowy, który jest na pierwszym miejscu w przypadku równej liczby punktów mają dużo gorszy, to praktycznie 9pkt straty. Będą więc chcieli wygrać LE i z niej wejść do LM w przyszłym sezonie. W weekend nie gra Arsenal meczu, więc wszystkie siły można przyłożyć na dzisiejszy mecz, a żeby zapewnić sobie awans i rewanż był formalnością.
Ostersunds - Arsenal
Typ: Arsenal over 2,0
Kurs: 2,02 w LVBET
Wynik: 0:3 ✅
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Czeską Viktorię czeka bardzo trudny wyjazd do stolicy Serbii, gdzie teren jest niezwykle gorący , a miejscowi kibice , zarówno Partizana czy Crevny Zvezdy , słyną ze swojego fanatyzmu oraz przywiązania do klubowych barw. Piłkarzom drużyn przeciwnych zawsze gra się w Belgradzie, ponieważ doping na meczach miejscowych kibiców jest bardzo żywiołowy oraz wręcz fanatyczny , czym bardzo pomagają tymże dopingiem swoim piłkarzom.
Pierwszy mecz rozgrywany u siebie będzie na pewno dużym atutem gospodarzy.
Tym bardziej można się pokusić na postawienie wygranej , iż kursik na Partizana to aż 2.67, a za taka ofertę , warto się skusić ????
TYP: wygrana Partizana @1 Kurs: 2.67
WYNIK: 1:1????
Bramki:

Tawamba 58&#39;
Reznik 81&#39;
PRZEGRANA
\

Niestety , ten typ niestety okazał sie chybiony , za co przepraszam.???? Zresztą inne zespoły LE , które miały wygrać te mecze które powinny , zawiodły na całej linii. Napoli przegrało z Lipskiem , Borussia ledwo wygrała z Atalantą. a Lazio przegrała ze Steaua&#39;ą.
Ogólnie Liga Europejska jest dość nieprzewidywalna ligą zarówno do typowania i jak i oglądania ????​
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ja tylko dopowiem w kwestii Arsenalu, bo może niektórzy nie wiedzą. Tu będzie problem dziś z napastnikiem. Nie zagra Lacazette (kontuzja) ani Aubameyang (reguły). Z tego tytułu możliwe, że skład będzie wyglądał następująco.
Ospina - Monreal - Koscielny - Mustafi - Bellerin - Xhaka - Wilshere - Iwobi - Ozil - Mhitaryan - Welbeck
Nie jest to nic pewnego (biorę pod uwagę, że Londyn odpoczywa w weekend, gdy gra FA Cup, gdzie ich już nie ma), dlatego spoglądam na skład raczej w kategorii prawie najmocniejszej XI. No i Ramsey też tak na 80 % nie będzie gotowy (tak podaje polska strona kibicowska). Możliwe, że Wenger trochę porotuje z tego tytułu, że mecz jest na wyjeździe (zagra Nelson albo Maitland-Niles). Tu takie 1:0 dla Arsenalu w zupełności wystarczy, nawet 1:1 nie będzie niczym wielkim przy perspektywie rewanżu u siebie. Nie pchałbym się w ten mecz a na pewno nie po takim kursie. No i ten Welbeck na szpicy to boskie pokaranie.
___________________________________________________________
Ciekawi mnie też z punktu czysto sportowego Napoli. Wiele się mówi o rotacji. Ktoś mi właściwie powie, czemu? Spojrzałem na terminarz i szukałem u nich hitu w weekend a grają ze Spal i to u siebie...To chyba nie jest aż tak wielka przeszkoda, aby wyjść totalnymi rezerwami w bądź co bądź rozgrywkach europejskich przeciw niezłej drużynie.
RB Lipsk to dziwna drużyna, która potrafi zagrać świetnie oraz koncertowo skopać sprawę. Pewnie na LE im nawet zależy (zawsze to europejski sukces), ale oni w poniedziałek z kolei zagrają ciężki dość wyjazd z Eintrachtem. Jeżeli już jesteśmy przy teoriach spiskowych to chyba Lipsk bije się o Ligę Mistrzów (w niemieckiej walczy o te zagrożone spoty BVB, Lipsk, Eintracht co ciekawe, Leverkusen i Schalke). Czy będą woleli rzucić wszystko na szalę w Lidze Europy (gdzie tylko wygrana da im awans do LM), czy też zajmą się spokojnym zakończeniem w czołówce w Niemczech? (to nie jest sugestia tylko nieco kontrargument przeciw ,,rezerwom gospodarzy&quot;).
Dobrze mi ten mecz wygląda do jakiegoś dubla pod obie strzelą (~1,65), ale poczekam na składy. Jeżeli ktoś ma jakieś sprawdzone przecieki to miło jakby się podzielił przed tą 20 (bo niektóre mecze są o 19 i to komplikuje sprawę). A Ligę Europy traktuje bardziej hobbystycznie, tu niektórzy mają te rozgrywki gdzieś, inni grają eksperymentalnie, mniejsze kluby się spinają. Ogółem w przeciągu rozgrywek istny cyrk na kółkach, nawet w fazie już pucharowej.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ponawiam pytanie . jak wyglada sprawa w Astanie ? Zamykaja caly stadion i jest na nim cieplo bo podczas meczu z Villarrealem bylo -15 a grali w krotkich rekawkach. wiec rozumiem ze zamkniety dach to jedyna opcja.
i czy tak samo jest na Spartaku ?
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Z tego tytułu możliwe, że skład będzie wyglądał następująco.
Ospina - Monreal - Koscielny - Mustafi - Bellerin - Xhaka - Wilshere - Iwobi - Ozil - Mhitaryan - Welbeck
Wilshere i Koscielny nie zagrają. Nie polecieli nawet do Szwecji. Pierwszego Wenger zostawił ponoć z przezorności (grał z Tottenhamem po chorobie), drugiego z powodu lekkiej kontuzji. Ramsey jest poza grą i prawdopodobnie, jak powiedział Wenger, nie zagra też w rewanżu. Ozil ma wyjść w pierwszym składzie. Diabli wiedzą, co będzie. Generalnie nie widzę sensu stawiania na drużynę, która tak fatalnie spisuje się w tym sezonie na wyjazdach, i to teraz, gdy będzie grać w ekstremalnych warunkach. Nie twierdzę, że nie zaskoczą i nie pojadą ich kilkoma bramkami, ale dla mnie kurs nieadekwatny do ryzyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom