>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy dotyczące skoków narciarskich

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sts ma największą ofertę na skoki
OK. Ja do tej pory nie miałem styczności z bukami polskimi jeśli chodzi o skoki. A jak to się ma w Totolotku czy forbecie? Warto pochylić się nad nimi?
I jeszcze jedno dosyć ważne. Gdzieś można live grać ze skoków? Gdzie byście proponowali?
straszaksam może Ty coś podpowiesz nam wszystkim. ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja zazwyczaj gram pary H2H, więc na ten temat się mogę wypowiedzieć.
Forbet raczej bardzo &#39;ostrożnie&#39; podchodzi do wystawiania par H2H, zarówno w zawodach indywidualnych jak i drużynowych. Poza tym od momentu jak jest u nich normalny 12% lub 6% podatek, przestałem u nich praktycznie grać, bo oni zawsze mieli tragiczne kursy w porównaniu do reszty buków, ale nadrabiali brakiem podatku przy odpowiednim ako (chociaż i bywały sytuacje, że lepiej było grać np. w fortunie z podatkiem niż u nich bez...)
Co do totolotka to raczej średniawka.
Za to jest jeszcze millenium, który często daje fajne pary i całkiem przyzwoite kursy jak na &#39;polskie&#39; standardy.
Ciężko mi też tak się konkretnie określić, bo rok temu grałem głównie w betsson/bwin, a teraz niestety nie da rady bez kombinowania z VPN, a nie gram dla zysku, żeby się bawić w takie rzeczy ;)

#edit
zapomniałem dodać, że buki, nawet Ci polscy (bo to co czasem było w bwin to masakra :p ) potrafią się mocno machnąć z kursami tuż po wystawieniu, więc warto śledzić na bieżąco, bo można wyłapać bardzo fajne kursy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Na live to tak samo sts , można było łączyć pary w ako bo na zagranicznych pamiętam tylko solo , dobre były do kontry jak jedna para była nie pewna . Niedawno założyłem też konto na forbecie i z tego co widze to przed rozpoczęciem pucharu mają najlepszą oferte jak do tej pory więc i może w trakcie też nie będzie lipy + ten podatek 6% będzie kuszący. Choć tak jak straszak pisze , trzeba na bieżąco przeglądać oferte u różnych buków i grać tam gdzie w danym dniu są jakieś value pary .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jak donoszą norweskie media, linie lotnicze zgubiły bagaż udającego się na zawody Pucharu Świata do Wisły Johanna Andre Forfanga. 22-letni zawodnik może nie wystartować w piątkowych kwalifikacjach, a co za tym idzie - w niedzielnym konkursie indywidualnym.
- Nie mam butów, kasku, okularów i rękawiczek. Wszystko jest gdzieś w trasie między lotniskami w Oslo i Krakowie - mówił Forfang, który w sezonie 2016/2017 zajął 27. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jak sam wyznał, podobne nieprzyjemności spotykały go już w przeszłości.
www.onet.pl
 
ulqiuorra4th 0

ulqiuorra4th

Użytkownik
Zauważyłem (dopiero dzisiaj), że na forbecie - nie wiem jak u innych buków - jeśli zawodnik jest zdyskwalifikowany to od razu zakład jest przegrany? Ktoś może się wypowiedzieć szerzej na ten temat? Trochę przykro jak kładzie się grubszą kasę, a tak naprawdę masz spalony kupon na starcie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie będzie łatwo zdobyć medalu w drużynówce na IO, Niemcy, Norwegowie i Austriacy mocni.
Dziś za wcześnie by odpowiedzieć na to pytanie. Zapytacie pewnie dlaczego? Bo do IO jest jeszcze ponad dwa miesiące, a w skokach taki okres to bardzo,bardzo dużo.
Ja osobiście jestem zadowolony nawet bardzo z postawy Polaków. Może nie błyszczą i jest co poprawiać ale odpalić trzeba w Korei, a nie teraz. Na tą część sezonu są przygotowani bardzo dobrze. Wiem, że to dla niektórych będzie dziwne ale kto w ostatnich 10 latach miał formę przez cały sezon? Jeden Prevc w sezonie 15/16.
Stoch też rok temu brylował na skoczni wygrywając TCS, a na mistrzostwach świata i pod koniec sezonu powietrze zeszło przez co nie było medalu i kryształowej kuli. Kto ma formę w drugiej części sezonu wygrywa niemal wszystko.
 
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Pytanie jakie sobie stawiam, to jak Stoch i cała nasza ekipa poradzi sobie na Mamucie ? Co sądzicie? Stoch sądzę, że odpali, ale czy aż tak jak na zakończenie tamtego sezonu w Planicy ? Osobiście mocno ściskam kciuki, gdyż dobry występ może zwiastować kolejny wielki triumf, a mianowicie Mistrzostwo Świata w Lotach. Oczywiście na mamucie odpali na pewno kilkoro zawodników, którzy byli nie widoczni w skoczniach dużych, ale czy to wystarczy ? ???? Pozdrawiam wszystkich zapaleńców skoków !
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Wiecie może czy jakieś buki wystawiły kursy, albo mają zamiar to zrobić na MŚJ w Kanderstegu?
Narazie nie ma, ale jak ma być to tylko na sts , oni wystawiaj takie imprezy, jak Mistrzostwa Polski czy Puchar Kontynentalny .
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Myślę, że przed konkursem indywidualnym dopiero coś się pokaże, a więc 1 lutego. Dziś dopiero zaczynają się treningi.
 
A 118

asn

Użytkownik
Podpytałem u kilku bukmacherów o te zawody i najbardziej rozbawiła mnie odpowiedź od totolotka:
&quot;Witam,
Pełna oferta pojawi się w przyszłym tygodniu. Na chwilę obecną w ofercie znajdują się zakłady na medale Kamila Stocha oraz na drużynę.
Pozdrawiam&quot;
Także oni chyba nawet nie wiedzą co to MŚJ ???? . Ogólnie na 99% nikt nic nie wystawi ???? .
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Podpytałem u kilku bukmacherów o te zawody i najbardziej rozbawiła mnie odpowiedź od totolotka:
&quot;Witam,
Pełna oferta pojawi się w przyszłym tygodniu. Na chwilę obecną w ofercie znajdują się zakłady na medale Kamila Stocha oraz na drużynę.
Pozdrawiam&quot;
Także oni chyba nawet nie wiedzą co to MŚJ ???? . Ogólnie na 99% nikt nic nie wystawi ???? .
Asn , masz jakieś propozycje na juniorów?
 
Do góry Bottom